User Tag List

Sayfa 68/113 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
2132 sonuçtan 1.274 ile 1.292 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

etc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün biraz klasiklerden gidelim.
    Just a moment... Transit orjinal uzun şase ve alman. Etiketçiler
    Just a moment... Anadol Akdeniz. Severim bu kasayı. Coupe olursa daha da çok severim. Ufak tefek aksesuarları her zaman kabul eder.
    Just a moment... Bu araç bayağıdır satılık. Sadece motor problemi var başka bir arızası yoksa alınıp üzerine swap bile yapılır. Fantazi olsun diye de şöyle bir çalışma yapılabilir. 2.0 litre sierra motoru, şanzımanı ve diferansiyeli ile güzel olur. Zaten mekanik bir alet.
    Transit çok güzel duruyor. Arkaya çift lastik + dodik veya balon Sprinter lastiği ile çok havalı durur.
    Origins
    Since1919
    Citroën Heritage

2011 X7 Citroën C5 2.0 HDi 163 Hydractive3+

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 BMW 316i Standart

İlle de BMW alayım ama tecrübem yok, satıcılara güvenemiyorum, kilometresi orijinal mi değil mi nasıl anlayacağız karmaşalarından çıkamayanlar için bence biçilmiş kaftan. Bu paralara aynı modelde polo vermiyorlar. Yetkili Borusan bayisinden olması en büyük artısı. Airbagler, şasi vs. sağlamsa bence alınabilir bir araç. Ek olarak plakası da 0316

Just a moment...

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 BMW 316i Standart

İlle de BMW alayım ama tecrübem yok, satıcılara güvenemiyorum, kilometresi orijinal mi değil mi nasıl anlayacağız karmaşalarından çıkamayanlar için bence biçilmiş kaftan. Bu paralara aynı modelde polo vermiyorlar. Yetkili Borusan bayisinden olması en büyük artısı. Airbagler, şasi vs. sağlamsa bence alınabilir bir araç. Ek olarak plakası da 0316

Just a moment...
    Valla güzel fiyat bence km'ye göre. Aynısının beyaz, sunrooflu, dijital klimalı olanını 235.000 km ve 2 değişenlisini haziran ayında galeriye 700'e okuttum uygun rakama. 13.000 tramer vardı

Çok km yapmayan bu haliylede biner, lpg'yede çok uyumlu motoru var bu paraya 2010 bmw biner alıcısı

Dertsiz masrafsız bir motor daha önce bi badile atlatmadıysa
    - Bize Her Yer TRABZON

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 BMW 316i Standart

Just a moment...
    Sol ön paspas serviste yoğun bir mesai geçirdi gibi durmuyor mu
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kim opsiyonladı doğru söyleyin

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    2010 BMW 316i Standart

Just a moment...

kmnin kayıtlı oldugu 2-3 yer var daha iyi bilenler yazarlar detay olarakta. bu ilandakide e90 boşlar boşu daha bosu yoktu heralde üstünede 6kere kazası var acıklamada yazana ek olarak 8 ileride degil sanzıman yanlıs yazmıslar
    1881 - 193

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kmnin kayıtlı oldugu 2-3 yer var daha iyi bilenler yazarlar detay olarakta. bu ilandakide e90 boşlar boşu daha bosu yoktu heralde üstünede 6kere kazası var acıklamada yazana ek olarak 8 ileride degil sanzıman yanlıs yazmıslar
    Sunroof beyni, orjinal anahtar, far açma kapatma anahtarı benim bildiğim km tutan yerler. Gönül koyarım benim arabada böyle manuel klima

Bundan bi tık daha boşu kumaş koltuk ve arka cam manuel olanı dediğiniz gibi daha boşu yok sayılır
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW piyasasını benden çok daha iyi bilenler yıllarını vermiş kişiler varken konuşmak olmaz ama "içlerinde gerçekten düzgün olanları tenzih ederek" en rezil satıcı kitlesine sahip araç grubu diyebilirim. Yineliyorum gerçekten aracına evlat gözüyle bakan hem forumda hem dışarıda pek çok kişi var ama iş 2014 ve öncesi BMW'lere gelince durum fazlasıyla değişiyor.

2014 yılında makyajsız E90 arayışımız varken İstanbul'da bir araca denk geldik. Vatandaşı aradık her şey iyi hoş, yağ bakımını sorduğumuzda "BMW'ler zaten yağ yakar onun için değişim yapmıyorum ben ekleyip devam ediyorum zaten yenileniyor" dediğinde arayışımı sonlandırıp tekrar Japona dönmüştüm Km oynamalarını vs. zaten hiç bahsetmiyorum bile bizim memlekette her türlü karaktersizliğin bir yolunu buluyorlar..

Bu araç için ilk gönderimde de yazdığım gibi boşun boşu bile olsa ilk araç olarak BMW için yanıp tutuşan, bütçesi el vermeyip BMW olsun ne olursa olsun diyenler için biçilmiş kaftandı. Ek olarak bugün 630 bin liraya vtec satıyorlar, aynı model bandında otomatik polo alamıyorsunuz Zaten opsiyonlanmış alıcısına şimdiden hayırlı olsun..

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW piyasasını benden çok daha iyi bilenler yıllarını vermiş kişiler varken konuşmak olmaz ama "içlerinde gerçekten düzgün olanları tenzih ederek" en rezil satıcı kitlesine sahip araç grubu diyebilirim. Yineliyorum gerçekten aracına evlat gözüyle bakan hem forumda hem dışarıda pek çok kişi var ama iş 2014 ve öncesi BMW'lere gelince durum fazlasıyla değişiyor.
    altına imzamı atarım , e60 530i m vardı ilandayken bazı telefonları henüz ikinci cümlede direk kapatıyordum , siz düşünün sabrımın ne seviyede zorlandığını alıcı adayları kitlesi tarafından , en son birtanesi ne telefonu açtım , "efendim" dedim , ilk söylediği, ama ilk söylediği cümle şuydu "dayıu buna ne diyün şimdi" , bende suratına kapattım. sonra ki arada konuştuklarımı saymıyorum, nerde ülkenin resmi dilindeki eğitimden nasibini almamış , nerede bir görgü ahlak kuralı öğrenmemiş (selamlaşmak , saat 23:20 , önce bir müsaitmisiniz diye sormak filan tabi hakgetire) adam varsa beni aradı , istatistiği şöyle verebilirim 200 görüşmenin 15 tanesi normal diyalog içermiştir. bende zaten daha uygun rakama da olsa ,bana yaklaşımı düzgün olan kişiye verdim aracı.
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 BMW 316i Standart

Just a moment...
    Eğer araç söylendiği ve göründüğü gibiyse bence kaçmaz. Benim hanımın araç 2007 getz geçen gün baktım 500 bin civarı piyasası. Bu araç 2010, ustası her yerde, parçası bol, motoru yakar biraz ama sorunsuz takoz gibi sağlam, otomatiği iyi bakılırsa üzmez. Boş evet ama parası çok iyi ayrıca atıyorum çıkma digital klima bulunur çevrilir, çıkma xenon farlar bulunur uygulanır. Sunroof hariç birçok şey zamanla takılır. Kilometresi de doğruysa 10-15 yıl sorunsuz binilir. Çok beğendim keşke aracım olmasaydı hemen detaylıca baktırıp alırdım
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

2014 yılında makyajsız E90 arayışımız varken İstanbul'da bir araca denk geldik. Vatandaşı aradık her şey iyi hoş, yağ bakımını sorduğumuzda "BMW'ler zaten yağ yakar onun için değişim yapmıyorum ben ekleyip devam ediyorum zaten yenileniyor" dediğinde arayışımı sonlandırıp tekrar Japona dönmüştüm Km oynamalarını vs. zaten hiç bahsetmiyorum bile bizim memlekette her türlü karaktersizliğin bir yolunu buluyorlar..

Bu araç için ilk gönderimde de yazdığım gibi boşun boşu bile olsa ilk araç olarak BMW için yanıp tutuşan, bütçesi el vermeyip BMW olsun ne olursa olsun diyenler için biçilmiş kaftandı. Ek olarak bugün 630 bin liraya vtec satıyorlar, aynı model bandında otomatik polo alamıyorsunuz Zaten opsiyonlanmış alıcısına şimdiden hayırlı olsun..
    Çok iyi anlıyorum sizi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2022 Mayıs ayı, BMW alacağım ve E90 ve E60 bakıyorum. Bi E60'a gittim kapalı garaj arabası diye. Adam açık garaja koymuş branda çekmiş kapalı işte gardaş diyor. Neyse, bi süreyim dedim. Arabaya bir şey olursa ilan fiyatının daha üzerinden alırsın mecburen gardaşşşş dedi. İlan o zaman 425 falandı, 450ye alırsın dedi. Sadece yüzüne bakıp el sallayıp gittim. Bi E90'a gittim öğlen 3, araba sahibi uyuyor geceden kalmayım reissssss aşağıda kapıcıda anahtar var sen bak gel dersen gelirim dedi. Ben diyorum ki bende bi gariplik var heralde. Kapıcı geldi arabayı bi açtı sürücü tarafı taban halısı yanık içinde. En az 50 tane yanık var. Bu ne ya nasıl bi sigara içmektir çüş dedim refleks olarak direk. Kapıcı dedi ki abi onlar sigara yanığı değil başka bir şey yanığı dedi Arabaya binmedim bile hadi eyvallah dedim.

Sonra bi F30 gördüm çok gönülsüz gittim baktım araba misler misi. 2022'de ilk sahibinden 124.000de. Adam anahtarı verdi dedi ki abi bakın inceleyin sürün gelin ben sizi burada bekliyorum. Şok olduk ve araba da mis çıkınca aldık.

Gerçekten sırf BMW tayfasından dolayı A5'e geçmeyi düşünüyorum. Ki ben arabaya difüzör ve egsoz ucu aldım. Difüzör de egsoz ucu da M performance'ın orjinal logolu parçası. Ona rağmen yok abi bu BMW'nin çok büyük önyargısı var.

Trafikte zaten kesin çevirir yunuslar. Doblo, Fiorino, Transit, 301, Clio vs gibi arabalar sürekli götüne yapışır gazla diye

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e90 3.16i şehir içi ortalama 20 litrelerde falan geziyordu yanlış hatırlanmıyorsam
    o dönem IBM'de işe giren bir arkadaşım vardı kulakları çınlasın
    bunlara bir bütçe vermişler , bütçe dahilinde kendi kiralık arabanı kendin seçiyorsun
    o dönemki arabalar arasında da ellereindeki bütçeye uyan en afilli araba 3.16 varmış
    ekibin tamamı bunu tercih etmiş
    birbirlerine ortalama tüketim fotoları atarlardı
    ee benzin de şirketten olunca koyver gitsin yapıyorlardı

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ne 3.16 miş be kaç sayfa yaz yaz bitmemiş
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

stayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alfa spider 3.0
    Just a moment...

E39 530i
    Just a moment...

Civic sport+. Abiyi sinir etmis hondaci tayfa.
    Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alfa spider 3.0
    Just a moment...

E39 530i
    Just a moment...

Civic sport+. Abiyi sinir etmis hondaci tayfa.
    Just a moment...
    Hondacı kendini bir de inandırmıştır o paraya satabileceğine Bir de o kadar para yazmış içinden bir tane foto yok..

Ek bilgi olarak vereyim, 182 hp ama üzerindeki teknoloji harikası şanzıman sebebiyle 128 hp'den farksız Kesinlikle 182'liklerin manueli harici tavsiye etmem noterden çıktığınız tarihe bile lanet okutur..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hondacı kendini bir de inandırmıştır o paraya satabileceğine Bir de o kadar para yazmış içinden bir tane foto yok..

Ek bilgi olarak vereyim, 182 hp ama üzerindeki teknoloji harikası şanzıman sebebiyle 128 hp'den farksız Kesinlikle 182'liklerin manueli harici tavsiye etmem noterden çıktığınız tarihe bile lanet okutur..
    Çok öldürmüşsün arabayı.Yazılım sonrası deneme yaptığımızda otomatik araç manuel aracı geçiyordu.Kaldı ki otomatik olup turbosuna kadar yükleyip bu aracı yürüten çok kişi oldu.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok öldürmüşsün arabayı.Yazılım sonrası deneme yaptığımızda otomatik araç manuel aracı geçiyordu.Kaldı ki otomatik olup turbosuna kadar yükleyip bu aracı yürüten çok kişi oldu.
    Ben komple 1.5'leri tavsiye etmiyorum abi. Bu kadar yakıp bu kadar gitmeyen bir araç daha görmedim ben. Ha aynı paralara, emsal model yılında ne alınır onu bilmiyorum hiç bakmadım tercih edenler de tahmin ediyorum ki model yılı ve görece gücüne aldanıyordur ama dediklerimin arkasındayım gitmiyor gitmiyor gitmiyor Sarı sitede bir de teknik özelliklerine şehir içi 7.9 lt fabrika verisi yazmışlar dalga geçer gibi

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben komple 1.5'leri tavsiye etmiyorum abi. Bu kadar yakıp bu kadar gitmeyen bir araç daha görmedim ben. Ha aynı paralara, emsal model yılında ne alınır onu bilmiyorum hiç bakmadım tercih edenler de tahmin ediyorum ki model yılı ve görece gücüne aldanıyordur ama dediklerimin arkasındayım gitmiyor gitmiyor gitmiyor Sarı sitede bir de teknik özelliklerine şehir içi 7.9 lt fabrika verisi yazmışlar dalga geçer gibi
    Şimdi sen tavsiye etmiyorsun ve sevmiyorsun diye arabaya kötü diyemeyiz
    Gitmiyor kısmı çok göreceli ne kullanıyorsun yada neyle denedin de gitmiyor diyorsun onu bilmek isterim.Hala aktif olarak bu arabayı koşturan tanıdıklarım var baya baya da gidiyor.En son FK2 typerlarla deniyorlardı
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 konuk)

1. leventrc

Bu Konudaki Etiketler