User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Sifir arac fiyatlari ile ilgili soru

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erel vw biz hic arac satmadik, artik stok bilgiside yok aracta gelmez artik, kayit alalim arariza basladi,
    Gecen vardi olan araba ana merkezden musteri icin gelmistire cevirip asla alinmayacak renk donanimsiz araba kitleme modeline donmus,

Tepretoglu reno’ya giden arkadasimada ayni sekilde otm yok gelmez, manuel bismillah paket verelim durumu olmus.
    Ithal arabalar gumruk yasasi geregi ayni sene uretilip gelmesi gerekiyor marta kadar araba yok.
    Bu is piyasada esnafta degil bayiide biyor,

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İhracat ithalat dengesi ***** ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erel vw biz hic arac satmadik, artik stok bilgiside yok aracta gelmez artik, kayit alalim arariza basladi,
    Gecen vardi olan araba ana merkezden musteri icin gelmistire cevirip asla alinmayacak renk donanimsiz araba kitleme modeline donmus,

Tepretoglu reno’ya giden arkadasimada ayni sekilde otm yok gelmez, manuel bismillah paket verelim durumu olmus.
    Ithal arabalar gumruk yasasi geregi ayni sene uretilip gelmesi gerekiyor marta kadar araba yok.
    Bu is piyasada esnafta degil bayiide biyor,
    Şubatın 1.-2. haftası özel olmayan her marka model araç yeni model yılı olarak ülkeye giriş yapmaya başlar. Yıllardır düzen bu şekilde. Elektrik / İçten yanmalı dönüşümü sebepli hat duruşları/dönüşleri modellerin bitişi gibi süreçler hariç geri kalan hikaye satıcının/markaların model yılı eskiyecek malı köpürtme çabasıdır.

Bayilerin bu tavırlarını çekeceğinize şuradaki stoklarda aradığınız araç var ise bağlayın geçin. Para ile rezil olma devri bitti. Bayiler alışmıyorsa kendi bilecekleri iş. Url sonundaki markayı silip diğer grup markalarını yazarak onlarada ulaşabilirsiniz.

https://www.dogusoto.com.tr/arac-arama?q=volkswagen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şubatın 1.-2. haftası özel olmayan her marka model araç yeni model yılı olarak ülkeye giriş yapmaya başlar. Yıllardır düzen bu şekilde. Elektrik / İçten yanmalı dönüşümü sebepli hat duruşları/dönüşleri modellerin bitişi gibi süreçler hariç geri kalan hikaye satıcının/markaların model yılı eskiyecek malı köpürtme çabasıdır.

Bayilerin bu tavırlarını çekeceğinize şuradaki stoklarda aradığınız araç var ise bağlayın geçin. Para ile rezil olma devri bitti. Bayiler alışmıyorsa kendi bilecekleri iş. Url sonundaki markayı silip diğer grup markalarını yazarak onlarada ulaşabilirsiniz.

Audi bakayım dedim, sıfır stok her modelde
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onun yerine 142bin euroya Golf 8R var şaka gibi ülkemizde eminim onada alıcı çıkar

Kanada'da hepsi sıfır km 1 adet M3 Sedan + X2M35 + 1 adet X1M35 fiyatına Golf R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onun yerine 142bin euroya Golf 8R var şaka gibi ülkemizde eminim onada alıcı çıkar

Kanada'da hepsi sıfır km 1 adet M3 Sedan + X2M35 + 1 adet X1M35 fiyatına Golf R
    1 araba sana, 2 araba yüce devletimize, eder 3 arabacık...............
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 araba sana, 2 araba yüce devletimize, eder 3 arabacık...............

Esasında 3 de değil (oradaki araç M3 Golf değil ) tam 4 araba oluyor, Kanada'da Sıfır 8R DSG 52800 kanada doları yani 1.147.500tl (biliyorum gelde kafana sıkma) Doğuşta stok olan 8R 4.5milyon tl

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esasında 3 de değil (oradaki araç M3 Golf değil ) tam 4 araba oluyor, Kanada'da Sıfır 8R DSG 52800 kanada doları yani 1.147.500tl (biliyorum gelde kafana sıkma) Doğuşta stok olan 8R 4.5milyon tl
    Liste fiyatı, bosch paket, 3600 tl, VW diyorki bu paranın 1200 tl'si benim, gerisi devletin.............
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi hala yok oyununa devam ediyor Porsche bile müşteriyi arayıp araç teklif ederken audinin yaptığı için ne desem bilemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Liste fiyatı, bosch paket, 3600 tl, VW diyorki bu paranın 1200 tl'si benim, gerisi devletin.............
    düşünsenize bugün Doğuşta hazır olan 8R 4.6 liste fiyatı 3.6 aradaki 5-10 yok head display yok cam tavan gibi incik boncuk için verdiğiniz 1milyona kanadada 8R'ın kendisini alıyorsunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düşünsenize bugün Doğuşta hazır olan 8R 4.6 liste fiyatı 3.6 aradaki 5-10 yok head display yok cam tavan gibi incik boncuk için verdiğiniz 1milyona kanadada 8R'ın kendisini alıyorsunuz
    Ülkedeki saçma vergi sistemi hepimizin ortak yarası. Standart bir araca ulaşmak bile mevcut gelir seviyeleri ile onlarca yıl çalışmak demek. Ama incik boncuk dediğiniz 1m lik opsiyon listesi de şu şekilde Bu araç özel sipariş değil de bir çalışanın satılır umudunun meyvesi ise kendisini bekleyen zorlu günler var

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkedeki saçma vergi sistemi hepimizin ortak yarası. Standart bir araca ulaşmak bile mevcut gelir seviyeleri ile onlarca yıl çalışmak demek. Ama incik boncuk dediğiniz 1m lik opsiyon listesi de şu şekilde Bu araç özel sipariş değil de bir çalışanın satılır umudunun meyvesi ise kendisini bekleyen zorlu günler var

akrep için özel siparişle de araba açmıyorlardı. bence avrupa'dan havuz içine atıp gönderdiler bunu yıl sonu kendilerine fatura keserler, 2024'te de DOD ilanı açılır

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Duzenli bakiyorum ama zaten burda hicbir zaman istemeyecegim satis danismamininda var dedigi arabalar bosta duruyor.

Konustugum kisi gecen aylari atlamis sanki izindeymiste yada restart atilmiscasina istedigim araclar hic tr ye giris yapmamis gibi konusmaya basladi,

O araclar burda cikarsada bi anda rezerveli cikiyor zaten,

Burda bista diye araca atlamak zaten onlarin satamadigi donanima baliklama atlamak gibi oluyor.

Hb a3, s line koltuk tavan opsiyonlu sedan ile kafa goz ayni rakam olmus, sedan binilesi arac gene kara borsa, bosta diye hb alsam bagaj falan filan derken 3 ay sonra zul olcak

1.5 golf r line 2 milyona dayanmis r parasi olmus, ona bile kem kum.

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duzenli bakiyorum ama zaten burda hicbir zaman istemeyecegim satis danismamininda var dedigi arabalar bosta duruyor.

Konustugum kisi gecen aylari atlamis sanki izindeymiste yada restart atilmiscasina istedigim araclar hic tr ye giris yapmamis gibi konusmaya basladi,

O araclar burda cikarsada bi anda rezerveli cikiyor zaten,

Burda bista diye araca atlamak zaten onlarin satamadigi donanima baliklama atlamak gibi oluyor.

Hb a3, s line koltuk tavan opsiyonlu sedan ile kafa goz ayni rakam olmus, sedan binilesi arac gene kara borsa, bosta diye hb alsam bagaj falan filan derken 3 ay sonra zul olcak

1.5 golf r line 2 milyona dayanmis r parasi olmus, ona bile kem kum.
    ben sedan a3 kullandım şu an hb kullanıyorum. Yükleme alanı açısından hb'de çok rahat ettik. Hem köpeği koyuyoruz hem de koltukları yatırıp 2 bisiklet koyabiliyoruz. Sedanda evet bagaj daha büyük ama yükleme alanı çok dar. Sürekli bol bavullu seyahat edilmiyorsa hb'yi gözardı etmemek lazım. Sizin için önemli mi bilmiyorum ama sedanda elektrkli bagaj yok, hb de opsiyonel elektrikli bagaj var öte yandan. Tabi görüntü olarak daytona gri sedan iç dış s line bir otomobil çok başka duruyor hb a3 e göre bu da bir gerçek.
    E90 330i

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hd sedan derseniz arada sırada koli koyarım ikea gidip birşeyler alırız derseniz yada en önemlisi kış lastikleri var onları alıp taktırmaya götürüyorsanız hb daha mantıklı.sedan'da üst mesaj'da arkadaşın söylediği gibi yükleme alanı açısı çok dar daha düşük hacimli hb sığan sedan'a sığmıyor.
    Seat IBIZA FR

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sedan a3 kullandım şu an hb kullanıyorum. Yükleme alanı açısından hb'de çok rahat ettik. Hem köpeği koyuyoruz hem de koltukları yatırıp 2 bisiklet koyabiliyoruz. Sedanda evet bagaj daha büyük ama yükleme alanı çok dar. Sürekli bol bavullu seyahat edilmiyorsa hb'yi gözardı etmemek lazım. Sizin için önemli mi bilmiyorum ama sedanda elektrkli bagaj yok, hb de opsiyonel elektrikli bagaj var öte yandan. Tabi görüntü olarak daytona gri sedan iç dış s line bir otomobil çok başka duruyor hb a3 e göre bu da bir gerçek.
    Sedan için de elektrikli bagaj yapılabiliyor.Ayakla bagaj açma opsiyonu var araçlarda son gelen sline partide.O kısım tercih sebebi olacaksa halledilir.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sedanın tek dert tarafı bagaj ağzı
    oradan içeri sokabilirsen içi ambar
    alertüklü bagaj da artık sorun olmaktan çıktı aftermarket olarak çoğu aracın çözümü var şükür

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sedanın tek dert tarafı bagaj ağzı
    oradan içeri sokabilirsen içi ambar
    alertüklü bagaj da artık sorun olmaktan çıktı aftermarket olarak çoğu aracın çözümü var şükür
    Bu arada ilave bir tecrübemi de paylaşayım belki faydalı olur. Bir önceki sedan araçta audi ses sistemi vardı ve subwoofer bagajdaydı çok memnundum. Şu an Bang & Olufsen aldım ses sistemi çok iyi ama anladığım kadarıyla bagajda ilave subwoofer yok, ön kapıların içinden basslar geliyor ve sesi çok açtığınızda maalesef kapılardan titreşim sesi geliyor ve müzik zevkini törpülüyor. Keşke yine subwoofer bagajda olsaydı.
    E90 330i

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ilave bir tecrübemi de paylaşayım belki faydalı olur. Bir önceki sedan araçta audi ses sistemi vardı ve subwoofer bagajdaydı çok memnundum. Şu an Bang & Olufsen aldım ses sistemi çok iyi ama anladığım kadarıyla bagajda ilave subwoofer yok, ön kapıların içinden basslar geliyor ve sesi çok açtığınızda maalesef kapılardan titreşim sesi geliyor ve müzik zevkini törpülüyor. Keşke yine subwoofer bagajda olsaydı.
    herhangi bir retrofitci bu işlemi oem parçalarla rahatça halleder.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler