User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Almanya'dan gelecek ufak bir poşet konusunda yardım

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Almanya'dan gelecek ufak bir poşet konusunda yardım

MErhabalar,Aracım için birkaç şey alıp Almanya'da yaşayan arkadaşımın adresine yolladım.Fakat onun da ne zaman geleceği belli değil bu aralar.Benimde yapacağım retrofitler için ürünler lazım.Yoksa ya bekleyeceğim uzun süre yada iki kez aynı yerleri söktürmek zorunda kalacağım.Ürünler gramaj olarakta boyut olarakta ufak şeyler minik bir poşet anca tutar.Acaba bu ara gidip gelecek yada ordan gelecek bir arkadaşımız var mı?Yardımını rica etsem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hannover veya düsseldorf'da birisinin havalimanında buluşup bırakabilmesi halinde tahminen 6-7 hafta içersinde Almanyada olurum diye düşünüyorum,yardımcı olurum sorun olmaz

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    A3 retrofit için çekilen kutsal çileler.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisan 18 gibi Nurburgringe gideceğiz bizim ekip, o zamana kadar halletmemiş olursan çözeriz.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hannover veya düsseldorf'da birisinin havalimanında buluşup bırakabilmesi halinde tahminen 6-7 hafta içersinde Almanyada olurum diye düşünüyorum,yardımcı olurum sorun olmaz
    teşekkür ederim arkadaşımla tekrar bir görüşeyim o halde.

Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A3 retrofit için çekilen kutsal çileler.
    Sorma Baran tamponu söktürmem lazım 360 kamera montajı için başka şey içine sökülecek bir kez sökülsün takılsın istiyorum.360 kameranın kameraları arkadaşımda Almanyada olduğu için ne kör nokta taktırabiliyorum malzemeleri eksiksiz burda olmasına rağmen ne de 360 ı
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nisan 18 gibi Nurburgringe gideceğiz bizim ekip, o zamana kadar halletmemiş olursan çözeriz.
    Yavuz abi süper olur valla nisan başı yine haber ederim ben sana ona göre sana ulaştırabilmesi için bir program yaparız.Bir arkadaşımın tanıdığı da bayramda gelecekmiş sanırım bakalım o kesinse ona da aktarabiliriz.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mart ortası Wolfsburg a gideceğim, çözemezsen yazarsın abi.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mart ortası Wolfsburg a gideceğim, çözemezsen yazarsın abi.
    Teşekkür ederim çok sağol Ne kadar kalacaksın acaba kalacağın yere ulaştırma durumu için kargo vs.Mart ortası benim için ideal süreler

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almanya yokta haftaya macara gidicem, orda tanıdık vs varsa gönderirse haftaya pazar veriyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamda o tarih aralığında Almanyada olma ihtimalim var üstelik genelde Europcar'dan CSMR sınıfı araç kiralıyorum (cidden tavsiye ederim 1.5 euro gibi komik fiyat farkına golf 1.0 manuel yerine Golf 8 GTI,Golf 8R,Golf 8 GTD yada T-Roc-R veriyorlar).

dahası bir önceki kiralamamda sorun çıkardıkları için tüm kiralamam sürecinde upgrade voucher (kuponu) verdiler özetle geçmiş tecrübelerime dayanarak diyebilirimki ciddi bir makina denk gelecek (çok iddialı konuşmayayım ama geçmişte benzer durum sebebiyle M550d vermişlerdi )

denk getirebilirsek tanışmak,buluşmak güzel olurdu açıkcası , Ring'de kiralamamı yapacaksınız kendi aracınızlamı çıkacaksınız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar Tuğbay, Mesaj kutun dolmuş iletişim için numaranı rica edecektim.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Tuğbay, Mesaj kutun dolmuş iletişim için numaranı rica edecektim.
    mesaj kutusunu boşalttım abi
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

erhanarici18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar selamlar
    tekrar bi konu açmayalım dedim yakın zamanda açılmış güncel bir konu
    yakın zaman da AMERİKA'dan gelecek birileri var ise komşum için bir ilaç getirtmek istiyorum.
    4 yaşında kız bir kız çocuğu bazı sağlık sorunları mevcut bu ilacı arıyorlar doktor bu ilacı vermiş.
    birilerine söylemişler ama yok otelde kargo kayboldu falan filan bişey sallamış getirememiş.
    aşağıdaki ubuy.com sitesini de hiç duymadım sipariş etsek gelir mi bilmiyorum
    bizim site aklıma geldi yazmak istedim yakın zamanda gelcek birileri var ise getirebilirse sevinirim

ürün budur.

Karaciğer Sağlığı icin Sulforaphane ile Jarrow Turkiye | Ubuy

FeVıDun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba konu ile alakası yok ama form dan nürburgring e gelecekler varsa bir konu altında oradan plan program yapılsa. Bende piste 2 saat uzaklıktayım. R34 ile aranıza katılmak isterim.
    Harabat ehlini hor görme zakir, defineye malik viraneler var.

FeVıDun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba konu ile alakası yok ama form dan nürburgring e gelecekler varsa bir konu altında oradan plan program yapılsa. Bende piste 2 saat uzaklıktayım. R34 ile aranıza katılmak isterim.
    Harabat ehlini hor görme zakir, defineye malik viraneler var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FeVıDun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

böyle bir buluşma olursa bende kesin katılırım çokta keyifli olur, sizin varmı ring'de kiralama yapan tavsiye ettiğiniz firma?

maximum excess (yada amerikalıların değişiyle deductable) tutarı saçma sapan şu an biraz göz gezdirince kimi firma 50000,kimi firma 18000 euro demiş oha artık
    aşağıdaki firma 5000 euro tutmuş maximum excessi ama o bile mide bulandıyor : First Time Package for Beginners at the Nurburgring

merak ettiğim bu tutar sadece arabayımı kapsıyor yoksa atıyorum başka araçlara,piste vs verebileceğiniz hasarlarıda kapsıyormu?

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Login • Instagram

dostum buradan takip edebilirsin ve yazabilirsin. 18 nisanda gelip Lindner Ferienparkta 3 gece kalıp 21 nisanda döneceğiz.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba, bana whatsapptan yazarsan geldiğimizde haber veririm.

532 646 12 50 Yavuz.
    Konu Dragger tarafından (12-03-2024 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir buluşma olursa bende kesin katılırım çokta keyifli olur, sizin varmı ring'de kiralama yapan tavsiye ettiğiniz firma?

maximum excess (yada amerikalıların değişiyle deductable) tutarı saçma sapan şu an biraz göz gezdirince kimi firma 50000,kimi firma 18000 euro demiş oha artık
    aşağıdaki firma 5000 euro tutmuş maximum excessi ama o bile mide bulandıyor : First Time Package for Beginners at the Nurburgring

merak ettiğim bu tutar sadece arabayımı kapsıyor yoksa atıyorum başka araçlara,piste vs verebileceğiniz hasarlarıda kapsıyormu?
    Ring'te kaza yapmak, eğer sigortanız yoksa, maddi olarak ciddi problem olabilir. Kendi aracınızla ufak bir kaza yaparsanız çok sorun değil ama piste zarar verirseniz fatura çok kabarıyor.

Allah korusun ama farz edelim ki Karussel'de tutunamayıp koruyucu bariyere çarptınız ve bariyer zarar gördü. Bu durumda hasarlı bariyerin kaldırılması ücreti, yeni bariyer ücreti, bariyeri düzelten işçilerin mesai ücreti, çekici ücreti, güvenlik aracı girdiyse bunun ücreti, pist kapatılmak zorunda kaldıysa kapalı kalınan sürenin ücreti vs. gibi ekstra ücretler biniyor.

Başka bir araçta kazaya karıştıysa, turist günü ve track day için ayrı ayrı prosedürler var. Hatalı sizseniz, diğer aracın masraflarından da sorumlu oluyorsunuz. Birden fazla araç kazaya karışırsa, normal trafik kazası gibi polisler gelip, ifade alarak kaza değerlendirmesi yapıyor ve hata oranında ödeme yaptırılıyor.

Şöyle bir haber buldum, örnek olabilir. Porsche driver crashes on Alfa oil; gets 25% of the bill – BridgeToGantry.com

Kaza durumunu da Car Throttle şu videoda anlatıyordu. How Much Does It Cost To Crash At The Nürburgring? - YouTube

Ring araç kiralama şirketlerinin sigortaları genelde sorumlu olunan teminat tutarını aşağı çekiyor. Pist ve 3. kişilerin zararına ilişkin sigortaları ise çok zayıf. Bunun için dışardan bir sigorta şirketi ile anlaşmanız gerekiyor ama araca bağlı olarak günlük 500-2000 euro arası fiyat çıkabilir.

Örnek sigorta şirketi: Track Day Insurance from InsureMyTrackday.com
    Real Cars, Real Roads.

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Karakuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....

Örnek sigorta şirketi: Track Day Insurance from InsureMyTrackday.com
    Yanlış yere cevap yazmışım, kusura bakmayın...
    Real Cars, Real Roads.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler