User Tag List

Sayfa 77/81 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon
1523 sonuçtan 1.445 ile 1.463 arası

Konu: Nargile sevenler

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ara true passion serisine sardım, oduman ignis ve lüle kullanıyorum. Sanırım çakma samsaris vitria ve lotus II var piyasada deneyen kullanan var mı? Bursa' da gittiğim bir mekanda bundan var orjinali mi çakması mı bilmiyorum ama oldukça randımanlı

true passion denediklerim arasından favorilerim
    %50 okolom + %50 slushy peami (fresh + şeftali)
    %100 slushy peami (şeftali)

princess pek beğenmedim, gaza fena değil ama aradığım tatlar değil

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ***** evde karantinaya çekilmişken zaman geçirmek için nargileye sardım.Normal tütüncülerden almış olduğum tütünlerden pek verim alamadım.Sanırım çakma kalitesiz tütün satıyor.Önerebileceğiz site var mı nargile tütünü alabileceğim.
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı samara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ***** evde karantinaya çekilmişken zaman geçirmek için nargileye sardım.Normal tütüncülerden almış olduğum tütünlerden pek verim alamadım.Sanırım çakma kalitesiz tütün satıyor.Önerebileceğiz site var mı nargile tütünü alabileceğim.
    güncellemiş olayım konuyu,

adalya love 66 ve lady yi norma tütüncüden açık şekilde aldım fakat mentol tadından başka bi tat aroma alamadım.
    Pls nane-limon da almıştık ve çok beğendim genelde tütüncülerde var pls ve mmc bandrollü paketlerde. diğer aromalarını da alıp denicem
    daha kaliteli tütünler için ben de alacak yer bakınıyorum

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gixom Tobacco isteyenler var ise arkadasım üreticisi... Ayarlarız tütün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendimce ictigim tütünleri falan yorumluyorum instagram sayfamdan yardımcı olurum isterseniz aldığım yerlere yönlendirebilirim sayfa ismi hookahapolis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana hediye tütün geldi 1 kg şuanlık onu kullanıyorum social smoke lmn chill pahalı bir tütüne benziyor tadınıda beğendim ilk nargilem bu arada ben folyoyla kapatmıyorum üstünü ama her nargilede kapatıyor muyuz bende kapak gibi bir şey var onu sıkıştırıyorsun üstüne delikli bir kapak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kasttas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana hediye tütün geldi 1 kg şuanlık onu kullanıyorum social smoke lmn chill pahalı bir tütüne benziyor tadınıda beğendim ilk nargilem bu arada ben folyoyla kapatmıyorum üstünü ama her nargilede kapatıyor muyuz bende kapak gibi bir şey var onu sıkıştırıyorsun üstüne delikli bir kapak
    Gayet iyi bir tütündür. Nane ve buz içeren karışımlarda Folyo önermem çünkü içimde direk ön plana atıyor nane ve buz aromasını patlatıyor. O kullandığınız kapağı kömürün ısısı düştüğünde ısıyı hapsetmek için kullanılıyor duman performansı düştüğünde kapatmanızı öneririm diğer türlü ısıyı hep yüksek tuttuğu için tütünde yanma oluyor

oss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar istanbul anadolu hookah home var mı ?bildiğiniz
    bulamazsam kendim yapıcam alfakher anason nereden bulabilirim orjinal

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Love66 içtiğim takımım kırıldı bugün. İnternetten, çok pahalı olmayan, güzel takımlar bulunan site tavsiyesi alabilirim. Güvenilir, daha önce alışveriş yaptığınız bi yer olursa daha iyi olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blackday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet iyi bir tütündür. Nane ve buz içeren karışımlarda Folyo önermem çünkü içimde direk ön plana atıyor nane ve buz aromasını patlatıyor. O kullandığınız kapağı kömürün ısısı düştüğünde ısıyı hapsetmek için kullanılıyor duman performansı düştüğünde kapatmanızı öneririm diğer türlü ısıyı hep yüksek tuttuğu için tütünde yanma oluyor
    abi 1.5 2 saat boyunca içimi oluyor ve tadını hiç kaybetmiyor kömür bitene kadar.lüleye filtre koyuyorum üstüne tütünü onun üstüne kapağı var sonra köz yeri var onu geçiriyorum üstüne..kapak közün üstüne konmuyor yani közle tütün arasına geçiriliyor

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Love66 içtiğim takımım kırıldı bugün. İnternetten, çok pahalı olmayan, güzel takımlar bulunan site tavsiyesi alabilirim. Güvenilir, daha önce alışveriş yaptığınız bi yer olursa daha iyi olur
    Bir çok farklı takıma sahibim en çok keyif aldığım iki takımı paylaşayım sizinle
    NU UFO Celik Nargile Takımı Full Set – NU – Nargile Uzmanı
    Biri bu ürün pahalı fakat gerçekten çok keyifli
    Skygo Kefo Bombus Nargile TOPG-70647314 | Trendyol
    Bu ürün kefo bombus veya trip ikisi de çantalı çok küçük ev tipi fiyatları 200 TL civarıyken 300-400 olmuş fakat gerçekten hem tad hem duman performansı harikadır küçük ve masaüstü takımlara ön yargılıydım gayet başarılı bir çok çelik takımdan çok ama çok daha iyi ve ev kullanımına çok uygun.
    Tavsiyem bunlardan biri yine paşa nargile sayfasına bakabilirsiniz internetten orada da takımlar mevcut mutlaka çelik takım alın ama.

Alıntı kasttas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Folyo yaparsanız kapakta varsa eğer içemezsiniz zaten çok zorlar sizi açması özellikle kapak koymanız yeterli social smoke çok iyi markadır lemon chill de nargile kafelerde 70-200 TL arası tek kafa verilen harika bir tütün afiyet olsun.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    oduman kullanıyorum, epey memnunum.
    Boyları küçük, duamn performansı harika. Ufak olduğundan sağa sola da kolay taşınıyor.
    Nargile | Nargile Fiyatları | Nargile Takımı | Oduman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anadolu yakasında jibiar adalya gibi tütünleri nerede bulabilirim?

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takım olarak Kefo Kelkit var çok güzel iş görüyor temizliği vs kolay . Kendi web sitelerinde online satış var

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çoğu tütünün çakması satılıyor çok piyasada diye biliyorum o yüzden bilinen yerden almaktan fayda var herzaman.

Ben tütün olarak şuan kentucky çeşitlerinden kullanıyorum. Takım olarakta babil kuru kafa ve üst takım Amy Delux. Kalite ve temizleme açısından memnunum boy olarak nispeten kısa kalıyor, kafa biraz ağır sadece ama heryere kolaylıkla götürülebilir seviyede bi takım.
    Barış

sertac1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba replika samsarisler fazla performans veremiyor folyo ve lotus ile denedim malesef nefesime yazık hemen porselen luleye geçiş yaptım tavsiyem lotus kullanmanız 2 küp koz ile 1.5 saat icim yapabiliyorum

Ve 2 aydır evde olduğumdan dolayı hergun ictigimden Tavsiyelerimi yazdım

Pls-honolulu ananas mango buz (kesinlikle oranlar müthiş ayarlanmış içtikçe icesiniz geliyor içerik adalya hawaii ile aynı ama adalyadan daha iyi olduğunu söyleyebilirim

Revoshi siyah üzüm (içtiğinizde siyah üzümün tadını alabiliyorsunuz ve baymiyor denemeyenlere tavsiyemdir

Revoshi candy Eskimo içerik tatlı şekerler sakız mentol
    Aşırı fresh bir ürün mentolu çok yoğun eger biraz mentolu azaltirlarsa iddali bir ürün olabilir

Revoshi bisküvi kokusu yoğun ama içim olarak beni hayal kiriklina uğrattı ben begenmedim deneyecek olanlar 50 Gr alabilirler

Revoshi mastik sakız icerik damla sakızı mentol
    Gercekten iyi ayarlanmış bir ürün damla sakızı baskın değil alt notadan mentol geliyor tavsiye ederim

Revoshi panço villa içerik tatli kavun mentol tutku meyvesi limon

Üretici kavun sevmeyenlere kavun sevdiricek cinsten bir ürün hazırlamış önden tatlı kavun tutku meyvesi alttan mentol tadı geliyor herkesin beğeneceği bir tutun favorimdir tavsiye ederim

Revoshi üzüm oncelikle bir elfakhir değil ama yoğun bir aroması var denenebilir

Revoshi üzüm nane yoğun nane sevmediğim için beni baydı çok hoşuma gitmedi

Revoshi 01 kodlu sert anason güzel bir ürün olmuş içerken hafif tatlı boğaz yakıyor demlemeden bile sert bir şekilde icebilirsiniz demlediginizde aşırı sert oluyor naklayi andıran bir ürün olarak aklımda kaldı tavsiye ederim

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oduman n2 tavsiye ederim yıllardır kullanıyorum, içim rahatlığına o kadar alıştım ki kahveci takımlarında içemiyorum artık. Oduman n2 den ötesi alpha x tir onun da fiyatı *****.
    Çakma samsaris ve kaloud ile true passion uzun zamandır kullandığım kombinasyon, slushi peami ve okolom karışımı ise efsane 2x2 közle min 2. Saat için yapabiliyorum

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 lira gibi bir maliyetle içki şişesinden kendi takımınızı yapabilirsiniz.
    Performans konusunda da hiç şüpheniz olmasın, düşünürseniz detayları burada paylaşabilirim

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YellowCanaries Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasında jibiar adalya gibi tütünleri nerede bulabilirim?
    Adalya şu an piyasada yok bulduklarınızın %99'u sahte. Piyasaya bandrolle gireceğini söyledi bir deneme yaptı ama bulma ihtimaliniz çok düşük.

Fakat FEZ Tobacco Adalya firmasına ait. Adalya sadece ihracat yaptığı için bandrolü yok yani satışı yasal değil bunun için FEZ firmasını satın aldılar ve oradan aynı tütün isimleriyle satış yapıyorlar kalite olarak Adalyaya çok yakın hatta aynı diyebiliriz. FEZ Tobacco ürünlerini tercih edin tavsiyem en azından orijinal içmiş olursunuz.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler