User Tag List

Sayfa 50/81 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
1523 sonuçtan 932 ile 950 arası

Konu: Nargile sevenler

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avrupa yakasında, Beşiktaş'ta Mis Cafe var nargilesi güzeldi çok uzun süredir oranın esnafı zaten, 15-16 sene olmuştur.

Balık pazarının aradan yukarı çıkarken, hemen ilk sağdaki köşe.

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adalya love 66 tütününü duyan olmuştur. İnternette okuduğum kadarıyla çok güzelmiş ancak TR' de satışı ben göremedim.Nereden bulabiliriz bilen varmıdır?

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EserBodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adalya love 66 tütününü duyan olmuştur. İnternette okuduğum kadarıyla çok güzelmiş ancak TR' de satışı ben göremedim.Nereden bulabiliriz bilen varmıdır?
    kardeşim selam bende iki türlüsüde var biri açık paket izmirde satılan dıgeri kapalı adalya kutusu

açıkda satılanlara itibar etme hepsi fake oluyor

sana tavsiyem kapalı kutu alman

içeriği karpuz,çilek,nane

bana kalırsa benim yaptıgım karısım adalya love 66 dan daha iyi oluyor

%40 al fakher karpuz
    %35 bahreyn GOLD çilek
    %25 al fakher gold mint

daha guzel sonuçları var

OLMECA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

merhaba benim elimde 1 kg yakın var , özelden adres paylaşırsanız size yollayabilirim ücretsiz.Tek başıma hepsini bitiremem sizde denemiş olursunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda anadolu yakasında, tavsiye edebileceğiniz güzel nargile yapan bir yer var mı ?

Avrupa yakasında da olabilir ...
    Örnek Mahallesi, Cafe De Şarj. 1 numara.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim selam bende iki türlüsüde var biri açık paket izmirde satılan dıgeri kapalı adalya kutusu

açıkda satılanlara itibar etme hepsi fake oluyor

sana tavsiyem kapalı kutu alman

içeriği karpuz,çilek,nane

bana kalırsa benim yaptıgım karısım adalya love 66 dan daha iyi oluyor

%40 al fakher karpuz
    %35 bahreyn GOLD çilek
    %25 al fakher gold mint

daha guzel sonuçları var
    Kutuluyu nerden temin ettiniz hocam? Ben de merak ediyorum Love 66'yı bayağı.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OLMECA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benim elimde 1 kg yakın var , özelden adres paylaşırsanız size yollayabilirim ücretsiz.Tek başıma hepsini bitiremem sizde denemiş olursunuz.
    @OLMECA çok teşekkür ederim, sağolsun gönderdi. çok beğendim asıl sorun devamını nereden bulabilirim

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @OLMECA çok teşekkür ederim, sağolsun gönderdi. çok beğendim asıl sorun devamını nereden bulabilirim
    kardeşim adalya love 66 al fakher dan iyi bir tütün değil dediğim oranlarda alfakher karısımı yaparsan o tatdan daha guzelını tutturursun illa o diyosan kara hookah var cocuk 1-2 haftaya getiricek cam kutulu orjinal ondan alırsın

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim şuan şehir dışındayım geldiğimde elinizde kaldıysa tütünden tadımlık isterim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim şuan şehir dışındayım geldiğimde elinizde kaldıysa tütünden tadımlık isterim
    Yollarım tabi

serkan_2120 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Gönderdiğiniz tütün geldi, kesinlikle 1-2 kafalık değil baya baya fazla göndermişsiniz, çok teşekkürler..
    Tadını gerçekten beğendim. Çok güzel. Tekrardan teşekkür ederim size..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkan_2120 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönderdiğiniz tütün geldi, kesinlikle 1-2 kafalık değil baya baya fazla göndermişsiniz, çok teşekkürler..
    Tadını gerçekten beğendim. Çok güzel. Tekrardan teşekkür ederim size..
    rica ederim afiyet olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar.
    Bu forumu biliyordum ama nargileyle ilgili bu kadar muazzam bir başlığa ev sahipliği yaptığını bilmiyordum. Geriye dönük epey bir sayfa okudum, dostlarla yapılan güzel bir nargile eşliğinde muhabbet gibi yazılmış çoğu bilgi. İmrendim açıkçası. Bu ilk mesajım, beni de muhabbetinize ortak ederseniz bahtiyar olurum.
    Yıllardır süren ve hep hüsranla sonuçlanan kaliteli elma (anasonsuz) tütünü arayışım buraya getirdi beni. O kadar çok dandik ve sahte tütünle kazıklandım ki artık resmen nargileden soğuma aşamasına geldim.
    Öncelikle son birkaç ayda şunu kesin biçimde anladım ki internetten, eminönünden vs aldığım 50 gr ve 1 kiloluk Al Fakher’lerin tamamı sahteymiş.
    Dubai’ye giden bir arkadaşımın getirmiş olduğu 8 adet 250 gr’lık normal/gold/Special Edition Al fakher den sonra bu gerçeği farkettim. Dubai mall – Smokers center’dan gelen hakiki al fakherların tadı, kokusu ve kutusu hatta tütünün kesimi ve rengi dahil kesinlikle çok farklıydı. Tabi en önemlisi tadı eminönünü mamullerine göre on gömlek üstündü.
    Lakin onlar da bitmek üzere. Son haftalarda yine arayışa geçtim fakat artık tamamen ümitlerim tükenmişken burayı buldum. Son bir umutla sizlere danışmak istiyorum.
    Şimdiye kadar onlarca yerden alıp denedim hatta sırf son 3-4 ayda denediklerimden aklıma gelenler: sultan nargile b.evler , lara Beşiktaş , Tekdemir Eminönü , kefo eminönü, bahrin ankara, nargiletutun sitesi. Maalesef kilosu 50 – 70 TL ye aldığım, “bunları cafelere veriyoruz” dedikleri Gold Bahreny/üst kalite elma türünleri beklentiyi karşılamaktan çok uzaktı. Yani Rosanna kadar bile randıman alamadım öyle diyeyim.
    Bu siteler haricinde en son bir adalya duydum ama onu da alabileceğimiz bir site yok sanırım.
    Bu ara elimde kalan hakiki AF Elma bitmesin diye mazaya meyve aromalarıyla karıştırıyorum idareten.
    Yani özetle –
    Adalya nereden alınır, sattığını idda eden ama güvenilirliği bilemediğimiz sitelerden alan tecrübe eden, tavsiye edebilecek var mı?
    Hakiki Al fakher nereden alıyorsunuz,
    Bir de bazı lüks cafelerde Bahreyn elma istiyoruz on numara nargile geliyor, bunlar bu tütünü nereden buluyor? Tütün verebilir misiniz dediğnizde dışarı veremiyoruz diyorlar. Böyle kaliteli cafelerin kullandığı tütünlere nasıl ulaşabiliriz?
    Bu konularda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.
    Saygılar.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi sigara mı nargile mi daha zararlı ? Ben sadece Beşiktaş'ın maçlarında nargile kullanırım onu da içime çekmem . Nane limon çok severim ferah olduğundan ötürü hafifte hem.
    imzasız..

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakırköy incirli caddesinde, madonun hemen yanında bc concept açıldı, arkadaşımız hüseyin işletiyor nargile kısmını,nargile konusunda aşırı hassas ve dikkatliler, muazzam bir karışım içtim geçen gün. Yakın olanlara tavsiye ederim.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nane limon- el fakir bahrein nakla dışında ne içilebilir güzelinden

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @strider
    Bahrain adı altında satılanların tamamına yakını kalitesiz bol şerbetli kutuda güzel kokan ama lüleye girince kısa sürede tadını kaybeden tütünler.
    Nargilesatis.com orjinallik ve fiyat ikilisinde makul bir tedarikçi. Son dönemde tüm alımlarımı buradan yapıyorum.
    Şimdiye kadar anasonsuz elma hiç içmedim, al fakher kırmızı ve yeşil de dahil bunlara.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adalya almak isteyenlere özelden bir numara verebilirim, geçen hafta nasıl olduysa ciddi şekilde Adalya girdi piyasaya, tır kaçırılmış vs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı strider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    Bu forumu biliyordum ama nargileyle ilgili bu kadar muazzam bir başlığa ev sahipliği yaptığını bilmiyordum. Geriye dönük epey bir sayfa okudum, dostlarla yapılan güzel bir nargile eşliğinde muhabbet gibi yazılmış çoğu bilgi. İmrendim açıkçası. Bu ilk mesajım, beni de muhabbetinize ortak ederseniz bahtiyar olurum.
    Yıllardır süren ve hep hüsranla sonuçlanan kaliteli elma (anasonsuz) tütünü arayışım buraya getirdi beni. O kadar çok dandik ve sahte tütünle kazıklandım ki artık resmen nargileden soğuma aşamasına geldim.
    Öncelikle son birkaç ayda şunu kesin biçimde anladım ki internetten, eminönünden vs aldığım 50 gr ve 1 kiloluk Al Fakher’lerin tamamı sahteymiş.
    Dubai’ye giden bir arkadaşımın getirmiş olduğu 8 adet 250 gr’lık normal/gold/Special Edition Al fakher den sonra bu gerçeği farkettim. Dubai mall – Smokers center’dan gelen hakiki al fakherların tadı, kokusu ve kutusu hatta tütünün kesimi ve rengi dahil kesinlikle çok farklıydı. Tabi en önemlisi tadı eminönünü mamullerine göre on gömlek üstündü.
    Lakin onlar da bitmek üzere. Son haftalarda yine arayışa geçtim fakat artık tamamen ümitlerim tükenmişken burayı buldum. Son bir umutla sizlere danışmak istiyorum.
    Şimdiye kadar onlarca yerden alıp denedim hatta sırf son 3-4 ayda denediklerimden aklıma gelenler: sultan nargile b.evler , lara Beşiktaş , Tekdemir Eminönü , kefo eminönü, bahrin ankara, nargiletutun sitesi. Maalesef kilosu 50 – 70 TL ye aldığım, “bunları cafelere veriyoruz” dedikleri Gold Bahreny/üst kalite elma türünleri beklentiyi karşılamaktan çok uzaktı. Yani Rosanna kadar bile randıman alamadım öyle diyeyim.
    Bu siteler haricinde en son bir adalya duydum ama onu da alabileceğimiz bir site yok sanırım.
    Bu ara elimde kalan hakiki AF Elma bitmesin diye mazaya meyve aromalarıyla karıştırıyorum idareten.
    Yani özetle –
    Adalya nereden alınır, sattığını idda eden ama güvenilirliği bilemediğimiz sitelerden alan tecrübe eden, tavsiye edebilecek var mı?
    Hakiki Al fakher nereden alıyorsunuz,
    Bir de bazı lüks cafelerde Bahreyn elma istiyoruz on numara nargile geliyor, bunlar bu tütünü nereden buluyor? Tütün verebilir misiniz dediğnizde dışarı veremiyoruz diyorlar. Böyle kaliteli cafelerin kullandığı tütünlere nasıl ulaşabiliriz?
    Bu konularda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.
    Saygılar.
    Bahreyn önceden bir markaydı son dönemde merdiven altı imalatı olup satılan her tütüne Bahreyn demeye başladılar.

Al Fakher konusunda mevzu sahtelikten ziyade tazelik, çakma olduğunu sanmıyorum ama piyasada ya eski ya da kamyon arkalarında nemlenmiş mallar dolanıyor, Dubai'den almak kesinlikle ne iyi seçenek hatta aldırabiliyorsanız ben de 250şer gram Gold Çilek, Portakal, Yeşil Elma satın alabilirim

Bir de son dönemde baskın oldu bütün stoklar patladı Eminönünde falan, biraz beklemek gerekiyor kiloluk almayacaksanız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler