User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: hosting firmaları hakkında

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı olcay_bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekli mail günde 2 veya 3 en fazla bazen 1 içeriğinde de ürünümüzden bahsediyorum fiyat bilgilendirmesi yapıyorum o kadar
    Yanlış yazdım. Bu maili toplam kaç kişiye yolluyorsun. Günde 1 yada 2 maili adres defterindeki herkese mi atıyorsunuz ? 500-1000-5000 kişiye gibi ?
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

olcay_bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış yazdım. Bu maili toplam kaç kişiye yolluyorsun. Günde 1 yada 2 maili adres defterindeki herkese mi atıyorsunuz ? 500-1000-5000 kişiye gibi ?
    Yok hayır sadece 1 veya 2 kişiye sadece toplu gönderim yapmıyorum hiç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diger sayfamızı ve mqilimizi de türlticaretten aldık. Gonderdiğim maillerin yuzde 90ı alıcıda gereksiz kutusuna dusuyor. Bu sendgrid nedir tam olarak
    Twilio'nun mail hizmeti.
    Özel VIP server da sunuyorlar ama daha pahalı tabi.
    DKIM ve SSL ayarları sorunsuz olmalı.
    Yine de yeni mail adresi her zaman riskli.
    Günde 1 ya da 2 mail demişsiniz. 1 ya da 2 kişiye mi gidiyor, binlerce kişiye mi gidiyor?
    Yavaş yavaş göndermelisiniz. Günde 20-30 KİŞİYLE başlayıp yavaş yavaş arttırın.
    Mail içerisindeki görsel boyutu düşük olsun. Video GIF vs koymayın.

Sendgrdi hem API hem de kendi arayüzü üzerinden Campaign yapabiliyorsunuz. Alışınca oldukça kullanışlı ve güzel açıkçası.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twilio'nun mail hizmeti.
    Özel VIP server da sunuyorlar ama daha pahalı tabi.
    DKIM ve SSL ayarları sorunsuz olmalı.
    Yine de yeni mail adresi her zaman riskli.
    Günde 1 ya da 2 mail demişsiniz. 1 ya da 2 kişiye mi gidiyor, binlerce kişiye mi gidiyor?
    Yavaş yavaş göndermelisiniz. Günde 20-30 KİŞİYLE başlayıp yavaş yavaş arttırın.
    Mail içerisindeki görsel boyutu düşük olsun. Video GIF vs koymayın.

Sendgrdi hem API hem de kendi arayüzü üzerinden Campaign yapabiliyorsunuz. Alışınca oldukça kullanışlı ve güzel açıkçası.
    Günde sadece 1 yada 2 kişi nadiren 3 kişi en fazla. Sendgridi bir araştırayım bakalım yapabilecek miyim. Bir de bugün bir firma ile gorustum smartmessage diye bir firma. Firmadaki yetkili sagolsun biraz daha aydınlattı. Mail içeriği sadece yazı olmamalıymıs. Kb bazında mailin metin ve resim dosyası içermesi spam olmama ihtimalini daha arttırıyormuş. Öte yandan para birimleri tl usd euro veya sembolleri gibi şeylerin kullanılmaması gerekiyormuş. Ve bazı kelimeler free offer cheap cheap dear vs gibi kelimelerde çok olursa spam olma ihtimalini arttırıyormuş. Bu yuzden fiyat listemizi görsel olarak ekte yüklememizi önerdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günde sadece 1 yada 2 kişi nadiren 3 kişi en fazla. Sendgridi bir araştırayım bakalım yapabilecek miyim. Bir de bugün bir firma ile gorustum smartmessage diye bir firma. Firmadaki yetkili sagolsun biraz daha aydınlattı. Mail içeriği sadece yazı olmamalıymıs. Kb bazında mailin metin ve resim dosyası içermesi spam olmama ihtimalini daha arttırıyormuş. Öte yandan para birimleri tl usd euro veya sembolleri gibi şeylerin kullanılmaması gerekiyormuş. Ve bazı kelimeler free offer cheap cheap dear vs gibi kelimelerde çok olursa spam olma ihtimalini arttırıyormuş. Bu yuzden fiyat listemizi görsel olarak ekte yüklememizi önerdi.
    Yani benim maillerin çoğunda resim ya da link var. Ayrıca ₺ işareti de var. Ödeme tutarını yazıyor. Güvenli görüldükten sonra bunlar dert değil.

