User Tag List

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
125 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Trafikte neden asabiyim, neden Asabiyiz.....

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bazen bende cileden cıkıoyorum sinirlenince yaptıgım yol vermeyen bi aracsa onune kırmak uzun sis ne varya yakıp aynasına tutmak hafif yol verince olabildiğince hızla yanından geçmek.. g.tunu sallaya sallaya giden ama umursamayan bi yayaysa yanından olabildiğince sesli ve hızlı gecmek (o hoplama suratındaki has s.tir havası o anlık sinirimi almaya yetiyor )
    normal kullanımımda yayalara cok yol veririm yanımdaki arac sinyal vermişse önüme alırım bi araba sokaktan cıkıcaksa müsade ederim yol verdiğim şöförün gülümsemesi rahatlatıo mutlu ediyor beni.ama arabadaki ark.larımın nie herkese yol verion die hayıflanması o bütün huzuru alıp götürüyo...
    www.vava.cars

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben gayet sakınım walla,tavsıye ederım...

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayattan beklentilerim olduğu için elimden geldiğince hayattan beklentisi olmayan insanlarla uğraşmamaya çalışıyorum ve genel anlamdada sakinim kim naparsa yapsın

osman87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    taksi ve otobüslerden dolayı bazen asabi olabiliyorum. genelde asabi olmuyorum trafikte.

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek başınayken sakin olunabiliyor da yanınızda bi bayan,eşiniz,sözlünüz veya kız arkadaşınız varsa çok sakin olunamıyor.

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    normalde akıllı uslu giderim max 2500 devir
    ama bazen oluyor dozer gibiyim altımda güçlü yüksek birşeyle olsa nonstop trafikte önüme geleni ezmek istiyorum

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskiye oranla melek gibiyim artık

eskiden çoğu zaman birine darlandımmı hakikatten durdururdum yada canafar gibi yoldan falan atardım adamı

şimdi kimseyi iplemiyorum kolay kolay kendi yolumda gidiyorum

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istediginiz kadar sinirlenin ama bunu karsiya gostermeyin, kafanın ustunde saçın var diye kavgaya girebilirsiniz, arkadan gelen biride sokuverir bıçağı!
    Experience is what you get when you don't get what you want.

01ASU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabaya binince sanki düğme var gibi otomatikman piskopat oluorum
    Alıntı ASU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok iyi maşallah asulara...Adana'da bu ASU plakaların serisi sizde herhalde değil mi ?
    ASU SERİES UMUT ZİYAN

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle öyle artık kimsenin psikolojisi belli değil neyin nerden çıkacağı hiç belli değil hergün haberlerde onlarcasını görüyoruz ota b.ka adam öldürmek yaralamak o kadar kolaylaştı ki

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dünya tkime merkep dötüme modeli hiç sallamam trafikte olanı biteni ben yoluma bakarım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya tkime merkep dötüme modeli hiç sallamam trafikte olanı biteni ben yoluma bakarım
    aynen, hic sinirlenmiyorum valla acelem yoksa zaten cok acelem olunca genelde kufur yiyen ben oluyorum

Baran^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Walla sık sık sinirleniyorum ve küfrediyorum.En cokta şeridinde gitmeyenlere ve sol şeritte aynalarına bakmadan gidenlere kılım.Orta şeritlerden sakin sakin giderken arkadan gelip tamponuma yapışanlara yada yavaş gidiyorum diye sellektör atanlara uyuz oluyorum illa gel ağzıma yüzüme makasla tamponumu yala geç gazla diyolar ya
    Ama favorim değişmezim en sevdiklerim fıskıyelerinin ayarı olmayan camını yıkayacak diye sağa sola su püskürten ve camına suyun gelmediğini göre göre basmaya devam eden mahlukatlar.Bigün gırtlağını sıkacam birtanesının ohhh bu kdr

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinirlenseniz bile bunu dısarıya tasımayın, eskisi gibi delikanlılık falan sökmüyor artık.

5dk erken gitcem diye, yola önce girmek icin canınızdan olmayın.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

CallMeInsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eger günlük yaşamına etki eder hale geldiyse siinir durumu bi doktora baş vurmakta fayda var ama sadece arabanın icinde ise gayet normal

metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirket araçları (özellikle megane sedan otomobiller ve beyaz ford focus trend araçlardan çok korkarım)
    taksi şoförleri,
    magirus dolmuşlar
    sarı dolmuşlar
    özel halk otobüsleri
    iett otobüsleri
    özellikle ve özellikle de şirket / okul servis araçları..

trafik bu araçların umurlarında değil.. deli cesareti ile, tüm saygısızlıklarıyla, bu yolların hepsi benim edasıyla yol almaları sebepli olarak;

tüm bu sinirlenmelerin, küfürlerin kaynağı, pastanın en büyük dilimi bu araçları kullanan şoförlerin..

özel araçların da mutlaka hataları vardır ama aslan payı bu yukarıda sıraladıklaırmın..

günün geri kalanının daha iyi geçmesi için, ruh sağlığımız için (özeleştiri yapacak olursam, ben dahil) daha sakin, daha sağduyulu davranmamız gerekiyor.........
    aynen bende sınır oluyorum fakat haftanın 2 gunu asırı yol yapıorum ıstanbul içi sabah 7 den akşam 7 ye kadar 12 saat ıstanbul trafıgınde oluyorum ogleden sonrakı saatlerde bakıyorum mınıbus taksi şöförlerınden farkım kalmamış trafık adamı delı edıyor
    Bil ki, hakları bedelsiz vermez, zulmeden alçak ;
    Özgürlük armağan edilmez, feth edilir ancak !!!

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben trafikte alayına atar gider yapıyorum. Asla küfrü esirgemem. Biri ardımdan sellektör yaptıysa mutlaka durdururum nedenini sorarım. Ancak çok tatsız şeylerde yaşamadım değil;

birinde adam transit baktım 2 kişiler, adam hayasızca sürüo. önüne kırdım durdurdum indim arabadan ana avrat küfrediorum, adamlar kayar kapıyı bi açtı, meğer arka amele doluymuş, ben küfrederek patiyle karışık vın tabi.

bi diğeri dün akşam oldu. adam 10 la gidio sağına soluna bakıo, ben tam sollucam oda bastı gaza karşıdakine sokudu beni. Bende asıldım kornaya ama geçtim. Sonra sellektör çekio,... durdum geri geldim "nie sellektör çekiosun" dedim. "adam ol" dedi. adam 50 yaşında kelermiş bide beyaz saçlı. yanındada uzun saçlı hipi tipli bi çocuk var, arkasında eşarplı bir kadın. dedim "sana şimdi adamı bir gösteririrm..." ---"hadi göste bakalım" dio adam yaaa yanindaki zibidide " nedir problem arkadaşım, gitsene yoluna" dio ben gene lugatı açtım hanginizi döveyim a....q die. bastım gittim. ama acısı hala içimde
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapmayın özellikle yanınızda başkası var ise. Ben geçen gün kafami s.kim dalaşıyordum birileri ile ama yapmayın arkadaşlar o. çocukları ile uğraşılmaz. Olan sinirlerinize oluyor neden inip böyle gözünün akını dökemiyorsun içinde kalıyor onal sinirlerine oluyor kendini yıpratıyorsun.

Kendimi bazen evlenmeden önceki halim gibi görüyorum öyle davranıyorum aman arkadaşlar yanınızda birisi varken kesinlikle dalaşmayın.

He yanınızda erkek olur arkadaş kardeş inin o zaman maximum 5 dakika bitirin işi binin arkanıza bakmadan devam edin.

Olay yerinde kamera yoksa bi s.kim kanıtlayamaz oç ları.

JumboAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben gayet rahatım valla ızmır trafıgınde . hııııc oralı bıle olmam kımse durupta bısı dese keske . zaten yolda tır devrılse ıstanbul kadar trafık olmuo Bıtek yagmur yagdıgında Camlar bugluyken cok asabı oluorum nedını bende bılmıorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)