User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
70 sonuçtan 58 ile 70 arası

Konu: Basınçlı Yıkama Makinası hk.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bilgiler, ben düz bir tüketiciyim bu konuda. Detay dı ph tı bilgim sıfıra yakındı. Öneriler üzerine bunları aldım. Öneren arkadaş da yabancı değil isim verip rencide etmek istemem şimdi

Bunlar bitince daha güzel ürünlere geçeriz diye düşünüyorum. k2 bora + flewy ürünleri önerisi geldi. k2 yi alacağım @mirafiori den.

Sonra eldekiler bitince bir üst lig e geçerim diye umut ediyorum.

Detayling işi gerçekten baya detay içeriyormuş. Ürünlerin rakamlara hala adapte olamadım. En son 1200 gsm havlu ya 370 tl ödedim, mental olarak sarstı beni.

Ufak ufak alıyorum boşluk buldukçta. Değerli bilgiler, yazdığın için teşekkür ederim.
    Önerilen ürüne kötüdür demedim. Sürekli kullanıyorsan pH ve içeriğine bakmanı öneririm. Boyası hassas parça vardır, hellalleşip vedalaşma sonra. Üst liginde her şeyi iyi değil maalesef. Deneyerek, kullanarak hangisinin iyi olduğunu buluyorsun. Mesela 5 lt bidonda satılan ve 500ml'lik ürünlerin parasına eşit olan lastik parlatıcıların ömrü genelde yağmuru görene kadar sürüyor. Sonra ilk temasta kimse evde yok.
    Aynı şey diğer ürünler içinde geçerli. Ama çok pahalı olunca da çok iyi olacak diye bir kaide de yok. Maalesef deneyerek bulacaksın. Ya da hiçbir sponsoru olmayan ve sürekli ürün deneyenlerden rica edeceksin
    Bak mesela dünya para verip aldığım gtechniq'in ön yıkama şampuanı hiçbir şekilde yüzümü güldürmedi. En son biraz sıcak su kullanıp öyle kirlerin üzerine sıktım. Biraz bekledim su tuttum. Sonra dedim kurularım. Ofise geldim bir baktım çıktı gözüyle baktığım kirlerin hepsi duruyor. Şampuan, kirleri sevip bağrına basmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin bana gönderdiğin numuneyi ben birkaç kez kullandım abi. hafif kirlerde güzel de, ağır kirlerde eh işte.
    Ağır kirlerde eh işte ise sıkıntı yok Ben onları maalesef denemeden seçmiştim. Fiyatları uygundu ve yarışma için moderatörler olarak eli taşın altına sokmuştuk. Flowey sponsor olsaydı ürünler onlardan seçilirdi. Kimse sponsor olmayınca birimiz eldeki fazlalıkları seçti gönderdi. Bende eldekileri göndermekte sıkıntı yaşayacağımı düşünerek netten bir set seçmek durumunda kalmıştım. O gün en mantıklı seçenek divortex'ti.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerilen ürüne kötüdür demedim. Sürekli kullanıyorsan pH ve içeriğine bakmanı öneririm. Boyası hassas parça vardır, hellalleşip vedalaşma sonra. Üst liginde her şeyi iyi değil maalesef. Deneyerek, kullanarak hangisinin iyi olduğunu buluyorsun. Mesela 5 lt bidonda satılan ve 500ml'lik ürünlerin parasına eşit olan lastik parlatıcıların ömrü genelde yağmuru görene kadar sürüyor. Sonra ilk temasta kimse evde yok.
    Aynı şey diğer ürünler içinde geçerli. Ama çok pahalı olunca da çok iyi olacak diye bir kaide de yok. Maalesef deneyerek bulacaksın. Ya da hiçbir sponsoru olmayan ve sürekli ürün deneyenlerden rica edeceksin
    Bak mesela dünya para verip aldığım gtechniq'in ön yıkama şampuanı hiçbir şekilde yüzümü güldürmedi. En son biraz sıcak su kullanıp öyle kirlerin üzerine sıktım. Biraz bekledim su tuttum. Sonra dedim kurularım. Ofise geldim bir baktım çıktı gözüyle baktığım kirlerin hepsi duruyor. Şampuan, kirleri sevip bağrına basmış.
    Doğru dedin, bence de en temizi kullanıp memnun kalınan f/p ürünlerini bulmak lazım.

Düne kadar petrollerde bol ksotikle kuyu suyuyla araba yıkana bana bu ürünler bile bir başlangıç

gtechniq'in ön yıkamasından uzak duruyoruz

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evren abi sonuç olarak neye karar verdin?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paşa paşa 450 TL'yi verecek gidip hayatına Sonax olarak başlayıp, arada evrimler geçirdikten sonra Gyeon olarak hayatına devam eden yerde yıkatacak.
    Yaşlı başlı adam, mabadı da alışmamış 3 saat otomobil yıkamaya, beli meli tutulur. Zaten MR ve doktor muayene ücretlerine de bakmıştır . 450 TL'den daha kıymetliyim der. Konu kapanır.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paşa paşa 450 TL'yi verecek gidip hayatına Sonax olarak başlayıp, arada evrimler geçirdikten sonra Gyeon olarak hayatına devam eden yerde yıkatacak.
    Yaşlı başlı adam, mabadı da alışmamış 3 saat otomobil yıkamaya, beli meli tutulur. Zaten MR ve doktor muayene ücretlerine de bakmıştır . 450 TL'den daha kıymetliyim der. Konu kapanır.
    Adam haklı

arada benzincide kova-süngerle yapmur kirini temizler devam ederim
    uzun iş geldi otoparkta yıkama mıkama
    Konu Evrenoz tarafından (19-01-2024 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu adam karcheri haketmiyor!
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzincilerdeki su ile yıkadıktan sonra kireç lekelerini çıkarmak için saatlerimi veriyorum arkadaş. Benzincide falan araba yıkanmaz. Verdiğimiz paraya yazık. Pis kalsın daha iyi. 450 tl ye araba yıkanması ayrı saçmalık. Kendim bi alet alıp sitenin otoparkında yıkayacağım. 2 blok kaldık zaten. Bizim bloğun yönetim kurulundayım. Laf eden olursa maliyet anlamında, kasaya 100TL koyarım her yıkamaya karşılık, GIK diyemezler.
    IN BOOST WE TRUST

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzincilerdeki su ile yıkadıktan sonra kireç lekelerini çıkarmak için saatlerimi veriyorum arkadaş. Benzincide falan araba yıkanmaz. Verdiğimiz paraya yazık. Pis kalsın daha iyi. 450 tl ye araba yıkanması ayrı saçmalık. Kendim bi alet alıp sitenin otoparkında yıkayacağım. 2 blok kaldık zaten. Bizim bloğun yönetim kurulundayım. Laf eden olursa maliyet anlamında, kasaya 100TL koyarım her yıkamaya karşılık, GIK diyemezler.
    Hepsiburada.com | Guvenlik

fraberin soyle bır sampuanı var. kirec cozuyor. aynı zamanda yıkama sampuanı.

Max Shine Sfs001 Pump Foam Sprayer Pompalı Kopuk Spreyi 1,5lt Fiyatı, Yorumları - Trendyol

buda bizimmarkanın köpük pompası.
    bende benzinlikte cok araba yıkıyorum . tek kullandıgım su oluyor. kendi kopugun ve ekıpmanınla kireçten uzak durabilirsin.

baska bır secenekte ya sureklı aracın cilalı olacak yada seramik kaplama olacak ki kireç tutunmakta zorlansın.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi alacaksan minimum K3 al. Ben 2 yıldır kullanıyorum memnunum. Köpük tabancası için de MJJC pro falan al çiçek.

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamanlarda basınçlı yıkama makinelerinin şarjlılarını görüyorum internette. 2000tl civarına tüm aparatları ve 2 batarya ile veriyorlar. 6000tl civarına da karcher var ancak bataryasız geliyor, onu ve foam aparatını da almak gerekiyor.

Bu cihazlardan kullanan var mıdır? Yalnızca köpük başlığını kullanmayı planlıyorum, dolayısıyla su basıncı benim içim çok önemli değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    köpük tabancası kullanmam. çift kova multifiber eldivenle yıkamaya devam. Suya temas etmeyi seviyorum.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler