User Tag List

Sayfa 11/113 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
2129 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E320 olduğu iddia edilen aracın tek bir motor resmi yok nedense........
    Okumadan imzalamam.....

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E320 olduğu iddia edilen aracın tek bir motor resmi yok nedense........
    Bu kadar kolay anlaşılabilecek bir konuda neden yalan söylesin ki?

Rakamı görmezden gelince güzel makine;
    '89 300E-24V
    Just a moment...

Fiyat güzel ama enteresan specli Mercedes'in üvey motoru;
    '02 E240
    Just a moment...
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sigara yaktırdı lpg olmamış ama yinede hatları gayet iyi duruyor maşaalah

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kolay anlaşılabilecek bir konuda neden yalan söylesin ki?

Rakamı görmezden gelince güzel makine;
    '89 300E-24V
    Just a moment...

Fiyat güzel ama enteresan specli Mercedes'in üvey motoru;
    '02 E240
    Just a moment...
    W124 ün maşaallahı varmış, kilitli diferansiyelide var tadından yenmez

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En dip fiyat max 200k ya kadar olan ayağımı yerden kessin favorileriniz varsa beklerim.
    SKODA SIMPLY CLEVER

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En dip fiyat max 200k ya kadar olan ayağımı yerden kessin favorileriniz varsa beklerim.
    Merhaba,

Suzuki Swift 1.3 2001 Model 213.000 TL Galeriden satılık İkinci El Gumuş Gri renk - 1115161567

Swift'ler mantıklı geldi o paralara, hem de pek sıkıntı çıkarmaz, az yakar.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu parayı eder, etmez artık piyasa algımız kalmadı da. Güzel ve keyifli bi araba olduğu kesin.

Audi A4 DTM Edition;

Audi / A4 / A4 Sedan / 2.0 TFSI Quattro / DTM EDİTİON - TR DE TEK sahibinden.comda - 1110641829
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu sarı DTM'in hiç bir ilanında kaza durumundan bahsedilmiyor ilginç. 2011-2013 arasında (tam tarihi hatırlamıyorum) Alsancak İzhome da aylarca kazalı şekilde yattı ve tamir edildi. Hatta içine bakıp üzülmüştüm toz içinde leş gibi duruyor güzelim araba diye. Başka Sarı DTM varsa bilemem tabi kimsenin günahını almayalım.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sarı DTM'in hiç bir ilanında kaza durumundan bahsedilmiyor ilginç. 2011-2013 arasında (tam tarihi hatırlamıyorum) Alsancak İzhome da aylarca kazalı şekilde yattı ve tamir edildi. Hatta içine bakıp üzülmüştüm toz içinde leş gibi duruyor güzelim araba diye. Başka Sarı DTM varsa bilemem tabi kimsenin günahını almayalım.
    Değişensiz, komple boyalı denilmiş. Araç temizse değerli fakat bahsettiğiniz gibi ciddi bir kazası varsa bu kadar etmemeli.

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AUDİ A4 AVANT 1.9 TDİ OTOMATİK

Audi / A4 / A4 Avant / 1.9 TDI / SAHİBİNDEN COK TEMİZ AUDİ A4 AVANT 1.9 TDİ OTOMATİK sahibinden.comda - 1114694157

Bu arabanın duruşuna hasta oldum ama fiyatı eder etmez tartışılır...

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bagaj için illa b-suv olacaksa ayrı yumurta ikizi Renegade diyeceğim ama onun da içi aslında 500x'e göre daha demode. Ancak "Jeep" algısı var.

Tasarım da daha kutu gibi olduğundan, bagaj anlamında daha avantajlı. Çünkü 500x'in arka camı HB kıvamında kalıyor, Renegade'de arka cam görünmeyecek şekilde bile dikine yükleme mümkün gibi.

Bu arada arabaya sığma konusunda "bavul yönetimi" antremanı-hesaplaması-eğitimi tavsiye ederim

Tesadüfen Giulietta için aksesuar bakarken keşfetmiştim, bi sitede araba marka-modeline göre bavul-çanta satıyordu adamlar. Baktım Giulietta'nın bagaja tabana 3 tane büyük çantayı boylamasına koymuş, üzerine de az daha ufak 2 tane daha koymuş kapatmış. Toplamda şu kadar litre, şu kadar kişilik eşya alır diyor. Ulan dedim biz bi tane büyük boy uçak tip bavul koyuyoruz, yanına küçük bavul zor sığıyor, bagaj iptal, bir sürü ölü alan. Baktım o büyük bavul 100lt, orta boy 60-70lt, iki tane ondan aldım tabana koydum, etti mi 140 lt. Daha baştan 40lt ekstra elde ettik zaten, baktım üzerine küçük bavul, ezilebilir çanta vs de giriyor. Tamam dedim olay budur.

Giu'nun bagajı 380lt idi, bunun taban çıkmadan 280 falan galiba, ama pandizotu sökerek falan aynı şekilde iki bavul alta, üzerine küçük bavul ve çanta koyarak çok rahat şekilde sığıyoruz 3 kişi. Çok ihtiyaç olursa, uzun soluklu daha çok eşya taşınan tatillerde tabanı indiriyorum aşağıya, hiç problem kalmıyor gibi. Hatırlatayım, makyajlı kasada, bu Sport'ta falan da bagaj zaten "genişletilmiş" haliyle standartta. O yüzden sığmak çok problem olmaz bence. Bebek arabası vs zaten taşımak zor. Onlarla birlikte bavul taşımak için C-suv bile yetmez, D segment lazım
    Konuda baya yazılmış teşekkür ederim. Aracı soran ben olduğum için son durumu yazayım. Şimdilik Giu ile devam. D-C segment işi modelli araçlarda bütçeyi aşıyor. 500X sport yakışıklı araba ama bir tanesi bebek olan 2 çocuklu bir ailede ancak ikinci araba olabilir gibi duruyor. Hanım da görür görmez aynısını dedi bana alıyorsan olabilir diye ekledi Belki 1 senelik model yükseltmek için geçiş aracı olarak düşünmüştüm ama satışı daha kolay bir model daha iyi olur gibi.

Uzun seyahat harici şehir içi kurtarıyor zaten bu yazı bir şekilde hallettik. Bakınmaya devam.

Skoda Octavia Scout 1.5 e-Tec

Skoda / Octavia / 1.5 e-Tec / Scout / Skoda Octavia Scout Hatasız Tramersiz sahibinden.comda - 1112111630

A4 Avant 1.4 TFSI

Audi / A4 / A4 Avant / 1.4 TFSI / HANCAR 2016 AUDİ A4 AVANT CAM TAVAN-HAFIZA-K.ISITMA-HATASIZ sahibinden.comda - 1120747051
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuda baya yazılmış teşekkür ederim. Aracı soran ben olduğum için son durumu yazayım. Şimdilik Giu ile devam. D-C segment işi modelli araçlarda bütçeyi aşıyor. 500X sport yakışıklı araba ama bir tanesi bebek olan 2 çocuklu bir ailede ancak ikinci araba olabilir gibi duruyor. Hanım da görür görmez aynısını dedi bana alıyorsan olabilir diye ekledi Belki 1 senelik model yükseltmek için geçiş aracı olarak düşünmüştüm ama satışı daha kolay bir model daha iyi olur gibi.

Uzun seyahat harici şehir içi kurtarıyor zaten bu yazı bir şekilde hallettik. Bakınmaya devam.

Skoda Octavia Scout 1.5 e-Tec

Skoda / Octavia / 1.5 e-Tec / Scout / Skoda Octavia Scout Hatasız Tramersiz sahibinden.comda - 1112111630

A4 Avant 1.4 TFSI

Audi / A4 / A4 Avant / 1.4 TFSI / HANCAR 2016 AUDİ A4 AVANT CAM TAVAN-HAFIZA-K.ISITMA-HATASIZ sahibinden.comda - 1120747051
    Abi naçizane tavsiyem, her ne kadar station wagon sevsem de son cümlende satışı daha kolay bir model daha iyi olur gibi dediğin için söylüyorum. Kesinlikle station araçlardan uzak durmalısın. 500X ten de Renegade'den de daha yavaş satarlar.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi naçizane tavsiyem, her ne kadar station wagon sevsem de son cümlende satışı daha kolay bir model daha iyi olur gibi dediğin için söylüyorum. Kesinlikle station araçlardan uzak durmalısın. 500X ten de Renegade'den de daha yavaş satarlar.
    Katılıyorum.

Zor sattım denemez ama görece olarak zor sattım.

Katılmamdaki sebep ise; focusu satarken tam tamına 3 kere yarın ordayım kimseye satmayın nolur vs konuşmaları geçmesine rağmen, hatta biri biletini bile atmasına rağmen, hadi geliyordun ne oldu diye sorduğumda "abi zor satar dediler, vazgeçtik"; konuşması oldu.

Bir çok kişinin içinde wagon aşkı var, ama satamamaktan bile değil aslında "değer kazanmaz" diye korkuyorlar.

Sattığım arabalar içinde bu zamana kadar en çok favorilenen aracımdı.

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlike katılıyorum vagonlar yavaş satıyor. O yüzden daha yeni ve düşük km'li bakıyorum uzun süre kullanmak için. Ama istediğim vagonlar bütçemi aşıyor ona ulaşmak için arada mevcut aracın üstüne 200-250 ekleye ekleye ulaşmak var. Şu enflasyonist ortamda paranın değer kaybetmemesi için mala yatırmak tek çözüm. Aradaki araçlar en azından kolay elden çıkarılabilir olursa çok yorulmam.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlike katılıyorum vagonlar yavaş satıyor. O yüzden daha yeni ve düşük km'li bakıyorum uzun süre kullanmak için. Ama istediğim vagonlar bütçemi aşıyor ona ulaşmak için arada mevcut aracın üstüne 200-250 ekleye ekleye ulaşmak var. Şu enflasyonist ortamda paranın değer kaybetmemesi için mala yatırmak tek çözüm. Aradaki araçlar en azından kolay elden çıkarılabilir olursa çok yorulmam.
    Ailemizde guzel duzgun bir passat sw var piyasası diğer sw'lere nazaran cok daha hızlı. Dusunurseniz DM'den iletişime gecin bilgileri gondereyim.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar
    E46 3,30 manuel

Araç hakkında bilgisi olan var mı? Fotolarda çok güzel görünüyor

Just a moment...
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (1 üye ve 5 konuk)

1. oztk24

Bu Konudaki Etiketler