User Tag List

Sayfa 2/44 İlkİlk 123412 ... SonSon
823 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: *Sagopa kajmer*

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yilbasi yazisini link verebilirmisin?
    bnde onu arıyorum şimdi ilk defa duydum böle bişi olduğunu:S
    ER teknik ısıtma sistemleri

Kat kaloriferi&brülör&hidrafor

sistemleri montaj tamir bakım..

7/24 servis hizmeti..

ev ve işyerlerine mazot ve fuel oil servisi yapılır..
    0553 227 39 55

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazı bu sanırım

"Biz 16 aralıkta hicri yılbaşımızı kendi aramızda kutladık elhamdülillah.
    ama ben yunus olarak sizlere şunu söylemekten geri kalmamalıyım,sonuçta bilenler bilmeyenleri aydınlatmalı.Kimilerine çok itici gelebilir

Yılbaşı kutlamamak aptalca ve saçma gelebilir,bu kişilerin kendini bağlar.Dileyen çam diker dileyen noel baba olur beni bağlamaz.Ama bir insan ben müslümanım diyorsa onu elbette bağlar.Din babanın ahırı değil ki istediğin keçiyi otlatasın
    .Noel bizim dinimiz olan islamın nişanı ya da bayramı değildir.Hz isa Aleyhisselam'ı canımızdan çok severiz lakin onu bizim sevmemizle bu işin bir alakası yok,biz tüm peygamberleri canımız bildik.Lakin hristiyanlar Allah çocuk sahibidir dediler ve isa hazretlerine iftira attılar.Rabbimizin buğzettiği,gazaplandığı göklerin ve arşı ala nın titrediği bu durum karşısında saat 12 nin gelmesini ve göbek atmayı hindi kesmeyi bekleyemeyiz biz.En azından benim öyle bir beklentim yok.Onlar benim peygamberimi tanımadılar,kitabımı da kabul etmediler,benim peygamberime çirkin bir karikatür ithaf edecek kadar ileri de gittiler,hala Irak'ın durumu gözler önündedir...''Ben yeni bir yılı kutluyorum noeli kutlamıyorum'' diyorsunuz.ama o zaman müslümansan hicri takvime göre kutla,o gün hindi kesme çam devirip noel baba saçmalığına girme.Baba-oğul-kutsal ruh inancını benimseyenlerin geleneklerini,bir papazın çıkardığı sevgililer gününü ve diğer bilmemne günlerini ben kutlamıyorum.Ne anneler günü nü ne de babalar günü tanımıyorum,kutlamıyorum.''eh fena mı olur annene hediye alırsın hatırlamış olursun''diyenler olabilir,onlar kendileri öyle yapsın.
    bence o günlerde insanlar çok yapmacık oluyorlar.''bak sana neee aldııııım'' hadi yaaaaaa ne gerek vardı'''.islama göre anne baba hakkı en üst düzeydir,bir günle o değere kimse karar veremez,hergüne yaymaktır mağrifet.Hele de o günü papazın biri icad ettiyse.Tabi şimdiki amerikan sineması çok tatlı geliyor insanlara.Noel baba geliyor felan ''ho ho ho ben geldim'' bizim müslüman da ''aaa noel baba ne getirdin bana?'' ''sana bir çuval dolusu ateş getirdim yak yak dur kendini''.

Eh be sago ne yaptın?
    kimsenin yapamadığını yaptım ne olacak.sanatçı halkını uyarandır demesini biliyorsunuz.sanatçı toplumsal konulara değinmeli diyorsunuz.bu bizim kanayan yaramızdır arkadaşlar.iyice avrupa ve iyice amerikan olduk.Irakta milleti kesiyorlar televizyon başında ağlıyorsun,sonra ''noel baba hani hediyelerim'' diyorsun.Kutladığın şeyi aynen
    gayrimüslümlerin kutladığı gibi hatta onlardan çok daha heybetli kutluyorsun.Ben bu konularda hassasım.Nacizane dinleyenlerime bilmiyorlarsa bilsinler mahiyetinde bu konu hakkında yazıyorum.Herkes korkak olmuş,sanki bu din yarın bir gün vefat edecek olan bir yaşlı kadın ya da adam.kimse umursamıyor,kutla yılbaşını iç-mıç-eğlen,ona buna geçir,jingle bells i oku sanki senin için birşey ifade ediyormuş gibi..bu iş ince bir iş lütfen dikkat buyrun.hadi lan ordan delirdin mi demeyin.Kur'anı okuyun.Madem kitabımdır diyorsunuz okuyun.Böylelikle emr-i bil ma'ruf görevimi de yerine getirmiş ve içimi de rahatlatmış oldum.Allah kabul etsin.
    .Rabbimizin bizden istediğini yapalım.Kim benden nefret ederse etsin.yeterki beni rabbim sevsin.yarın birgün öleceğim,kavuşmak bayramım olsun,çünkü ölenin kıyameti zaten kopmuştur.

7/24 servis hizmeti..

0553 227 39 55

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sewdiğin?

baska favorin nedir?
    sırayla top 5 imi yazarsam

1-aşk yok artık
    2-didaktik kitaplar
    3-beyaban
    4-tek başınalığın yolcusu
    5-duygu sömürgesi

7/24 servis hizmeti..

0553 227 39 55

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eee ne güzel söylemiş yazmış bunun neresini yadırgadın MyDream çok merak ettim ?
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zemberegi atmis bu piramitin...

http://www.youtube.com/watch?v=XusfpZOmMWw
    Experience is what you get when you don't get what you want.

mur_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaf kef!!!

rap dinleyeceksem sago'dan başkası yalan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi konuşmuş bence ama tabiki uygulaması zor şeyler bunlar fikir farklılığı giriyo işin içine derin mevzular...

7/24 servis hizmeti..

0553 227 39 55

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CEZA BEN RAP'in OĞLUYUM DEMİŞ;
    SAGO; İFTİRA BENİM ÖYLE BİR OĞLUM YOK DEMİŞ.

sagooo kafff keffffff
    ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok kişi dinliyor ama ne anlatmak istediğini bilen sayısı çok az yazının tabanında düşüncede ehli müslim bir insan ayrıca cübbeli hocayı yakinen tanıyan bir şahsiyet..bende dinlerim zevkle begeniyle..
    40 Alimi 1 Delille yendim, 1 Cahili 40 Delille Yenemedim. (İmam Şafii)

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı göki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee ne güzel söylemiş yazmış bunun neresini yadırgadın MyDream çok merak ettim ?
    Bende merak ettim valla.

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün akşam yeni bi şarkısı çıktı Ardından Bakarım adında...

http://www.youtube.com/watch?v=acktOLfDSpE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YavuzNaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok kişi dinliyor ama ne anlatmak istediğini bilen sayısı çok az yazının tabanında düşüncede ehli müslim bir insan ayrıca cübbeli hocayı yakinen tanıyan bir şahsiyet..bende dinlerim zevkle begeniyle..

7/24 servis hizmeti..

0553 227 39 55

MyDream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi ben bu yazıdan etkilenirken şöyle hissettim ben rap müziğini gerçekten seviyorum tek sevdiğim sanatçı sago değil yani onun tarzına gömülmüş biri değilim ve tüm örneklerini dinledim rap müziğin aşşağı yukarı şimdi bu müziğin kökeni Amerika ise gaf 1 e bu müziği kullananlar aynı zamanda dini inançlarında kiliselerde dahi kullanmış ise gaf 2 müzikte sözlerde dahi dikkatli dinlerseniz birçok laf var misal tüm dinlerde intihar büyük ginah ve kesinlikle yasak kılınmıştır. "Yaşama Hakkımı Sonuna Kadar mı Kullanmalıyım Tanrım yani birçok parçada bu ve buna benzer şeyler var ve bunun üzerine böyle açıklamalar bence pek bi oturaklı olmadı uymadı yani ha dinlemeyecekmiyim tabiki dinliycem onun inancı yada yılbaşıyla ilgili ne düşündüğü beni ilgilendirirmi asla isterse amuda kalkıp sabaha kadar ters durabilir yılbasında beni ilgilendirmez şarkılarında tadını kaçırmadıkça dinlemeye devam ama eski tadı kalmadı artık misal Bir Pesimistin Göz Yaşları kimse alınmasın lafım kimseye değil bunlar benim kendi düşüncelerim ben herkesin düşüncesine saygı duyarım umarım sizde duyarsınız.
    USPerformans by UtkuSELAMOĞLU

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı YavuzNaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sss o kadar derine inme iste.. birak cozebilen cozsun..

ask yok artik,dessas,beslenme cantam,baytar,monotonluk maratonu,golge haramileri.......
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MyDream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben bu yazıdan etkilenirken şöyle hissettim ben rap müziğini gerçekten seviyorum tek sevdiğim sanatçı sago değil yani onun tarzına gömülmüş biri değilim ve tüm örneklerini dinledim rap müziğin aşşağı yukarı şimdi bu müziğin kökeni Amerika ise gaf 1 e bu müziği kullananlar aynı zamanda dini inançlarında kiliselerde dahi kullanmış ise gaf 2 müzikte sözlerde dahi dikkatli dinlerseniz birçok laf var misal tüm dinlerde intihar büyük ginah ve kesinlikle yasak kılınmıştır. "Yaşama Hakkımı Sonuna Kadar mı Kullanmalıyım Tanrım yani birçok parçada bu ve buna benzer şeyler var ve bunun üzerine böyle açıklamalar bence pek bi oturaklı olmadı uymadı yani ha dinlemeyecekmiyim tabiki dinliycem onun inancı yada yılbaşıyla ilgili ne düşündüğü beni ilgilendirirmi asla isterse amuda kalkıp sabaha kadar ters durabilir yılbasında beni ilgilendirmez şarkılarında tadını kaçırmadıkça dinlemeye devam ama eski tadı kalmadı artık misal Bir Pesimistin Göz Yaşları kimse alınmasın lafım kimseye değil bunlar benim kendi düşüncelerim ben herkesin düşüncesine saygı duyarım umarım sizde duyarsınız.
    Bu açıdan bakarsak çok haklısnz.gerçekten şarkılarının eski tadı kalmadı eski şarkıları daha bi fantastik melodi olarakta söz olarakta ama artk son dönem şarkıları pek hoş deil ama en az her albümde 2 3 bomba şarkı oluyor.

7/24 servis hizmeti..

0553 227 39 55

imhotep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 10ur_K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sss o kadar derine inme iste.. birak cozebilen cozsun..

ask yok artik,dessas,beslenme cantam,baytar,monotonluk maratonu,golge haramileri.......
    muamma,vasiyet,bebegim öldu,aşk yok artık,iki tanık,ben husrana komşuyum,ateşten gömlek vs vs vs vs... =)
    Fedakarlık yoksa zaferde yoktur.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MyDream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    k.i.t.s albumudur bana gore bugene kadar dinlediim en iyi sarkilarinin bulundugu album..
    - K -

________
    Dr.Ecu

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sık sık dilerim sago ama yeri burasımı bilmem dünyadakadar sagofanclub varken
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -RAK BEN ADAM
    -Ben Hüsrana Komşuyum
    -Ateşten Gömlek
    -Bağdat
    -Beyaban
    -Terapi
    -Gölge Haramileri
    ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)