User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
190 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Peugeot artık GTI yapmayacak :(

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş zaman olur ki, hayali cihan değer.
    Bir an acı duyar insan belki , Sevmişse biraz eğer , Anlar ki geçenlerin , Rüyaymış hepsi meğer , Rüya olsa bile o günlerin , Hayali cihan değer...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Safak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvah eyvah eyvah...

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TheAce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106 gti'ı stock olarak dragda yada rollda 200 km/s e kadar geçebilecek 1.6 motorlu atmosferik araç varmı hala üretildimi üretildiyse söyle bilelim?
    Volkswagen Lupo GTI;
    Fabrika verisi;1.6 6 ileri spor şanzuman,125 hp,960 kilo,0-100 km/h 8.1 saniye
    Vw Cc & Mk 5 Gti

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkswagen Lupo GTI;
    bi getirde deniyelim bu forumda herkez cok iyi bilirki fabrika verisiyle peynir gemisi yürümez

valla o kadar yazı yazılmısta 106 yada saxo ya durmuyo diyen buyuk haksızlık eder bence gayette basarılı araclar durus konusunda..

ama o sorunsuz 106 ve saxo sahiplerine şaşıp kalıyorum diyebilirim..acaba otoban kenarında oturup otoban ustunde bi iş bulup arabayı ev iş arasımı kullanıyolar?

bence o yolda bile arıza cıkarırda genede bi ihtimal
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkswagen Lupo GTI;
    Kendin inandınmı bu yazdığına.
    1.6tdi.
    Ecutech.

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi getirde deniyelim bu forumda herkez cok iyi bilirki fabrika verisiyle peynir gemisi yürümez
    Doğrudur.Ama arkadaş çok iddialı yazmış bende standart verilerini yazıyım istedim.Standart verisi 106 GTI'ın 8.7 saniye lupo GTI'ın 8.1 saniye.Denemek için Standart 106 gti bulmak imkansız gibi bişey.Lupo GTI ise Türkiyede tarihe karıştı sayılır.Bir tane temiz vardı o manyak herifte gitmiş lpg taktırmış.Ama arkadaşın iddialı yazısına karşın ben yazıyım dedim.
    Vw Cc & Mk 5 Gti

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 GTI yerine 16 yapsın adını da citiay koysun ama mutlaka siyah olsun Siyah olmazsa yürümüyor bu citiaylar

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106 GTI yerine 16 yapsın adını da citiay koysun ama mutlaka siyah olsun Siyah olmazsa yürümüyor bu citiaylar
    Siyahlardan yana sorunun var sanırım adamım Var bitane siyahımız karakaçanımız
    Bu arada cok kırdın beni benim arabam gri
    1.6tdi.
    Ecutech.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    " Cihan Çizmeci´isimli üyeden Alıntı
    Peki ben artık bişey demiyorum.Ben geçen sene 2009 model connect'in en fullü ile arka sağ tekerimin tam üstünden Maraton marka otobüsün vurması üzerine 90 km ile direk şehir içi minibüsünün ortasına kadar girdim.Ortası derken bildiğimiz ortası yani minibüs yüzümün önündeydi o şekilde kaldım.Araçta sadece sol arka dodik ve teker sağlam kaldı diğer hiçbir yeri sağlam değildi.Sadece burnum kanadı oda yüzümü ön cama vurduğum için oldu.Emliyet kemerimde bağlı değildi."
    bu nasıl bir iştir allah aşkına?
    araba tamamen parçalanıyor , emniyet kemeri yok , sadece burun kanaması , o da yüzü ön cama vurduğu için...
    akıllı mantık bişey mi bu şimdi?
    iki ihtimal var ;
    ya araba dediğin gibi paramparça olmadı , yani çok hafif bir kazaydı
    ya da sende öyle bir kol gücü ve hatta kol kemiği sağlamlığı var ki kendi bedenini çarpışmadan koruyabilmişsin , tutabilmişsin o tonlarca ağırlığı...
    bunun hesapları var , o çarpışmada senin bedenin kaç ton geliyor bi hesapla... hangi kol kemiği ve kol kası seni tutabiliyor arabadan öne fırlayıp minibüse yapışmaman için? haa bir de şu var , nereye tutundun öne fırlamamak için? tutunduğun şey de o tonlarca ağırlığa dayanmış belli ki...

kazanın esprisi olmaz , şakası olmaz , ne olmuş olursa olsun büyük geçmiş olsun..
    ama akla mantığa sığmayan cümleler okuyunca ben fazla dayanamıyorum...
    hadi hepsini geçtim , iç organların , kafatasının içindeki beyin ????
    onları evde bırakmamıştın herhalde... organlar da bedeninin içinde biryerlere-birbirlerine çarpmış olmaları lazım... kemiklere kaynakla bağlı değil hiçbir organ..
    en azında ben öyle biliyorum...

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyahlardan yana sorunun var sanırım adamım Var bitane siyahımız karakaçanımız
    Bu arada cok kırdın beni benim arabam gri
    Senin araban yüzaltı mı Ya da yüz tane altını mı var

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    " Cihan Çizmeci´isimli üyeden Alıntı
    Peki ben artık bişey demiyorum.Ben geçen sene 2009 model connect'in en fullü ile arka sağ tekerimin tam üstünden Maraton marka otobüsün vurması üzerine 90 km ile direk şehir içi minibüsünün ortasına kadar girdim.Ortası derken bildiğimiz ortası yani minibüs yüzümün önündeydi o şekilde kaldım.Araçta sadece sol arka dodik ve teker sağlam kaldı diğer hiçbir yeri sağlam değildi.Sadece burnum kanadı oda yüzümü ön cama vurduğum için oldu.Emliyet kemerimde bağlı değildi."
    bu nasıl bir iştir allah aşkına?
    araba tamamen parçalanıyor , emniyet kemeri yok , sadece burun kanaması , o da yüzü ön cama vurduğu için...
    akıllı mantık bişey mi bu şimdi?
    iki ihtimal var ;
    ya araba dediğin gibi paramparça olmadı , yani çok hafif bir kazaydı
    ya da sende öyle bir kol gücü ve hatta kol kemiği sağlamlığı var ki kendi bedenini çarpışmadan koruyabilmişsin , tutabilmişsin o tonlarca ağırlığı...
    bunun hesapları var , o çarpışmada senin bedenin kaç ton geliyor bi hesapla... hangi kol kemiği ve kol kası seni tutabiliyor arabadan öne fırlayıp minibüse yapışmaman için? haa bir de şu var , nereye tutundun öne fırlamamak için? tutunduğun şey de o tonlarca ağırlığa dayanmış belli ki...

kazanın esprisi olmaz , şakası olmaz , ne olmuş olursa olsun büyük geçmiş olsun..
    ama akla mantığa sığmayan cümleler okuyunca ben fazla dayanamıyorum...
    hadi hepsini geçtim , iç organların , kafatasının içindeki beyin ????
    onları evde bırakmamıştın herhalde... organlar da bedeninin içinde biryerlere-birbirlerine çarpmış olmaları lazım... kemiklere kaynakla bağlı değil hiçbir organ..
    en azında ben öyle biliyorum...
    Yaptığı kazayı ben biliyorum. Ama vurduğu duvar yada ağaç değil. Sonuçta vurduğu şeyde gayet parçalanabilen metalden oluşan bir araç. Ne kadar parçalanırsa o kadar iyi.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

kolaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...............

.

Cihan Çizmeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu 1 yaşına saygım var ama biraz daha düşünerek yazarsan yazını sevinirim.hani evde bişeyleri bırakmak açısından falan...

2.si geçirdiğim bi kazayla ilgili sana sallıcakta değilim burda.Neyse ben daha fazla uzatmıcam bu konuyu biz tabuta biniyoruz bundanda memnunuz 106 ne durur ne gider ne dayanıklıdır her 10 km de birde arıza çıkarır kusura bakmayın bende senelerdir bu araçalrı kullanıp binmiyorum...

Benim yaptığım kazayı bu siteden en az 10 kişi biliyor nasıl oldu bitti...Aklın almaya bilir ona bişey diyemem...

Ha şunuda belirtiyim 106 ya hayranım ama marka yada model saplantım yoktur.Şu gün arabaya ayıracak 35 40 lira param olsa hiç durmam EP3 alırım onuda belirtiyimde bazı arkadaşlar gibi beni marka bağımlısı saplantılı sanmasınlar
    PUG 106 - 306 , Honda Vti EP3

TheAce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkswagen Lupo GTI;
    peugeot 206 gti ında 0-100 verisi 0.4 saniye daha az 106 gti dan ama ben hiçbir standart 206 gti ın 106 yı geçebildiğini görmedim.

fabrika verileri hava cıva desek yeridir

cihan geçmiş olsun öncelikle kardeşim,

konunun anlaşılması için, 70 model bir chevy ile 2005 model chevy nin çarpışma testi var, biri bilmem kaç ton diğeri yarı kilosunda. oradan bakıp görebilirsiniz hangisinin daha çok darbe aldığını. gücün emilimi çok önemli çarpışma testlerinde. belki bakarsınız dışarıdan bir araba diğerinden daha çok haşat olmuştur ama sürücüye yansıyan gücü daha çok emdiğinden daha az hasar vermiştir. kaza anında vücudunuza etki eden kuvvet ivmenin büyüklüğü ile alakalıdır. belki 180 le giden bir araçla su varillerine çarpsanız bişey olmaz, ama 15km/s ile giden bir asansör hiç esnemeden anında durursa iç kanamadan ölebilirsiniz bile. her kaza aynı olmaz...

zıpzıp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu çok komik yerlere gelmiş.106'ya kaç tane normal insan bindigini gördünüz ki ? 106'yı normal sürmek için alan varmı ki ? ehliyet alan 106 alıyor.şahini doganı satan 106 alıyor.şimdi
    sahibinden'e girseniz kaç tane 106 var. bence şöförlerle alakalı.ölüm nedenleri vsvs hatta internette videosu bile vardı yol tutuş bir çok aracın yol tutuşu deneniyor onların arasından orj. şekilde 106 sıyrılarak 1.oluyor.sen tabi bakım yapmazsan patlarsın çatlarsın . bu arada giden hiç bir araba durmaz

buda benim yorumum
    JoYTeaM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kopum sen 106 nla yan verebilir misin
    Geri geri 0 bile çizer o

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesde bi peugeot düşmanlıgı var acaba neden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence zaten yapamıyorlardı iyi olmuş bıraktıkları
    Hepsini geçtim 205 GTI da bu dediğinize dahil mi??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar son zamanlardaki elektronik araçların modeli harcamasını göz önüne almazsak, Peugeot markası 90 lı senelerin en iyi GTI üreticilerindendir.Evet belki arada kötü bir geçiş dönemi yaşasada suan BMW ile ortak ürettiği 1.6 GT/RC motorları da kenara atılcak motorlar değildir.
    2010 senesinde yaşıyoruz konforun artık bu modellere girmesi gayet olağan değil mi sizcede.E o kadar konfor girince ufak tefek sorunlar da çıkar sonuçta elektronik olarak
    Saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)