User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: sti sorgusu

Oguzcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deathofacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bremboların olmamasından dolayı sana katılıyorum.

hangi vicdan şasesi kaynaklı bir arabayı hem de sti gibi riskli bir arabayı satar anlamak mümkün değil.
    ankara plakalı araç wrx.

ilk ilandaki araca gelince tamamıyla sahibinin kendi isteğiyle bugdan 2003 kasanın ön kısmına çevrilmiştir.Yani adam kazıklamak ben ölmedim başkası vursun ölsün zihniyetiyle,niyetiyle yapılmamıştır.Ön kısmın takılı olduğu ön şaseyi değiştirmek gerektiği için kaynaklanmış,tabiki işçiliğini bilmiyorum o yüzden alın binin denmez ama ben almam şahsen

beyaz bug alınır temiz araba

Bulut Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OcG_STi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankara plakalı araç wrx.

ilk ilandaki araca gelince tamamıyla sahibinin kendi isteğiyle bugdan 2003 kasanın ön kısmına çevrilmiştir.Yani adam kazıklamak ben ölmedim başkası vursun ölsün zihniyetiyle,niyetiyle yapılmamıştır.Ön kısmın takılı olduğu ön şaseyi değiştirmek gerektiği için kaynaklanmış,tabiki işçiliğini bilmiyorum o yüzden alın binin denmez ama ben almam şahsen

bu işleri bilen kimse şaseyi kestirip ön kısmı komple değiştirmez diye düşünüyorum.. tampon değişir far değişir panjur değişirde şasede kesilmezki be ya

capri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bu beyaz bug siyah deilmiydi daha önce.
    subi & suzi

DoDo_hamann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilanda yazıyor kaplandıgı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ankara plakalı araç wrx.

şaseyi değiştirmedende aracın ön görüntüsünü değiştirebilir. 2003 WRX'ler (bugeye olmayanlar) GDA şaseye sahip (yani bugeye'ın şasesi).

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hangi vicdan şasesi kaynaklı bir arabayı hem de sti gibi riskli bir arabayı satar anlamak mümkün değil.
    Araç daha 3 hafta önce arkadaşımın aracını Arıcan'a götürdüğümüzde oradaydı, galeriye bırakmışlar ve bıraktıkları gün şanzumanını kırmış galeridekiler.

deathofacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ankara plakalı araç wrx.

sen yanına bir büyüğünü almadan araba almaya kalkma
    "Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan,halkını esir eden,içerideki cephenin suskunluğudur."
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen katılıyorum

darksideİmpreza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankaradaki 2005 wrx'e sahibinden üzerinden mesaj attım ..aracınız sti değil wrx belki yanlışlıkla yazdınız felan diye ama tık cevap yok kasıtlı yaptığını düşünmekteyim artık!!! Wrx'i sti diye yazanlara şanjıman kırma az bile..bence bir an önce düzeltsinler Allah muhafaza motorda gidiverir!

Bulut Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nasıl bi ülkede yasıyoruz ya

sulhi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uğur abinin arabası bu araba 2002 model yenı yüze kendi cevirdi kaza yapmadan makınasınıda savaş yaptı bildiğim kadarıyla..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sulhi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğur abinin arabası bu araba 2002 model yenı yüze kendi cevirdi kaza yapmadan makınasınıda savaş yaptı bildiğim kadarıyla..
    sonra 2 kez el değiştirmedimi?

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kabul ettiğim ve etmediğim yorumlar var ancak şu belirttiğim kısmı anlayamadım??

Adam aracını satmayacakta turşu kuracak değil. Her malın bir alıcısı var yeterki satılan malın içinde hile hurda yalan dolan olmasın. Hasarlı bir araç vardır iyisi 10 liradır hasarlısı 7 liradır ALICI hangisini beğenirse onu alır. Ama SATICI hasarlı arabayı hasarsız diyerek satarse bu olmaması gerekn birşey tabiki.

Piyasada ne arabalar var hasarlı olupta bilinmeyen ama iyi diye el değiştren. O yüzden satılmayacak diye bir kaide yok her mal ettiği değerde satılabilir.

ahmetdrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabul ettiğim ve etmediğim yorumlar var ancak şu belirttiğim kısmı anlayamadım??

Adam aracını satmayacakta turşu kuracak değil. Her malın bir alıcısı var yeterki satılan malın içinde hile hurda yalan dolan olmasın. Hasarlı bir araç vardır iyisi 10 liradır hasarlısı 7 liradır ALICI hangisini beğenirse onu alır. Ama SATICI hasarlı arabayı hasarsız diyerek satarse bu olmaması gerekn birşey tabiki.

Piyasada ne arabalar var hasarlı olupta bilinmeyen ama iyi diye el değiştren. O yüzden satılmayacak diye bir kaide yok her mal ettiği değerde satılabilir.
    kesınlıkle katılıyorum

emre yeşil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amcamın oğlunun eski arabası yeterli bilgileride şu anki sahibi zaten yazmış ayrıcam ahmetim bende sana katılıyorum arkadaşlar herkes kaza yapabilir herkesin başına herşey gelebilir ALLAH korusun öle turşu falan diye makara yapmadan kendinizi araç sahibinin yerine koyun lütfen acı bir durum yani aracın durumu budur deyip geçmek dalga geçmekten daha saygın bir durumdur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dikkat ederseniz ben aracın sahibinin ne amaçla yaptığını yazdım alacak kişi bilgilensin diye.Ayrıca ben olsam almamda dedim

Ben araba alacağımda da ne yapmam gerektiğini biliyorum sağol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ecthelion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaseyi değiştirmedende aracın ön görüntüsünü değiştirebilir. 2003 WRX'ler (bugeye olmayanlar) GDA şaseye sahip (yani bugeye'ın şasesi).
    2002 imprezayı 2003 imprezaya dönüştürmek için far,ızgara,tampon,2003 çamurluklar,kaput,ve ön takımın oturtulması için komple ön şasenin değişmesi lazım.Yoksa önü oturtamazsınız.Bu amerikada oldukça yapılan birşey,amerikan subaru forumlarında bulabilirsiniz.Ama ülkemizde kimin neyi nasıl yaptığı meçhul olduğundan tabiki doğru birşey değil.Ben demiuorum yapın satın diye tabiki orjinali gibi olmaz ama benim araba üzerinde yapılanları anlatmamı savunuyor gibi anladınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2002 imprezayı 2003 imprezaya dönüştürmek için far,ızgara,tampon,2003 çamurluklar,kaput,ve ön takımın oturtulması için komple ön şasenin değişmesi lazım.Yoksa önü oturtamazsınız.Bu amerikada oldukça yapılan birşey,amerikan subaru forumlarında bulabilirsiniz.Ama ülkemizde kimin neyi nasıl yaptığı meçhul olduğundan tabiki doğru birşey değil.Ben demiuorum yapın satın diye tabiki orjinali gibi olmaz ama benim araba üzerinde yapılanları anlatmamı savunuyor gibi anladınız
    canım benim yazdığımı bir daha okurmusun? şuana kadar 3 tane Subaru değiştirdim (2001 WRX GDA şase, 2003 STi GDB şase, 2006 STi GDF şase), o Amerikada gördüklerini bir göstersene, kim GDA şaseyi kesip GDB kaynaklamış?? 2003 WRX'lerde (yani tanıttığın arabanın görünümünde olan) GDA şase vardır, lakin 2003 STi'larda GDB şase vardır, zamanında İstanbul'da önden kaza yapıp (şaseye zarar vermeden) aracını 2003 görünümüyle toplatan bir arkadaş vardı, eskilerden olanlar bilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsettiğiniz şase kodları doğrudur ve bende gayet iyi biliyorum. Benim anlatmak istediğim alttaki fotoğrafta kırmızı şeritle içine aldığım radyatörün ve farların takıldığı ara demir.Dediğiniz gibi arabanın şasesi aynı sadece görünüm farklı.Amerikalı resimde gösteridğim parçayı değiştirerek kaynaklıyor ki yapmak istediği aracın görüntüsü otursun diye,bunu yaparkende ön şasi kaynaklanması olarak bahsediyor anlatmak istediğim bu.Hatta ön tampon arkası korumayıda değiştiriyor ki tamponlardan ötürü farklı yapıları.Benzer değişim chrysler 300 c dodge magnumda da mevcut.

Ben ***** araç hakkında ilk sahibi Uğur abiden bizzat öğrendiklerimi paylaştım.Daha sonraki sahipleri ne yapmış ne yapmamış bilmem.***** aracıda ona göre isteyen alır ya da almaz.

Madem bilgi paylaşım platformu bilmediklerimizi öğreniyoruz,yanlış bildiklerimizi düzeltiyoruz doğru düzgün cevap verip dürüstçe paylaşmak gerekir değilmi bilgimizi,ukalalık yapmadan!

Umarım anlamışsınızdır ne demek istediğimi bu sefer!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)