AMA günde 2 3 kişiye 2 -3 mail bunların çok dışında. Basit bir konu. Tahminimce yeni domain adresine bağlı yeni bir mail hizmeti. Gmail ya da yandex mail le bir deneyin derim. Sendgrid pahalı gelir ve de gerek yok. API Marketing Campaign ihtiyacı yok gördüğüm kadarıyla. SSL DKIM TKIP vs ayarları tam yapılmalı. SSL inizde email yoksa ekleyin. Ücretsiz zaten. server hizmeti aldığınız şirkete de yazsanız yardımcı olurlar.

Öte yandan mail attığınız kişilerin adresleri kurumsal firmalara aitse onlar kendi filtrelerini uyguluyor. 100% giden mail i gönderemiyoruz. Whitelist e eklemeleri gerek. CISCO spam filtrelerini kullanıyorlar. Onlar da inanılmaz katı ve bilgi vermiyorlar.

Bir diğer etken de ortak IP havuzu. Domaininzin çalıştığı IP başkaları tarafından kullanılıyorsa ve onlar da zamanında çok Sapm mail attılarsa IP engellidir. Bilmiyorum ama bilmem ne yapsanız kaldırtamasınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani benim maillerin çoğunda resim ya da link var. Ayrıca ₺ işareti de var. Ödeme tutarını yazıyor. Güvenli görüldükten sonra bunlar dert değil.

AMA günde 2 3 kişiye 2 -3 mail bunların çok dışında. Basit bir konu. Tahminimce yeni domain adresine bağlı yeni bir mail hizmeti. Gmail ya da yandex mail le bir deneyin derim. Sendgrid pahalı gelir ve de gerek yok. API Marketing Campaign ihtiyacı yok gördüğüm kadarıyla. SSL DKIM TKIP vs ayarları tam yapılmalı. SSL inizde email yoksa ekleyin. Ücretsiz zaten. server hizmeti aldığınız şirkete de yazsanız yardımcı olurlar.

Öte yandan mail attığınız kişilerin adresleri kurumsal firmalara aitse onlar kendi filtrelerini uyguluyor. 100% giden mail i gönderemiyoruz. Whitelist e eklemeleri gerek. CISCO spam filtrelerini kullanıyorlar. Onlar da inanılmaz katı ve bilgi vermiyorlar.

Bir diğer etken de ortak IP havuzu. Domaininzin çalıştığı IP başkaları tarafından kullanılıyorsa ve onlar da zamanında çok Sapm mail attılarsa IP engellidir. Bilmiyorum ama bilmem ne yapsanız kaldırtamasınız.
    Anladım tamamdır ben bu bilgiler doğrultusunda turticaretle yine bir konuşayım bahsettiğiniz ayarlar için yardımcı olurlar umarım

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0530 884 65 98 Mesut bey
    Bir arayın konusun biz şirketçe çok memnunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0530 884 65 98 Mesut bey
    Bir arayın konusun biz şirketçe çok memnunuz
    Bizim firmamız Maristanbul Osgb.İlhan beydeb aldım derseniz çok yardımcı olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim firmamız Maristanbul Osgb.İlhan beydeb aldım derseniz çok yardımcı olur
    Herkes Mesut'u arıyor galiba. Biz de onu arıyoruz. Vay adamın haline

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes Mesut'u arıyor galiba. Biz de onu arıyoruz. Vay adamın haline
    iyi iş çözer ulaşamazsanız haber verin bana 0505 528 46 87

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    www.mxtoolbox.com'dan domaininiz için bir check up yapar mısınız? Ayrıca black list kontrolüde.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

hasqar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yandex siz kullansanız diğer alıcı uygulama ve hosting şirketlerinde firewall kurallarına yada güvenlik ürünlerine takılma olasılığı en çok mail uygulamasıdır. Sonra size mailiniz ulaşmadı, gelmedi gibi cümleleri çok duyabilirsiniz. Yandex çoğu spama düşer. hosting firması olarak veridyen şuana kadar en iyi çalıştıklarım arasında olabilir.
    Bu sorunu yaşadım yandex'te. SPF kaydı yüzünden yapıyor genelde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hasqar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorunu yaşadım yandex'te. SPF kaydı yüzünden yapıyor genelde.
    Artık SPF ve DKIM ayarları tam olmayan sunculardan gelen mailleri Google ve Yahoo direk engelliyor. Gerekli güncellemeleri herkesin yapması gerekli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler