User Tag List

Sayfa 114/120 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon
2276 sonuçtan 2.148 ile 2.166 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Panda Sport.

Just a moment...
    İlk kez gördüm, çok da beğendim fakat adamlar ne güzel bodykit yapmış be adam; 1.4 atmo arabada çift çıkışın da olmayıversin.

Nasıl kıydın da kestin o difüzörü tamponu

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bedirnismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

27.000'de xsara VTS

Just a moment...

bana hiç o araç 27.000 km gibi gelmedi. Benim araç 90.000 de içi daha temiz o citroenden...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

bedirnismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    NFS underground 2 ilk araba seçim sahnesinde gibi

Stock s13

Just a moment...
    hayatımız çalındı gençligimiz çalındi gelecegimiz çalındı hayallerimiz çalındı bilgileri çalmışlar çokmu kemancıı

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E60 530d
    Just a moment...

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    320bin km'de arabanın neyi koleksiyonlukmuş

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 Suzuki Swift 1.6 Sport - Param olsa sabah kapısında biterdim

Just a moment...

1997 Daewoo Tico - Mobilet parasına sağa sola gitmelik.

Just a moment...

2012 Tata Vista - Uygun yollu iş görecek sağa sola gitmelik.

Just a moment...

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    320bin km'de arabanın neyi koleksiyonlukmuş
    Hatasız boyasız olmasından mütevellit heralde.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hikmetse tüm Bmw'lerin zincirleri yeni değişmiş yada motorları yeni 0'lanmış oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hikmetse tüm Bmw'lerin zincirleri yeni değişmiş yada motorları yeni 0'lanmış oluyor.
    Abi genelde zincirle pek kimse uğraşmıyor, araçla çok içli dışlı değilse ses yaptığında farkına varmıyor. Servise ya da bilinen özel servislere gidip gelen araçlara periyodik olarak bu değişimi yapıyorlar ama maliyetlerden dolayı insanlar genel olarak uygun fiyatlı özel servisleri tercih ettiği için oralarda da ustalar müşteri kaçmasın diye zincirden, yağ pompasından vs bahsetmiyor. En sonunda ya zincir kopuyor ya yağlamada sorun oluyor mecbur komple motor yenileniyor. Bozulana kadar bin mantığının sonucu yani. Bazen blok da kurtarmıyor bir 10 sene sonra 20d-30d ve n13 üniteler ne olacak merak ediyorum.

320k yol yapmış, dizel, Logic 7 gibi donanımlara bile sahip olmayan bir e60 koleksiyon değeri tabi taşımaz, ama kozmetik olarak muadillerine göre çok iyi duruyor, bence de o tabir yanlış ama araç güzel durduğu için paylaştım. Komple oem deri döşeme fiyatı bile astronomik rakamlardayken ilanlardaki bir aracı alıp bu duruma getirmek muhtemelen bu rakamın da üstüne çıkar.

Boş geçmeyeyim rengi ve doluluğu güzel de bunlar bu para mı olmuş vallahi inanılmaz piyasa;
    E90 320d M sport Lemans Blue
    Just a moment...

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi genelde zincirle pek kimse uğraşmıyor, araçla çok içli dışlı değilse ses yaptığında farkına varmıyor. Servise ya da bilinen özel servislere gidip gelen araçlara periyodik olarak bu değişimi yapıyorlar ama maliyetlerden dolayı insanlar genel olarak uygun fiyatlı özel servisleri tercih ettiği için oralarda da ustalar müşteri kaçmasın diye zincirden, yağ pompasından vs bahsetmiyor. En sonunda ya zincir kopuyor ya yağlamada sorun oluyor mecbur komple motor yenileniyor. Bozulana kadar bin mantığının sonucu yani. Bazen blok da kurtarmıyor bir 10 sene sonra 20d-30d ve n13 üniteler ne olacak merak ediyorum.

320k yol yapmış, dizel, Logic 7 gibi donanımlara bile sahip olmayan bir e60 koleksiyon değeri tabi taşımaz, ama kozmetik olarak muadillerine göre çok iyi duruyor, bence de o tabir yanlış ama araç güzel durduğu için paylaştım. Komple oem deri döşeme fiyatı bile astronomik rakamlardayken ilanlardaki bir aracı alıp bu duruma getirmek muhtemelen bu rakamın da üstüne çıkar.

Boş geçmeyeyim rengi ve doluluğu güzel de bunlar bu para mı olmuş vallahi inanılmaz piyasa;
    Just a moment...
    Çok güzel makina ama sırf rengi ve boyasız diye o para astronomik olmuş dizel F10 alırım o paraya

Aynısının beyaz bi kaç parça boyalısı 850 - 900'e alınabilir vaziyette
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Birkan61

Doğru ama Bmw piyasası biraz garip.

Hem çevremden hem bizzat kendimden hep kötü tecrübe ettim, aracı piyasa muadillerinden uyguna da alsan araç senden o parayı yine çıkartıyor ve günün sonunda pahalısından daha da pahalıya veya aynı etikete mal oluyor.
    Tabi avantajı eldeki muadil yenilenmiş oluyor. Ekstralar varsa onları bu devirde alıp takmak da kur yüzünden yorucu.

Bir de sağı solu yamuk yumuk hepten cenaze olanlar var, onları zaten hiç saymadım, para harcasan da geri dönüşü olmayan hasarları olabiliyor. Ben bu fobi yüzünden özellikle Bmw bakarken kozmetik-mekanik-donanım olarak iyi durması dışında artık fiyatına da bakıyorum, belki bizim talihsizliğimiz bilmiyorum ama uygun olan hepsinde dediğim gibi o para yine cepten çıkmış oldu. Tek istisnası, bazen gruplara düşen ya da yolda görüp bulunan araçlar, bunlar bazen ilana bile düşmüyor ve fiyatına göre bayağı iyi oluyorlar ama uzun zamandır öyle bir ilan da görmedim.
    Ben 2-3 sene önce Facebook Bmw gruplarının birinde e34 kaput kilidi ararken 2 adamın yolda gördükleri e39 için kim alacak kavgasına karakolluk olduklarını görmüştüm.
    Adam aracı gruba atmış, grupta gören eleman da Dragos'ta gezip aracı bulmuş, sahibi teyzeden satın almış yeşil bir 528'di, aracı ilk gören eleman da ana avrat satın alana sövünce birbirlerini bulup kavga etmişler admin de grupta soykırım yapmıştı sonra.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E60 almayı düşünüyorum.5,30 dizelmi 5,30 benzinlimi karar veremedim ama niyetine girdim
    Bu aracıda görmüştüm ilanda.Tamam güzel ama o paraları edermi bilemedim.Gerçi etmez gidip 300 ucuzunu alıp 500 harcıyoruz
    şöyle sürüngen olmayan.Şaşırmamış başarmamış hedef gösterilmemiş orjinal amortisörlü bir araba bulursam alıp nakış gibi işlemeyi düşünüyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E60 almayı düşünüyorum.5,30 dizelmi 5,30 benzinlimi karar veremedim ama niyetine girdim
    Bu aracıda görmüştüm ilanda.Tamam güzel ama o paraları edermi bilemedim.Gerçi etmez gidip 300 ucuzunu alıp 500 harcıyoruz
    şöyle sürüngen olmayan.Şaşırmamış başarmamış hedef gösterilmemiş orjinal amortisörlü bir araba bulursam alıp nakış gibi işlemeyi düşünüyorum
    Şu mesajı 1 hafta önce görseydim seni güzel bir e60 a yönlendirirdim tüh. Nasip işleri.

Boş geçmeyelim,

Geçen attığım 407 satılmış. bunun km si güzel, içi bej.

Roof olması güzel.

407 1.6 hdi executive

Just a moment...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    530i vardı sende sanırım kısa bir süre

Alıp yürütmekse amaç 530-35d derim. Özellikle 535d, çok kolay güç çakırılabilen sesi gidişi ve yakıtı saçma sapan iyi bir otomobil.

E90 demişken, 1 milyon üstü ilanlar hiç ilgi çekici gelmiyor.

Ekran, sunroof, m tampon ve jant için 400.000 vermeye değer mi?

Just a moment...

140.000 de. Hangisini alırsan al, zincir ve şanzıman masrafın olacak. Düşük km olsun ki kafan rahat uzun uzun binebilesin.

Benimki 260.000 km yi geçti, 195.000 de almıştım. incir benden önce yağ pompası vs değişmiş, bende de şanzıman komple yenilendi. Masrafsız biniyorum ama km daha düşük alsaydım da daha uzun süre binseydim diyorum, yılda 40-45.000 km yaptığım için
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 Suzuki Swift 1.6 Sport - Param olsa sabah kapısında biterdim

Just a moment...

1997 Daewoo Tico - Mobilet parasına sağa sola gitmelik.

Just a moment...

2012 Tata Vista - Uygun yollu iş görecek sağa sola gitmelik.

Just a moment...
    suzuki bakımsız degılmı

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Just a moment...
    Lafım paylaşımınıza değildi Yanlış anlaşılmasın.

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk kez gördüm, çok da beğendim fakat adamlar ne güzel bodykit yapmış be adam; 1.4 atmo arabada çift çıkışın da olmayıversin.

Nasıl kıydın da kestin o difüzörü tamponu
    Difüzörü egzoz lipi kurtarır aslında 207 rc'lerde olanlar gibi.
    Araç çok hoşmuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Ozan Özer
    Abi ben de sana yanıt olarak değil de seni desteklemek için yazmıştım.
    1m+ üstü araç alıp aracın piyasa fiyatının %10'u tutarında masrafı göze almayan kullanıcılar var, ne bakım kültürümüz ne onu oluşturacak ekonomik olgunluğumuz var, ama genel olarak toplumumuzun marka sevdası daha makul seçeneğe yönelmesini engelliyor, elindekini tamir ettirip düzgün kullanmak yerine hep o parayla daha iyisini alma eğilimi var.
    Hal böyle olunca da piyasada devirdaimden, yağ pompasından ya da zincirden kitlemiş bir sürü farklı marka model araç oluyor, böcek ilacı atar gibi dumanlayan, dikiş makinesi gibi enjektör vuran araçlar trafikte geziyor.
    Triger değişiyor adam devirdaimi elleme daha gider diyor, usta su kaçağı var biraz açmışken değişsin diyince elleme ben eklerim diyor. Bizde bu zihniyet değişmedikçe araçların çoğu bu şekil devam eder. Avrupa'da aracın değerinin de üstünde maliyetlerle onarım-bakım yaptıran kullanıcılar var, bizim burda işçilik o kadar yüksek olmadığı aynı zamanda arabalar da o kadar ucuz olmadığ için %10 dedim, ancak o bile çoğu kişi içi ütopik bir rakam olur eminim.

İlanda gördüm mesela, adam e90 320d satıyor, aracın petrolde yıkanırken fotoğrafı var aracı yıkayan istasyon çalışanı kıyafetiyle çizmelerden belli, arkada kocaman DIŞ YIKAMA 40TL yazıyor, sattığı araca da 820k yazmış. 200-250tl daha verip ortalama bir yerde iç dış yıkatmak varken orada bile ucuzuna kaçış var.

Neyse, yine boş bırakmayayım;
    1.8t swap Ford Sierra
    Just a moment...
    Ciddi emek verilmiş gibi duruyor, bence Pinto motora en yakın en mantıklı swaplardan biri olmuş özellikle güç/ağırlık oranı açısından.

neuras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2007 Honda Civic 1.6i VTEC (FD6)
    Just a moment...

27:58'deki sesi hangi parça ile alıyorlar?
    https://www.youtube.com/watch?v=I3L1x57Uhmo
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler