User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
67 sonuçtan 58 ile 67 arası

Konu: İzmir Gaziemir Ulaştırma Komutanlığı...

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abimde orda yapmıştı ordan erzuruma vermişlerdi.hayırlı tezkereler
    Hakkı Can Eryüzlü...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöför olanların çoğu doğuda görev yapıyor. ***** kamyonlar aktif olarak orada kullanılıyor. Bence acemide Manisa Ulaştırmadaydım. Tertiplerimin %90ı doğuya gitti. Aralarından eli yüzü en düzgün %9luk kesim Albay şöförü vs oldu batıda. Birde benim gibi %1lik kesim var (1bile değil aslında) Belçika'ya gitti
    abimde manisa alaşehir ulaştırmadaydı abi. ordan bursaya gitti askeri hastaneye
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 yilinda 75 gün acemibirligimi Gaziemir 1.bolukde yapmistim. İlk gün kapidan girişte bir kaç rütbeli eli yüzü düzgün olanlari ayirmisti yaklasik 110 kisi onlar ambulans şoförü oldu diğerleri man soforu. Bende ambulans şoförü secildim. 75 gün sort terlik ile askerlik yaptim bölük acemi er yazicisi olmuştum. ambulans şoförü seçilenler yani 1.bölük rahattir eğitimi agir değil bol bol ambulans ile alakali eğitim verirler. Diğer bölükleri sürünür eğitim yaparken gorurduk. 110 kişiden 5-6 kişi batiya gitti geri kalan bütün arklar doğuya gittik zaten daha ilk günden söylediler doğuya gidersiniz hazielayin kendinizi diye en ücra karakollara amblans şoförü olarak gittik çoğumuz komutan şoförü olduk çünkü amblanslarin çoğu cezali ( araç kisa ama yuksek olduğundan virajlarda devrildiğinden dolayi) doğuya gidersin ama rahat edersin bence amblans şoförü olmaya calis. Bu arada tr de sadece amblans şoförü yetiştiren yer Gaziemir 1. Bölük o yüzden ayricalikli hissediyosun kendini.. Hayirli teskereler gitmeden pm atarsan gecen yila kadar gorustgum komutan vardi tayni cikmadiysa ulasirim yardimci olur
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

erdemköksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 75 gün acemiliğimi burda yaptım ve itfaiye şöförü olarak osmaniye toprakkaleye geçtim acamilik için mükemmel biryer gaziemir hayırlısı olsun
    Kızdırma Pilotu Yırtar kilotu
    #206 XS -- #RENAULT SPORT 1.6 -- #CLİO RS 172 -- # PEUGEOT 207 1.4 HDİ-- CORSA 1.7 DTI --

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 Kasımda Orda Yaptım 75 Gün Çavuş Eğitim Bölüğünde İçeri Girerken Bölüğünü Seçiyolar Nakit Para ilk 1 Hafta Geçer Sonra Kart Sistem Bilginiz Olsun.
    1.2.3.4 Bölükler Bana Nazaran Daha Rahat Çavus Eğitim Bölüğü Daha Sıkı Eğitimi Vardı Havaalanı Çok Yakın Çarşıda Görüceksiniz Sağlı Sollu Asker Mazamesi Satan Yer Var
    Hamam Süper Duşa Kabinden İyidir Dışarıda Bisküvi Kola Makinaları Ve 1 Tane Büyük Kantin Var Ps Atari Salonu Var Benim Zamanımda Sinema Salonunu Kapatmışlar Eğitim Alanları Çakıl Taşları İle Dolu Toz Toprak Çok Telefon Kulubeleri Işık Sistemi Yok Kesinlikle Fener Şart Her Akşam Helikopter Sesleri İle Koğuşlarda Takılıyoduk İzmirin Gece Yağmuru Çok İyi Eli Yüzü Ve Üniversite Bitirmişse Eğer Direk Saten Çavuş Eğitime ALıyolar..
    2013 Toyota Auris Active Skypack

Made İn Japon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bide Havasındanmıdır Bilmiyorum Ama Çok Hasta Oldum Ben Orda Revirde Bilmeyen Askerler İle Sakın Bilmediğin İlacı İçmeyin Ben Dizanteri Oldum Orda 1 Hafta Hatay Askeri Hastanede Yattım
    2013 Toyota Auris Active Skypack

Made İn Japon

flexamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim askerlik yaptığım yerin yan tarafı (ben hava teknik okullar komutanlığında yaptım) orda yapan arkadaşlarım biraz zorlu bir yer ama komutanlar iyi diyordu.(kısa dönemlere yüklenilmiyor zaten)
    Rs Racing Garage
    MK2 Ford Focus Silver Bullet
    BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VW6R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 yilinda 75 gün acemibirligimi Gaziemir 1.bolukde yapmistim. İlk gün kapidan girişte bir kaç rütbeli eli yüzü düzgün olanlari ayirmisti yaklasik 110 kisi onlar ambulans şoförü oldu diğerleri man soforu. Bende ambulans şoförü secildim. 75 gün sort terlik ile askerlik yaptim bölük acemi er yazicisi olmuştum. ambulans şoförü seçilenler yani 1.bölük rahattir eğitimi agir değil bol bol ambulans ile alakali eğitim verirler. Diğer bölükleri sürünür eğitim yaparken gorurduk. 110 kişiden 5-6 kişi batiya gitti geri kalan bütün arklar doğuya gittik zaten daha ilk günden söylediler doğuya gidersiniz hazielayin kendinizi diye en ücra karakollara amblans şoförü olarak gittik çoğumuz komutan şoförü olduk çünkü amblanslarin çoğu cezali ( araç kisa ama yuksek olduğundan virajlarda devrildiğinden dolayi) doğuya gidersin ama rahat edersin bence amblans şoförü olmaya calis. Bu arada tr de sadece amblans şoförü yetiştiren yer Gaziemir 1. Bölük o yüzden ayricalikli hissediyosun kendini.. Hayirli teskereler gitmeden pm atarsan gecen yila kadar gorustgum komutan vardi tayni cikmadiysa ulasirim yardimci olur
    Eğitim ve şort konusu bende tam tersiydi. 2008 mayısta gittim. O zaman eğitim birincisi bölük ve başımızdaki yüzbaşı göğsü bröve doluydu ilk 3 hafta kantinin yerini bilmiyorduk. Hafta sonu yada akşam yemeğinden sonra boş kalacağımızı 3. haftadan sonra gördük. 72 günlük acemilik süresi diğer kalan 11 aylık süreden daha zorlu geçti. Ama ayrıcalığı farklı. Ayrıca düştüğün yerde ambulans söforü olursa o ayrı bir güzellik

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim zamanımda 1. bölük harici kolaydı. 5. bölük 30 günde gidenlerin yeriydi soforluk yapamayacaklra.. Birde çavuş eğitim var. Orada olursa yüksek ihtimalle orada kalırsın.

Benim zamanımda eğitim fazla ve ağır. Havada sıscak olduğundan mahvediyordu bizi

CaNeR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel olarak anladığım kadarıyla pek sıkıntılı bir yer değil bu güzel haber. Zaten dediklerinize göre içeri girdikten seçmeler falan oluyormuş bakalım inş düzgün bir yer denk getiririz bilgiler için çok tşkler herkese allah razı olsun.

Fikirler ÖLMEZ
    M.Kemal ATATÜRK

Savaşa karşıyım ama haksızlığa karşı savaşmak karakterimdir.
    Şamil BASAYEV

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)