User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Efsane yorumlar

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Talking Efsane yorumlar

Kibariye demiş ki: "Araplara bayılıyorum, en çok da Tina Turner var ya ona hayranım..."

ATO Başkanı Sinan Aygün'ün,kuş gribi olayından sonra tavuk tüketilmesi için söylediği söz:"Yiyin kardeşim tavuk, yiyin.Ölürseniz benim yanıma gelin."yorum sizin!

İbrahim Tatlıses: Arka kafamı nereye vurduğumu hatırlamıyorum...

Yasemin Bozkurt: (Kadının Sesi programında) Aman Allah'ım, yakışıklı bir kadın görüyorum...

Tuğba Altıntop: Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım... (Zeka küpü bir mankenimiz)

Seda Sayan: Bugün çok önemli bir konuğum var, ama önce daha önemsiz biri gelecek: Safiye Soyman.

"Picasso'yu tabii ki tanıyorum. Yurtdışında birkaç yerde karşılaşmış olabiliriz."-Manken Nilay Dorsa (zeka küpü mankenlerimize devam )

"Thanks, siz how are you?" Başbakan Erdoğan, Tunus'ta İngilizcesini konuşturuyor!! (Kesin bizim türklerin takıldığı yabancı forumlarda takılıyo Tholl-ga dan kapmış nişiler )

Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim..(Hülya Avşar) (nası yani???)

Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok!.. (Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri)

Atatürk ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN (tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş )

Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN (Yorumsuz)

Alpay arka ayağını burktu!.. (Türkiye-Brezilya maçından...)

İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz öküze bile ilham verir. (Serdar Ortaç) (Öz eleştiri buna denir )

Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim. Ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir! (Deniz Akkaya) (Ne arkadaşalr var beeeee )

Beni yerden yere vurdular ama ben top gibiyim.(İbrahim TATLISES)

Murat Taşdemir Banu Alkan'a Türkiye İL Sınrlarına girdiklerinden itibaren yine kötü davranmaya başladı.(Aydın) ( kuş gribi herkezi etkiledi )

Anlayana sivrisineksaz anlamayana 30 santim az (Erman TOROĞLU) (Best of gaf)

Kahramanımız 'Seda SAYAN' yine bi sabah elleri belinde, programını sunuyor. O sırada bi canlı bağlantı olur ve...
    Seda SAYAN: AAloooğğğ kiminle görüşüyoruz ?
    - Ben Mustafa
    Seda : - Naber lan Mustafa ? - Nerden arıyosun bizi Mustafa ?
    Mustafa : - Şişli'den.
    S: - Ne iş yapıyon lan Mustafa?
    M: - Belediye başkanıyım... (Mustafa SARIGÜL)

Annem hakikaten çok kaliteli bir sanatçi annesi... (Seren Serengil)

Mozart dinlemiyorum ama Türkiye ye gelirse konserine mutlaka giderim.. (Emrah)

'Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem...' (Erman Toroğlu)

'Müzikte tek eksiğim opera...' (Doğuş)

'Bütün o elektronik şeyler aslında biraz mekanik kaçıyor...' (Gülben Ergen, SMS, e-card gibi yöntemlerden hoşlanmadığını belirtmek istiyor)
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsi bi yana Ümit Aktan Forever

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=umit+aktan

^^ANIL^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seda sayan-mustafa sarıgül iyimiş

PaNeL
    Misafir
    auhauhuahaa komedi ya

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    "Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN (Yorumsuz) "

bu gerçek olamaz ya ahahah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)