User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
63 sonuçtan 58 ile 63 arası

Konu: Sifir arac fiyatlari ile ilgili soru

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ilave bir tecrübemi de paylaşayım belki faydalı olur. Bir önceki sedan araçta audi ses sistemi vardı ve subwoofer bagajdaydı çok memnundum. Şu an Bang & Olufsen aldım ses sistemi çok iyi ama anladığım kadarıyla bagajda ilave subwoofer yok, ön kapıların içinden basslar geliyor ve sesi çok açtığınızda maalesef kapılardan titreşim sesi geliyor ve müzik zevkini törpülüyor. Keşke yine subwoofer bagajda olsaydı.
    Onda da subwoofer var ama stepne içinde değil sol çamurluk iç kısmına koymuşlar bunun da azlığından çok şikayet ediyorlar.Acaba ordan paralel alıp stepne içine subwoofer takılamaz mı yine eski stepne sublar gibi merak ediyorum.Yurt dışında da bang oflusen sisteminin bass şiddetinin azlığı şikayet konusu nedense.

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onda da subwoofer var ama stepne içinde değil sol çamurluk iç kısmına koymuşlar bunun da azlığından çok şikayet ediyorlar.Acaba ordan paralel alıp stepne içine subwoofer takılamaz mı yine eski stepne sublar gibi merak ediyorum.Yurt dışında da bang oflusen sisteminin bass şiddetinin azlığı şikayet konusu nedense.
    aynen öyle hocam dediğim gibi ben arabada subwoofer olduğundan bile emin değildim sen yazana kadar. Ayarlardan subwooferın bassını artırdığımda yine ön kapı içlerinden çıkan sesin bassı artıyor gibi duyuyorum. Özetle ses fena değil ancak BMW'deki harman kardon ile kıyas bile kabul etmez benim tecrübeme göre. Ben yukarıdaki öneri gibi bir retrofitçi ile en azından ön kapı içlerindeki zangırdamayı çözmeye çalışacağım.
    E90 330i

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen öyle hocam dediğim gibi ben arabada subwoofer olduğundan bile emin değildim sen yazana kadar. Ayarlardan subwooferın bassını artırdığımda yine ön kapı içlerinden çıkan sesin bassı artıyor gibi duyuyorum. Özetle ses fena değil ancak BMW'deki harman kardon ile kıyas bile kabul etmez benim tecrübeme göre. Ben yukarıdaki öneri gibi bir retrofitçi ile en azından ön kapı içlerindeki zangırdamayı çözmeye çalışacağım.
    kapılara yalıtım yapılırsa titreşim azalır hemde ses çok daha iyi toplanır araç içine.Bagaj içinde çamurluk içindeki sub iptal edilip ona gelen tesisata stepne içine yine audi-vag subwoofer takılır o da orda bass sesi verir.Çözümler bulunur tek derdimiz bu olsun halledilecek şeyler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

emin olmamakla beraber anlatımınızdan bana sanki ana üniteden basslara yükleniyorsunuz (muhtemelen subwoofer yetersizliğinden) buda hem midbasslara hem subwoofera extra bass komutu demek= kapılardaki midbassların yorulacak,rezonansa sebeb olacak kadar çalışmasına sebeb oluyor.

acaba orijinal subwooferı söküp yerine Alpine SWE-815 bağlatsanız orijinal subwoofer yerinden sinyal alarak? fiyatı ucuz,anfisi vs herşeyi içinde,sesi tonlaması şiddeti gayet iyi ve en önemlisi kompakt.

ozaman eminim herşey tadında olacaktır, sub frekansları daha şiddetli,tatmin eder seviyede olacak,ana üniteden extra bass yüklenmeyeceğiniz için kapılardaki midbasslar daha az yorulacak daha temiz çalacak dahası kapı titremeyecek vs diye düşünüyorum. ha bu araçta tecrübem varmı hiç yok olan arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar ben sadece yardımcı olmak fikrimi paylaşmak istedim.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vw'de liste fiyatlarından güzel indirim var

1.622 listeli t-roc'u 1.430'a bıraktılar

tabii hediye mediye yok dandik lastik paspas takımı ve trafik setini zor verdiler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır fiyatlarda güncelleme var cogu markada. VW'nin liste yayınlanmıs ama zam gelmis mi bilmiyorum yukaridaki en son yazılan mesaja göre zam gelmiş diye yorumladım. T-roc en dusuk 1.718.000,00 tl suan
    2011 Opel Astra H 1.3 Cdti - SOLD
    2012 Polo 1.6 TDI - SOLD
    2011 Polo 1.4 - SOLD

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler