User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
125 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Trafikte neden asabiyim, neden Asabiyiz.....

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikde çok sakin ilerlerim 50-60-70 yolun durumuna göre giderim en sağdan yada 2. şeritten. Makas atıp sağımdan geçmeye çalışanları ise çok güzel sokarım sağ önümdeki aracın arkasına sadece sağımdan biri geçerken ve ben orta şeritte giderken arkamdan sellektör yapana gıcık olurum.

mertacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    coğu kişinin kulağını çınlatıyorum..

ygtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Baran^ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okudukca sinirleniyorum bırı kapasın bu konuyu Kopru yolunda gidiyorum orta seritteyim yol boş,100le falan gidiyorum arkamdan bitane kadın geldi altında honda hrv.Sellektör yaptı heralde yanlışlıkla yaptı dedim.Korna caldı tekrar sellektör yaptı.Yol boş solumdan rahat rahat gecebilir gecmiyor tamponuma yanaştı eliyle yürüsene diye işaret yapıyor bende diyorum muhattap olmıyım etmiyim,neyse bakıorm aynadan direksiyon hakimiyetide iyi değil direksiyonu tutuşu korna calışı falan anlıorm öle senelerdir kullanmıo.Kornaya basılı tuttu gene tek eli kornada bi oturdum frene buda panik fren sol seride kırdı tabi yalpaladı baya bi sonra ben gazladm gittim.Baya mutlu olmuştum Hoş bişey değil ama bazen gercektende kaşınıyolar insanı zorluyolar.
    bu arada senin başına gelen bir olayın bi benzeri benim başıma geldi... çok bilmiş gerizekalının teki maltepe sahilde girdi dibime korna öttürüyor, bnde anlamadım bu nie korna öttürüyor diye biraz yavaşlayıp kenara çektim, sonra anladımki selektör yerine kornayla yol isteyen gerizekalı bayan şöförün tekiymiş tabi bende bi sinir bi çıldırma, tam bir hafta sonrada araımı boyatacam bastım yakaladım salak kadını geçtim önüne bu tabi yine dibime girip korna çalmaya başla hızımız 70 km civarı arabayıda boyatacaz madem, arka tamponuda beleşe getireyim dedim, frene bi koydom gerisini siz düşünün artık... bide demezmi gerizekalı o nasıl fren yapmak diye. e bende hiç boş durmadım 1. herzaman arkadan çarpan suçludur dedim 2. olarakta frene basma sebebimi açıkladım ve polis gelince bu dediğimi anlatırsan inkar ederim boşuna uğraşma inanmazlar sana dedim... ya o kadının o yüz ifadesini görmeniz lazımdı beyler, dünyadaki herşeye değer yemin ediyorum... ahahahahahhhh YAŞASIN KÖTÜLÜK

dragonflydesing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    asabiyim ulan şaka bi yana ah şu kadın sürücüler,hiç değişmezlermi.
    En çok sinir olduğum şey makas atan gençlik,geçenlerde hava yağışlı gayet tadımda eve ilerliyorum sağımdada araba var onu sollarken,bir anda denyonun biri bi doblo (büyük ihtimal çalıştığı yerin arabası) milim farkla makasladı geçti,tabi dururmuyum gazladım peşinden takip ediyorum yaklaşmaya başlayınca selektör fln yapıp denyo'yu sıkıştıyırıyorum bi yandanda,kafamdan ne senaryolar geçyior ''evin ordayım ulan şimdi ben,ararım 1-2 arkadaşı gecenin bi yarısı 8-9 kişiyi toplarım başına''diye kurguluyorum kendi kendime sonrada o sinirle site girşini geçmişim zaten sonradan dedim kendi kendime ''uğraşmaya değmez koy g.tüne rahvan gitsin''

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben kesin dovucem ole birini

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlayis ve az biraz hosgoru cekilmiyor denilen Istanbul trafigini cekilir hale getirebilir.,3seneden beri Amerika'da araba kullanmanin rahatligi ile arada geldigim Istanbul'da da ayni rahatlikla araba kullaniyorum.Varsin gecsin beni yada onumde 10-15 sn duraklama yapsin yada yesil isik yaninca biraz gec kalksin...Umrumda bile dgeil.Sinirlenmeye, dovmeye calismaya fln gerek yok..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soldan yol istersin kimse vermez sağdan geçim dersin ölümüne bir yarış başlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sanırım canımız tatlı ve canımıza kast edilmiş gibi hissediyoruz en ufak hatayı. ama yani ben kaç bayan yüzünden büyük kazalarla yüzyüze gelmişliğimi bilirim. soluna bakmadan cart diye yola çıkanları bilirim.

e benim canım tatlı arkadaş canıma kastedene cidden sinirlenirim. ama ne bileyim trafik ışıklarında kırmızıdan sarıya geçtiği an taksici kornaya bastığı zaman yine sinirleniyorum.. ya bazen kötü de olmuyor yani dozunu kaçırmadıkça günün stress i çıkmıyor değil bi rahatlıyor insan falan.. ama dozu kaçırmamak lazım bi tanıdığıma taksici sallama ile dalmış mesela bunu da unutmayın

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MoDVTeC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zuhahaeuhauuhae bu iyiydi ya
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

tunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece sağımdan biri geçerken ve ben orta şeritte giderken arkamdan sellektör yapana gıcık olurum.

dogrumudur yanlismidir yaptigim tartisilir ama bi araci gecmeden once mutlaka selektor yapip geciyorum bende ne zaman en sol seritte yardirmis gidiyor olsam mutlaka birisi yaklasiyor veya sinyalsiz onume kiriyor orta seritten...belki o yuzden yapiyorlardir trafikte maalesef herkes senin gibi dikkatli bakmiyor aynalara

+
    konuyu simdi okudum tamamen ve;

silah milah noldukki surda bi yerden bi yere ulasmaya calisiyoruz veya keyfine gazliyoruz en fazla karsidaki hatami yapti elindeyse bas gec olmadi yavasla o gecsin bu kadar basit bu kadarmi zor yapilmasi gereken arabadan inmeler vs. bunlar ucuz kahramanliklar baska birsey degil ha senin hayatin bu kadar degersiz ve ailenin bu kadar az emegi varsa kasinma bari baskasinin basini yakma git atla yuksek bi yerden
    Recent Project: ''Sharky'' E36 323TI Turbo
    Daily Drive: Mini Countryman Diesel

ocean0636 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda yavasda gıtse,yol vermesede adamlar serıdınde gıdıyor ama Antalyada her an durduk yere nereye kıracagı bellı olmaz. Zaten yol vermelerini falan da istemiyoruz, tek istediğiz şeridinden adam gibi gitsinler. Biz geçeriz aralardan bi yerlerden

Jem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MoDVTeC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen buna katılıyorum soldan yol vermez sağdan geçersin oda başlar gazlamaya
    http://i37.tinypic.com/ruy141.png

Alıntı Jem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seviyosunuz bu hayatı

nime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya ben sağdan gidip Vivaldi dinleyerek ruhumu günün stresinden arındırmak için rahatlamaya çalışıyorum ama kıraç-yenibosna mavi otobüsler gelip sağda bile selektor çakıiyor !!! Hasta adamlar ne yapsan boş ? Bende dörtlüleri yakıp daha da yavaş gidiyorum ama azami hız sınırların en düşüğünde 60-70 gibi tabii beyinsizler haksız olduklarını bildikleri için sollayıp gidiyorlar ama keşke bunu baştan anlasalardı
    Allah bizi kazalardan belalardan koruyup silemizle güzel bir hayat yaşamasını nasib etsin
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nime GT Black Vtec

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok önemli bir meziyet öfkeyi kontrol altına almak...Allah Hepimizin yardımcısı olsun...

