User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: İntercity 2.el araç satışı hk.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merdiven alti sayilabilecek bir firmadan kiralik araclar var sirkette. Bakimlari yetkilide yapiliyor araclarin. Lastigi vs de aksamiyor kesinlikle. Kurumsal goruntuden ziyade sanirim zihniyetle alakali biraz da bu durum.
    kurumsal tercih ederim ama her kurumdan değil özetle
    sendeki durum cidden çok kıymetli , o firma ayakta kalabilirse çalışmaya devam etmek lazım

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her kiralık firmadan çıkan bakımı tam olur araba da iyidir diye birşey yok , kiralamacı firmaların bazıları da bakım işlerini ucuza getirebiliyor
    aralarında çakal çukal çok var (kurumsal görünseler de)

intercity'nin sattıkları kesinlikle alınır , kendi araçları , bakımlarını da kendi kurdukları servislerde yapıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam
    mesela uzun süre hedef filo ile çalışmıştım , onlar da anlaşmalı servise değil doğrudan yetkili servise gönderirlerdi bakım için
    +1
    İlk çalıştığım firmadaki symboller enkazdı. Çoğu da 2 yaşında ortalama. Yağ filtresi patlatıp servisten sandık motor aldıkları bile oldu. Kullanıcıya bağlı bu durum. Havuz aracıysa %90 anası ağlıyor. Yönetici kesminde ise daha düşüyor oran.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasızsa alınır. ama kaza geçmişi varsa nerede yapıldığını sorarım

benim 2013 sonu sıfır km focus sedan dizel manuel vardı intercity'den, 55 bin km'Ye kadar bindim

iki de kazam oldu. kendi tesislerinde tamir ettiler ama hiç düzen tutmamıştı ben bıraktıktan sonra kullanan arkadaş da bay asövüyordu akslar titriyor şu bu diye

benim kullanım tarzım gokart gibiydi ama, ilk balatamı 15binde, sonrakileri şaşırtmadan 11 bin'de bitiriyordum. ısrarla da diskleri tornalayıp gönderiyorlardı, sanırım 3. balatalardan sonra diskleri titreye titreye binmek zorunda kalmıştım çok uzun süre

ayrıca kiralık araçları kullananları görüyorm kendi çalıştığım şirketlerde de, tamam çoğu çok sakin kullanıyor zaten ama çukur mukur hak getire, dan dun gidiyorlar, o açıdan km'si yüksekse trim sesi vs sorunları doğabilir gözüyle bakıyorum hepsine

yagizgokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 Aralık'ta Megane 4 araç aldık , benim gibi fazla araba al satı yapmayanlar için güvenli bir liman

İade ve mekanik garanti olması iç rahatlatıyor , aldıktan sonra tarcanlara gittim klima radyatörü delik çıktı aradım hemen değişimini sıfırı ile yaptılar

Uzun dönem kiralama yapıldığı için yorulmamış araba bulunursa alınabilir , diğer kurumsal firmalar mesela otokoç 2.el günlük kiralık arabalarınıda satışa çıkartıyor

Parayı verdiğiniz anda arabayı size veriyorlar , ruhsat işleri vs ertesi gün yapılıyor

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuya bi up gelmis olsun benden de, Alalı 4.000 km olmayan Scala'da dsg'den dolayi "ulan bisey olursa ihale elimizde kalir mi" diye dusunurken kavramadan gelen ses ve titreme iyice kendini belli etti.

Alalı 6 ay icerisinde oldugu icin Intercity'i aradim. Hemen sikayet talebini alip araci getirin bir inceleyelim dediler.

Gectigimiz carsamba gunu araci biraktim, bu sabah da kavrama ve volan sifirlanmis sekilde geri aldım.

Ben bu sureci boyle problemsiz gecirecegimi dusunmemistim acikcasi, yamyam esnaflarla ugrasmaktansa devam bu sekilde araba almaya.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler