User Tag List

Sayfa 549/588 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon
11156 sonuçtan 10.413 ile 10.431 arası

Konu: Açıköğretim AÖF Konusu

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu okulu nasıl bitereceğiz tavsiyesi olan varmı 4 yanlış olayına ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende tam zamanında bitirmişim yanlış doğruyu götürme olayı falan yoktu son sene murat açıköğretime gittim ve kurs sayesinde bitirdim.

1 dönemde 10 tane ders verdim..

Gerçi şuanki sorular biraz sağ gösterip sol vuruyorlarmış ama gitme imkanı olan hiç düşünmeden gitsin yada sınavlardan 10-15 gün önce kursta geçmiş yılların soruları ve örnek çözümleri satılıyor 4-5 tl gibi bi rakama mutlaka alın soruyu cevabı okusanız bile faydasını görürsünüz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bitirmeden askere gelmeyin mutlaka kisa dönem gelin pisman olursunuz hemde ölesiye. Ben şuan askerdeyim kisa dönem bile çekilmiyor 366. Kd atarsa $27
    YamahA Xmax 250 ABS

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İl seçmek için sistem hala açık mı bilmiyorum. Bürolara gelen bilgi yok. Öğrencilerin söylediği kadarıyla yönlendiriyorum bende.
    Öğrenci sayfanıza girip oradan yapmanız gerekecek il seçme işlemini. Eğer yapılmıyorsa ya 3 ders sınavına giriş hakkınız yoktur ya da sistem kapatılmıştır.

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İl seçmek için sistem hala açık mı bilmiyorum. Bürolara gelen bilgi yok. Öğrencilerin söylediği kadarıyla yönlendiriyorum bende.
    Öğrenci sayfanıza girip oradan yapmanız gerekecek il seçme işlemini. Eğer yapılmıyorsa ya 3 ders sınavına giriş hakkınız yoktur ya da sistem kapatılmıştır.
    Öğrenci sayfasında öyle bir sistem yok, yine baktım şimdi de. 3 dersim kaldı benim mesela. Daha sonra açacaklar heralde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenci sayfasında öyle bir sistem yok, yine baktım şimdi de. 3 dersim kaldı benim mesela. Daha sonra açacaklar heralde.
    Sınava girmemezlik gibi bir durum olmaz zaten. 3 ders sınavı her ilde yapılmıyor. İl seçme hakkı veriliyor. Onu kaçırırsanız, mevcut sınav merkezinize en yakın sınav merkezi çıkar.
    Normal sınava girer gibi 1 hafta öncesinden sınav giriş belgesi alıp sınava girersiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgili duyuru.
    Acıkoğretim Sistemine Gore Oğretim Yapan Fakultelere Kayıtlı Oğrenciler İcin Uc Ders Sınav Duyurusu | Anadolu Universitesi

Gerekli metin.

-Türkiye’de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya, Samsun, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 22 Temmuz 2017 Cumartesi günü 10.00 – 15.00 saatleri arasında açık olacaktır.

-Üç ders sınavına girecek öğrencilerin sistemimizde kayıtlı olan sınav merkezlerine göre sınav yapılacak illere atamaları aşağıda yer alan tablo kullanılarak Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrencilerimiz üç ders sınavına gireceği sınav ilini, 22-23 Haziran 2017 tarihlerinde TC kimlik/öğrenci numaraları ve şifreleri ile Anadolu Üniversitesi adresi “Öğrenci Otomasyonu” bağlantısından sayfalarına giriş yaparak, AÖF bürolarına bizzat giderek veya 0850 200 46 10-19 (10 Hat) nolu Açıköğretim Etkileşim Merkezini arayarak değiştirebilirler. Belirtilen tarihlerde değişiklik yapmayan öğrenciler Fakülte tarafından atandıkları sınav ilinde sınava girmek zorundadırlar.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende tam zamanında bitirmişim yanlış doğruyu götürme olayı falan yoktu son sene murat açıköğretime gittim ve kurs sayesinde bitirdim.

1 dönemde 10 tane ders verdim..

Gerçi şuanki sorular biraz sağ gösterip sol vuruyorlarmış ama gitme imkanı olan hiç düşünmeden gitsin yada sınavlardan 10-15 gün önce kursta geçmiş yılların soruları ve örnek çözümleri satılıyor 4-5 tl gibi bi rakama mutlaka alın soruyu cevabı okusanız bile faydasını görürsünüz
    Sen en iyisini yapmışın mert. Muhtelemen seninle aynı dönem başlamışızdır okula ama hiç çalışmadık derslere soru bile çözmedik halbuki yanlış doğru olayı yoktu sen çıkmış sorulardan 10 tane ezberle tak diye geç geri kalanı a a a b b b c c c yap 2 3 doğruda oradan 55 60 al geç. Çok pişmanım şuan bitirmediğim için artık çıkmış sorularda fayda etmiyor
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

cihant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cihant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geciyor. Vizesi 56 olan dersten kalmisiz. Tek ders icin para yatirmak kayit olmak falan gerekiyor mu.

Bahsettiğiniz tek ders(artık 3 ders oldu) sınavıysa gerekmiyor. 22 temmuzda normal sınava girer gibi gireceksiniz. Aöf resmi sitesinden takip edin günlük olarak. Bize de bilgi gelmiyor. Gelirse yazarım buraya. Sınav merkezi seçmeniz için sistem açacaklardır. Eğer şuanki sınav merkezinde girmek istiyorsanız hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Yalnız her ilde olmuyor sınav. Geçtiğimiz sene 7 ilde yapılmıştı. Yani kocaelindeyseniz ist. anadolu yakasında sınava girme ihtimaliniz yüksek.
    Aynen kocaelindeyin ve o sınavdan bahsediyorum. Eğer gecen seneki gibi yapilirsa, benim sinav yeri seçmem gerekecek anlaşılan.
    Saol cevabın için.
    Bahsettiğim sınav için il seçme sistemi açılmış. Girip kontrol edin. 3 ders sınavı her ilde yapılmıyor.

Böyle birşey normal mi ya da daha önce başına gelen var mı acaba? Finallerden sonra finansal tablolar analizinden kaldı olarak gözüküyordum hatta tek ders sınavı için sınav yeri seçme sayfasına falan girdim, İstanbul Kadıköy çıktığı için değiştirme falan yapmamıştım. Bu gün telefona yukarıdaki mesaj gelmiş. Öğrenci sayfasında da ders DD olarak geçti gözüküyor.
    Mezun muyum şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Böyle birşey normal mi ya da daha önce başına gelen var mı acaba? Finallerden sonra finansal tablolar analizinden kaldı olarak gözüküyordum hatta tek ders sınavı için sınav yeri seçme sayfasına falan girdim, İstanbul Kadıköy çıktığı için değiştirme falan yapmamıştım. Bu gün telefona yukarıdaki mesaj gelmiş. Öğrenci sayfasında da ders DD olarak geçti gözüküyor.
    Mezun muyum şimdi
    TC ni özelden yollar mısın?

cihant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TC ni özelden yollar mısın?
    Gönderdim, güzel haberlerini bekliyorum.

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bide Yüksek Lisans derdi var. Bitmez bu dert

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu okulun biteceği yok murat dershanesini aradım ders başı 300-350 fiyat verdiler gözüme geldi valla. Güz de 8 baharda 7 dersim var nasıl yapıcaz bilmiyorum
    '14 Seat Leon TDI

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 dersim kaldı nasıl calışcaz nasıl edecez anlamadım 2 yıldır geçemiyorum :/
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya benim 2 dersim vardı finallere girmedim 3 derste veririm diye
    şimdi 5 dersim var dd olanlarıda kaldı gösteriyor not ortalamam 1.99
    hem 3 derse giremiyorum hemde seneye 5 dersten mi sorumluyum?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aradım şimdi bğtlere giremiyoruz ztn
    bu sene veremediğimiz 2 derste 5 e çıkmış
    derdim yok bu dangalakların işiyle uğraşacam
    sistem değişene kadar bişi okumam artık kalsın
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bir konu hakkımda sorum olcak şimdi 2 yıllık üniversitem bittikten sonra 4 yıla tamamlamak için aöf ye kayıt oldum son 3 dersim kaldı mezun olmam için şimdi mezun olunca tekrar farklı bir bölüme kayıt olsam aöfde askerlik için tecil edebilme hakkım oluyor mu yoksa yüksek lisans yapmak zorunda mıyım?
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek ders sınavına 2 gün kaldı.Hukukun temel kavramları için fikir veren varmı verelim mezun olalım.Neye çalışalım çıkmış sorularla bi yol olmadı geçen dönem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir konu hakkımda sorum olcak şimdi 2 yıllık üniversitem bittikten sonra 4 yıla tamamlamak için aöf ye kayıt oldum son 3 dersim kaldı mezun olmam için şimdi mezun olunca tekrar farklı bir bölüme kayıt olsam aöfde askerlik için tecil edebilme hakkım oluyor mu yoksa yüksek lisans yapmak zorunda mıyım?
    Yükseklisans yapman lazım. İkinci üniversite kayıdıyla tecil olmuyor. Yalnız lisans diploman ile birlikte 2 sene tecil hakkın var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)