nime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok önemli bir meziyet öfkeyi kontrol altına almak...Allah Hepimizin yardımcısı olsun...
    Aynen öyle dostum ama inan karlı olan sabırlı olan olur ? Hiç bir çiçek zamansız açmaz demiş Hz. Edebali.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nime GT Black Vtec

özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende genelde sakin kullanırım ama insanı bazen çileden çıkarıyor ayarsızlar.Benim başımada şöyle bir olay geldi.İstanbuldan zonguldağa dönüyorum.Otobanda tam izmit yol ayrımı tarafında yol 2 şeride düşüyor.Benim hızımda 130 civarı sol şeritteyim tırlar falan var.Arkama bir toyota yanaştı ama nasıl selektör yapıyo akıllara zarar hiç bırakmıyor.Neyse sollamayı bitirdim sağ şeride geçtim.Araç yanıma yanaştı.Sürücüsü bayan ve el kol hareketleri yapıyor.Bende çileden çıktım makas atarak bi şekilde önüne geçtim 1-2 kez ani fren falan da yaptım ve sol şeritte baya bi önünde yol aldım gıcıklığına geçirmedim.Bayan tırsmış olcak ki 15-20 dk yağışsız havada silecek çalıştırdı.Neyse bende daha fazla uğraşmıyım dedim.Çekildim geçti.Hendekte otoban polisi durdurdu beni.Şikayet etmiş.Bende anlattım olayı bende şikayetçiyim dedim.Polisin demesine göre ilk şikayet eden haklı olurmuş.Cezayıda kesti polis amcalar.Bana iyiden iyiye geldiğini anladı heralde polisler en düşüğünden kestim diyo bide:S Bende aldım cezayı attım fırlattım ruhsatla arabanın içine.Yol boyu içim içimi yedi.Hala unutmam bu olayı.Asabiyet iyi birşey değil ama bazen insanı çileden çıkarıyorlar.

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tunch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogrumudur yanlismidir yaptigim tartisilir ama bi araci gecmeden once mutlaka selektor yapip geciyorum bende ne zaman en sol seritte yardirmis gidiyor olsam mutlaka birisi yaklasiyor veya sinyalsiz onume kiriyor orta seritten...belki o yuzden yapiyorlardir trafikte maalesef herkes senin gibi dikkatli bakmiyor aynalara

+
    konuyu simdi okudum tamamen ve;

silah milah noldukki surda bi yerden bi yere ulasmaya calisiyoruz veya keyfine gazliyoruz en fazla karsidaki hatami yapti elindeyse bas gec olmadi yavasla o gecsin bu kadar basit bu kadarmi zor yapilmasi gereken arabadan inmeler vs. bunlar ucuz kahramanliklar baska birsey degil ha senin hayatin bu kadar degersiz ve ailenin bu kadar az emegi varsa kasinma bari baskasinin basini yakma git atla yuksek bi yerden

Doğru diyorsun ama demek istediğimi tam anlatamadım ben orta şeritten giderken adam arkamda sellektör yapıp üstümden geçmek istiyor

Absinthé - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Silah kullanacak kadar sinirlendiyseniz yandan itip yoldan atın buda bi yöntem...

'Arka köşeden takıp çevirmek' ve 'yandan sıkıştırıp yoldan dışarı atmak' kesinlikle işe yarıyor. Bir arkadaş yapmış ordan biliyorum
    Belong to beyond of your horizon.

VeNoM_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumdan birine denk gelsek yolda ya üstümüze kıracak demekki yada indirip dövecek ben otomobilini bilinçli kullanan, sadece taşıma aracı olarak görmeyen arkadaşlardan daha sakin bir sürüş beklerdim açıkçası bu ülke karşımızdaki insanlara saygı ve anlayışı öğrendiğimiz zaman gelişebilir sadece, çok saygısız ve bencil bir toplum olduk çünkü.

sinyal veren herkese ve tüm yayalara yol vermeye çalışırım, tabiki olumsuz durumlarda bende sinirleniyorum ama bu durumda yavaşlar yada hızlanırım ve o araçtan uzaklaşmaya çalışırım. herkese tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)