User Tag List

Sayfa 52/53 ÝlkÝlk ... 24250515253 SonSon
1002 sonuçtan 970 ile 988 arasý

Konu: En çýlgýn polis diyaloglarýi

Ormanci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine bir arkadaþým eksozlu BMW'si ile (Uður evet yine tahmin ettiðin kiþi ) çevirmeye giriyor. Ama etraf full gençler, hepsi eksoz, yay, film, bilmemne ne ararsan var diyor, herhalde polis bi yeri mi basmýþ ne yapmýþsa, toplamýþ bütün elemanlarý... Tabi bizim arkadaþ yaþça büyük kalýyor. Polis geliyor yanýna "sen ne alaka yav, sen de mi" gibisinden bakýyor.

Bizim arkadaþ da "abi benimle bunlarý bir tutma gözünü seveyim, bak arabayý yeni aldým, eksozu söktürecek vakit olmadý, þurada þu iþi yapýyorum...vsvs" biþeyler söylüyor.

Polis þöyle bi bakýyor, tamam diyor, "þimdi bu sýradan usul usul hiç gazlamadan çýkýyosun, basýp gidiyosun" diyor. Eyvallah abi çok teþekkürler deyip devam ediyor bizimki

axcel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39
    Þehir
    Marmaris
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    marmarisin hatýrý sayýlýr polislerinden kamyoncu lakaplý Mehmet abimizle gençlik yýllarýnda olan bir anýmý anlatayým bende..arkadaþýmla beraber scooter la bi tanýdýðýmýzýn düðününe gittik neyse yedik içtik vs düðünden çýktýk ikimizde alkollüyüz dedik eve dönmeden önce bi sahil turu ardýndan çorbacý yapýp dönelim dedik yola çýktýk tin tin gidiyoruz bi anda aynada bi ýþýk patlamasýyla yanýmýzda motorun belirmesi bir oldu bir baktým kamyoncu gençler sizi saða alayým dedi neyse saða çektim arkamdaki arkadaþ daha durar durmaz abi beni tanýdýnmý bizim dükkan vs derken polis abimiz 1 dk dedi benden sadece ehliyetini görebilirmiyim dedi tamam abi ne demek buyur dedim baktý tamam dedi teþekkür etti tam gidiyorduki arkadaþýma döndü dostum babamýda tanýyorum ama bu saatte görsem çýkartamam herhalde dedi ve gazladý gitti bende ehliyeti kurtarmanýn sevinci arkadaþýnda gt olmasýný hiç unutmuyorum

hddsheriff - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Þehir
    Crna Gora
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Ormanci Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ha doðru, olabilir Evet tahmin ettiðin kiþi
    Ayný bölgede bizde çevrildik onunla , amcana selam söyle diye uðurlamýþtý polis bizi

Yaþ
    42
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý hddsheriff Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayný bölgede bizde çevrildik onunla , amcana selam söyle diye uðurlamýþtý polis bizi
    Da yolda gelirken plakadan mý tanýdý da durdurdu yine Hayýr bi de tamamen saçma salak bi durdurma þekli, radar yok biþey yok, baþka araba durdurmamýþsýn, biþey yapmamýþýz, ne alaka...

Þehir
    TÜRKÝYE/ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyiymiþ...

Yine öyle sahilde benim de buðulu cam ve durduðu yerde hareketlenen bi Peugeot 106 olayým vardý. Bi yandan gençlik ateþi, yanýyoruz, bi yandan korku heyecan, ama deli gibi yaðmur yaðýyo... Ulan dedim þimdi biri gelse bittik, açýklamasý, yýrtmasý falan yok kesinlikle. Nasýl hiç biþey olmamýþtý hayret etmiþtim, kendine gelince fark ediyor insan, oha naptýk lan biz diye
    Þu fotomodel-manken geçinen, **l** isimli kýzcaðýz mýydý
    Okumadan imzalamam.....

Yaþ
    39
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seneeeeee, geçen sene

yok 2004

yaþ 19, tecrübesiz zamanlar

gece gezmesinden çýktýk, bende araba var alkole raðmen, polis çevirdi üfle dedi, üfledim, biþey demedi aldý ehliyeti ruhsatý gitti

bekle gelmez bekle gelmez

indim gittim yanýna abi nooldu dedim,

ruhsatý verdi

ehliyet dedim ?

onu 6 ay sonra gayrettepe'den alýrsýn dedi

**

6 ay geçmek bilmediydi

fthdrn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Fikirtepe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý makethewayforme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    seneeeeee, geçen sene

yok 2004

yaþ 19, tecrübesiz zamanlar

gece gezmesinden çýktýk, bende araba var alkole raðmen, polis çevirdi üfle dedi, üfledim, biþey demedi aldý ehliyeti ruhsatý gitti

bekle gelmez bekle gelmez

indim gittim yanýna abi nooldu dedim,

ruhsatý verdi

ehliyet dedim ?

onu 6 ay sonra gayrettepe'den alýrsýn dedi

**

6 ay geçmek bilmediydi
    @B16 iyi bilir 6 ay geçmek bilmez

Yaþ
    31
    Þehir
    alemdað
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    26 yaşımdayım, 19 yaşımdan beri arabam var. Takriben 250 bin kmden fazla yol yapmışımdır. Bir kez bile durdurulup ehliyetten ceza yemişliğim yok.

1 Kere aracıma plakadan babamın görev yaptığı başka bir mülki idare lokasyonunda radar cezası kesildi ama ben kullanmıyordum. 1 kez de aracımı valeye vermedim, akasya avmde. Valeler aracı vermediğimden hatalı parktan ceza yazdırdılar ve aracımı çektirdiler ben de babamın koruma polisi olan arkadaşı aradım ve o da ilgili emniyet müdürüne bilgi verdi ve araç babamın üzerine olduğundan cezayı iptal ettiler; aracımı geri getirdiler. (Yasal olarak babam üzerine olan araçlara ceza yazılamıyor ve çekilemiyor.)

Yani istanbul içerisinde pek bir polis muhabbettine takılmadım ne yazık ki. Genelde sadece cam filmi ve jant değişikliği ile araç kullandığımdan ve çevirmelerde iç lambayı yakıp, çevirme esnasında memur arkadaşları el ile selamladığımdan pek durdurmuyorlar, o yüzden memur arkadaşlar ile pek muhatap olamıyoruz. Durduran arkadaşlar genelde "Bu plakayı nasıl aldın?" Bu araç kaç para ediyor ?" Çakar neden takmıyorsun araçta koruma kararı var ?" seviyesinde sorular sorduğundan pek çılgın muhabbetlere giremiyoruz.

Şu an yurt dışında yaşıyorum yaşadığım en fazla muhabbet "dilinizi konuşamıyorum ama alkol almadım" seviyesinde maalesef.

Yaþ
    31
    Þehir
    alemdað
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý ckrc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    26 yaşımdayım, 19 yaşımdan beri arabam var. Takriben 250 bin kmden fazla yol yapmışımdır. Bir kez bile durdurulup ehliyetten ceza yemişliğim yok.

1 Kere aracıma plakadan babamın görev yaptığı başka bir mülki idare lokasyonunda radar cezası kesildi ama ben kullanmıyordum. 1 kez de aracımı valeye vermedim, akasya avmde. Valeler aracı vermediğimden hatalı parktan ceza yazdırdılar ve aracımı çektirdiler ben de babamın koruma polisi olan arkadaşı aradım ve o da ilgili emniyet müdürüne bilgi verdi ve araç babamın üzerine olduğundan cezayı iptal ettiler; aracımı geri getirdiler. (Yasal olarak babam üzerine olan araçlara ceza yazılamıyor ve çekilemiyor.)

Yani istanbul içerisinde pek bir polis muhabbettine takılmadım ne yazık ki. Genelde sadece cam filmi ve jant değişikliği ile araç kullandığımdan ve çevirmelerde iç lambayı yakıp, çevirme esnasında memur arkadaşları el ile selamladığımdan pek durdurmuyorlar, o yüzden memur arkadaşlar ile pek muhatap olamıyoruz. Durduran arkadaşlar genelde "Bu plakayı nasıl aldın?" Bu araç kaç para ediyor ?" Çakar neden takmıyorsun araçta koruma kararı var ?" seviyesinde sorular sorduğundan pek çılgın muhabbetlere giremiyoruz.

Şu an yurt dışında yaşıyorum yaşadığım en fazla muhabbet "dilinizi konuşamıyorum ama alkol almadım" seviyesinde maalesef.
    26 yaþýmdayým, 19 yaþýmdan beri arabam var. Takriben 250 bin kmden fazla yol yapmýþýmdýr. Bir kez bile durdurulup ehliyetten ceza yemiþliðim yok.

1 Kere aracýma plakadan babamýn görev yaptýðý baþka bir mülki idare lokasyonunda radar cezasý kesildi ama ben kullanmýyordum. 1 kez de aracýmý valeye vermedim, akasya avmde. Valeler aracý vermediðimden hatalý parktan ceza yazdýrdýlar ve aracýmý çektirdiler ben de babamýn koruma polisi olan arkadaþý aradým ve o da ilgili emniyet müdürüne bilgi verdi ve araç babamýn üzerine olduðundan cezayý iptal ettiler; aracýmý geri getirdiler. (Yasal olarak babam üzerine olan araçlara ceza yazýlamýyor ve çekilemiyor.)

Yani istanbul içerisinde pek bir polis muhabbettine takýlmadým ne yazýk ki. Genelde sadece cam filmi ve jant deðiþikliði ile araç kullandýðýmdan ve çevirmelerde iç lambayý yakýp, çevirme esnasýnda memur arkadaþlarý el ile selamladýðýmdan pek durdurmuyorlar, o yüzden memur arkadaþlar ile pek muhatap olamýyoruz. Durduran arkadaþlar genelde "Bu plakayý nasýl aldýn?" Bu araç kaç para ediyor ?" Çakar neden takmýyorsun araçta koruma kararý var ?" seviyesinde sorular sorduðundan pek çýlgýn muhabbetlere giremiyoruz.

Þu an yurt dýþýnda yaþýyorum yaþadýðým en fazla muhabbet "dilinizi konuþamýyorum ama alkol almadým" seviyesinde maalesef.

halili - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Þehir
    ÝSTANBUL/ÜSKÜDAR/ÇAMLICA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=ckrc;8516148]26 yaþýmdayým, 19 yaþýmdan beri arabam var. Takriben 250 bin kmden fazla yol yapmýþýmdýr. Bir kez bile durdurulup ehliyetten ceza yemiþliðim yok.

1 Kere aracýma plakadan babamýn görev yaptýðý baþka bir mülki idare lokasyonunda radar cezasý kesildi ama ben kullanmýyordum. 1 kez de aracýmý valeye vermedim, akasya avmde. Valeler aracý vermediðimden hatalý parktan ceza yazdýrdýlar ve aracýmý çektirdiler ben de babamýn koruma polisi olan arkadaþý aradým ve o da ilgili emniyet müdürüne bilgi verdi ve araç babamýn üzerine olduðundan cezayý iptal ettiler; aracýmý geri getirdiler. (Yasal olarak babam üzerine olan araçlara ceza yazýlamýyor ve çekilemiyor.)

Benzeri bayrampaþa da arkadaþým vinç iþi yapýyor.Sürekli trafik polisleriyle muhatap yoldan malzeme al koy mecbur ceza iþi çok oluyor.Cumartesi öðlen yemek saati arkadaþým babasýný aradý yemek yiyelim diye.partner aracý vardý. Çýktýk babasýný aldýk.gidiyoruz baktý karþýda ekip duruyor.Ýþaret etti yemeðe gelin diye.Biz aracý karþý yöne býraktýk.Polis aracý tersten yemek salonunun önüne çekti.Ekiple birlikte giderken ordan burdan konuþurken amiri aradý polisler.Onlarda geldi 8 9 kiþi masadayýz.Gýrgýr þamata bir ara arkadaþýma araba nerde lan dedim.Arabayý kaldýrmýþlar.Amir hemen çekiçiyi aradý plakayý verdi.Abi biz almadýk ama otopark ta araç falan.Alýn getirin buraya dedi.Çekiciyle ayný yere býraktýlar.Geldi yukarý abi kusura bakma falan amir var ya plakayý yazdým rahat ol bidaha olmaz falan. 10 lira otopark fiþi tutuþturdu. 10 tanede künefe söyledi herkese arkadaþ. En son arabayý çekseydi daha ucuza gelirdi bu ne ya diye söyleniyordu.

i-vtec07 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haziranda bi tane fluence aldým geliyorum, antalyaya vardým polis kontrol noktasýnda durdu. Geldi yanýma bana clio sw lazým, bulurmusun dedi adamýda tanýmýyorum . Bakalým dedim gectim

Yaþ
    42
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5-6 sene önce Giresun'da arkadaþýn düðüne gittik, 1 hafta oralarda gezdik takýldýk falan. Giderken uçakla gitmiþtim, dönerken arkadaþ dedi ki benim arabayý da siz alýn Ýstanbul'a götürün, hem masraf etmezsin, hem de ben buradan Ýstanbul'a döneceðim tatilden sonra, arabayý bi daha getirmeyle uðraþmayýz dedi.

Eyvallah dedim.
    Yola çýkýcaz, bilmemnereye uðrayýp eþyalarý alalým dediler. Giderken þu Karadeniz Otoyolu denen yolun yanýnda þehiriçi yanyolda gidiyoruz. Ana yolda millet yardýrýyor, salak salak gazlamalar, ýþýklarda geçmeler, ne ararsanýz var.

Ýþgüzar ekip ise bomboþ yanyola radar kurmuþ, salak salak 50'lik yerde 55'le 57'yle geçeni avlýyo...

Ben de adamlarýn gözünün içine baka baka geçtim, gördüm yani radarý ama öyle yavaþ gidiyorum ki hesapta, nasýl olsa girmem dedim. 57 ile girmiþim. Herif gelmiþ bi liste tutmuþ, plakalarýn alayý yabancý, bir de Giresun plakalýlar var ufak tefek. Dedim hacý siz iþgüzarlýk yapýyosunuz... O ne demek, lafýný bil falan filan. O arada ana yoldan yine biri yardýrdý geçti zooaaaaaaaaaaaa diye, aha dedim al o yola yatsana, millet salak salak kullanýyo, ne burada yatmýþsýnýz 3-5km fazla hýzla geçeni avlýyosunuz dedim. Bak diyo güzel konuþ cart curt...

Neyse, arkadaþ da sinirlendi, arkadan da arkadaþýn babasý geliyordu hesapta, onunla iþi çözeriz dedik, adamýn da bi yere uðrayacaðý tuttu, gelemiyo iki saat...

Biz full uyuz modda polise atar yapýyoruz Adam neyse dedi sizinle tartýþmayacaðým, evraklarý verin. Ýyi ya dedim al... Ehliyeti verdim, ruhsatý vereceðiz, fotokopi?!!!! Bu ne diyo polis... Arkadaþýn kardeþini aradýk, ya dedi ruhsat bende kalmýþ, bilmemkimle fotokopiyi gönderdim onu koyduk arabaya, artýk polis durdurursa rica minnet biþey yapýn... Haydaaa dedim...

Tabi adamý zaten uyuz ettik, yok ben arabayý baðlayacaðým böyle gidemezsiniz bilmemne... Ben de baktým iyice iþ sarpa saracak, üzerine gidiyorum adamýn. Birazdan zaten arkadaþýn baba da gelecek, oralarda saygýn bi amca, size haddinizi bildirecek falan filan... Lan adam bi türlü gelemiyo Arkadaþ arýyo babasýný, telefona ver diyor, polis almýyor bi türlü. Yok diyor konuþmam.

Bizim arabada arkadaþýn annesi de var, o indi sonunda, oðlum bak ben burada öðretmenim vsvs, iþte býrak da gidelim bak þöyledir böyledir, yok diyor radar cezasý yazacaktýk normalde ama arkadaþlar düzgün konuþmuyor, ruhsat yok, baðlayacaðýz. Bak oðlum diyor biz buralýyýz sen plakaya bakma, sen nerelisin falan... Söylemiyor uyuzluðuna. Sonradan anladýk, arkadaþýn annesi çakmýþ, "bu kesin Rizeli" dedi, "Giresunlularý sevmezler, vermiþler buraya göreve, o da sinir olmuþ, alayýna geçirmiþ cezayý, gýcýklýðýna da uyuz davranýyor baksana" dedi

Arkadaþýn baba bu süreçte hala gelemedi, oysa ne güvenmiþtim Annesi olayý tatlýya baðladý dil döktü de polisler ikna oldu, radar cezasý yiyip devam ettik. Giderken de uyuzluk yapan bana diyor ki, "sen yeter ki güzel konuþ, ruhsat böyle olsa bile Kars'a kadar gidersin" Hee eyvallah dedim bastýk gittik

Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alýntý fthdrn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @B16 iyi bilir 6 ay geçmek bilmez
    Þafak 13

Az kaldý. Ama garip çevirme olmaz dediðim yerlerin hepsinde de çevirme oldu. En az 6 tane çevirme gördüm de adamlar çevirmedi yoksa mokoko olucaktýk.

Yaþ
    42
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaþým bir akþam iþ yemeðine gidiyor, Beþiktaþ'ta yiyip içip eðleniyorlar, hepsi alkollü. Otoparktan arabalarý alýp çýkýyorlar, arkadaþ takým elbiseli falan, arabada tek baþýna, bi bakýyor Barbaros Bulvarý'na doðru giderken çevirme var, hemen ýþýðý yakýyor, polis geç diyor.

Arkadan diðer arkadaþlarý geliyor, arabada 5 kiþiler. Polis durduruyor, üfletiyor ve ehliyet gidiyor

BARR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Þehir
    35.5
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @Ormanci

Man of the match oldun
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaþýmlarým: edriver_35

Yaþ
    31
    Þehir
    alemdað
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=halili;8516160]
    Alýntý ckrc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    26 yaþýmdayým, 19 yaþýmdan beri arabam var. Takriben 250 bin kmden fazla yol yapmýþýmdýr. Bir kez bile durdurulup ehliyetten ceza yemiþliðim yok.

Benzeri bayrampaþa da arkadaþým vinç iþi yapýyor.Sürekli trafik polisleriyle muhatap yoldan malzeme al koy mecbur ceza iþi çok oluyor.Cumartesi öðlen yemek saati arkadaþým babasýný aradý yemek yiyelim diye.partner aracý vardý. Çýktýk babasýný aldýk.gidiyoruz baktý karþýda ekip duruyor.Ýþaret etti yemeðe gelin diye.Biz aracý karþý yöne býraktýk.Polis aracý tersten yemek salonunun önüne çekti.Ekiple birlikte giderken ordan burdan konuþurken amiri aradý polisler.Onlarda geldi 8 9 kiþi masadayýz.Gýrgýr þamata bir ara arkadaþýma araba nerde lan dedim.Arabayý kaldýrmýþlar.Amir hemen çekiçiyi aradý plakayý verdi.Abi biz almadýk ama otopark ta araç falan.Alýn getirin buraya dedi.Çekiciyle ayný yere býraktýlar.Geldi yukarý abi kusura bakma falan amir var ya plakayý yazdým rahat ol bidaha olmaz falan. 10 lira otopark fiþi tutuþturdu. 10 tanede künefe söyledi herkese arkadaþ. En son arabayý çekseydi daha ucuza gelirdi bu ne ya diye söyleniyordu.
    Vallaha öyle durumlarda kullanmýyordum ben, hatalý park ettiðimde araç çekilirse ve ayný yerden vatandaþ da çekiliyorsa paþa paþa gidip çekici parasý, otopark parasý ödeyip, arabayý çýkartýyordum. Baþýma gelmedi sanýrým hiç ama.

Buradaki durum farklýydý valeye arabayý býrakmadým, oda ukala bir tavýrla anahtar vermezsen çekilir araban burada býrakmazsan dedi, ben de çektir istiyorsan demiþtim, onun arabalarýnýn arasýndan sipariþle direk benimki çekilmiþti, o yüzden ben de aradým geri getirdiler. O ukala konuþan vale arkadaþ bu durumdan sonra "Abi neden baþtan söylemiyorsun, kusura bakma" þeklinde türk tipi yavþak moduna geçmiþti.

Günkut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34
    Þehir
    edirne
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaþým bir akþam iþ yemeðine gidiyor, Beþiktaþ'ta yiyip içip eðleniyorlar, hepsi alkollü. Otoparktan arabalarý alýp çýkýyorlar, arkadaþ takým elbiseli falan, arabada tek baþýna, bi bakýyor Barbaros Bulvarý'na doðru giderken çevirme var, hemen ýþýðý yakýyor, polis geç diyor.

Arkadan diðer arkadaþlarý geliyor, arabada 5 kiþiler. Polis durduruyor, üfletiyor ve ehliyet gidiyor
    Memurunda iyisine denk gelmek lazým, yine bir gün yemekten dönüyoruz üniden arkadaþlarla gitmiþik edirnenin çýkýþýnda bir yere. Ýçtik tabi týn týn dönüyoruz hanýmda yeni yeni araç kullanýyor, benim o zaman ki arabamda ford fusion yine araç karabasan gibi . Edirne'nin giriþinde çevirme ve yol yaklaþýk 3-4km düz durdum ben indim direksiyondan geçtim saða haným geçti direksiyona tabi hanýmda ehliyet yok.

Çevirdiler bizi polisler diyalog baþladý
    p: iyi akþamlar ehliyet ruhsat birde 500 mt geride neden durdunuz
    ben: memur bey ben akþam yemek yedik iþte alkol filan bende ehliyetimle para kazanýyorum en azýndan ehliyet kurtalarým diye haným geçti
    p: Kardeþim ama madem ehliyetinle kazanýyorsun neden alkol alýyorsun
    ben: ya abi iþte arkadaþ ortamý içte iç içte iç bide biliyorsun burasý edirne dayanamadým içtim bende
    p: ne iþ yapýyorsun
    ben:abi edirnenin çýkýþýnda plazadayým sýfýr araç satýyorum ayný zamanda kendim 2. el al sat yapýyorum
    p: Þimdi bak kardeþim güzel kardeþim alýn evraklarýnýzý bizi geçtikten sonra direksiyona geç ( çünkü haným bildiðin kireç gibi oldu hatta tutuldu garibim sýfýr tepki ahahah caným benim ) usul usul evinize gidin sonra ben senin yanýna gelcem.

Allah razý olsun ne diyeyim

Skyhawk34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Bulawayo/Zimbabwe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok yok sen akýllanmazsýn @Günkut

Günkut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34
    Þehir
    edirne
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Skyhawk34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok yok sen akýllanmazsýn @Günkut
    Kanka bak bu haftamý özet geçiyorum,
    pazartesi arkadaþlarla mangal yaptýk raký
    salý üniden arkadaþlar biralamaca
    çarþamba galerici abilerle yine bira
    bu akþam hatun istanbulda o geliyor þarap
    cuma kýsmetse tekirdaðdayým balýk vurursam yine raký
    cumartesi öðlen çýkýyorum iþten kesinlikle 3 tane
    pazar muhtemelen nadasa çekerim kendimi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)