User Tag List

Sayfa 106/113 İlkİlk ... 65696104105106107108 ... SonSon
2135 sonuçtan 1.996 ile 2.014 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı etc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0 km olarak aynısından (40 TDI Hibrit) bir tane şirkete aldık, araç sürekli performanslı kullanılıyor eyvallah ama kabaca 5000 km'de bir ortalama 1 litre yağ yakıyor. Yetkili servis bu durum normal, bizim motorlarımız böyle, telaşlanacak bir durum yok diyip yağ ekleyip yolluyor... İlginç, aynı koşullarda kullanılan 2 litre dizel Mercedes'te böyle bir sorun yaşamadık.
    Benim 2004 düldüle de yağ eklediğim için üzülmüyorum bu yüzden
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı etc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0 km olarak aynısından (40 TDI Hibrit) bir tane şirkete aldık, araç sürekli performanslı kullanılıyor eyvallah ama kabaca 5000 km'de bir ortalama 1 litre yağ yakıyor. Yetkili servis bu durum normal, bizim motorlarımız böyle, telaşlanacak bir durum yok diyip yağ ekleyip yolluyor... İlginç, aynı koşullarda kullanılan 2 litre dizel Mercedes'te böyle bir sorun yaşamadık.
    Yağ artırmasın da 5000de 1 eksiltsin daha iyi

Yeni 2.0ları bilmiyorum, eskisi versiyonları için bu yorumu yaptım

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıskanarak paylaşıyorum.

Ducati Diavel

Just a moment...

Just a moment...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ka grubum var, ka için destek olurum her daim. Ama bütçe erişirse eğer kesinlikle c1 e yöneliriz. Numaranı atsana bana dm den kayıt edeyim, konuşuruz ara ara.

207 outdoor,

Just a moment...

Kuba novax,

Just a moment...

78k Rks RUBANO, baya kafamı karıştırdı. 68 binde Yamaha delight satıp her an alabilirim. Sıfır sıfırdır diyerek.

Kuba Motor | Turkiye'nin Motosiklet Ureticisi

Mantık arabası,

Kia venga, 128 hp / cam tavan da var. iç hacim de güzel. dp / remap / hibrid / cooler ile şaka makinası olur gibi.
    Just a moment...
    Vengaya bir 5-10 saniye bakınca Gökhan abi geliyor
    1881 - 193

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vengaya bir 5-10 saniye bakınca Gökhan abi geliyor
    zaten o soktu aklımıza arabayı

Baya mantıklı araba aslında.

şu alet çok güzel, eldekini kısa vadede satarım diye emin olsam gidip alıcam bunu.

Just a moment...

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...
    Jaguar xj, camide kedi görmüş hacı gibiyim. Nasıl bir güzelliksin sen.

Just a moment...
    W211 e320

Just a moment...
    R59 cooper roadster

Just a moment...
    W221 s350, bir kere kullanma şansım oldu ve çok güzeldi.

Just a moment...
    4.18d coupe

https://shbd.io/s/fin2eZxP
    E92d coupe, güzel gözükmekte.

https://shbd.io/s/Xqz7DxQF
    E90d 320d

https://shbd.io/s/AzU3Xl1i
    Üretilmiş en güzel porschelerden. Fiyat efsane ama

https://shbd.io/s/LzPFJUrg
    Meg3 coupe
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Just a moment...
    Jaguar xj, camide kedi görmüş hacı gibiyim. Nasıl bir güzelliksin sen.

Just a moment...
    W211 e320

Just a moment...
    R59 cooper roadster

Just a moment...
    W221 s350, bir kere kullanma şansım oldu ve çok güzeldi.

Just a moment...
    4.18d coupe

https://shbd.io/s/fin2eZxP
    E92d coupe, güzel gözükmekte.

https://shbd.io/s/Xqz7DxQF
    E90d 320d

https://shbd.io/s/AzU3Xl1i
    Üretilmiş en güzel porschelerden. Fiyat efsane ama

https://shbd.io/s/LzPFJUrg
    Meg3 coupe
    E92 bana ait aynı ayarda orj msport e90 da var. Arayanlar uzakta aramasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Değerli forum üyelerini 2000'li yılların başları Renault showroomuna götürüyorum Aşağıda paylaşacağım araçların hiçbirinin orada yazılacağı fiyatlara satılabileceğini düşünmüyorum. Sadece temizliklerine hasta olduğum ve sıfırı olsaydı muhakkak binerdim dediğim araçlardır.. Oyak mensuplarına, albay çocuklarına, astsubay emeklisi eniştelere bolca selamlar..

2001 Renault Scenic 1.6 RXT

Just a moment...

Yıllar önce bir ablamıza eşi "acil bir durumda kapıda otomatik araç yoksa ne kullanacaksın?" gibi saçma sapan bir argümanla bunların türbe yeşili olanını almıştı. Ta o zamanlardan iç genişliğine çok büyük hayranlığım vardı. Geçen cuma aracımı satınca (biraz ön hazırlığım da vardı araçla ilgili) aynı gün gittim turmalin rengi olanını aldım. İç genişliği benim gibi tonajlı arkadaşlar için bulunmaz bir nimet. Aslında bu aracı değil Çankırı'da 34 plaka Dynamique paket olanı vardı onu paylaşacaktım ama ilan süresi bitmiş olacak ki bulamadım. Dynamiquelerde RXT'lere ek olarak dijital klima, gövde rengi dodikler vs. var onlar daha çok hoşuma gidiyor. Koltuk döşemeleri, çift sunroofu yukarı doğru açınca gelen o emsalsiz görüntü vs.. 2000'li yıllara cart diye ışınlandım, bambaşkaydı..

2003 Renault Megane 1 1.6 Dynamique Otomatik

Just a moment...

Babam 1997 yılı girişli eski Turkcell personeli, baz istasyonları kurulum uzmanıydı. Ankara merkezde ömrünü çürüttü, Türkiye'de adım atmadığı nokta, araçla çıkmadığı dağ kalmadı. 2010 yılında da üstün çabalarının ödülü olarak "özel sektörde gençleşme" kapsamında işten çıkarıldı ama konumuz bu değil tabii Kiralama olaylarının bu kadar yaygın olmadığı 90'lar sonu 2000'ler başında Turkcell kendi filosunu yaratıyormuş. Araçları alıp amortismanını kullanıp bitirince de satıyorlardı. Babamın uzun süreler Nissan Skystar 4x4'leri kullandığını hatırlıyorum mesela. Bir diğer hatırladığım araçlar da bu Megane 1'lerin beyaz renk Alize paketleriydi. Alizelerin jantları hala gördüğümde bana off dedirtiyor diyebilirim hele ki araç beyaz renkse. Daha sonra bu araçları genel merkezde ihale usulü sattılar, yakın bir aile dostumuza babam da bir tane almıştı. 2014 yılında İstanbul'dan bir tane 80 binde steyşın olanını getirmişti, lpg'de inanılmaz ekonomik tüketimleri vardı diye hatırlıyorum. Hasılı kelam, Megane 1'lerin Alize paketlerini çok sevsem de yukarıda paylaştığım Dynamique paketleri bu kasanın en dolusu ve hala f/p olarak bir tane yakalarsam binmek isteyeceğim bir araç. Son söz olarak, forum dışından da belki Megane 1 arayanlar olur, eğer beyaz renk Alize paket bir araca bakıyorsanız kilometresi %95 yalan olacak 2007-2008 yıllarında Turkcell'den çıkarken 170-180 bin km altında araç yoktu, şimdi 300-350'yi havada karada devirmişlerdir..

Aslında son olarak düzgün bir Megane 2'de paylaşmak istiyordum ama favoriye alınacak temizlikte bir araç pek gözüme çarpmadı. Daha doğrusu hem beyaz olsun hem tekno paket olsun diye inat ettim onda da maşallah alan binmiş kilometreler hep uzay Eskiden biz de dahil olmak üzere araç boyasız olsun, km düşük olsun gerekirse bir alt kasa alırız diye bakıyorduk. Gelinen noktada '93 broadwayler de 250 binde, Megane 1'ler de 250 binde, Megane 2'ler enteresan bir şekilde Megane 1'lere göre daha yüksek km'de vs vs Bu tip 2000'li yılların başlarından araçların hemen hemen hepsine hastayım.. Ne o döşeme rahatlıkları yenilerde var, ne sorunsuz ne başka bir şey. Belki de o yıllara duyulan özlem bunu da tetikliyor olabilir...

Buraya kadar okuyan herkese saygılarımı sunuyorum, yaşasın yaşlandıkça gençleşen Renaultlar!

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Buraya kadar okuyan herkese saygılarımı sunuyorum, yaşasın yaşlandıkça gençleşen Renaultlar!
    Beni öyle günlere götürdü ki yazdıkların

Bulgaristan'da komünizm yıkılınca, 1991 senesinde Babam iş için oraya gitmişti. Şimdi hala orada devam ediyor işlerimiz çok şükür. 1999 senesinde çift kare farlı bir renault flash (o zaman bile çok eskiydi, kaç model bilemiyorum) almıştı. O zamanlar kazancıyla ancak masraflar çıkıyordu. Deprem olduğunda Annem, abim ve ben datçadaydık. Kaldığımız pansiyonda başka çocuklu ailelerde kalıyordu. Zaten 8 odası vardı, her sene aynı insanlar tutar, babalar aileyi bırakır arada gelir, hanımlar çocuklarla tatil yapardı. Babam bulgaristandan bir şekilde geldi yanımıza. Başka bir aile'nin babası da gelmişti. Onlarda da lacivert r19 europa vardı ama araba inanılmazdı benim gözümde. Çocukları bizim arabayı görünce "bu ne ya fakir arabası" demişti. Klima bile yoktur falan diyordu ki yoktu. Uzun yolda benzinliklerde ufak havluları ıslatıp ensemize koyduğumuzu hatırlıyorum. Çocuk aklı içime çok oturmuştu. İçten içe de kıskanmıştım çünkü çok güzeldi arabaları.
    Sonra 2000 yılında biraz durumlar düzelmeye başladı ki abime 1997 model bir broadway almıştı. O sene de onunla gitmiştik datçaya. Aynı çocuk yine dalga geçmişti Herhalde bu yüzden renault markasına karşı bir kompleksim var. Sevemiyorum bir türlü

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Just a moment...
    W211 e320
    harikaymış ama nasıl 320hp onu anlayamadım

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harikaymış ama nasıl 320hp onu anlayamadım
    EDİT: Supercharger varmış görmedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli forum üyelerini 2000'li yılların başları Renault showroomuna götürüyorum Aşağıda paylaşacağım araçların hiçbirinin orada yazılacağı fiyatlara satılabileceğini düşünmüyorum. Sadece temizliklerine hasta olduğum ve sıfırı olsaydı muhakkak binerdim dediğim araçlardır.. Oyak mensuplarına, albay çocuklarına, astsubay emeklisi eniştelere bolca selamlar..

2001 Renault Scenic 1.6 RXT

Just a moment...

Yıllar önce bir ablamıza eşi "acil bir durumda kapıda otomatik araç yoksa ne kullanacaksın?" gibi saçma sapan bir argümanla bunların türbe yeşili olanını almıştı. Ta o zamanlardan iç genişliğine çok büyük hayranlığım vardı. Geçen cuma aracımı satınca (biraz ön hazırlığım da vardı araçla ilgili) aynı gün gittim turmalin rengi olanını aldım. İç genişliği benim gibi tonajlı arkadaşlar için bulunmaz bir nimet. Aslında bu aracı değil Çankırı'da 34 plaka Dynamique paket olanı vardı onu paylaşacaktım ama ilan süresi bitmiş olacak ki bulamadım. Dynamiquelerde RXT'lere ek olarak dijital klima, gövde rengi dodikler vs. var onlar daha çok hoşuma gidiyor. Koltuk döşemeleri, çift sunroofu yukarı doğru açınca gelen o emsalsiz görüntü vs.. 2000'li yıllara cart diye ışınlandım, bambaşkaydı..

2003 Renault Megane 1 1.6 Dynamique Otomatik

Just a moment...

Babam 1997 yılı girişli eski Turkcell personeli, baz istasyonları kurulum uzmanıydı. Ankara merkezde ömrünü çürüttü, Türkiye'de adım atmadığı nokta, araçla çıkmadığı dağ kalmadı. 2010 yılında da üstün çabalarının ödülü olarak "özel sektörde gençleşme" kapsamında işten çıkarıldı ama konumuz bu değil tabii Kiralama olaylarının bu kadar yaygın olmadığı 90'lar sonu 2000'ler başında Turkcell kendi filosunu yaratıyormuş. Araçları alıp amortismanını kullanıp bitirince de satıyorlardı. Babamın uzun süreler Nissan Skystar 4x4'leri kullandığını hatırlıyorum mesela. Bir diğer hatırladığım araçlar da bu Megane 1'lerin beyaz renk Alize paketleriydi. Alizelerin jantları hala gördüğümde bana off dedirtiyor diyebilirim hele ki araç beyaz renkse. Daha sonra bu araçları genel merkezde ihale usulü sattılar, yakın bir aile dostumuza babam da bir tane almıştı. 2014 yılında İstanbul'dan bir tane 80 binde steyşın olanını getirmişti, lpg'de inanılmaz ekonomik tüketimleri vardı diye hatırlıyorum. Hasılı kelam, Megane 1'lerin Alize paketlerini çok sevsem de yukarıda paylaştığım Dynamique paketleri bu kasanın en dolusu ve hala f/p olarak bir tane yakalarsam binmek isteyeceğim bir araç. Son söz olarak, forum dışından da belki Megane 1 arayanlar olur, eğer beyaz renk Alize paket bir araca bakıyorsanız kilometresi %95 yalan olacak 2007-2008 yıllarında Turkcell'den çıkarken 170-180 bin km altında araç yoktu, şimdi 300-350'yi havada karada devirmişlerdir..

Aslında son olarak düzgün bir Megane 2'de paylaşmak istiyordum ama favoriye alınacak temizlikte bir araç pek gözüme çarpmadı. Daha doğrusu hem beyaz olsun hem tekno paket olsun diye inat ettim onda da maşallah alan binmiş kilometreler hep uzay Eskiden biz de dahil olmak üzere araç boyasız olsun, km düşük olsun gerekirse bir alt kasa alırız diye bakıyorduk. Gelinen noktada '93 broadwayler de 250 binde, Megane 1'ler de 250 binde, Megane 2'ler enteresan bir şekilde Megane 1'lere göre daha yüksek km'de vs vs Bu tip 2000'li yılların başlarından araçların hemen hemen hepsine hastayım.. Ne o döşeme rahatlıkları yenilerde var, ne sorunsuz ne başka bir şey. Belki de o yıllara duyulan özlem bunu da tetikliyor olabilir...

gözümde canlandı bunları okuyunca mazii,

96 senesi istanbuldan behçetoğulları renault'dan babam o dönem renault 19 almıştı sıfır 1.6 rt kırmızı sedan fransız yapım,severekte 2000e kadar binip bora almıştık,rahmetli boranın performansından memnun kalmayım 1.6 16v rxt megane 1 almıştı yine sıfır hey gidi günler hey ne güzel günlerdi yaş oldu 36

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Buraya kadar okuyan herkese saygılarımı sunuyorum, yaşasın yaşlandıkça gençleşen Renaultlar![/QUOTE]

Üniversite yıllarım megane2 ile geçmişti, hem çıtırdan memnun eden donanımları hem yakıt aşırı memnun ediyordu. 20 TL'ye 90-100km yaptığımı hatırlıyorum.
    Arabanın içi ve bagaj hacmi gayet genişti. Farları hiç aydınlatmıyordu ve sürekli bir sinyal bozuluyordu ama o arabayla yaşadığım anları, hissiyatı ve eğlenceyi şu an yaşayamıyorum mesela.

360binde sattığımız arabayı sonrasında 290bin km olarak görmüştüm

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BAT9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üniversite yıllarım megane2 ile geçmişti, hem çıtırdan memnun eden donanımları hem yakıt aşırı memnun ediyordu. 20 TL'ye 90-100km yaptığımı hatırlıyorum.
    Arabanın içi ve bagaj hacmi gayet genişti. Farları hiç aydınlatmıyordu ve sürekli bir sinyal bozuluyordu ama o arabayla yaşadığım anları, hissiyatı ve eğlenceyi şu an yaşayamıyorum mesela.

360binde sattığımız arabayı sonrasında 290bin km olarak görmüştüm [/QUOTE]

Alıntı yapamamışım, kusura bakılmasın. @baskan96 'nın mesajına istinaden yazmıştım.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten o soktu aklımıza arabayı

Baya mantıklı araba aslında.

şu alet çok güzel, eldekini kısa vadede satarım diye emin olsam gidip alıcam bunu.

Just a moment...
    Aynı paraya 150cc olanları var hatta 2023 model 1-2K km'de 90 100 civarına bulunuyor 150 tavsiye ederim.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı paraya 150cc olanları var hatta 2023 model 1-2K km'de 90 100 civarına bulunuyor 150 tavsiye ederim.
    Ben vade farksız 10 a bölüp alma peşindeyim aslında.
    Nakit ödemek istemiyorum.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben vade farksız 10 a bölüp alma peşindeyim aslında.
    Nakit ödemek istemiyorum.
    150'de fiyat aynı olması lazım bayilerdede bi araştırın 150'nin çekişi vs cidden cok iyi. Kuryelerdede cok fazla goruyorum facebook sayfalarındada takip ettiğim kadarı ile kullanıcılar memnun.

bedirnismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FL5 Type-R

Just a moment...

S6

Just a moment...

British green 4.20i

Just a moment...

Trameri görmezsek güzel bi araba

LeMans e93

Just a moment...
    hayatımız çalındı gençligimiz çalındi gelecegimiz çalındı hayallerimiz çalındı bilgileri çalmışlar çokmu kemancıı

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1988 Mercedes 300 TD - Fiyat yüksek ama OM606 ile aşırı keyifli olmuştur.

Just a moment...

oğuzhan öksüzün kanalında videoları vardı bu aracın yanlış bilmiyorsam abisinin aracı.
    oğuzhan öksüzün kanalında videoları vardı bu aracın yanlış bilmiyorsam abisinin aracı.
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (4 üye ve 3 konuk)

1. Achemar,
  2. mcanx,
  3. painkller,
  4. VolkanA.

Bu Konudaki Etiketler