User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kaş - Fethiye mekan tavsiyeleri

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kaş - Fethiye mekan tavsiyeleri

Geçtiğimiz yıl Marmariste Hacının Yeri Yiğit Lokantası diye bi yer buldum f/p olarak tatil beldesinde böylesi bi mekan görmemiştim. Bu yılda otellerden ziyade Airbnb ile 3’er 4’er gün konaklayacak yer planlayıp yeme içmeyi kendimiz yapalım dedik. Bu tarz turist kazıklamak peşinde olmayan yeme içme mekanı, plaj, gece klübü artı mutlaka git diyeceğiniz yerleri öğrenmek isterim.

Her derde deva tech ahalisi burada da yardımcı olacaktır diye düşündüm.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaş için ben de önerilere açık olmakla birlikte, Marmaristen sonra ölüdeniz e gitmiştik marmariste 2x lira olan bir şeyi 5x liraya aldık.

Rakamlar bana çok manasız gelmişti. Ve özellikle ölüdeniz tarafında araç parkı için çok manasız bir ücret ödemiştim beni rahatsız etmişti açıkçası.

Lagün denenebilir sıcak su seviyorsan eğer, ben ağustosta serinlemek için girdiğim suyun sıcak olmasından hiç haz etmedim mesela. Ama 1 kere de olsa görülmeli.

Ha bir de teleferik kesinlikle denenmeli.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ölüdenizde son 5-6 yıldır 2-3 günlük tatile gideriz.
    Uygun ama güzel otel tercihimiz Monta Verde Otel olur.
    Beach olarak Sugar Beach i kullanırız genelde.
    Akşam ölüdeniz in çarşısı 2 tur için uygun.
    Sonra Fethiye merkez e gideriz. Orasının da liman bölgesindeki PAspatur çarşısı olması lazım ismi orada 2 tur atarız.
    Sonra Fethiye Kordon da çok güzen canlı müzik mekanları var, Rakı-Balık yapabileceğin mekanlarda var. İsmi aklıma gelirse yazarım. Ama nokta atışı şu mekan diyebileceğim bir isim yok.

Kesinlikle saklı vadi kanyonuna gidin öneririm. Ölüdeniz-Kaş yolu çok güzel. Kaş merkezde yokuş yukarı çıkıp deniz manzaralı bir yerde ev yemekleri yemiştik beğenmiştim çok. Ama yine nokta atışı bir yer maalesef yok. Liman da limanın bittiği yerde bir restaurant vardı orada patates bira yapmıştık.

Bu arada Ölüdeniz e gittiğinde paraşüt yapmayacaksan bile kesinlikle kendi aracın ile Babadağ a çık, tepedeki mekanda paraşüt yapanları izlerken buz gibi bira iç
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Fethiye'yi bilmiyorum. Kaş için yazayım bir iki yer

Nereid Meyhane
    Canlı müzik var. Mezeler muhteşem, ortam çok keyifli.
    Kaş Nereid Meyhanesi

Tzatziki
    Kaş'ın en eskilerinden banko mekanım. Mezeler yine muhteşem. Müziği hatırlamıyorum.
    Kaş Tzatziki

Plaj olarak mutlaka tekne ile Limanağzı'na gidip tüm günü geçirin.

Biz daima Nur beach otel'de kalıyoruz. Otelîn önünde kendine ait çok büyük iskelesi var, oldukça keyiflidir.
    NUR BEACH HOTEL - OTEL - OTELLER - BUTİK OTELLER - KONAKLAMA - PLAJ - BEACH OTEL - ODA FİYATLARI - TATİL FİYATLARI - REZERVASYON - KAŞ - ANTALYA

Hidayet Koyu yine çok keyifli plajlardan lakin azcık öpmece var.
    Hidayet Koyu - ANASAYFA

Mutlaka Dejavu'da gün batımı birası / kokteyli / viskisi / rakısı artık ne içiyorsanız
    Kaş Dejavu

Bu abla'dan mutlaka bi hot dog yiyin
    https://www.kasgezirehberi.com/nm-Ka...ot_Dog-cp-1101

Mutlaka Kekova tekne turu yapın, batık kenti görün, kaleköy'de muhteşem dondurma yiyin (tur burada duruyor)

Biz her sene mutlaka Kaş'a gideriz 2-3 günlüğüne dahi olsa. Çok iyi geliyor benim ruhuma Kaş kafası.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu takip diyelim. Bu arada yunan adası turları inş sağlam bi tokat vurur Bodrum-Antalya arası esnafa

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaş tekne turu tavsiyesi yapayım ben de.

Tufan Boat Yaşar Kaptan. Kendisi kaptan, eşi aşçı. Eşinin yemeklerini tekrar yemek için "acaba yarın da mı tura çıksak" dersiniz. 10-14 kişi alır teknesine. Seçerek alır, gözünün tutmadığını geri çevirir. Çift veya aile kabul eder. Diğer tekneler 10 lira ise bu 12 liradır ama kesinlikle değer.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tekne turu hakkında iyi kötü fikir verir video. Kızlar bi ufak kafa açabilir sabah sabah ses tonu münasebetiyle

Farklı videolar var . Kaş Kekova tekne turu diye aratın Youtube

KAŞ’tan KEKOVA’ya UZANAN MAVİ YOLCULUK | Gunubirlik Tekne Turu | Kalekoy - YouTube

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kekova'dan tekne turuna +1 derim.
    Senelerdir tura çıktığımız Mustafa abi'nin iletişim bilgisini paylaşayım.Kendisinden de fiyat alıyor olursunuz.Kekova'da pansiyonları da mevcut.Eşi'nin yemekleri çok iyidir Öğlen tercihinize göre tavuk/balık yapar mangalda.Yanında da eşinin lezzetli mezeleri olur tabi.. + olarak ikindi çayı ve karpuz ikramı da yapar.
    0537 371 81 38 Klasik rota dışında daha sakin,sote koylara da götürebilir sizi. Eşiniz,ailenizle rahatsız olmadan çok rahat gezersiniz.

Kaş'ta Üzüm Kızı meyhanesinin,üst katının ambiansını severim.Genelde oraya gideriz her yaz.Tercih edilebilir bir mekan.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalkan Regency Hotel'in terasında bir akşam yemeği yemenizi tavsiye ederim.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fethiye'yi bilmiyorum. Kaş için yazayım bir iki yer

Nereid Meyhane
    Canlı müzik var. Mezeler muhteşem, ortam çok keyifli.
    Kaş Nereid Meyhanesi

Tzatziki
    Kaş'ın en eskilerinden banko mekanım. Mezeler yine muhteşem. Müziği hatırlamıyorum.
    Kaş Tzatziki

Plaj olarak mutlaka tekne ile Limanağzı'na gidip tüm günü geçirin.

Biz daima Nur beach otel'de kalıyoruz. Otelîn önünde kendine ait çok büyük iskelesi var, oldukça keyiflidir.
    NUR BEACH HOTEL - OTEL - OTELLER - BUTİK OTELLER - KONAKLAMA - PLAJ - BEACH OTEL - ODA FİYATLARI - TATİL FİYATLARI - REZERVASYON - KAŞ - ANTALYA

Hidayet Koyu yine çok keyifli plajlardan lakin azcık öpmece var.
    Hidayet Koyu - ANASAYFA

Mutlaka Dejavu'da gün batımı birası / kokteyli / viskisi / rakısı artık ne içiyorsanız
    Kaş Dejavu

Bu abla'dan mutlaka bi hot dog yiyin
    https://www.kasgezirehberi.com/nm-Ka...ot_Dog-cp-1101

Mutlaka Kekova tekne turu yapın, batık kenti görün, kaleköy'de muhteşem dondurma yiyin (tur burada duruyor)

Biz her sene mutlaka Kaş'a gideriz 2-3 günlüğüne dahi olsa. Çok iyi geliyor benim ruhuma Kaş kafası.
    aq yaa bi insan bi insana bunu yapar mı hayattan soguttun bizi ,göz görmeyince gönül katlanıyomuş görünce ne kadar ot yaşadıgımı anladım vede fakir oldugumu
    PROSTOCK GARAGE

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu takipteyim, güzel yerler tavsiye edilmiş. Özellikle Nur Beach Oteli beğendim..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havuz tatili düşünürseniz Kayaköy öneririm. Pandemi boyunca orada villa kiraladım. Köy çok güzeldir. İçinde restoran, kasap, market her şey var. Zincir market için Ölüdeniz tarafına gitmek gerekiyor ama zaten yol boş 10 dakika sürmüyor.

Mustakil Villam diye bir site vardı ben 3 yıl oradan kiralama yaptım. Köy içindeki Nara isimli restoran fiyat olarak düzgün ve lezzetlidir.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 den bu yana her sene kaş a gideriz. zaten çoğu yazılmış.

Dudu mutfak da kahvaltı yapılabilir.
    Helios da akşam güzel bir sofra kurulur (yasemin altı masayı isteyin)
    Happy hour saatlerinde muhakkak Dejavu (söylenmiş zaten)
    Barcelona da da muhabbet cok iyidir. Sahipleri çok neşeli.
    Mümkünse, Kekova da 1 gece konaklayın. Oranın gecesi anlatılmaz yaşanır. Hayatınızda bu kadar sessiz sakin karanlık ve yıldız görmemiş olacaksınız. Tam bir inziva yeri
    Merkezden kalkan dolmulş tipi teknelerle karşıya Bilal ve Nuriş beach e götürüyorlar. Bilal daha iyi.
    Büyükçakıl gitmeye değmez
    Küçükçakıl sabah 11:00 e kadar gayet sakin.
    Hidayet koyu gereksiz pahalı ama güzel.
    Yarım adada manzaralar enfes
    Kaş a giriş taraflarında beach olmayan birkaç bireysel olarak takılabileceğiniz plaj mevcut .

Ben artık Kaş a doydum ve hem ortamı hem fiyatları inanılmaz saçmalamıştı son senelerde. Artık yurtdışı tatil yapıyoruz. Hem daha sakin hem daha makul ve yakın. Kaşın yolu bitmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese teşekkür ederim elimden geldiğince deneyimlemeye çalışacağım hepsini.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdisi yunanistan tatil noktalari icinde keske soyle paylasimlar yapsak , mesela Atina'ya gitmeyi planliyorum orda nerde plaja gideriz yemek yeriz vs

zeuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her sene Kaş'a dalışa gittiğimden artık yerlisi gibi oldum. Bir kaç şey de ben yazayım ;

- Tekne turu bütün gün deniz yapmak istiyorsanız güzel , tavsiyem Grand Safari-Ali Kaptan, Kaş'ın en büyük teknesi
    Ama bence karayolu ile Kaleköy'ün arkasına geçip oradan Kaleköy'e tırmanabiliyorsunuz. "I ** here Cafe" de Mustafa abi de mutlaka dondurma yiyin.
    - Akşam güzel bir yemek için kesinlikle Dolphin'i tavsiye ederim.
    - Sabah kahvaltı için Nell's
    - Akşam yemeğini geçiştirmek içinse Jandarma karakoluna çıkarken sağda tepede Mardin mutfağı var, gayet iyi.
    - Dalış yapmak isterseniz "Neptüne Dive Clup" , senelerdir kendileriyle dalıyorum.
    - Konaklama için tam merkezde karşısında otopark olan "Uğur Otel",her yere yürüme mesafesinde. Oda kahvaltı sadece gece konaklamak için tam bir f/p.Bina kendilerinin olduğu için fiyatlar uygun.
    - Limanağzını ben sevemedim, Hidayet güzeldir ama öperler biraz.
    - Dejavu da akşam birası forever.
    - Civarda gezmek istersen Demre yakın 40km , antik kentleri Myra ve Andriake buna ilave olarak Aziz Nikolas kilisesi
    - Demre'ye giderseniz kiliseye çok yakın İpek restoranda gül katmeri yemenizi tavsiye ederim.
    - Kaputaş ve Patara zaten civardaki meşhur plajlar ama sabah sakin öğleden sonra dalgalı olur. Kaputaş için park yeri sıkıntı ve erken gidip yer bulmak gerekiyor.

Kaş civarında çok gezilecek yer var, ilk aklıma gelenler bunlar. Olympos'a kadar gitmiştim ben gezerken.
    Ä°yi tatiller.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kaş=Zaika demek benim için bir de Derya Beach
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayku82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdisi yunanistan tatil noktalari icinde keske soyle paylasimlar yapsak , mesela Atina'ya gitmeyi planliyorum orda nerde plaja gideriz yemek yeriz vs
    Atina için öneride bulunamam ama Dedeağaç, Kavala,Selanik,Halkidiki,Thassos için mini bilgiler çıkartabilirim. Bayramda tekrar Thassos a gideceğim.

Nokta atışı mekan söyleyemem ama rota çizerim.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zeuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her sene Kaş'a dalışa gittiğimden artık yerlisi gibi oldum. Bir kaç şey de ben yazayım ;

- Tekne turu bütün gün deniz yapmak istiyorsanız güzel , tavsiyem Grand Safari-Ali Kaptan, Kaş'ın en büyük teknesi
    Ama bence karayolu ile Kaleköy'ün arkasına geçip oradan Kaleköy'e tırmanabiliyorsunuz. "I ** here Cafe" de Mustafa abi de mutlaka dondurma yiyin.
    - Akşam güzel bir yemek için kesinlikle Dolphin'i tavsiye ederim.
    - Sabah kahvaltı için Nell's
    - Akşam yemeğini geçiştirmek içinse Jandarma karakoluna çıkarken sağda tepede Mardin mutfağı var, gayet iyi.
    - Dalış yapmak isterseniz "Neptüne Dive Clup" , senelerdir kendileriyle dalıyorum.
    - Konaklama için tam merkezde karşısında otopark olan "Uğur Otel",her yere yürüme mesafesinde. Oda kahvaltı sadece gece konaklamak için tam bir f/p.Bina kendilerinin olduğu için fiyatlar uygun.
    - Limanağzını ben sevemedim, Hidayet güzeldir ama öperler biraz.
    - Dejavu da akşam birası forever.
    - Civarda gezmek istersen Demre yakın 40km , antik kentleri Myra ve Andriake buna ilave olarak Aziz Nikolas kilisesi
    - Demre'ye giderseniz kiliseye çok yakın İpek restoranda gül katmeri yemenizi tavsiye ederim.
    - Kaputaş ve Patara zaten civardaki meşhur plajlar ama sabah sakin öğleden sonra dalgalı olur. Kaputaş için park yeri sıkıntı ve erken gidip yer bulmak gerekiyor.

Kaş civarında çok gezilecek yer var, ilk aklıma gelenler bunlar. Olympos'a kadar gitmiştim ben gezerken.
    Ä°yi tatiller.
    Bir de yazdığın okunsa ne kadar güzel olacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler