User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
71 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: İstanbul Park Tahliye Kararı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş bilip bilmeden yorum yapmayın. Intercity sabah akşam çalışıyor şu anda boşaltmak için. Bilmem kaç dönüm alanda dünya kadar eşyası var. 100m2 ev boşaltmıyor adamlar. Ayrıca ihale şartlarını biliyor musunuz acaba adamlar neden ihaleye girmemişler? Su havzasına çivi çakamazsınız adamlar ihale şartına bilmem kaç dönümlük AVM istiyor. Her sene F1 getirme şartı var getiremezsen cezai şartı var. Senin elinde olmayan bir organizasyonu nasıl getirebilirsin. Parasını veriyorum hadi gel yarış değil ki bu. O programdan birilerinin çıkması gerekiyor ki sen girebilesin ya da senin seyircinin gelmesi gerekiyor ki adam organizasyondan para kazansın. Sen seyirci getiremiyorsun izlemeye ki F1 severim ama piste gidip izlemem. 3 kere Ferrari de görev aldım yarış süresince de intercity daha gelmemişti yarış boyunca da organizasyona yardım ettim ilkinde büyük heyecanla gittim yarış başladıktan sonra yarışı izlemek tam bir eziyet. Hiç bir şey anlamıyorsun. Gürültüden ne sunucuyu anlıyorsun ne de kimin kimi geçtiğini anlıyorsun. Yarış başlıyor o an güzel, bir mücadele oluyor. 5. turdan sonra sürekli önünden bir gürültü geçiyor. 50dk boyunca kulaklara tecavüz. Dinlenmek için paddockda takım otobüsüne ya da lounge a kaçıyorduk. Lounge da da milletin yarışla alakası yok millet yeme içme derdinde.
    IN BOOST WE TRUST

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun da tarafı çok belli, tarafsız gazetecilik işini bu konuda bence hiç beceremiyor.
    Taraflı yada tarafsız gazetecilik değil.
    F1 saha hakemi Fatih altaylı. Futbolla kıyaslarsak F1'in sahadaki orta hakemi.
    konuyu yakından takip ediyor, hatta içinde.
    İnterCity çıkınca F1 getirtecek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bilip bilmeden yorum yapmayın. Intercity sabah akşam çalışıyor şu anda boşaltmak için. Bilmem kaç dönüm alanda dünya kadar eşyası var. 100m2 ev boşaltmıyor adamlar. Ayrıca ihale şartlarını biliyor musunuz acaba adamlar neden ihaleye girmemişler? Su havzasına çivi çakamazsınız adamlar ihale şartına bilmem kaç dönümlük AVM istiyor. Her sene F1 getirme şartı var getiremezsen cezai şartı var. Senin elinde olmayan bir organizasyonu nasıl getirebilirsin. Parasını veriyorum hadi gel yarış değil ki bu. O programdan birilerinin çıkması gerekiyor ki sen girebilesin ya da senin seyircinin gelmesi gerekiyor ki adam organizasyondan para kazansın. Sen seyirci getiremiyorsun izlemeye ki F1 severim ama piste gidip izlemem. 3 kere Ferrari de görev aldım yarış süresince de intercity daha gelmemişti yarış boyunca da organizasyona yardım ettim ilkinde büyük heyecanla gittim yarış başladıktan sonra yarışı izlemek tam bir eziyet. Hiç bir şey anlamıyorsun. Gürültüden ne sunucuyu anlıyorsun ne de kimin kimi geçtiğini anlıyorsun. Yarış başlıyor o an güzel, bir mücadele oluyor. 5. turdan sonra sürekli önünden bir gürültü geçiyor. 50dk boyunca kulaklara tecavüz. Dinlenmek için paddockda takım otobüsüne ya da lounge a kaçıyorduk. Lounge da da milletin yarışla alakası yok millet yeme içme derdinde.

Pardon ama sözleşme temmuzda bitti Kasımda Vakıflar genel müdürlüğü çıkın yoksa makhemeyle çıkarıcam dedi ona rağmen ihaleye girmediler girmedikleri halde hala daha çıkmak istemiyolar Pistten burası devlet malı

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraflı yada tarafsız gazetecilik değil.
    F1 saha hakemi Fatih altaylı. Futbolla kıyaslarsak F1'in sahadaki orta hakemi.
    konuyu yakından takip ediyor, hatta içinde.
    İnterCity çıkınca F1 getirtecek
    getirmek istese, şimdi de getirirdi sizin dediklerinize göre.

madem F1'e bu kadar değer veriyor ve seviyor, Intercity ekibiyle bir yolunu bulabilirdi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    getirmek istese, şimdi de getirirdi sizin dediklerinize göre.

madem F1'e bu kadar değer veriyor ve seviyor, Intercity ekibiyle bir yolunu bulabilirdi.
    o onu iplemiyordur. diğeri de diğerini.
    Benim demek istediğim, FA'nın konuyu yakından ve içeriden bildiği

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlgili medya kişisi iddia ettiği kadar duyarlı olsa, önce İzmir pistinin neden atıl kaldığını sorgulardi.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Aslında Buğra başkanın illla ki bilgisi vs vardır ama sölemek istemiyordur.

İzmir Pistini iç ettiler ya ben ona yanarım.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son dakika haberi:

Bakan Mehmet Nuri Ersoy: İstanbul Park ihalesi tamamlandı, Mayıs ayının ilk haftası içinde yer teslimi yapılacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BahadırALTUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haber yalanlandı. İhaleyi kazanan ihaleden çekilmemiş.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra reisten haber varmı son bi pist günü lütfen

Dynatech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34mhf68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon ama sözleşme temmuzda bitti Kasımda Vakıflar genel müdürlüğü çıkın yoksa makhemeyle çıkarıcam dedi ona rağmen ihaleye girmediler girmedikleri halde hala daha çıkmak istemiyolar Pistten burası devlet malı
    Alıntı 34mhf68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra reisten haber varmı son bi pist günü lütfen

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haber yalanlandı. İhaleyi kazanan ihaleden çekilmemiş.
    şimdi asıl sıkıntı şu, Formula1 i getirme zorunluluğu içeriyor yeni ihale, bence çok çok doğru, orasının amacı ve de yatırımın ne için yapıldığı belli, havaalanı yapıp da ihalesini AVM işletmecisine veremezsiniz... fakat getiremezse ne olacak? sonuçta hedef 2026, 2 sene getiremedi, dedi ki ben 2029 için sözleşme yaptım, 5 senelik tazminat için ne yapılacak ya da hiç getiremedi, ihale iptali ve de orayı kullandığı sürenin bir yaptırımı olacak mı? en az 3 yıl F1 gelmediği senaryonun tazminatının teminatı alınabilecek mi? bu tarz bir ihalede, yeni ihale kesinleşmeden eski kiracı yeniden kira değerlemesiyle oturmaya devam edebilir, şu anda çıkmasının devlete bir yararı çok çünkü, bunca yıldır oraya bakmış, yeni ufuklar açmış bir kuruma 'işgalci' demek bence haksızlık olur, sürecin bitmesini bekleyelim ona göre değerlendiririz...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok talihsizce bir yorum olmus , kendi adiniza oyle olabilir ama benm icin sahsen hic alakasi yok her tur onemli hatta bana yaris kisa geliyor.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "3 kere Ferrari de görev aldım yarış süresince de intercity daha gelmemişti "
    demisiniz V8 zamanlari yani ve size o ses kulaklara tecavuz mu geliyor ? bence hic kasmayin F1 size gore degilmis.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ülkemize gelse de düzenli olarak izlesek artık rahatça. Bakü'ye bilet aldık bakalım uyguna da geldi.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FatihR. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ülkemize gelse de düzenli olarak izlesek artık rahatça. Bakü'ye bilet aldık bakalım uyguna da geldi.
    Neye mal oldu şuan gözüken. Bende merak ediyorum Bakü F1'i.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neye mal oldu şuan gözüken. Bende merak ediyorum Bakü F1'i.
    Şubatta biletler açıklanınca indirimden faydalandık. Uçak konaklama f1 bilet 15 bin gitti kişi başı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. sword

Bu Konudaki Etiketler