User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: 2 milyon tl üstü kasko değerli araç kredisi

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunda da kredi 800 den düşükse %50, 1200 de düşükse %30 kredi.
    Abi aslında bunun çok bir mantığı olmuyor, çünkü zaten 2000 lik araba için %20 kredi alınabiliyor ve yine 800 lük arabanın %50 kredisine denk geliyor.
    Bu ara ben de arabayı değiştirmeyi düşünüyorum ve mecbur kredi kullanmak durumunda kalacağım için yakın takipteyim.

Konu sahibinin de dediği gibi 2000 tl bütçe için şu an F/P en iyisi G20, 20 model dolu passata 1800 ler isteniyor.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumları okudum. Herkes kendi penceresinden haklı. Tavsiyeler için çok sağolun. Kanımca enflasyon böyle gideceği için senenin başında veya erkenden yapılan her borçlanma sonrasında daha da mantıklı kılıyor yapılan işlemi.

Ben istediğim bir araba olduğu için ani bir kararla aldım. İyi ki de almışım. Gerçekten gidişi, hızlanışı, direksiyonu acayip hoşuma gitti. Kendi aracım olmadan çok bir şey anlamamışım ama kendime şu an o kadar çok kızıyorum ki daha öncesinde bu kervana katılmadığım için. Net bir şekilde C'den daha güzel araba yapmışlar. Her ne kadar eski üretim de olsa a5'ten de. Süspansiyon dengesi falan da müthiş. Gerçi tabi 17'lerin de etkisi var bunda ama 18'leri hemen hazır ettim. Yakında eksikler ve yapmak istediklerimle ilgili konu açacağım. Tekrar teşekkür ederim.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumları okudum. Herkes kendi penceresinden haklı. Tavsiyeler için çok sağolun. Kanımca enflasyon böyle gideceği için senenin başında veya erkenden yapılan her borçlanma sonrasında daha da mantıklı kılıyor yapılan işlemi.

Ben istediğim bir araba olduğu için ani bir kararla aldım. İyi ki de almışım. Gerçekten gidişi, hızlanışı, direksiyonu acayip hoşuma gitti. Kendi aracım olmadan çok bir şey anlamamışım ama kendime şu an o kadar çok kızıyorum ki daha öncesinde bu kervana katılmadığım için. Net bir şekilde C'den daha güzel araba yapmışlar. Her ne kadar eski üretim de olsa a5'ten de. Süspansiyon dengesi falan da müthiş. Gerçi tabi 17'lerin de etkisi var bunda ama 18'leri hemen hazır ettim. Yakında eksikler ve yapmak istediklerimle ilgili konu açacağım. Tekrar teşekkür ederim.
    Hayırlı olsun abi, darısı bize diyelim Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi aslında bunun çok bir mantığı olmuyor, çünkü zaten 2000 lik araba için %20 kredi alınabiliyor ve yine 800 lük arabanın %50 kredisine denk geliyor.
    Bu ara ben de arabayı değiştirmeyi düşünüyorum ve mecbur kredi kullanmak durumunda kalacağım için yakın takipteyim.

Konu sahibinin de dediği gibi 2000 tl bütçe için şu an F/P en iyisi G20, 20 model dolu passata 1800 ler isteniyor.
    2000 lik için sıkıntı yok durum 2000 üstüne kredi alamayanlar için öneriydi

Konu sahibine yeni aracı hayırlı olsun, güzel günlerde kullansın.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız gerçekten hem çok çok yakışıklı hem dediğin gibi şasesi müthiş bir araç eğer 18 lik jant lastik alacaksan ben run flat yerine normal lastiği daha fazla öneremezdim.

insanlar yahu stepne yok delimisin diyor ama geneline sorduğum zaman kaç defa kullandın +20 yıldır hiç diyorlar, patlasa çöldemisin mübarek en fazla 1 saate yol yardım çekici gelecek değilmi? evet!

abi run flat ile normal lastik arasında ciddi bir konfor farkı var aracın keyifini cidden çok artıyor tavsiye ederim.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi, darısı bize diyelim Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    Teşekkür ederim dostum Allah herkese gönlündekini versin daha iyisi senin olsun.

Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 lik için sıkıntı yok durum 2000 üstüne kredi alamayanlar için öneriydi

Bilgiler için teşekkürler şef. Faydalanan olacaktır.

Konu sahibine yeni aracı hayırlı olsun, güzel günlerde kullansın.
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız gerçekten hem çok çok yakışıklı hem dediğin gibi şasesi müthiş bir araç eğer 18 lik jant lastik alacaksan ben run flat yerine normal lastiği daha fazla öneremezdim.

insanlar yahu stepne yok delimisin diyor ama geneline sorduğum zaman kaç defa kullandın +20 yıldır hiç diyorlar, patlasa çöldemisin mübarek en fazla 1 saate yol yardım çekici gelecek değilmi? evet!

abi run flat ile normal lastik arasında ciddi bir konfor farkı var aracın keyifini cidden çok artıyor tavsiye ederim.
    Abi rft ben de sevmiyorum. İnanılmaz konfor bozuyor. Evet patlamaya direnci de yüksek patlarsa yolda bırakmama işi de güzel ama yol yardım şu bu varken bence büyük dert değil. O yüzden 18leri düz ps4 aldım. Bi aya takarım herhalde 18lerle.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Enflasyon tersine dönmediği sürece ödenebilecek yapılan her borçlanma karlıdır maalesef
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler