User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Honda Veya Yamaha Motorsiklet Bayisinde Tanıdığı Olan

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vespa'da zorunlu hiçbişey yok. Sahipleri de tanıdık. Vespa şu an her bayide zırla. İhtiyacın olursa haber et bi şekilde buluruz

istedigim gts 125 super sport sadece gaziantep moto stop bayiisinde vardi,
    Subat ayi icerisinde 239.700tl rakamdan zorunlu olarak sadece direk nakit odeme ile hesabi kapatmam gerektigini, kart ile satmayacagini soyledi.

1inden sonra 244.900 olan rakam uzerine cam/paspas/ yada canta 1 tane benim sececegim aksesuar zorunlu alirsam kredi karti ile satis yapiyor.
    Dogan trendden gelen donusde zaten bu yonde, bolgeye gore tavsiye edilen fiyatin ustunde bayiinin belirleyecegi kosullarda satis olabilecegi. Mugla bayiide bu motor icin sadece nakit ile satabilecegini soyledi.

Zam gelmeden once arda satis muduru 1 adet samsunda buldu, bayiiyi aradigimda bizde 125 yok diyerek 300 satmak istediler.
    Suan yeni zamli liste fiyatindan siyah ve beyaz buldum ama istedigim renk degiller. Ozellikle siyahi kesin almayacagim.

Gts 300, 125 supertech, primaverada kesinlikle boyle durumlar yok hatta bunlari sorunca ilgi alaka artiyor, ustune cazip teklifte geliyor.
    istnbul ici bayiilerde dalavere yok, en azindan yok diyerek konuyu kapatiyorlar.
    turuncu gts 125 supersport varsa, yuk olmayacaksa, gorustugun zaman denk gelirse sorabilirsen,
    Bende motoru bulup almadiysam telefonda odemesini bekletmeden yapabilirim.

Moto stoptaki diger sorun, bayiinin tum araclarini tasiyan firma ile konustum 4-5.000tl istanbul teslim nakliyeye fiyat verdi, baska firmalarda direk 5000tl diyor.
    Maaza sahibi emre, ayni nakliye firmasi ile 8.500tl gibi ucretle ekstra 3500tl
    ekleyerek istanbula gonderebiliriz bilgisi verdi.
    Haksiz kazanacagi fark toplamda 5000tl gibi 240.000tl lik scooterde zorla 5bin tl eklemek su kesinlikle zorunluluk yok guvenini bozmaya degmez. Cam canta koyup 50bin dese anlarimda bukadar ufakcilik gereksiz.
    Adanadan antepe git gel zaten 2000tl uzeri yakit harcadim, hakki olan yeni listeden verse gene alirdim ** birde tabi tavir sikintisida var renk icin fark verilirdi ama tavir cok sikinti. Bende bu rakam aliyorsan al nakit oduyosan ode, isine gelirse ben boyle satiyoruma getirilmez.

Xmax icin garanti uzatma olmazsa olmaz zaten liste fiyatina ekleyip 5 yil garanti deseler bile
    Olur, 15 martta sanki herkes liste rakamindan alabilecek gibi bilgi veriyorlar ama sanirim onlar bile bekleyip gorelim modunda.

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nmax şehir içinde yakıt ve pratiklik olarak xmax ten daha iyi.
    TeKS@S

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tanıdık birine sordum.Bu motorun gelmeme ihtimali var mış. Ama farklı bir durum olursa bilgi verecek.
    Teşekkürler abi bizde benzer bilgi almıştık bursa bayisinden. Mart sonuna kadar gelmez ise sıfıra yakın ikinci el alıp devam edeceğiz artık.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istedigim gts 125 super sport sadece gaziantep moto stop bayiisinde vardi,
    Subat ayi icerisinde 239.700tl rakamdan zorunlu olarak sadece direk nakit odeme ile hesabi kapatmam gerektigini, kart ile satmayacagini soyledi.

1inden sonra 244.900 olan rakam uzerine cam/paspas/ yada canta 1 tane benim sececegim aksesuar zorunlu alirsam kredi karti ile satis yapiyor.
    Dogan trendden gelen donusde zaten bu yonde, bolgeye gore tavsiye edilen fiyatin ustunde bayiinin belirleyecegi kosullarda satis olabilecegi. Mugla bayiide bu motor icin sadece nakit ile satabilecegini soyledi.

Zam gelmeden once arda satis muduru 1 adet samsunda buldu, bayiiyi aradigimda bizde 125 yok diyerek 300 satmak istediler.
    Suan yeni zamli liste fiyatindan siyah ve beyaz buldum ama istedigim renk degiller. Ozellikle siyahi kesin almayacagim.

Gts 300, 125 supertech, primaverada kesinlikle boyle durumlar yok hatta bunlari sorunca ilgi alaka artiyor, ustune cazip teklifte geliyor.
    istnbul ici bayiilerde dalavere yok, en azindan yok diyerek konuyu kapatiyorlar.
    turuncu gts 125 supersport varsa, yuk olmayacaksa, gorustugun zaman denk gelirse sorabilirsen,
    Bende motoru bulup almadiysam telefonda odemesini bekletmeden yapabilirim.

Moto stoptaki diger sorun, bayiinin tum araclarini tasiyan firma ile konustum 4-5.000tl istanbul teslim nakliyeye fiyat verdi, baska firmalarda direk 5000tl diyor.
    Maaza sahibi emre, ayni nakliye firmasi ile 8.500tl gibi ucretle ekstra 3500tl
    ekleyerek istanbula gonderebiliriz bilgisi verdi.
    Haksiz kazanacagi fark toplamda 5000tl gibi 240.000tl lik scooterde zorla 5bin tl eklemek su kesinlikle zorunluluk yok guvenini bozmaya degmez. Cam canta koyup 50bin dese anlarimda bukadar ufakcilik gereksiz.
    Adanadan antepe git gel zaten 2000tl uzeri yakit harcadim, hakki olan yeni listeden verse gene alirdim ** birde tabi tavir sikintisida var renk icin fark verilirdi ama tavir cok sikinti. Bende bu rakam aliyorsan al nakit oduyosan ode, isine gelirse ben boyle satiyoruma getirilmez.

Xmax icin garanti uzatma olmazsa olmaz zaten liste fiyatina ekleyip 5 yil garanti deseler bile
    Olur, 15 martta sanki herkes liste rakamindan alabilecek gibi bilgi veriyorlar ama sanirim onlar bile bekleyip gorelim modunda.
    Para cepte bekliyoruz hocam bakalım artık ney nasıl olacak bakacağız..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

anamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne lazım motor abiler
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne lazım motor abiler
    Bana Forza veya Xmax sıfır arıyorum liste fiyatına..

anamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    liste fiyatına veren yok
    nmax 155 2024 195
    nmax 125 2024 185 örnek vermek gerekirse bayi çıkışı
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    liste fiyatına veren yok
    nmax 155 2024 195
    nmax 125 2024 185 örnek vermek gerekirse bayi çıkışı
    Ancak tanıdığın olursa öyle alabilirsin bu ülkede

koraycano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz de sıfır cbr 650r arıyoruz honda konusunda yardımcı olabilecek olursa süper olur
    Bu motoru bende sıfır arıyorum ama maalesef gelmeyebilirmiş.( DRD - Konşuk(tanıdık) - Pazarbaşı ) Onu bekleyene kadar CB hornet 750 ye yazıldım ay sonu gelmesini bekliyorum..
    ~ Feel The Difference ~

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı koraycano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu motoru bende sıfır arıyorum ama maalesef gelmeyebilirmiş.( DRD - Konşuk(tanıdık) - Pazarbaşı ) Onu bekleyene kadar CB hornet 750 ye yazıldım ay sonu gelmesini bekliyorum..
    Tanıdık varsa Forza için bana da yardımcı olur musun ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler