User Tag List

Sayfa 101/132 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
2493 sonuçtan 1.901 ile 1.919 arası

Konu: İstanbul'da tavsiye edilebilir cafe/mekanlar

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik yok havadan gidiyorsun
    doner olunca gece olmayacagı kısmı yeni dank etti ozaman sana gelelimde otomatik superbin sağ arka koltugnu tadalım
    1881 - 193

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doner olunca gece olmayacagı kısmı yeni dank etti ozaman sana gelelimde otomatik superbin sağ arka koltugnu tadalım
    Çok mantıklı

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    shake shack ' in kullandığı eritme peynirin nasıl birşey olduğu bilen var mı ? Evde yapmaya kalksak ne denli başarı sağlarız ? Bide onun lezzetine en yakın hazır patates markası nedir ? Yumuşak olacak ve çıtır olmayacak ? Yada pişirme ile alakalı bir durum mu bu ? Bana en yakın Kanyon ve istinye' de var, haliyle oda istanbul trafiğinde minumum 2 saat demek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maltepe cemıl usta akcabat kofte?
    Cemil Usta'ya daha önceden gittik, herşey çok güzel ama değişiklik olsun istedim. Evet arkadaşlar Pendik Bostancı hattında var mı güzel önerileri olan aileyle gidilebilecek, kebap - iskender - et mangal - balıkçı tarzında tavsiye..

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Pendik Marina'da Temenye Restaurant'ı önerebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ayku82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemil Usta'ya daha önceden gittik, herşey çok güzel ama değişiklik olsun istedim. Evet arkadaşlar Pendik Bostancı hattında var mı güzel önerileri olan aileyle gidilebilecek, kebap - iskender - et mangal - balıkçı tarzında tavsiye..
    http://www.temenye.com.tr/

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her hafta kesin bir bazen daha fazla gittiğim cağcı.. Ercağ çakmak tepeüstünde Lider Pide nin yanında. Lider pide de iyidir ama lokum gibi kuzu etiyle doymak başka tavsiye ederim..

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sana denk gelmiş kankacım. 5 yıldır çok aktif çalışıyorum ilk şikayeti senden duyuyorum
    Bedevilik bizde desene yemekler yanlis geldi icki soyledik 20 dakikada ancak geldi bi ton aksilik oldu

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Geçen gün Kavacık'taki Bayramoğlu Döner'in önünden geçerken, çok methediliyor diye 1 yerine 2 tane dürüm yaptırdım; valla ne diyeyim beklentim mi çok yüksekti bilemedim ama hiç beğenmedim. Dürüm zaten hamur gibiydi, içine koymuş 100gr et parçası, yemin ederim dedektörle et arayacaktım, ağzımda hep bir hamur tadı, arada bir patates ve domatesin tadı geldi, sonlara doğru dönerin tadı geldi ama birazda psikolojik osla gerek, çünkü dürümün sonuna doğru lan bu herifler eti nereye koydu diye baktığımda eti görünce buruk bir mutluluk yaşadım ve kendime oğlum bak birazdan ağzına döner tadı gelecek hamur değil, hazırla kendini dedim.
    Abartmıyorum, benim için sınıfta kaldı. Zıtlık, tezatlık, uyuzluk, snobluk...vs için yazmıyorum. Fiyatınıda yakıştıramadım. İçinde 100gr (ki o kadarda yoktur) et var diye dürüm 14 TL eder mi ya, hem de kavacıkta? Orada işyerleri ve Acar kent falan olmasa, o paraya çok affedersiniz zor satarlar.
    Dönerin tadıda üzgünüm ama abartıldığı gibi değil, ulan üstelik midem kazınıyordu, bayılmak üzereyken yedim o dürümü, o halimle ekmek arası aluminyum panel verseler yerim ama bunun hamurunu çiğnerken yoruldum. Adamlar hamurun içine döner serpiştirmişler.
    Bilmiyorum, belki bir şans daha verip porsiyon yemek lazım ama pek kendimde o şansı verecek motivasyon yok.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Üşenmezsen buraya git tatmin eder seni Bayramoğlunda yaşadıklarını Bedevi STP 2 olarak görüyorum zira kaç defa gittim sayısını unuttum her seferinde tadı daha da güzeldi

www.d

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Üşenmezsen buraya git tatmin eder seni Bayramoğlunda yaşadıklarını Bedevi STP 2 olarak görüyorum zira kaç defa gittim sayısını unuttum her seferinde tadı daha da güzeldi

www.d
    Tadı kötü değildi ama öldüm, bittim, usta bir tane daha sar diyecek boyutta değildi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Durumde 70 gr fılan oluyor genelde porsiyonda 100gr oluyor bayramoglu, celal usta, sancaktepe ahmet usta birbirinin benzeri
    Sahın usta tarz farkı var daha guzel Morgul bufede benzer sahın usta tarzında ama bir kademe asagısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Esenyurttaki Ova Et Lokantasına giden var mı hiç? Her akşam önü çakılı makam spec araçlarla dolu

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    abi valla bayramoglunda ben 1.5 soyledim diyemi bilmiyorm boşluk yoktu resmen lavas bolluktan gozukmuyordu koca dürümün icinde. kotu olmuş sanamı denk gelmiş acaba
    1881 - 193

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maslak civarı çalışan, oturan veya gidenler için en yakın arkadaşım "Vinaigrette" isimli bir salatacı açtı. Ancak, etli, tavuklu ve balıklı wrapler ve yine ızgara et, tavuk ve balıkta var. Salataları ve çorbaları baya orjinal ve özellikle tiramisu baya iddialı. bildiğimiz tiramisu gibi değil ama çok lezzetli. Benim yorum yapmam pek objektif gelmeyebilir ama dışarda salata yemeyen bir insan olarak gayet beğendim soslarını vs. HSBC nin yanında. Sahibi sinan. Aybars yönlendirdi derseniz daha iyi ilgilenir.

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karakoy Baltazar'i deneyen var mi? Ozellikle burgerleri ?
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Başka konu açmayayım buraya yazayım dedim. Bugün hava ve yol rezalet olunca; Bursa'da cemil ve cemal usta'ya uğrayamadım, Gemlik'te İmam Aslan Tesisindeki İskenderci'ye girdim; hayatımda yediğim en ufak, en tuzlu, en kayış ve en pahalı iskenderdi. Hap kadar porsiyon 26TL, içimden kocaman bir çüş demekten başka birşey geçmedi. Bir daha açlıktan ölsem kapısından geçmem, gider marketten biskuvi alır onu yerim.
    Ayrıca, Susurluk Outlet içindeki İskender'de kapanmış. O da en az Cemil&Cemal kadar güzel yapardı.

Ataşehir'de de Cemil&Cemal'in yeri var ama dediklerine göre franchisemış, ki etleri kuşbaşı gibi kesmelerinden de anlayabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meet & Meat - Bomonti
    Silahşör Caddesinde bizim otelin az ilerisinde. Mahallenin 28 yıllık kasabı açtı bu fiyatlara böyle et yiyemezsiniz

Kasap Dursun, bu lezzetleri bizimle pişmiş olarak da paylaşmaya karar verince Meat & Meet'i açmış. 10-12 masalık, açık alanı da olan hoş bir mekan olmuş. Müşteriler çoğunlukla mahalle sakinleri. Salata ve tatlıları da güzel. Etlerden şaşlık be köfte favorim oldu. Pişimi de tam kıvamdaydı her 2 gidişimde de. Yolu düşenlere hoş bir alternatif olabilir.

http://www.mekanist.net/istanbul/restoran/meat-meet

Fiyatların bazıları aşağıdaki gibi

Lokum 18
    Şaşlık 16
    Antrikot 17
    Biftek 16
    T-bone 28
    Tavsiyene uyup dun gittim. Kuzu sirt yedim ve cok basariliydi. Bilmedigim yerde kuzu eti yemem genellikle(kokudan oturu) ama buradaki ette sifir koku vardi.
    Ayrica daha once onerdigin miss pizza da cok basariliydi. Tesekkurler

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtysn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karakoy Baltazar'i deneyen var mi? Ozellikle burgerleri ?
    bugün buraya gittim baltazar burger ve patatesleri nefis lezzetliydi. texas burgeri de çok met ediyorlar.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)