User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Amerika Ek İş İmkanları Hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Amerika Ek İş İmkanları Hk.

Merhaba,

5 ay kadar bir süre için kalmak üzere Amerika'ya geldik. Chelmsford, MA'de kalıyoruz bu süreçte. Hali hazırda normal mesai düzeninde uzaktan çalıştığım bir işim var üzerine ek iş arıyorum uzun zamandır. Gelmeden başkasının hesabını kiralayarak Uber, Grubhub vb. işler yaparım diye düşünüyordum ancak arttırılan güvenlik önlemleri(belirsiz zamanlarda fotoğraf istenmesi) sebebiyle olmadı. Craigslist'ten de aradığım işlerde genelde geçerli bir sürücü belgesi ya da SSN isteniyor. Burada bir Türk komünitesi de bulamadım. Acaba bildiğiniz turist vizesi ile yapabileceğim part-time usul iş imkanları var mı Boston ve civarında?

Teşekkürler,
    Can

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nextdoor'a kayıt olup aynı neighborhood'da olan kişilerin verdiği ufak tefek günlük iş ilanlarını değerlendirebilirsiniz veya işe açık olduğunuzu belirtebilirsiniz.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Craiglist'de "Mover" ilanlarina bakin , nakliyat isinde calisip ev tasiyacaksiniz , yillarca yaptim agir bir istir ama parasi iyidir mesela bizim burda biz 30$ veriyoruz saatine , agir is oldugu icin pek fazla insan yanasmiyor o yuzden kagit filan sikintisi cikmiyor , havuz ev garaj temizleme hatta baby sitter ( bebek bakiciligi ) filan yapabilirnsz , bunlar craiglist dan gunluk rahat kagitsiz bulunabilcek isler.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Strich Acht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nextdoor'a kayıt olup aynı neighborhood'da olan kişilerin verdiği ufak tefek günlük iş ilanlarını değerlendirebilirsiniz veya işe açık olduğunuzu belirtebilirsiniz.
    Seni ifsa ederim
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni ifsa ederim
    neyi tam olarak dandik yeşil bi kartı çöpe attığımı mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öneriler için teşekkür ederim.

Nextdoor kayıt oldum, neighbor'a giriş yapacaktım ki benden resident olduğuma dair belge isteniyor. (adıma fatura gibi) O yüzden maalesef olamadı. Benzer şekilde TaskRabbit diye bir uygulama buldum ancak o da belge istiyor.

Taşıma işi gözümü korkuttu açıkcası, insanlar sanırım dolly tarzı yardımcı aletlerle taşımalara geliyorlarmış. $30/saat kulağa güzel gelse de altından kalkamayabilirim düşüncesi oluştu.

En son 20% komisyon ödeyerek DoorDash hesabı kiralama fırsatı buldum, onu deneyeceğim.

Tekrar teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    köpek yürütücülüğünü (Dog Walker) kesinlikle tavsiye ederim, gönül isterdiki küçük geografik alanda daha popülasyonun olduğu (daha az alanda daha fazla müşteri),apartmanların olduğu (köpeği arka bahçeye salamayacak) vede özellikle condominium'ların (genelde daha çok parası olan,sosyal olan insanlar) bol olduğu bir komünite'de olun (New York) ama sizin oradada rakip azmış buda farklı bir avantaj.

NY'da bir Türk arkadaş bu konuda isim yaptı hatta elindeki 3 ayrı köpeği birbirleriyle anlaşabilir şekilde hususi eğitti 3 köpek aynı anda saatlerce geziyor müşteriler yüksek sosyete ve adamın keyifine denecek yok en kral mühendisten fazla kazanıyor özelliklede Cash olup vergi kesilmediği için.

düşünsene elinde starbucks kahve ile park gezdir milletle tanış hatta hatun mıgnatısı bile ol, kendi sağlığına faydası olan birşey yap üzerine bolca para kazan

Just a moment...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler