User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
136 sonuçtan 134 ile 136 arası

Konu: Orjinal Parfüm

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HALUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ticaretini yapmıyorum o nedenle haydi gittide satmıyorum, eşe dosta lazım olunca aracı oluyorum, aldıgım yerden almaya gittiginizde aynı fiyatla karşılaşıyorsunuz, 20 lirada git gel ücreti alıyorum, halkalıdan merter mc. götürüp teslim ediyorum, ama eşe dosta.
    illa gittigidiyordan almak isterim, görüşüp tanışsak bir çay içmesekte olur dersen, ne istiyorsan yaz ordan tedarik etmen için ilan vereyim. istersen sahibinden com a get açayım.

stegal, mmuştu, xor, reis ve daha niceleri kokun gari
    istanbulda degilimki gorusme imkanimiz o yuzden yok;
    sahibinden ya da gittigidiyor farketmez, bay parfum icin guncel liste varsa pm alabilirim
    Experience is what you get when you don't get what you want.

smustu
    Misafir
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahuahua hanımım için sürünüyorum kanka
    çakal sana kim bakar o koca göbeklen

HALUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulda degilimki gorusme imkanimiz o yuzden yok;
    sahibinden ya da gittigidiyor farketmez, bay parfum icin guncel liste varsa pm alabilirim
    pm atılmıştır.

bir de öneri de bulunmak isterim. dışardan ucuza diye tabir edilen parfümlerden almadan önce piyasada bulunan büyük kozmetik firmalarından birine gidip alacagınız kokuyu deneyin, denemeye gitmeden önce en az 1 saat sigara içmeyin, aç karnına gitmeyin,(patlayana kadar da yemeyin ) mümkün oldugu kadar parfümü üstünüzde degil parfüm koklama kagıtlarına sıkarak test edin, 3 degişik parfüm den sonra denemeyide bırakın, çünkü 4. parfümü denediginizde ilk olanın kokusu zihninizden uçmuş oluyor, en son nokta ürünün şişesini iyice inceleyin yazıları alkol derecesi hatta gerekirse cepten resmini çekip, ucuz parfüm alırken karşılaştırın.

testerları insanlar dener onların kokusunun etkisine kapılarak ürünü satın alırlar. o yüzden testerlar dandik olur

otomobil satıcılarının uyguladıgı satış tekniklerinden biri test aracları o modelin en fuul ve en güçlü olan aracıdır. ama üzerinde test aracı yazar. ancak sizin alacagınız fiyata en düşük donanımlısı verilir ve en küçük motorlusu denk gelir

konunun ana fikri, 2 tl ye koyun yada dana etinden dürüm yenmez
    Çok bilmiyecen, Bir bilenede sormuyacan, bileni bulmuşken yaptıracan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)