User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: Emekliler için lokasyon önerisi

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa - İznik çok sakin sahili güzel bir yer şahsen ben emeklilikte buraya yerleşmeyi düşünüyorum
    1 gün kaldım iznik te, bana zaten 90km. Yakınlık olarak güzel kesinlikle. Kışın gittim bomboştu, yazın bir daha gidip gözlemleyeceğim.

Göl kenarı bir yerde kaldım, o kısım güzeldi açıkçası.

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim ailem de aynı şekilde bursa kurşunlu'da 3 katlı yazlıkta oturuyorlardı. Bir süre sonra yazlık evi ısınması aidatı emekli insanlar tarafından karşılanamıyor. Sonra İzmir Bostanlı'da bir apartman dairesine taşındılar. Aidat 100 TL, ısınma parası uygun, tüm market, kasap her şeye yakın. Çok rahat ettiler. Eğer yazlıktan vazgeçilir şehir içinde bir ev düşünülürse İzmir Bostanlı emekliler için çok uygun. Deprem ve pandemi sonrası son 2-3 yıldır fiyatlar da diğer semtlere göre daha az arttı ve makul seviyede kaldı nispeten. İncelemekte fayda var.

Just a moment...
    E90 330i

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konudaki en önemli tavsiyem bilinen yerleri listeden düşmeniz. Çok güzel alternatifler var. Youtube en güzel kaynak.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çocukluk arkadaşlarım yarın sabah edremite ailece iş yeri ve ev bakmaya gidiyorlar.önceden bir lokasyon tayin edecekler.önce 2-3sene kira.duruma göre daire veya arsa almayı düşünüyorlar.

haziran-temmuz gibi komple ist. ile irtibatlarını kesmek istiyorlar.

herkez kaçıyor valla,egede doldu.

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bursa eski bursa değil ki, çok daha kalabalık. kıyılar da aynı şekilde, çok fazla insan var. nasip olursa bursa dan karadeniz ya da çanakkale taraflarına geçmeyi düşünüyorum.

kıyı şehirler çok doldu, evler gereksiz pahalı. bu arada istanbulds yaşayıpta ruh sağlığınj koruyabilen insana saygı duyarım.

ben sivastan bursaya geçenlerdenim, sivasta yapacak hiçbir şey yok fakat bursa da eski bursa değil. büyük şehir sevmiyorum ben. ankara, istanbul, izmir, bursa pek çok yer gördüm fakat şehir stresine uyum sağlayamadım. büyük şehir zor, sabah evden çıkarken bir kargaşa başlıyor ve eve gelene kadar devam ediyor. gidebiliyorsanız karadeniz taraflarına bakın.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen bursada bir termal otele gittik , sonrasında biraz gezelim dedik.
    mudanya'ya geçtik.

çok beğendim mudanyayı , sakinliği kasaba havası çok güzeldi.
    benim ilk hedefim emeklilik için ora.

Özelikle müze etrafındaki evler çok hoşuma gitti , emeklilik hayalim orda bir harabe müstakil alıp altına ufak bir meyhane kurmak , şunlar misal

Just a moment...
    Just a moment...
    özellikle ilk ilanın mutfak tasarımına bayıldım

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun araştırmalar sonucu alacağımız lokasyonu tek bir ile indirmeyi başardık, o da yüksek ihtimal Muğla olacak gibi.

Yazın bizimkiler Kıyıkışlacık denen yere bakacaklar, biraz araştırma yaptım ama gerçekten bayıldım, hem doğal hem tarihi bir sürü yer var gibi.

bakalım inşallah gönlümüze göre birşey buluruz, bu arada eskisi gibi illa 2+1 olsun derdi de kalmadı, 1+1 bile olsa gidip orada yaşacağız diyorlar, bıktılar buradan.

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde 40 yaş hedeflerimden birisidir İstanbul'dan kaçmak. Meslek gereği yine canlı,kalabalık yerler istiyorum. Nacizane ilk önce ev kiralayıp 1 yıl yaşamakta fayda var. Sonuçta yaşamadan o yeri anlamak mümkün değil. Ev alıp satmak araba gibi hızlı olmuyor. Bahsi geçen para kenardayken daha rahat yaşarlar. Parayı bir şekilde çalıştırın. Zaten kira parası rahat rahat çıkar.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S-works Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde 40 yaş hedeflerimden birisidir İstanbul'dan kaçmak. Meslek gereği yine canlı,kalabalık yerler istiyorum. Nacizane ilk önce ev kiralayıp 1 yıl yaşamakta fayda var. Sonuçta yaşamadan o yeri anlamak mümkün değil. Ev alıp satmak araba gibi hızlı olmuyor. Bahsi geçen para kenardayken daha rahat yaşarlar. Parayı bir şekilde çalıştırın. Zaten kira parası rahat rahat çıkar.
    Kesinlikle öyle, özellikle yaş da ilerleyince kıstaslar artıyor ister istemez ( hastaneye, markete, sahile olan yakınlık vs)

İlk aşamada kiralama yapmak mantıklı gibi duruyor

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıyıkışlacık dediğim gibi güzel yerdir. Daha çok fazla dolmadı ama orası da dolacak ileriki zamanlarda. Şimdiki emekliler şanslı ama bizim gibi 15-20 yıl sonra emekli olacakların işi zor. Ben Yunanistan-İtalya gibi düşünüyorum. Vatandaşlığım mevcut. Yeterki ev bütçesini çözelim

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 gün kaldım iznik te, bana zaten 90km. Yakınlık olarak güzel kesinlikle. Kışın gittim bomboştu, yazın bir daha gidip gözlemleyeceğim.

Göl kenarı bir yerde kaldım, o kısım güzeldi açıkçası.
    Kankam bende beğendim ama uçmuş fiyatlar *****. Erzurumlu bir fırıncı ile dost oldum arsa konusunda destek olacağım demisti

olcay_bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında anlattıklarınız Foça ile bağdaşıyor ama Foça artık eskisi gibi değil biz bile taşındık geri o eski tadı kalmadı. Akçay belki bir süre zaman geçirmişliğim var ama son durumunu bilmiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler