User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yağ Yakıcı Tavsiyesi ?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow Yağ Yakıcı Tavsiyesi ?

Bu konuyu aslında biraz da masa başında oturup kilo alanlar için açtım.

Sormak istediğim şu, sürekli oturur haldeyim ve çok kilo almaya başladım.

Doğal olarak göbekte olmaya başladı. Ne kadar dikkat etsem de bir şekilde alıyor insan.

Otururken yağ yakıcı gibi bir karışım veya benzeri şeyler kullananlar var mı ?

Umarım genel olarak herkese faydalı olur bu konu. Teşekkürler..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    otururken yağ yakmak diye bir şey yok. keşke olsaydı dünya çok daha güzel bir yer olurdu

Yaktığını iddia edenlerinde placebo etkisinden öteye geçmez. Hikaye hepsi o anlatılanların.

Antreman yapmak dışında hiç bir şey yağ yaktırmaz. Ama antremanın yanında destek için illa bir şeyler içeceksen yapay olarak l-carnitin. Doğal bir karışım soruyorsan sabahları suya elma sirkesi ve limon katarak içebilirsin. Hızlı sonuç içinde bisiklet sürmeni öneririm. Sevmiyorsan tempolu yürüyüş.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir yasdan sonra masa basi calisip spor yapmayanlar icin kacinilmaz son. Ben de ayni durumdayim. Bisiklet aldim, her firsatta bisiklet kullaniyorum, 40km yol yaptigim gun bile oluyor ama ne yazik ki bir yastan sonra metobolizma eski hizinda degil. 20li yaslarda azicik dikkat etsem hemen eski haline gelirdi gobek, artik gobekle yasamaya alistim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zırt pırt su için yeter. Min. 3lt/gün.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ezbere 3 lt su icmeyin ama yaz gunu belki komaz ama sudan da zehirlenmek mumkun. Size gun icinde gerekli olan su miktari kilonuz * 0,03, yani 100 kg iseniz 3 lt su icmeniz gerek gun icinde. Bir de bu yalnizca "su" icin gecerli, cay kahve soda meyve suyu vb sivilar bu hesabin disinda tutulmali.
    öyle işte.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Doğal olarak göbekte olmaya başladı. Ne kadar dikkat etsem de bir şekilde alıyor insan.

belli aliskanliklari degistirmek gerekiyor. Son 2 aydir un tuketmemeye ozen gosteriyorum (ekmegi komple kestim, pizza hamburger vs hayatimdan cikti, sadece ofiste cikan ogle yemeklerine mudahale edemedigim icin mecburen makarna yemek durumunda kalabiliyorum), sekeri komple cikarttim (caya kahveye zaten atmazdim da tatliyi cikolatayi, ozetle sekerli her seyi kestim), aksam 6'dan sonra da bir seyler yemiyorum. Bunun yaninda bir onceki postumda verdigim hesapla su tuketiyorum. Inanilmaz tuvalete gidiyordum basta, simdi daha eskisine yakin gidiyorum tuvalete, muhtemelen odem attim. Kilik kiyafet de bir bollasti, kemerde sikan delik artik normal geliyor. Ama, bundan fazlasi icin egzersiz sart. @HaKo da yazmis, oturdugun yerden yag yakmak mumkun degil
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ezbere 3 lt su icmeyin ama yaz gunu belki komaz ama sudan da zehirlenmek mumkun. Size gun icinde gerekli olan su miktari kilonuz * 0,03, yani 100 kg iseniz 3 lt su icmeniz gerek gun icinde. Bir de bu yalnizca "su" icin gecerli, cay kahve soda meyve suyu vb sivilar bu hesabin disinda tutulmali.
    Ee tabii. Katılıyorum.

Min. 3lt derken de, yapabiliyosan 7lt olsun demek istememiştim.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben butun glutenli urunleri ve hamur-sekeri keserek, full et ile beslenerek iyi kilo vermistim.

Full et derken, gercekten kahve disinda full et ile beslenerek
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otururken yağ yakmak diye bir şey yok. keşke olsaydı dünya çok daha güzel bir yer olurdu

Yaktığını iddia edenlerinde placebo etkisinden öteye geçmez. Hikaye hepsi o anlatılanların.

Antreman yapmak dışında hiç bir şey yağ yaktırmaz. Ama antremanın yanında destek için illa bir şeyler içeceksen yapay olarak l-carnitin. Doğal bir karışım soruyorsan sabahları suya elma sirkesi ve limon katarak içebilirsin. Hızlı sonuç içinde bisiklet sürmeni öneririm. Sevmiyorsan tempolu yürüyüş.
    katiliyorum + kisiden kisiye degisir ancak genel olarak erkeklerde 20 li yaslarin ortasindan sonra erkeklik hormonu dususe gecmeye basliyor, bu hormon dustukce yaglanmaya daha da meyilli olursun. Bel cevren buyudukce o hormon daha da duser, kilo artar gider.
    bel cevresine dikkat etmek lazim, bacaklari da calistirmak lazim. 20 li yaslarin basindayken beslenmeme dikkat ettigimde kilo problemim 2 ayda cozulurdu. 30 larin basinda ise yedigime dikkat edince pek bisey degismiyor, artik kilo vermem gerekiyorsa her gun yuruyus yapmam ya da bisiklete binmem gerekiyor.

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

keşke bu şekilde mucize bir ürün olsa.
    bende pandemi ile birlikte 93 kiloya kadar çıktım.
    son 4 aydır haftada minimum 4 kez olacak şekilde crossfit antremanlarına başladım.
    beslenme işlerini de elimden geldiğinde karbonhidrattan proteine doğru çevirdim.
    Malesef bu işlerde tek bir gerçek var . vucuda giren kalori , vucudun yaktiğindan daha az olmalı ki kilo verebilesiniz.
    Piyasada satilan tüm kilo verdirici Lecarnitine , termojenik yağ yakıcı gibi ürünlerin , sert bir fincan kahve kadar faydası olduğunu düşünmyorum.
    işin özeti , ya boğazımızı tutuyoruz , ya idman yapıyoruz

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4 tsi .........

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günde 2 öğün ufak porsiyon ..son öğün en geç akşam 6.. tabiki sebze ağırlıklı olursa daha etkili... ve günde çok değil 3-4km tempolu yürüyüş.. 2 ayda 7 kilo verdim.. yaş 47.. daha az yada daha çok vermek bünyeye ve programa göre değişir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafana göre, eş dost tavsiyesi ile herhangi bir takviye "gıda" veya "destekleyici öğün" vs almamanı tavsiye ederim.
    Gerçekten sıkıntın varsa diyetisyene git.
    Eş-dost-reklam tavsiyesi ile sağlığından olma hatta hayatından olma.
    TV'ler bunun gibi haberlerle dolu.
    Okumadan imzalamam.....

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kullanılabilecek birkaç "destek" var ancak hepsi muhtemel yan etkilere sahip, bunların bazıları gerçek anlamda risk faktörü kalp-damar ve böbrek ile karaciğer sağlığı açısından.

Piyasada web sitelerinden yağ yakıcı adı altında alınabilen l-karnitin, termojenik yağ yakıcılar vs normal kilo kaybına en çok %10 etki eder.
    Gerçek anlamda güçlü bir yağ yakma etkisi için Clenbuterol, Efedrin(kafein ile desteklenmeli) ya da HGH fragmantı gibi çeşitli ilaçlar var, ancak bunların satışı hem yasal değil dolayısıyla underground laboratuvarlarda üretilen ne idüğü belirsiz türevlerini satın alıyorsunuz hem de ciddi yan etkileri olabilir, olmaması da muhtemel herkesin kişisel tepkisi genetik faktöre göre değişiyor.

Şunu da ekleyeyim birçok yağ yakıcı ilacı kombine etseniz dahi ya da DNP gibi ciddi risk faktörü içeren ilaçları kullansanız bile alacağınız verim düşük olur, evet kilo verirsiniz ama beslenme ve yaşam tarzı değişmedikçe verilen kiloyu ne yazık ki geri alırsınız, hemen veya uzun vadede olması önemsiz sonuçta o kiloyu geri almış olacaksınız...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben butun glutenli urunleri ve hamur-sekeri keserek, full et ile beslenerek iyi kilo vermistim.

En sevdiğim beslenme şekli ama benim bünye zayıflamıyor. Aksine protein taşı yapıyor böbrekte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sebzesiz hayat mı olur yaw?
    Okumadan imzalamam.....

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.4 tsi .........
    bunu yazmaya geldim
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4tsi iyiymiş ahahah başta anlamamıştım.

Bir ara spor yaparken çok kullandım bu ıvır zıvırları. Body falan yapan arkadaşlar onu kullanma bunu kullan, şu iyidir bu iyidir dedi ama hiçbirinin bi halta yaradığını düşünmüyorum.
    CLA, L-Carnitin, termojenik bilmemneler var... Termojeniklerin bazıları yüksek kafein içeriyor ve yine bazıları metabolizmayı coşturacam diye tansiyonu falan azdırıyordu. Bir tanesini bisiklete binerken almıştım ve bir yerde kulaklarım çınlayıp tansiyon, kalp atışı falan coşunca korkup bırakmıştım. Kalp krizi riskini falan da tetikleyen şeyler. O yüzden arkadaşların dediği gibi "onu kullan bunu kullan" şeklinde de kullanılacak şeyler değil aslında.

Mal bir tanıdığım da ayı gibi vücut çalışırken bacağından bi iğne vuruyordu yağ yakacam diye. Normalde bilmemne ilacıymış, alakasız, şeker ilacı mı demişti bir şey... Ondan kullan diyordu, inceden bi küfür ettim sie diye...

Bizim yaşlara bisiklet ve yüzme iyi geliyor herhalde anca bu saatten sonra.

Bir de "bölgesel yağ yakma" şeklinde bir yanılgı var. Göbek için mekik çekmek gerektiğini sanıyor çoğunluk. Bisiklete bineceğim deyince "bisikletle göbek mi erir" diyorlar Mekik ve benzeri hareketle kas yapılır evet o da bi yakma yöntemi ancak "spor" babında geneli çalıştırmak yetiyor.
    Tanımlamayı yanlış hatırlamıyor veya doğru yapıyorsam; Vücut geliştirmeciler falan aynı şeyi tekrar ediyor hep, vücut "son giren ilk çıkar" şeklinde en son nereden yağlanma yaptıysa ilk oradan vermeye başlıyor diyorlar mesela. Bisikletle bacak kası çalıştırılıyor evet ama yağ sadece bacakta yakılmıyor

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yasdan sonra masa basi calisip spor yapmayanlar icin kacinilmaz son. Ben de ayni durumdayim. Bisiklet aldim, her firsatta bisiklet kullaniyorum, 40km yol yaptigim gun bile oluyor ama ne yazik ki bir yastan sonra metobolizma eski hizinda degil. 20li yaslarda azicik dikkat etsem hemen eski haline gelirdi gobek, artik gobekle yasamaya alistim.
    belli aliskanliklari degistirmek gerekiyor. Son 2 aydir un tuketmemeye ozen gosteriyorum (ekmegi komple kestim, pizza hamburger vs hayatimdan cikti, sadece ofiste cikan ogle yemeklerine mudahale edemedigim icin mecburen makarna yemek durumunda kalabiliyorum), sekeri komple cikarttim (caya kahveye zaten atmazdim da tatliyi cikolatayi, ozetle sekerli her seyi kestim), aksam 6'dan sonra da bir seyler yemiyorum. Bunun yaninda bir onceki postumda verdigim hesapla su tuketiyorum. Inanilmaz tuvalete gidiyordum basta, simdi daha eskisine yakin gidiyorum tuvalete, muhtemelen odem attim. Kilik kiyafet de bir bollasti, kemerde sikan delik artik normal geliyor. Ama, bundan fazlasi icin egzersiz sart. @HaKo da yazmis, oturdugun yerden yag yakmak mumkun degil
    Ee tabii. Katılıyorum.

Min. 3lt derken de, yapabiliyosan 7lt olsun demek istememiştim.

Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katiliyorum + kisiden kisiye degisir ancak genel olarak erkeklerde 20 li yaslarin ortasindan sonra erkeklik hormonu dususe gecmeye basliyor, bu hormon dustukce yaglanmaya daha da meyilli olursun. Bel cevren buyudukce o hormon daha da duser, kilo artar gider.
    bel cevresine dikkat etmek lazim, bacaklari da calistirmak lazim. 20 li yaslarin basindayken beslenmeme dikkat ettigimde kilo problemim 2 ayda cozulurdu. 30 larin basinda ise yedigime dikkat edince pek bisey degismiyor, artik kilo vermem gerekiyorsa her gun yuruyus yapmam ya da bisiklete binmem gerekiyor.
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke bu şekilde mucize bir ürün olsa.
    bende pandemi ile birlikte 93 kiloya kadar çıktım.
    son 4 aydır haftada minimum 4 kez olacak şekilde crossfit antremanlarına başladım.
    beslenme işlerini de elimden geldiğinde karbonhidrattan proteine doğru çevirdim.
    Malesef bu işlerde tek bir gerçek var . vucuda giren kalori , vucudun yaktiğindan daha az olmalı ki kilo verebilesiniz.
    Piyasada satilan tüm kilo verdirici Lecarnitine , termojenik yağ yakıcı gibi ürünlerin , sert bir fincan kahve kadar faydası olduğunu düşünmyorum.
    işin özeti , ya boğazımızı tutuyoruz , ya idman yapıyoruz
    Alıntı sword Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 2 öğün ufak porsiyon ..son öğün en geç akşam 6.. tabiki sebze ağırlıklı olursa daha etkili... ve günde çok değil 3-4km tempolu yürüyüş.. 2 ayda 7 kilo verdim.. yaş 47.. daha az yada daha çok vermek bünyeye ve programa göre değişir..
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafana göre, eş dost tavsiyesi ile herhangi bir takviye "gıda" veya "destekleyici öğün" vs almamanı tavsiye ederim.
    Gerçekten sıkıntın varsa diyetisyene git.
    Eş-dost-reklam tavsiyesi ile sağlığından olma hatta hayatından olma.
    TV'ler bunun gibi haberlerle dolu.
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanılabilecek birkaç "destek" var ancak hepsi muhtemel yan etkilere sahip, bunların bazıları gerçek anlamda risk faktörü kalp-damar ve böbrek ile karaciğer sağlığı açısından.

Piyasada web sitelerinden yağ yakıcı adı altında alınabilen l-karnitin, termojenik yağ yakıcılar vs normal kilo kaybına en çok %10 etki eder.
    Gerçek anlamda güçlü bir yağ yakma etkisi için Clenbuterol, Efedrin(kafein ile desteklenmeli) ya da HGH fragmantı gibi çeşitli ilaçlar var, ancak bunların satışı hem yasal değil dolayısıyla underground laboratuvarlarda üretilen ne idüğü belirsiz türevlerini satın alıyorsunuz hem de ciddi yan etkileri olabilir, olmaması da muhtemel herkesin kişisel tepkisi genetik faktöre göre değişiyor.

Şunu da ekleyeyim birçok yağ yakıcı ilacı kombine etseniz dahi ya da DNP gibi ciddi risk faktörü içeren ilaçları kullansanız bile alacağınız verim düşük olur, evet kilo verirsiniz ama beslenme ve yaşam tarzı değişmedikçe verilen kiloyu ne yazık ki geri alırsınız, hemen veya uzun vadede olması önemsiz sonuçta o kiloyu geri almış olacaksınız...
    Alıntı ertantamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En sevdiğim beslenme şekli ama benim bünye zayıflamıyor. Aksine protein taşı yapıyor böbrekte

Bu konuda ciddi bilgili arkadaşların olması ne güzel, en azından benim gibi detayları bilmeyen arkadaşlar için güzel açıklamalar gelmiş.

Herkese değerli yorumları için teşekkür ediyorum.

Bu işin ana temaları özet geçersek, spor yapmak,az yemek, ve su içmek olarak anladım.

Elimden geldiğince dikkat edeceğim inşallah güzel sonuçlar alırım..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler