User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
61 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Şamil (Kişiye özel spor otomobil)

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Smile Şamil (Kişiye özel spor otomobil)

ŞAMİL 'İN SADECE BODY KİT ŞASE VE İÇ KONSOL DÖŞEMELER KOLTUKLAR V.S MONTAJI YAPILMIŞ FİYATI 40,000 TL + KDV ' DİR MOTOR ŞANZUMAN FREN SİSTEMİ V.S DİĞER DONANIMLAR VE TRAFİĞE ÇIKMASI İÇİN VERGİ VS. HARÇLAR ALICIYA AİİTTİR,

MOTOR ŞANZUMAN FREN SİSTEMİ V.S DONANIMLARIN MONTAJI (40,000) FİYATA DAHİLDİR,

ARAÇ TESLİM EDİLMEDEN BEDELİ TALEP EDİLMEMEKTETİR BİR MİKTAR KAPORA ALINDIKTAN SONRA TESLİM TARİHİNDE ÖDEMESİ YAPILIR FATURALANDIRILIR,

ARAÇ DIŞ KAPORTA KAPILARIN ÇALIŞMASI V.S İŞLER BİTMİŞ DURUMDADIR İÇ KONSOLUN ÜRETİMİNE BİRBUÇUK AY İÇİNDE GEÇİLECEKTİR O SEBEBTEN İÇ KONSOLUN RESİMLERİNİ YAYINLAMIYORUZ. PROJEYE HIZ KATMAK VE 3 AY GİBİ BİR SÜRE İÇİNDE YÜRÜR HALE GELMESİ İÇİN BİR MÜŞTERİYE VEYA BİR SPONSORA İHTİYAÇ VARDIR,

ARAŞTIRMALAR NETİCESİNDE ARAÇTA PİYASADA EN YAYGIN OLAN UZUN ÖMÜRLÜ YERLİ PARÇALARI KULLANILMAKTADIR VE BU PARÇALAR BİZİM ORJİNALİMİZ OLARAK KAYITLARA GEÇMEKTE, ÖRNEK CAM MOTORU SİLECEK MOTORU V.S PARÇALAR, KAPORTA VE ŞASEYLE İLGİLİ PARÇALAR KENDİ ÜRETİMİMİZDE YEDEK PARÇA SORUNU DİYE BİR PROBLEM SÖZKONUSU DEĞİLDİR,

ŞAMİL SADECE KARBON FİBERDEN ÜRETİLMİŞ BİR ARAÇ DEĞİLDİR DOĞABİLECEK KAZALARA KARŞI SÜRÜCÜ VE YOLCU BÖLÜMÜNÜ KORUYAN GÜÇLÜ BİR ŞASEYE SAHİPTİR, ÇELİK AKSAM ÜZERİNE KARBON FİBER KAPORTADIR.

ŞAMİL tescilli bir TÜRK markasıdır, bu otomobil kişiye özel olarak yapılan türkiyenin ilk süper otomobilidir. Resimlerdeki Sarı renkteki araç gerçek boyutlarda prototipdir konsepttir, üzerinde çalışılan gerçek araç resimlerdeki siyah renkli karbon fiber araçtır.

Aracın mühendisliğinde belirlenmiş standartlar çerçevesinde, Motor gücü, performansı, donanımları, aracın rengi , jant şekli, koltuklar ön gögüs iç döşemeler `de kullanılan derinin kalitesi rengi seçenekler halinde müşterinin önüne sunularak hazır olarak satın alınacak motor dışında üretilmiş veya üretilmekte olan hiçbir aracın alt yapısı kullanılmaksızın her ayrıntısı tek tek projelendirilip sıfırdan özel olarak imal edilmektedir

Süper spor otomobiller'de nadir kullanılan havaya çapraz açılan kapılara sahiptir, Kapı camları tamamen açılmakta ve çelik bariyerlerle güçlendirilmiştir, Kapılar açıldığında araçtan dışarıya taşma payı 38 cm dir duvarla aranızdaki 40 cm lik bir mesafede ve tavandaki kapıya bağlı olarak ortaya çıkan boşluk sayesinde araçtan rahat bir şekilde inne ve binme kolaylığı sağlamaktadır, aracın yerden yüksekliği 117 cm olması göz önünde bulundurulduğunda bu büyük bir avantaj sağlamaktadır, tavanda ek yerlerinin olaması bir dez avantaj olmasına rağmen mükemmel bir sızdırmazlık ve bariyerlerle mukavemet sergilemektedir, bu sahip olduğu özelliklerin yanında prestij, farklılık, mühendislik harikası ve sanatsal bir gösteri hükmündedir, bu kapı sistemin aralıksız 11 ay boyunca 35 000 kere açıp kapama testi ile eksilerden uzak görevine hazırdır. Geniş arka ve kelebek camları sayesinde sedan otomobilleri aratmayan bir görüş açısına sahiptir, bu özellik bir süper otomobil için büyük avantajdır,

ŞAMİL endüstiriyel tasarım tescil işlemleri gerçekleşmiş bir modeldir, her hangi bir markadan çalma tasarım, replica veya sadece body çalışması değildir. Kopya bir tasarım tescil edilemez.

Aerodynamic testler neticesinde otomobilin tasarımı gerçekleşmiştir ve yüksek değerlerde yol tutuşu elde edilmiştir, çelik aksam ve şase üzerine karbon fiber kupa(body), v12 silindirli 7300 cc `lik çivt turbo ve intercoler beslemeli motor yerleştirilebilecek üzere tasarlanmıştır daha küçük hacimli v12 6000 cc veya v8 4000cc motorda kullanılabilir.

Boyutlar = uzunluk 4560 mm , genişlik 1980 mm, yükseklik 1180 mm,

aks mesafes = 2910mm, boş ağırlık 1400 ila 1600 kg arası

süspansiyon = 4 nokta bağlantılı salıncak yerden yükseklik ayarlı amortisör opsiyonel

jant lastik = ön 245 40 zr 19 inc , arka = 330 45 zr 20 inc

Süper spor otomobillerde nadir kullanılan havaya çapraz açılan çift menteşeli kapı sistemine sahiptir.

Motor ve şanzumanı motor üreticisi firmalardan satın alınarak şasesi kupası aktarma organları ve görünen herşeyi sıfır olarak imal edilmektedir, 6 veya 8 pistonlu performans fren kiti (380mm) kullanımına uygundur, araç üst sınıf performansın, güvenliğin, konforun şartlarına göre imal edilmektedir, Henüz test sürüşü yapılmamış olmasına rağmen yapılan hesaplar neticesinde aracımızın, yüksek performans için hazırlanan motor ile 0`dan 100 km`ye 4 saniyenin altında hızlanması yüksek performans 8 pistonlu fren kaliperleriyle standartların altında en kısa mesafede durması, Aracın aurodinamic yapısıyla yüksek hızlarda hava akımını yalıtmakla birlikte hava baskısını yüksek değerlerde kullanarak üstün yol tutuşu hedeflenmektedir.

Araç kişiye özel olarak üretildiği için fiyatı hakkında kesin bir şey söylememiz mümkün değildir trafiğe çıkması durumunda anahtar teslim fiyatı VERGİ VE HARÇLAR DAHİL 330,000 ila 800.000 türk lirası arasında değişmektedir.

Trafiğe çıkması söz konusu olmadığı durumlarda sponsorluk için promosyon amaçlı üretim yapılabilir, görüşmelere açığız. İlginiz için teşekkür ederiz.....

http://www.sahibinden.com/samil_turk...XQQdisplayitem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçenlerde denk geldim konu açacaktım ama forum kurallarında sahibinden.com gibi ilan sitelerindeki ilanlarla dalga geçmek yasak olduğu için açmamıştım.

Böyle gereksiz , saçma birşey daha olamaz ya

cabriolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotolarda pek carbon fiber gibi durmuyo sanki mdf fiberden yapmışlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok dalga amaçlı açmadım adam uğraşmış bence başarılı olmuş beğendiğim için açtım umarım sıkıntı yaratmaz.
    Ama trafiğe çıkışı fena para

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zamanında 300-400 bin tl'ler havada uçuşuyodu bu arabanın ilanında 40bin'e kadar düşmüş...

Etox mudur nedir ondan daha iyi bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabriolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotolarda pek carbon fiber gibi durmuyo sanki mdf fiberden yapmışlar
    Biraz daha yüzsüz olsalar mukavvadan yapacaklarmış hatta Cem Yılmaz gibi sonra da "burda yapılmışı vuuaaarr" diyebilirlerdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bencede ETOX dan daha alımlı duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok dalga amaçlı açmadım adam uğraşmış bence başarılı olmuş beğendiğim için açtım umarım sıkıntı yaratmaz.
    Ama trafiğe çıkışı fena para
    Yalnız fiyat düşmüş ben hiç ilana bakmadan yazmıştım , 1 hafta önce gördüğüme göre O zaman 300.000 ya da 400.000 gibi bir rakam vardı Gerçi hala çok bana göre

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    matchbox gıbı olmus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanında 300-400 bin tl'ler havada uçuşuyodu bu arabanın ilanında 40bin'e kadar düşmüş...

Bencede ETOX dan daha alımlı duruyor
    Ben çok mu at gözlüğü ile bakmışım yahu siz böyle deyince kendimi sorguladım bir

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -er- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şamil 'in sadece body kit şase ve iç konsol döşemeler koltuklar v.s montajı yapılmış fiyatı 40,000 tl + kdv ' dir motor şanzuman fren sistemi v.s diğer donanımlar ve trafiğe çıkması için vergi vs. Harçlar alıcıya aiittir,

motor şanzuman fren sistemi v.s donanımların montajı (40,000) fiyata dahildir,

araç kişiye özel olarak üretildiği için fiyatı hakkında kesin bir şey söylememiz mümkün değildir trafiğe çıkması durumunda anahtar teslim fiyatı vergi ve harçlar dahil 330,000 ila 800.000 türk lirası arasında değişmektedir.
    : )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmiyorum ama biz kendimizi küçümseyerek hiç bir yere gelemeyeceğimizi biliyorum bir aşşalık kompleksimiz var ama o kesin biz yapmışsak kötüdür dağılır yürümez tutmaz kırılır atılır vb şeyler söylüyoruz böyle yaparsak bence pek bir yere varamayız
    O yüzden bence her bir girişim hiç birşey yapmamaktan daha iyidir

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    senelerdir bitecek buda ahaha

en azından siyaha boyalı sunta üstündeki resimlerini kaldırmışlar ahaha

Aerodynamic testler neticesinde otomobilin tasarımı gerçekleşmiştir ve yüksek değerlerde yol tutuşu elde edilmiştir, çelik aksam ve şase üzerine karbon fiber kupa(body), v12 silindirli 7300 cc `lik çivt turbo ve intercoler beslemeli motor yerleştirilebilecek üzere tasarlanmıştır daha küçük hacimli v12 6000 cc veya v8 4000cc motorda kullanılabilir.
    1881 - 193

cabriolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya iyi güzel yapmışlarda ilk yapıldığında bodrum katta bi yerde yapılmıştı ve arabayı dışarı çıkarıcak kapı yoktu zaten 2.sini yapmamışlardır kesin öylece duruyodur araba orda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmiyorum ama biz kendimizi küçümseyerek hiç bir yere gelemeyeceğimizi biliyorum bir aşşalık kompleksimiz var ama o kesin biz yapmışsak kötüdür dağılır yürümez tutmaz kırılır atılır vb şeyler söylüyoruz böyle yaparsak bence pek bir yere varamayız
    O yüzden bence her bir girişim hiç birşey yapmamaktan daha iyidir
    Orası öyle Erel , çok ön yargılıyız ama hakkıyla yapılmıyor ki bir iş de , herkes kısa yoldan zengin olma peşinde şimdi şu arabayla kendi 306'nı takas edermisin başabaş ? Satıcının mantığına baksana bir , kişiye özel üretim yani " hani alacak olan varsa yaparız biz satarız" mantığı... Sattığımı üretirim mantığı var , müşteri memnuniyetini düşünen kimse yok , kalite peşinde olan yok , parasını alayım bana yeter... Böyle 1 kere kazanırsın 2 kere kazanırsın 3.sünde fazlası cebinden çıkar.

çağlarcoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Araç kişiye özel olarak üretildiği için fiyatı hakkında kesin bir şey söylememiz mümkün değildir trafiğe çıkması durumunda anahtar teslim fiyatı VERGİ VE HARÇLAR DAHİL 330,000 ila 800.000 türk lirası arasında değişmektedir

40,000 yazıyo ama en altta böyle diyor
    AutoMiss oto yıkama kuaföR

ÇağLAR

Cihan Çizmeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her sene bu mevzu geçer Uzun zaman önce yapıldı benim bildiğim
    PUG 106 - 306 , Honda Vti EP3

zübeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben f430 durucak gıdıp bu şamili alıcam hauhauahaauha ) gülerlerr adama.saçma sapan 18 yy dan kalma bır araba gıbı onunede at bagayıp at arabası dıye kullanıcaksın aslında )))

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tasarımı çok başarısız bence

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)