User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Kiradan Çıkma Skoda Scala Alınır Mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi sürekli Intercity ismi geçiyor tavsiyelerde ama açıkcası bizim anlaşmamıza has bu şekildemi bilmiyorum ama bizim araçlarımız Intercity ve tamamı RS Oto,Otopratik bakımlı,
    karalamak/kötülemek olmasın ama kullanılan yağ 3üncü sınıf varilden doldurulma Polonya üretimi yağı hatta çok iddialı olacak ama kontrol ettiğimde DPF uygunluğuda yok ve araçlarımızın birkaçı geçmişte DPF arızasıda vermişti.

Frenler Brexis,Polen filtresi vs vs hep 2inci,3üncü sınıf ürünler maalesef. sanırım araçtan araca,sözleşmeden sözleşmeye,ilden ile göre fark var

SERKAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı kullanan ve bakım durumuna göre çok değişir.
    Ben alanında lider bir şirkette çalışıyorum 0km Toyota Corolla vermişlerdi 3 sene sonunda 210.000km oldu ve yetkili servis harici tek bir işlem yapılmadı.
    Mesela satılacağı zaman almayı düşünürüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim cevaplar için. Peki intercity'i baz alırsak, bir aracı beğendiğimizde onu alandan çıkarıp başka bir ekspertize götürebiliyor muyuz? Yoksa satış işlemi yapılana kadar aracı alandan çıkarmak yasak mı?

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sürekli Intercity ismi geçiyor tavsiyelerde ama açıkcası bizim anlaşmamıza has bu şekildemi bilmiyorum ama bizim araçlarımız Intercity ve tamamı RS Oto,Otopratik bakımlı,
    karalamak/kötülemek olmasın ama kullanılan yağ 3üncü sınıf varilden doldurulma Polonya üretimi yağı hatta çok iddialı olacak ama kontrol ettiğimde DPF uygunluğuda yok ve araçlarımızın birkaçı geçmişte DPF arızasıda vermişti.

Frenler Brexis,Polen filtresi vs vs hep 2inci,3üncü sınıf ürünler maalesef. sanırım araçtan araca,sözleşmeden sözleşmeye,ilden ile göre fark var
    2013-15 arası oradan kiralık Focus'umun tüm bakım ve kaza onarımları kendi servislerinde en kasap ve pinti yöntemlerle itinasız bir şekilde halledilmeye çalışılıyordu, işi bıraktım da öyle arabadan kurtuldum artık 0'dan 55 bine kadar bindim 5. takım balatamda inatla halen disk değişmiyorlardı öyle bir pintilik. ki çalıştığım firma da dünyanın en büyük firmalarından biriydi yani bizi hiçbir şeyden hiçbir şekilde mesul tutmazlardı, bakım sözleşmesini pintice yapacaklarını sanmam ki servis danışmanları da hiç öyle bir şeyden bahsetmemişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GTD35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cevaplar için. Peki intercity'i baz alırsak, bir aracı beğendiğimizde onu alandan çıkarıp başka bir ekspertize götürebiliyor muyuz? Yoksa satış işlemi yapılana kadar aracı alandan çıkarmak yasak mı?
    İlgili bölümde değil ama sitede Buğra isimli arkadaş İntercity'de çalışıyor. Belki yardımcı olabiir.
    Okumadan imzalamam.....

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3000 Km de otomatik giriş paketi var 8 aylık araba 1050tl. İlgilenirseniz arasınız 05055284687

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moov araçlarına gerçekten acıyorum, insan nasıl o hale getirir arabaları kafam almıyo.

Uzun dönem kiralanan araçlar eğer havuz arabası değilse genel olarak düzgün oluyor. Bende Teb' den kiralık araç var, bakımını zamanından önce yaptırırım, her yıkama hızlı cilasını atarım, ön yıkama şampuanı ayrı temaslı yıkama şampuanı ayrı yıkarım. Hee hepsi benim gibi mi bizim şirkette? Hayır Şirketten arkadaş bakımı 3.000 geçmesine rağmen hala servise götürmemişti, götürsene ne bekliyosun diyince harekete geçti İstanbul' a kar yağmıyor diye kışlık lastiklerini hiç taktırmayan var. Aldığı gibi vuranlar, sürtenler, çizenlerde oldu ama genel anlamda bakımlı arabalar.

Zamanında bende aldım filodan çıkma araba, yine olsa yine alırım Şu an binici bana hiç güven vermiyor. Son parasına kadar arabayı alan adam bakım zamanı gelince bakımı yaptıramıyor, ucuza kaçıyor, satıcam diye yaptırmıyor öteliyor da öteliyor. Filo arabaları en azından yetkili serviste bakım görüyor.
    Evet bende servis gözüyle yazmak istiyorum,bizim servise tiktak ve moov her gün kapımıza kargo bırakır gibi hasarlı araçlar bırakıyorlar,hepside 1000 veya 3-4.000 kmde koltuklarında sigara yanığı torpidoları kırmışlar hatta bir tanede clio gelmişti gösterge panelini kırmışlardı,Hedefin araçları fena değil,teb'in araçlarıda güzel bakımlı oluyor,ama kesinlikle tiktak ve moov yanından koşa koşa uzaklaşacağım araçlardır
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler