User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: Güvenlik kamerası kayıt süresi !!

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kodicom ve VisorGEN marka değilse kayıt sistemi. Yada bunlarınkine benzer mantıkta çalışan sistemler undelete file yada easy recovery vs.vs. hiçbir program kurtaramaz.

hımm doğrudur tecrüben vardır illaki
    körler sağırlar

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi akrabamın cenazesi nedeniyle şehir dışındaydım pek ilgilenemedim ama babamın maşallahı var yine fazla ilgilenmemiş...

Güvenlik şirketinin elemanıyla görüşmüş; silinen kayıtların geri dönüşümü için cihaz Taiwan malı oldugu için Taiwan'a gönderilmesi gerekiyormuş ve oda yaklaşık 700-750 TL civarı tutuyormuş..

Babama programın adını falan öğren demiştim..Sadece "NETWORK VİEWER" adında bisey sölemişler ve hangi marka DVR kart oldugunu öğrenmek içinde cihazın içinin açılması gerekir demişler.

Mahkeme,avukat falan filan derken yine birsürü masraf..Yani artık boşverdik giden parada 1000TL civarı..Pirince giderken bulgurdan olmak misali oluyor malesef..

Allah bunu yapandan fazla fazla çıkarsın diyoruz artık!!!

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse allah büyük 1 taraftan çıkarır o parayı.. Geçmiş olsun.. Üzücü 1 durum.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi akrabamın cenazesi nedeniyle şehir dışındaydım pek ilgilenemedim ama babamın maşallahı var yine fazla ilgilenmemiş...

Güvenlik şirketinin elemanıyla görüşmüş; silinen kayıtların geri dönüşümü için cihaz Taiwan malı oldugu için Taiwan'a gönderilmesi gerekiyormuş ve oda yaklaşık 700-750 TL civarı tutuyormuş..

Babama programın adını falan öğren demiştim..Sadece "NETWORK VİEWER" adında bisey sölemişler ve hangi marka DVR kart oldugunu öğrenmek içinde cihazın içinin açılması gerekir demişler.

Mahkeme,avukat falan filan derken yine birsürü masraf..Yani artık boşverdik giden parada 1000TL civarı..Pirince giderken bulgurdan olmak misali oluyor malesef..

Yani kısaca resmen başlarından savdılar. Geçmiş olsun diyorum arkadaşım.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani kısaca resmen başlarından savdılar. Geçmiş olsun diyorum arkadaşım.
    Aynen öyle oldu..Olayın üstüne gitmesine yine gideriz ama kaybolan parayla yapacağımız masraf vs. aynı işe geliyor hatta geçiyorda...Napalım Allaha havale etmek kalıyor bizede..

Yardımlarınızdan dolayı cok tesekkür ederim...Allah razı olsun

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen öyle oldu..Olayın üstüne gitmesine yine gideriz ama kaybolan parayla yapacağımız masraf vs. aynı işe geliyor hatta geçiyorda...Napalım Allaha havale etmek kalıyor bizede..

Yardımlarınızdan dolayı cok tesekkür ederim...Allah razı olsun
    Baştan savdıkları dediğim kısım o zaten. 700-750 lira ile Tayvan'a gitçek demesi tamamen hikaye. Yok öyle bir şey. Neyse arkadaşım. Zaten olayın üstünden çok gün geçti ve hala kamera çalıştığı için silinen kayıtların kurtulma ihtimali çok ama çok düştü.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hikaye dimi öle demeleri bende inanamadım pek ama işin aslını bilmedigim için bisey diyemedim kesin olarak..Koskoca memlekette onu incelicek bi sistem bi allahın kulu yokmu..
    Dedigin gibi hergecen gün aleyhimize işledi ama olcak varmış..Her işte bir hayır vardır diyoruz..

HsN35
    Misafir

yok böyle birşey ya güvenlık sistemınden anlayan bir başka şirketle konuşsanız mutlaka bir yolunu bulur kurtarılırdı yok öyle Taiwan'a göndermek falan yalan yani bu cihazın burda servısı yokmu türkiyede servısı bulunmayan bir maki satak suçtur. ayrıca.

yanı bu olay saçma sapan bir şeyle yeter artık oynamayın denılmek gibi birşey geçmiş olsun

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım bende guvenlık kamera systemlerı kuruyorum tamamen musterı ıstegıne baglı olarak yapılan bır system kımı musterı 1 ay sure ıle kayıt ister kimi ise 2 gunluk DVR cıhazları kayıt ederler ıcıne koyulan HDD ve kamera sayısına göre değişir ortalama 4 kameralı bir systemde gece gorus ve yuksek cozunurlu bır kamera 250gb HDD ile 7-8 gun 24 saat kayıt eder fakat bu kamera ve HDD buyuklugu ıle alakalı olur HDD kapasıtesı dusuk 100gb ve 6-7 kamera var 3-4 gun zorakı kaydeder ve ayın 4 unde ayın birindekini silip üzerine yazar ancak banka ve bazı özel işyeri ve evler 1 ay sonucunda kayıtları DVD ye kaydedip yada 1TB lık hdd kullanıp arsıvlerler oyuzden 5 cı gun sılınmesı cok normal fakat 5 gunu kaydetmesı ıcın 1 gunu sıler 2-3-4 gunler ıcerısındedir
    “Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı I-HANN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende guvenlık kamera systemlerı kuruyorum tamamen musterı ıstegıne baglı olarak yapılan bır system kımı musterı 1 ay sure ıle kayıt ister kimi ise 2 gunluk DVR cıhazları kayıt ederler ıcıne koyulan HDD ve kamera sayısına göre değişir ortalama 4 kameralı bir systemde gece gorus ve yuksek cozunurlu bır kamera 250gb HDD ile 7-8 gun 24 saat kayıt eder fakat bu kamera ve HDD buyuklugu ıle alakalı olur HDD kapasıtesı dusuk 100gb ve 6-7 kamera var 3-4 gun zorakı kaydeder ve ayın 4 unde ayın birindekini silip üzerine yazar ancak banka ve bazı özel işyeri ve evler 1 ay sonucunda kayıtları DVD ye kaydedip yada 1TB lık hdd kullanıp arsıvlerler oyuzden 5 cı gun sılınmesı cok normal fakat 5 gunu kaydetmesı ıcın 1 gunu sıler 2-3-4 gunler ıcerısındedir
    Ya gerckten bu dedginiz gibi oldu yada kasıtlı silindi bilemiyoruz..Ama aradan 3 gün geçmişti,4.gün olsa yine bi ihtimal sistem sildi derdik??

Bizide şasırtan koca ptt de 5 günlük kayıt tutulması...Astarı yüzünden pahalı olcagı içinde daha üstelemedik..

Allah fazla fazla cıkarsın !

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim anlamadığım birşey var PTT lerde artık para transferi yapılıyor ve bazen gerçekten hatrı sayılı para transferleride oluyor böyle bir kurumda 3 günlük 4 günlük kayıt tutulması şaşırtıcı..

Çok geçmiş olsun..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim sağolun...

Evet cok büyük paralar girip cıkıyor ve dediğim yerde Başmüdürlükten sonra Bursanın merkez postanesi...

Başmüdürlüğe kac kere yazı göndermişler kameraları değiştirin ve süreleri uzatın diye ama hala bi icraat yok..

Sonra ptt soygunları,silahlı baskınlar olur tabi..

_Burak_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kamera sayısı çok azmış,
    biz sadece güvenlik önlemi olsun diye oturduğumuz binada 4 kameralı gece çekim yapabilen hdd kayıtlı kameralar kullandık ;bir ay kadar kayıt yapıyor yaklaşık
    bir işletme için sayısı sayı yetersiz sanırım , ya da görüş açıları
    Burak ÇAPKAN
    Volkswagen Ticari Araç Satış

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)