User Tag List

Sayfa 111/114 İlkİlk ... 1161101109110111112113 ... SonSon
2160 sonuçtan 2.091 ile 2.109 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı neuras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de 200'den fazla 208GTI satıldığı söyleniyor, ancak ilanlardaki araç sayısı hiçbir zaman 15 veya 20'yi geçmiyor. Büyük çoğunluğu kazalı veya yüksek kilometreli araçlar. Temiz örnekleri ilan dışı el değiştiriyor sanırım.
    Son cümle doğrudur, güzel seceresi olan gtiları el altından alıp satıyorlar. Aldığımdan beri 3-4 kişi ulaştı satar mısın vs diye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel İnsignia
    km si az lpg takılmamış. Tavsiye eder misiniz?
    Just a moment...

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Murat38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Opel İnsignia
    Just a moment...
    Bir arkadaşımda vardı 1.6T düşük km de, blok çatlattı çok uğraştı adam edemedi sonra sattı.
    kendisinin söylediği genel olarak sıkıntılı bir motormuş, blok çatlatan çok olduğunu söylemişti.

Yakın bir abimizde de 2013 yılında sıfır 1.3 cdti astra J almıştı, hep yetkili servis bakımlıdır aile arabası olarak günlük kullanılır bakımları aksatılmaz, 100 bine kadar saçma sapan türlü problemler çıkıyordu her ay biryeri bozuluyordu, durup dururken kalorifer radyatörü delindi, kapı menteşeleri tak tak ses çıkarıyordu, yolda giderken garip garip sesler geliyordu, türlü türlü elektronik problemler yaşadı vs. saçma sapan sorunlar, en son 100 binde zincir kopardı motor yedi o gün bu gündür opel e karşı ön yargılıyım çevreme de tavsiye etmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel İnsignia
    Just a moment...
    evet ederim,lpgsiz olması avantaj,opellere pek lpg gitmiyor,subab sorunu yaşanıyor
    o paralara d segment,insignia kadar yol tutan alternatif varmı düşünmedim

murat182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    530d E39
    Just a moment...

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel İnsignia
    Just a moment...
    Bir arkadaşım 2.4 Accord’dan sonra 1.6t Insignia aldı, hem yeni model hem turbolu bir D segmenti olması adına. Asla 180hp gibi gitmediğini, deli gibi yaktığını ve bir sürü kıl yün problemler çıkardığını söyledi çok kısa sürede sattı. Başka bir Insignia kullanıcısından da benzer yorumları duydum, büyük ihtimal bu paralara olması da ikinci elinin yavaş ve kullanıcılarından gelen olumsuz yorumlarından ötürüdür.

Yoksa bu yaşta D segmenti bir araba için gayet uygun fiyatlarda.

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel İnsignia
    Just a moment...
    Daha önce sahip olduğum araçlardan biri, benimki 80k civarı kilometrelerdeydi LPG yoktu, sorunsuz biçim de 2 yıl kullandım. Yakıtı şehir içi 10-11 civarı yakar, şehirler arası 7-8 civarı. Performansı tartışılmaz derecede iyidir fakat düşük hızlarda biraz ağırlığın vermiş olduğu hantallığı vardır, uzunda bir çok araçtan daha iyidir E90 184lük dahil. Şuandada Astra h GTC sahibiyim 2 buçuk yıldır ikinci aracım olarak kullanıyorum düzgün bir araçsa sizde iyi bakarsanız bakım haricinde sanayiye uğramazsınız yada bana öyle tesadüf etti. Insigniadan Passat konforu beklemeyin görece daha serttir ama yol tutuşu daha iyidir, alt devirleri kısmen cansızdır üst devirleri sever, boyası güneşe fazla maruz kalırsa yanabilir. Ama fiyat performans açısından oldukça iyidir. Yakıt konusunada bence çok takılmayın, boş ağırlığı 1650kg olan 245/45/18 lastik jant ebatına sahip bir aracın daha az yakması beklenemez, sadece opel olması nedeniyle göze batıyor.

Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e39 a hayran kaldım motor renk güzel kombinasyon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tasarımı çok hoşuma gidiyor . Özellikle SW olanlar. Yakıtı sizin de söylediğiniz şekilde bu ağırlıkta olan bir araca göre normal. Şuan kullandığım araç 1.6 akl motor. Benzinde 8lt yakıyor şehir içi. 1.6cdti daha sorunsuz sanırım. Ama o da bütçe olarak yukarıda kalıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tasarımı çok hoşuma gidiyor . Özellikle SW olanlar. Yakıtı sizin de söylediğiniz şekilde bu ağırlıkta olan bir araca göre normal. Şuan kullandığım araç 1.6 akl motor. Benzinde 8lt yakıyor şehir içi. 1.6cdti daha sorunsuz sanırım. Ama o da bütçe olarak yukarıda kalıyor.
    Fiyat manuel olduğu için uygun diye düşünüyorum. GM’in önerdiği yağlar kullanıldığında bildiğim kadarıyla bir problem çıkarmıyor.

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dediğim gibi ben hiç sorun yaşamadım 2 yıl insignia, 2 yılı geçik süredir astra h gtc tecrübem var 1.6 turbo benzinle. Vag grubu araçlarımda oldu, tsi kadar alt devri canlı bir motor değil ama üstlerde daha canlı ve performanslı. Opeller maalesef ülkemizde bilinçsiz ellerde ziyan edildi ama temizi gerçekten keyiflidir tabi kendi çapında. Şunu da belirtmem gerek ikinci eli çok hızlı araçlar değildir insanlar genelde çekinir, düzgün örneğini bilen kullanmış olan kıymetini bilir. Örneğin kendi aracımıda satıyorum insanlar çok istiyor ama çekiniyor hergün gelen mesajlardan sıkılıp mesajla iletişimi kapattım. Velhasıl sorunlu bir motor olduğunu düşünmüyorum, ben yaşamadım, sadece uygun fiyata aldım uygun yollu bakım yapıyım çok özenmesemde olur mantığıyla yaklaşılırsa can yakabilir.

Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

F10 520d
    13' 6R Polo "HLG"
    10' E60 "ETJ"
    14' F20 "FJM"
    13' Rocco "FEP"

18' Civic DTEC "BGD"

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce sahip olduğum araçlardan biri, benimki 80k civarı kilometrelerdeydi LPG yoktu, sorunsuz biçim de 2 yıl kullandım. Yakıtı şehir içi 10-11 civarı yakar, şehirler arası 7-8 civarı. Performansı tartışılmaz derecede iyidir fakat düşük hızlarda biraz ağırlığın vermiş olduğu hantallığı vardır, uzunda bir çok araçtan daha iyidir E90 184lük dahil. Şuandada Astra h GTC sahibiyim 2 buçuk yıldır ikinci aracım olarak kullanıyorum düzgün bir araçsa sizde iyi bakarsanız bakım haricinde sanayiye uğramazsınız yada bana öyle tesadüf etti. Insigniadan Passat konforu beklemeyin görece daha serttir ama yol tutuşu daha iyidir, alt devirleri kısmen cansızdır üst devirleri sever, boyası güneşe fazla maruz kalırsa yanabilir. Ama fiyat performans açısından oldukça iyidir. Yakıt konusunada bence çok takılmayın, boş ağırlığı 1650kg olan 245/45/18 lastik jant ebatına sahip bir aracın daha az yakması beklenemez, sadece opel olması nedeniyle göze batıyor.
    İş bilmezlikten mi bilmiyorum 1.6 lar için sürekli aynı problemleri ben de duyuyorum, gidiş konusunda da şanzımandan dolayı çok geride kaldığını duydum.
    184 lük E90 dahil demişsiniz ama E90 nın geride kaldığı hiç bir senaryo yok (230KG hafif, 4 Beygir Yüksek, 0.4 Hacmi yüksek, Çok daha iyi bi şanzımanı var) nasıl geride kalıyor anlamadım.
    Belki de denk geldiğiniz arkadaş tam basamamış olabilir insignia gidişiyle meşhur bir araba değil çünkü ama virajına kesinlikle katılıyorum çok iyi viraj döner.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın yüksekliği bir tuhaf mı yoksa dip basık F10 görmeye o kadar alıştık ki orijinali mi tuhaf geliyor
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın yüksekliği bir tuhaf mı yoksa dip basık F10 görmeye o kadar alıştık ki orijinali mi tuhaf geliyor
    Jantlar replika Ozanım büyük ihtimalle, araç ondan bir garip duruyor.

Boş geçmeyeyim;
    W140 600 Sel
    Just a moment...
    Durumuna göre fiyatı muadillerinden uygun gibi de duruyor ama bakmak lazım tabi.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5M'a kadar yerden yüksek araçlar.

Ford - Kuga 1.5 Titanium

Just a moment...

Honda - CR-V 1.6i-dtec

Just a moment...

Toyota - Rav4 Hybrid

Just a moment...

Toyota - C-HR 1.8 Hybrid

Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polo GTI cam tavanlı 4 kapı fav varsa link alabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş bilmezlikten mi bilmiyorum 1.6 lar için sürekli aynı problemleri ben de duyuyorum, gidiş konusunda da şanzımandan dolayı çok geride kaldığını duydum.
    184 lük E90 dahil demişsiniz ama E90 nın geride kaldığı hiç bir senaryo yok (230KG hafif, 4 Beygir Yüksek, 0.4 Hacmi yüksek, Çok daha iyi bi şanzımanı var) nasıl geride kalıyor anlamadım.
    Belki de denk geldiğiniz arkadaş tam basamamış olabilir insignia gidişiyle meşhur bir araba değil çünkü ama virajına kesinlikle katılıyorum çok iyi viraj döner.
    Ara hızlanmalarda ve kısa mesafede insignia geride kalıyor olabilir. İnsignia rüzgar sürtünme katsayısı ile yüksek hızlarda ve son hızda çok başarılı. Yüksek hızlarda giderken yere basması, aracın sertliği, direksiyonun sertliği vb bakımından çoğu lüks araçtan daha güvenli hissettiriyor. Şehir içinde sürmesi keyifli Opel bence yok. Son nesilleri bilmiyorum ama genelde düşük devirde tork üretmeyen makineleri var. 3500-6500 rpm arası kendine geliyorlar.

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1996 VW Polo 1.6
    Just a moment...

2000 Peugeot 206 Roland Garros
    Just a moment...

1997 Opel Corsa 1.4 Swing
    Just a moment...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler