User Tag List

Sayfa 112/115 İlkİlk ... 1262102110111112113114 ... SonSon
2174 sonuçtan 2.110 ile 2.128 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantlar replika Ozanım büyük ihtimalle, araç ondan bir garip duruyor.

Boş geçmeyeyim;
    W140 600 Sel
    Just a moment...
    Durumuna göre fiyatı muadillerinden uygun gibi de duruyor ama bakmak lazım tabi.
    Düz boru yapıp trollemelikmiş tam

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş bilmezlikten mi bilmiyorum 1.6 lar için sürekli aynı problemleri ben de duyuyorum, gidiş konusunda da şanzımandan dolayı çok geride kaldığını duydum.
    184 lük E90 dahil demişsiniz ama E90 nın geride kaldığı hiç bir senaryo yok (230KG hafif, 4 Beygir Yüksek, 0.4 Hacmi yüksek, Çok daha iyi bi şanzımanı var) nasıl geride kalıyor anlamadım.
    Belki de denk geldiğiniz arkadaş tam basamamış olabilir insignia gidişiyle meşhur bir araba değil çünkü ama virajına kesinlikle katılıyorum çok iyi viraj döner.
    Lpgsiz bakımlı bir Insignia ile E90 bulursan denemeni tavsiye ederim, ben aracımı sattım aksi takdirde bir kaç farklı araçla deneyip video paylaşabilirdim. Astramda aynı motora sahip fakat E90 için çok mantıklı bı rakip değil adil bir rekabet olmuyor. Bahsi geçen araca çok hakim olduğunu düşünmüyorum, şanzımandan geri kalması kullanıcısına bağlı çünkü otomatik versiyonu yok.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

breh breh breh slk 55 amg
    médiocrité partout

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lpgsiz bakımlı bir Insignia ile E90 bulursan denemeni tavsiye ederim, ben aracımı sattım aksi takdirde bir kaç farklı araçla deneyip video paylaşabilirdim. Astramda aynı motora sahip fakat E90 için çok mantıklı bı rakip değil adil bir rekabet olmuyor. Bahsi geçen araca çok hakim olduğunu düşünmüyorum, şanzımandan geri kalması kullanıcısına bağlı çünkü otomatik versiyonu yok.
    Bundan yaklaşık 6 sene önce e90 320d ve Insignia 1.6t ikilisini deneme şansımız oldu, E90 bizzat amcamın aracıydı, tamamen yetkili servis bakımlı, 112 binde bir araçtı. Insignia da liseden yakın bir arkadaşımın ailesinin aracı, emekli ikramiyesiyle almışlardı tamponlarına kadar boyasız ilk sahipleri oldukları araçtı. Bizim grup otomobil işine hobi olarak baktığı için araçların ikisi de o dönem gayet bakımlı araçlardı, ne Opel lpg gördü ne e90 Shell dışında yakıt almıştır.

Neyse sadede geleyim, yanlış anlamayın ancak stock halde 320d'yi Insignia'nın geçmesi bayağı zor, eğer 320d sağlıklıysa. Sıfırdan da dikseler roll de yapsalar arada en az 2-3 boy arası fark oluyor ve kapanmıyor, devamında Bmw yavaş yavaş limitöre kadar uzuyor.
    E90'nın 0-200 verisini 35-38 aralığında alıyorduk, Insignia'da ise 2 kez süre almaya çıktık toplamda 8-10 deneme yapmışızdır o da 40-42(maks 43 de olabilir tam emin olamadım ama çok önemli değil) arası bir 0-200 süresi veriyordu, lokasyon Adana ***** peşpeşe sıkınca ya da hava çok sıcaksa süreler bayağı oynuyor çünkü araçlar şişiyor, eğimler farklı olabilir onu da düşünmek lazım, aynı rotada denedik ama olsun.

Satılmadan hemen önce Batu'nun ısrarları sonucu Insignia'ya downpipe, kat iptali, Cai ve yazılım yapıldı. 320d stock+2 kişi ve bagajda soğuk hava dolabı+içecekler, Insignia ise mangal kömür, 1 kasa bira ve etler ile 2 kişiyken sıfırdan diktik ve roll denedik. 1. Ve 2. Viteslerde 320d kafa çıkartıyor, 3. Vitesteyse Insignia yakalamaya başlayıp sonlara doğru 4 boy kadar geçiyor ancak devamında fark değişmiyor, yalnız 2 araç da sanırım 230 gibi güç kesmeye başlıyordur, ***** limitör var. Rollde ise Insignia toplayana kadar kafa burun devamında Opel yine biraz önde gidiyor. Sanırım hacim farkından üstlerde biraz zayıf kalıyor. Aramızda Insignia'nın 3. Vitesiyle ilgili makarası da vardı holy third diye.

Opel satıldıktan sonra E90'a M performance kit, kat-dpf-egr iptali ve yazılım yaptırdık ama deneme şansımız olmadı. Ancak eminim geçer çünkü iki aracı da 2 halde hem yolcu hem sürücü olarak tecrübe ettim ve e90 gerçekten çok daha atik. Bence Opel'in sorunu tork ve ağırlık, çünkü rampa aşağı denemelerde aradaki fark bariz kapanıyordu stock haldelerken, ya da yazılımlıyken rampa yukarı sıkıldığında e90 Insignia'ya daha yakın oluyordu.

