User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kapak açma ve rektefiye fiyatları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ok no prob...
    o zaman hemen konu ile ilgili bilgilerini alalım.. tabi hondalar dünyanın en iyi arabası olduğu için senin pek bu gibi sorunların olmamıştır o ayrı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman hemen konu ile ilgili bilgilerini alalım.. tabi hondalar dünyanın en iyi arabası olduğu için senin pek bu gibi sorunların olmamıştır o ayrı
    soyle soyleyeyım toplama var toplama var...bende yakın zamanda komple motor yaptım pıston yatak conta pompa ıvır zıvır ne varsa hepsını orjınal aldım ve ustalıgına sonuna kadar guvendıgım hakan ustaya (tork garaj) emanet ettım...sonuc yaklasık 5 6 bın tl ancak ıcım rahat ve huzurluyum...yag eksıltmeyen vtec oluyomus onu ogrendım...ama yan sanayı parcalar ucuz ıscılıkle(kaldıkı her zaman daha pahalıya mal olur) cok daha ucuza mal ederdım...tercıh meselesı ben yakında arabamı satacak olmama ragmen boyle bır ıs yaptım alacak olana hayırlı olur artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepimiz tünayız eyvallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel yağ yakmayı seven bir arabadır. O yüzden rektfiye yaptırırsan orjinal parçalardan kaçma. 3-5 fazla ver orjinal parçalarını kullan. He ben şimdilik o kadar harcayamam diyorsan arabanı kitle evin önüne 1-2 ay binme toplu tasıma araclarını kullan sonra burdaki arkadasların da Ankara'da tavsiye edecegi bi ustaya aracını teslim et kafan rahat olsun ve sorunsuz bir şekilde bin. Ucuz etin yahnisi olmaz. Yarın bir gün araban yeniden yağ yakmaya baslar bu sefer de dersin keşke orj. parça kullansaydım yada daha iyi bir ustada yaptırsaydım.

Dookan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    soyle soyleyeyım toplama var toplama var...bende yakın zamanda komple motor yaptım pıston yatak conta pompa ıvır zıvır ne varsa hepsını orjınal aldım ve ustalıgına sonuna kadar guvendıgım hakan ustaya (tork garaj) emanet ettım...sonuc yaklasık 5 6 bın tl ancak ıcım rahat ve huzurluyum...yag eksıltmeyen vtec oluyomus onu ogrendım...ama yan sanayı parcalar ucuz ıscılıkle(kaldıkı her zaman daha pahalıya mal olur) cok daha ucuza mal ederdım...tercıh meselesı ben yakında arabamı satacak olmama ragmen boyle bır ıs yaptım alacak olana hayırlı olur artık

6 bin ytl ye rektefe mi yaptırdın ben o paraya rektefe yaptırır ustune bide turbo takardım kardeşim 6bin çok sapa saçma bi rakam yani emin ol ki hiç bi arabanın rektefesi bu kadar tutmamalı ndn snnki o kadar tuttu çok garip....ne aldın ki 6 bin tuttu yani ya parçada geçirdiler ya işçilikte geçirdiler ki tork garage öyle bişi yapmaz dmkki sen parçayı çok pahalı aldın...dicek bişi yok...

çetin cim rektefe işini hallederiz dert deil...sen parçalarını bul ben 600 e motorunu sokturur taktırırm takriben sana bu 2.500 civarı çıkar bu da opel diye dıyrum 106 gti olsaydı 1.750 den yukarı ckmaz derdim
    Thanks to
    TURBO ZONE
    REMAPS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 06roz54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 bin ytl ye rektefe mi yaptırdın
    çetin cim rektefe işini hallederiz dert deil...sen parçalarını bul ben 600 e motorunu sokturur taktırırm takriben sana bu 2.500 civarı çıkar bu da opel diye dıyrum 106 gti olsaydı 1.750 den yukarı ckmaz derdim
    yine diyorum ben ..... yemişim sanırım

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nasil rektifiye 5bin anlamadim
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi nası fiyat onlar yaa o fiyata motor satıyolar komple 800 1000 ytl arası bişi tutar usta tanıdıksa dahada ucuza yapılır iş kurtarılan parçalar vs ile
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yalnız cidden ha 2jz 9bin tl isteyen varsa duyurulur ..

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pardon da ben nasıl konusuyor musum? tunay gıbı konusmak dıye bı kalıp mı var?
    ahha sorunun içinde cevabı var

bence masrafın eğer çok detaya inilmezse 2000 tl civarı olur rektefiye gerekli parçalar vs

mgnPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 bin ytl ye rektefe mi yaptırdın ben o paraya rektefe yaptırır ustune bide turbo takardım kardeşim 6bin çok sapa saçma bi rakam yani emin ol ki hiç bi arabanın rektefesi bu kadar tutmamalı ndn snnki o kadar tuttu çok garip....ne aldın ki 6 bin tuttu yani ya parçada geçirdiler ya işçilikte geçirdiler ki tork garage öyle bişi yapmaz dmkki sen parçayı çok pahalı aldın...dicek bişi yok...

bizim 1.4 4000 lira yedigine gore vti icin 6000 lira iii demekten otesi yok tunaycim hayirli rodajlar sanada. kagit ureinde hesaplamakla acilip yapilmasi farkediyor egerki cok pimpirik ve uzerine dusuyorsaniz illaki kalk gidelim diyor odenecek meblag acik kaldigi hergecen gun.

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bencede 6 bin tl büyük rakam rektefiye için...ama çeto senın arabanın kapagın altına bi 2500 tl falan sıkısmıs heralde gecmış olsun..

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çetin pm attım mesaj kutun dolu onları bi siliver

pm den dedikoduyu bırak mesajların doluyo

Burak İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mgnPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim dedigim rakam icinde kapakcisi rektefiyecisi blok honlama piston vs.. herbisiii var ama.
    4000 gene de fazla geldi bana .2000-2500 arasına biter. Tanıdık ustan işçilik almaz ise ne mutlu sana o zaman dahada düşer.

mgnPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak İ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4000 gene de fazla geldi bana .2000-2500 arasına biter. Tanıdık ustan işçilik almaz ise ne mutlu sana o zaman dahada düşer.
    bir cok ise para vermedik bile daha tanidik ustadan kastin buysa... tanidik diilde dostumuz var baya. parayla degilde ricayla is yapiyrlar cok saolsunlar. yapilacak iside gosz onunde bulundurmak lazim oyle buradan soylemeyle olacak isler degil bunlar. oncelikle isi gormek lazim. ne yapilacak ne kadar yapilacak nme gerekiyor neler degisecek maliyet muhasebesi ona gore hesaplanbabilir burada benim yaptirdigim senin yaptirdigin olayi degil. 1000 lirayada komple anahtar teslim rektefiye yapan yerler var 10bin lirayada yapan yerler var isin icerigi ve kalitesi onemli olan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı whıte Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yetkili servismi özel servistemi? bide araç modeli ne? 2000 iyi rakam
    özel serviste topladık,145 boxer

EMG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4-5 sene önce aynı araca 2500-3000 tl gibi bi rakama yaptırmıştım komple motor. 150k km'de. Bi arkadaşım daha aynı km'de yaptırdı 160 binde bi kez daha yaptırdı kötü işçilikten dolayı. O yüzden ucuza kaçma derim Ama daha sonra öğrendimki bu motorlarda başka bi sorun oluyormuş motor yapmaya gerek kalmıyormuş. Onu kesin olarak öğrenip yazarım tekrar.

Sierra Rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

5 milyarlık ford sierra'ma komple motor yaptırdıgımda 3.000 liraya mal olmustu bana benim yerimde baskası yaptırsaydı inan 6.000 ide gecerdi ( ford toptancısıyım cogu parcayı bedelsiz aldım )

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000-2000 lira banada sanki biraz fazla ucuz gibi geliyor... tabi markadan markaya mutlaka fiyatlar değişecektir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)