User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kredi Çekmek için kaç ay sigortalı olmak gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KorkuluRuya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler.herkeze ama sorumun cevabı yok bi arkadaşımız en az 3ay demiş.bu sevindirici..

bankalar için sicil önemlidir. gecikmiş kredi kartın borcun yoksa bankalardaki puanın iyiyse 1aylık ssk lı olman bile yeterli olabiliyor.

KorkuluRuya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kredi kartı kullanıyorum fakat üzerime degil.arabam var üzerime degil..sigortam olmadıgımdan.bankadan genelde baba üzerinden hallediyoruz.
    şuanda motor düşüyorum baba motora karşı.. kendim halletmemem gerek.. sigorta başlasa kaç ay geçmesi gerek.bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kredi kartı kullanıyorum fakat üzerime degil.arabam var üzerime degil..sigortam olmadıgımdan.bankadan genelde baba üzerinden hallediyoruz.
    şuanda motor düşüyorum baba motora karşı.. kendim halletmemem gerek.. sigorta başlasa kaç ay geçmesi gerek.bilmiyorum.
    şuan bankayla herhangi bağın(kredi kartın-kredin vs.) olmadığından puanın 0 'dır.ve işin çok zor.

babam emekli.sabit emekli maaşı olmasına rağmen k.k. -kredi vs. kullanmadığı için kredi çekemedi ...

sen yine babanı kovala

sinan-s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı bankalar kredi al diye bakıyor..
    2003 BMW E46 330 Cİ Topassss
    2006 BMW E46 318 Cİ SİYAH (SOLD)
    ]2001 PEUGEOT 106 GTI SARI SOLD)
    1998 DOĞAN SLX 1.6.İE BORDO (SOLD)
    2008 PORSCHE 911 TURBO S SiYAH (SOLD)

MeJo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iş bankasından çekebiliyorum bir kaç aydır sigortalıyım kendi iş yerimde
    eger maaşını yüksek gösterebilirsen 10 dan da fazla çekebilirsin ama asgari ücretle 5.000 bile vermiyo bazı bankalar
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    goduum değil koyduğum olması lazım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinan-s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı bankalar kredi al diye bakıyor..

evt.ama sicili temize gel diyorlar. ayrıca şuan ***** sözde krizdeyiz.bankalar da işleri zorlaştırdı bu aralar

sen önce bi kredi kartı çıkart bence 1 2 ay kullan ödemeleri düzenli yap.sonrasında kredi kartının olduğu bankadan şansını dene.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motor aşkı ben iyi hoş bir arkadaş buluyum çektiriyim krediyi başka yolu yok zaman aşımı olucak.
    ++bu stede tek kız ?yeni farkettim.fotodan. arabalara ilgisi olan hem erkek oldugundan..sevindirici.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kredi kartı çıkarmak için sigorta gerek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motor aşkı ben iyi hoş bir arkadaş buluyum çektiriyim krediyi başka yolu yok zaman aşımı olucak.
    ++bu stede tek kız ?yeni farkettim.fotodan. arabalara ilgisi olan hem erkek oldugundan..sevindirici.

tek kız değilim çok vr =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kredi kartı çıkarmak için sigorta gerek
    e tbiki. sigortan ödeniyordur şuan zaten. başvur tüm bankalara hepsi yollar

_Burak_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ev araba ıvır zıvır gösterdin mi hemen hepsi yelkenleri suya indiryor
    sen gelmezsen biz gelecektik vallahi moduna dönüyorlar

Ahmet_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en az 3 ay sigortalı çalışman gerek aynı işyerinde.bildiğim kadarıylada maaşının 5 yada 10 katına kadar kredi kullanabiliyorsun banka banka değişiyor
    barnak bassam olurmu ?

shuttle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kredi notunuzun yükselmesi için , bir tane kredi kartı edinin. Bu kartın ödemesini her ay düzenli olarak yapın. Mebla önemli değil sanırım. Sadece ödemelerinizde aksama olmasın. Böylelikle bir kaç aya kredi notunuz yükselir. Alabiliyorsanız ufak çapta kredi de alınız (2bin - 3bin TL gibi) bu kredinizi de aksatmayan ödemeye çalışan. İleride size mutlaka faydası oalcaktır. Kredi notu tüm bankaların ortak kullanıldığı bir bilgi havuz sisteminde toplanmaktadır . Yani x bankası kredi vermedi (kredi notunuzun düşüklüğünden dolayı) başka bankaya gidelim demeyin. Çünkü diğer banka da aynı bilgi sistemini kullanmaktadır. Bu yüzden y bankası da size aynı cevabı verebilir. Kredi notunuz yüksek ve kefiliniz sağlam ise istediğiniz meblaya yakın kredi alabilirsiniz. Kredi almak için mutlaka şubeye gidiniz ve müşteri temsilcisi ile görüşünüz. Sms , intternet gibi başvurulardan size daha fazla kredi verebilirler. Bu yüzden müşteri temsilcisi size daha fazla yardımcı olacaktır.

Benim hatırladıklarım bunlar ama kredi almak için ne kadar sigortalı olmak gerekir ,tam bilmiyorum.

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shuttle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kredi notunuzun yükselmesi için , bir tane kredi kartı edinin. Bu kartın ödemesini her ay düzenli olarak yapın. Mebla önemli değil sanırım. Sadece ödemelerinizde aksama olmasın. Böylelikle bir kaç aya kredi notunuz yükselir. Alabiliyorsanız ufak çapta kredi de alınız (2bin - 3bin TL gibi) bu kredinizi de aksatmayan ödemeye çalışan. İleride size mutlaka faydası oalcaktır. Kredi notu tüm bankaların ortak kullanıldığı bir bilgi havuz sisteminde toplanmaktadır . Yani x bankası kredi vermedi (kredi notunuzun düşüklüğünden dolayı) başka bankaya gidelim demeyin. Çünkü diğer banka da aynı bilgi sistemini kullanmaktadır. Bu yüzden y bankası da size aynı cevabı verebilir. Kredi notunuz yüksek ve kefiliniz sağlam ise istediğiniz meblaya yakın kredi alabilirsiniz. Kredi almak için mutlaka şubeye gidiniz ve müşteri temsilcisi ile görüşünüz. Sms , intternet gibi başvurulardan size daha fazla kredi verebilirler. Bu yüzden müşteri temsilcisi size daha fazla yardımcı olacaktır.

Benim hatırladıklarım bunlar ama kredi almak için ne kadar sigortalı olmak gerekir ,tam bilmiyorum.
    kredi kartının limiti onemli.... kredi kullandirmadan once bankalar odemelerin duzenliligi ile birlikte limitede bakiyorlar....

sigortali olmak gerekmiyor sigortami askerlik nedeni ile iptal ettirdim 3 defa kredi kullandim sigortami iptal ettirdikten sonra.... kredi notunuz yuksekse, maas yaziniz ve sirketin imza sirkuleri ile banka subesine muracat edersiniz kredinizi verirler... hele birde sirketin calistigi banka ile gorusurseniz daha cabuk verirler...

mgnPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yine tekrarlayayim ve ekleyeyim ikisi platinum bir tanesi gold kart olmak uzere toplamda ayni bankadan uc kredi karti kullaniyorum. ucunun ortak toplam limitleri 50bin lira. 2001den bugune kadar 200bin liradan fazla kredi kullanip geri odedim. halende aylik 3300 lira kredi oduyorum. bi limitten sonra tamamen bankayla aranizdaki diyaloglar etkili oluyor. ama ilk basta biraz kanittiriyorlar.

Alıntı mgnPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aylik odeme tutari belgelenilebilen maasin yuzde bilmemkacina kadar kredi onaylanir bu yuzdelik kismi ise bankadan bankaya degisir. sigortali olmak onemli degil onemli olan kredi notunuz ve kkb sorgusunun temiz cikmasi. bu not bankalar arasinda bankalarda yaptiginiz odeme ve islemlerle degisir. internettende smsden vs. yapmayin islemlerinizi gidin bankaya musteri temsilcileri ile gorusun.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ay sigorta primi yatırılması yeterli oluyormuş. arabasızlık canıma tak etti , üşenmedim araştırdım.elimde 5 lira gibi bi nakit var.döküntü kötü araba almak istemiyorum.işyerim 3 ay sigortamı yatıracak.eylül-ekim gibi 10 lira kredi çekip accord cc7 , e34 bmw veya w124 ten birini alacağım inşallah allah nasip ederse.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    8 aydır sigortalı çalışanım halen sigortam için riskli diyolar gerisini siz düşünün annem için kredi çekmeye çalışıyorum bir çekersem ömür vilah daha cekmicem bıktım bankalardan 2 kredi kartım var 8 ay yüksek maaşla çalışan gözüküyorum skorum yüksek diyolar ama çok kredi başvurunuz var kredi veremiyoruz diyorlar
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

b.ustaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maaş bankanızdan daha rahat alırsınız.

ben asgari ücret ile çalışırken daha işe başlayalı 1.5 ay olmasına rağmen 3bin lira gibi bi kredi çekmeştim. bankalara göre değişiyor sanırım veya çalışılan iş yerine. yapı kredi yarım saat için de kredi verebiliyor ayrıca ne zaman istediysemde geri çevirmediler. kredi üstüne kredi bile çektim. biraz faizleri yüksektir ama onu da söyliyim.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 aydır sigortalı çalışanım halen sigortam için riskli diyolar gerisini siz düşünün annem için kredi çekmeye çalışıyorum bir çekersem ömür vilah daha cekmicem bıktım bankalardan 2 kredi kartım var 8 ay yüksek maaşla çalışan gözüküyorum skorum yüksek diyolar ama çok kredi başvurunuz var kredi veremiyoruz diyorlar
    yaşla bir alakası olabilir mi aceb ? halbuki kredi notun falanda yüksekmiş
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)