Siz şimdi böyle diyince acaba bizim araçlarda bir sorun mu vardı diye merak ettim, bazı süreleri buldum paylaşayım;
    403 Forbidden
    Insignia 1.6 turbo 0-190 süresine 38 saniye demiş bizim ölçtüklerimize bayağı yakın hatta bizdeki daha seri gibi duruyor buna göre.

Aynı site 320d için 0-200 36 saniye veriyor bu da bizim ölçtüklerimize yakın. Biz süreleri ibreden ölçmedik bu arada onu da söyleyeyim. 0-190 süreleri arasında da bayağı fark görünüyor. Merak eden ya da karşılaştıracak olanlar için 320d stock halde 28 saniye civarı 100-200 veriyor ama akıl edip Insigna'da onu ölçmedik.
    403 Forbidden

Opel'de flexride opsiyonu da vardı yol tutuşu çok hoşuma gitti bu arada önden çeker sevmesem de söylemeden edemeyecem. Tüm bu yolculuk ve denemelerden sonra Insignia yarım depo benzin alırken E90 çeyrek depoyu yakıp devam edebiliyor, Lpg'ye pek uyumlu değil supaplar sorun yaratıyor, e90'da da 2 sefer zincir ve bir sefer yağ pompası değişti, o yönden tuzlu, hele serviste yaptırıyorsanız ayvayı yediniz, sanırım vergi diliminde de dezavantajlı. Bir de dpf en son 60 yaşındaki amcamı bile illallah ettirince iptal ettirdik ama o çoğu dizelde bir sorun, aklımda kalan bariz farkları bunlar.

Bu kadar yazdım boş geçmeyeyim;
    E39 540i
    Just a moment...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opellerin şanzımanları berbat malesef. Ondan kaybediyorlar en başta.
    Okumadan imzalamam.....

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW - 745i

Just a moment...
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    180lik insigniayı çokça kullanmış ve 184lük e90 sahibi biri olarak,

180lil insignianın 184lük e90 ile yürümesine imkan yok hangi hızda basılırsa basılsın

Şanzıman, yoltutuş ve yüksek hız sürüşünde de e90 çok açık ara önde insigniadan.
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    w212 fl e63 amg

aracı bi müşterime bakıyoruzda aranızda aracın geçmişini durumunu bilen varmıdır

Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    w212 fl e63 amg

aracı bi müşterime bakıyoruzda aranızda aracın geçmişini durumunu bilen varmıdır
    linki unutmuşum

Just a moment...

bedirnismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayatımız çalındı gençligimiz çalındi gelecegimiz çalındı hayallerimiz çalındı bilgileri çalmışlar çokmu kemancıı

bedirnismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önceki mesajda çıkmamış

1.6dci megane

Just a moment...
    hayatımız çalındı gençligimiz çalındi gelecegimiz çalındı hayallerimiz çalındı bilgileri çalmışlar çokmu kemancıı

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öyle ilanlar bakarken denk geldi,

e46 3.20d ilan açıklaması ve araba çok hoşuma gitti.

Just a moment...

e220 cdi, o nasıl bir iç temizlik öyle, km 565 bin ama sanki araba 65 bin de. Kafa karıştırdı..

Just a moment...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bedirnismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vti nin açıklama bugünün günceline denk gelmesi talihsizlik mi olmuş acaba yoksa artı mı olmuş kafalar karışık eski diyanet işleri başkanın aracıymış açıklamada öle yazıyo
    PROSTOCK GARAGE

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Just a moment...

breh breh breh slk 55 amg
    ilk sahibi, bizim okulda genç bir arkadaştı. zamanında ekmeğini yemiştir

jojo59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle ilanlar bakarken denk geldi,

e46 3.20d ilan açıklaması ve araba çok hoşuma gitti.

Just a moment...

e220 cdi, o nasıl bir iç temizlik öyle, km 565 bin ama sanki araba 65 bin de. Kafa karıştırdı..

Just a moment...
    E46 çiçek gibi yahu ��

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı bedirnismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın youtube videosunu dün izledim. Ciddi bir emek ve süreç var araçta. 70-75bin € harcadıklarını söylemişti Ferhat Albayrak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın youtube videosunu dün izledim. Ciddi bir emek ve süreç var araçta. 70-75bin € harcadıklarını söylemişti Ferhat Albayrak.
    ben kullandım. Aşırı hızlı değil tabii ki günün otomobillerine göre ama akıllara zarar iş çıkarmışlar. Kendi E39 umdan soğudum fabrikadan bu kadar temiz çıkmamıştır. Yapılırken de anlatıyordu olm kendi arabandan soğuyacaksın diye. İşte şöyle yapıyoruz bunları yapıyoruz diye bende diyordum olm ne gerek var ne fark edecek diye. Gerçekten fark ediyormuş.
    IN BOOST WE TRUST

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2009 BMW 320i Coupe
    Just a moment...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (4 üye ve 3 konuk)

1. Bad-Fast,
  2. Eren,
  3. kalipson,
  4. mcanx

Bu Konudaki Etiketler