User Tag List

Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon
1523 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Nargile sevenler

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Nargile sevenler

nargile sevenler nargile ile uğraşanlar , yaz geldi, bizim balkon yazakşamları tam oturup keyif yapmalık, nargile aldım , elma tütünü, nargile közü vs. ilk denedim tütünü az koymuşum beceremedim haliyle, internetten videolar izledim ağzına kadar doldurmakgerekiyormuş

BORKED

http://www.youtube.com/watch?v=QeOjw...eature=related

öyle yaptım, ağzına kadar doldurdum , közümü yaklaşık 10 dk ocak üstünde tuttum
    közüm şunun aynısı, yuvarlak ocap tipi kömürlerden

folyonun üstüne koydum denedim, ama bi türlü tutturamadım, çok yanık geliyor çekişte boğazı pert edecek derecede, hazırlanışındamı yanlışlık yaptım acaba nerede yanlış yaptım bilenlere sormak istedim cafelerde içtiğimde bi süre içmezsem yanıyordu doğaldır fakat bunda daha yeni koydum yeni çektim , ilk olarka nargileyi açmak gerekiyor biliyorum uzun süre yanık şekilde denedim ama ne açıldı ne düzeldi hiçbişey yok ortada 15 dk içtim hala aynı , peki bennerde yanlış yaptım acaba? köz tam kızarmadığındanmıdır ? yoksa kömürün türündenmidir,malzeme kötülüğündenmi, yoksa tütündenmidir? bu arada tütünüm videodaki tütünün aynısı, genelde herkes o tütünü kullanıyormuş, sebebi nedir bilenler yardım ederse sevinirim
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok yanık oluyorsa , 2-3 kat folyo yapmayı dene , delikleri o küçük tut 7-8 tane del , bir de köz koyarken orta kısmı boş bırak kenarlara koymayı dene köz ü ..

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o kömürler
    çok sakıncalı...
    çok...
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KA®ANLIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kömürler
    çok sakıncalı...
    çok...
    neden çok sakıncalı?
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o kömürler güsel degil benden sölemsi

nargile toz kömür almalısın yuvarlak odun gibi olucak

biz sürekli içiyoruz nargile fanatikligi hat safhada

benden sana tavsiye

ya toz nargile kömürü al yada çok güsel nargilelil meşe kömürler var onlardan al

kömür cok iyi yanmalı dışı yandımı hemen alıp koyma içine işlesin uzun ömürlü olur acele etme

elik cok del az del farketmez nargile acılana kadar büyük kömür koyucaksın dana sonra küçük kömürleri kenarlara diziceksin

iki farklı nargili içicisi vardır

1n cisi benim gibi aroma sevenler kenarlara az ve ufaklardan aralarında boşluklu koyucan
    2 ncisi dumancılar onlarda nargile acıldıktan sonra kenarlara sık kömür koyucaklar

ve eger nargilen ile hrzaman elma içiceksen sorun yok ama kavuna geciceksen yeni bagırsak almalısın ve nargileyi hazırlamadan önce pirinçe harbi yapıcaksın şi,şeyide temzilemelisin

her farklı aroma tütünü için farklı bagırsak farklı lüle kullan zevk alırsın içtiginden
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya hacı bende çok severim bi yeşil elma olsada şimdi tadından yinmez

ama evde beceremedim bende o kömürlerle bi cacık olmuyo defalarca denedim

GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu bilgiler iyi oldu bende hataydan nargile takımı nargile közü tütünü getirtiyorum hem nasıl yapıldığını öğrenmek hemde nelere tikat etmek gerektini gormek adına güzel bilgiler bunları ocakta mı kızartmak gerek közünü yani
    Stock

arfy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ortasını kesinlikle öyle delme ve delikleri bıçakla açma.. iğne kullan delik için en olmadı bi küpe bul ucuyla idare et .. közleri ortasına değilde kenarlarına koymaya çalış birde.. delikleri bıçakla böyle büyük açtıysan kömür tadı alman normal.. bende bayılırım nargileye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kömürler güsel degil benden sölemsi

nargile toz kömür almalısın yuvarlak odun gibi olucak

biz sürekli içiyoruz nargile fanatikligi hat safhada

benden sana tavsiye

ya toz nargile kömürü al yada çok güsel nargilelil meşe kömürler var onlardan al

kömür cok iyi yanmalı dışı yandımı hemen alıp koyma içine işlesin uzun ömürlü olur acele etme

elik cok del az del farketmez nargile acılana kadar büyük kömür koyucaksın dana sonra küçük kömürleri kenarlara diziceksin

iki farklı nargili içicisi vardır

1n cisi benim gibi aroma sevenler kenarlara az ve ufaklardan aralarında boşluklu koyucan
    2 ncisi dumancılar onlarda nargile acıldıktan sonra kenarlara sık kömür koyucaklar

ve eger nargilen ile hrzaman elma içiceksen sorun yok ama kavuna geciceksen yeni bagırsak almalısın ve nargileyi hazırlamadan önce pirinçe harbi yapıcaksın şi,şeyide temzilemelisin

her farklı aroma tütünü için farklı bagırsak farklı lüle kullan zevk alırsın içtiginden
    hazırlamadan önce pirinçe harbi ne demek o fırçaları var onlarla mı temizlemem gerekiyor ? ne gibi zararı olur temizlemezsem ? öğrenmek istiyorum ne yaparsam ne olur diye

silindir közler evde yapmaya uygun değil sanırım

bir de şöyle kömürler var kullanışlı görünüyor bunlara ne dersiniz

http://www.sahibinden.com/nargile_ko...XQQdisplayitem
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Malii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden çok sakıncalı?
    kansorojen madde içeriyor o kömürler.
    zaten kötü tat almanızın BAŞ sebebi de o kömürler hep bir YANIK tad almanıza neden olur o kömürler.

miniksin dediği gibi meşe kömürlerden almalısın nargilenin tadına varmak için.

o kömürleri kesinlikle kullanma, çok kükürt içerdiğini düşünüyorum ben dolayısıyla yanık tadı veriyor acı bir tad o kömürler, bende zamanında denedim...

miniks zaten gerekli şeyleri yazmış

bu aralar bende GÜL NANE'ye fena sarmış durumdayım, eski bir ELMA NANE ci olarak...

delik Orantılı bir şekilde ÇOK FAZLA olmamakla beraber çok KALIN da delikler olmasın.
    ilk nargileyi açmak için közü biraz fazla tutmak yararlı olacaktır ama nargile açılır açılmaz ufaltmakta fayda var...

bir org yapılsamı nargile night diye acaba
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arfy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortasını kesinlikle öyle delme ve delikleri bıçakla açma.. iğne kullan delik için en olmadı bi küpe bul ucuyla idare et .. közleri ortasına değilde kenarlarına koymaya çalış birde.. delikleri bıçakla böyle büyük açtıysan kömür tadı alman normal.. bende bayılırım nargileye
    kürdanla deldim bu videodaki deliklerin yarı sayısı kadar açtım yani bu kadar çok değildi ama bakalım iki üç kat folyo deneyeceğim
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

arfy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten kötü tat almanızın BAŞ sebebi de o kömürler hep bir YANIK tad almanıza neden olur o kömürler.

o kömürleri kesinlikle kullanma, çok kükürt içerdiğini düşünüyorum ben dolayısıyla yanık tadı veriyor acı bir tad o kömürler, bende zamanında denedim...

bu aralar bende GÜL NANE'ye fena sarmış durumdayım, eski bir ELMA NANE ci olarak...

delik Orantılı bir şekilde ÇOK FAZLA olmamakla beraber çok KALIN da delikler olmasın.
    ilk nargileyi açmak için közü biraz fazla tutmak yararlı olacaktır ama nargile açılır açılmaz ufaltmakta fayda var...

her konuda bir hayır vardır

+ arfy

bu kömürlerden hiç kullanmadım ama sorun kömürden olabilir bu durumda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nargile kömürlerini direk çıplak ateş üstüne bırakınca da oluyor ( set üstü doğalgaz ocağı vs.)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

elma ve kavun hastasıyım, bikere biyerde üzümlü içmiştim çook hoşuma gitmişti bi daha bulamadım aynı yerde de kalmamıştı
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden de bulman zor kömürü

nargilenin gövdesi pirinçtir orayı harbiliceksin farklı tütün içmeden önce ki tatlar karışmasın güselce yıkıcan sonra

bagırsak dedigimde marpucun yokmu hortum o işte onu da kavun muız elma capicino artık ne iciosan hepsi için ayrı ayrı alıcaksın bir tane

lüle de tütünü koydugun dalga onuda her tütütün için ayyrı alırsan devamlı yıkamak zorunda kalmassın hem yıkayınca aroma tadı bozuluo bence

zaten 2 3 kere içmeden nargileden tam keyif alamassın
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladım peki nargile satışı yapan yerlerde mesela sultanahmette falan bayağı dükkan var, atıyorum mesela meşe kömürü aldım veya toz kömür aldım onları evde yapabilmem kolaymı ? ne şekilde yapılır ? maşayla tutularak ?
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yani tsadüf suki

bu aralar fena gül nane ye sarmış bulunmaktayım aynı şekilde

istanbul anadolu yakasındakiler ile aslında bugun akşam bir yalı cafe mi yapsak oranın nargilesi oramı hoşuma gidiyor
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Malii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım peki nargile satışı yapan yerlerde mesela sultanahmette falan bayağı dükkan var, atıyorum mesela meşe kömürü aldım veya toz kömür aldım onları evde yapabilmem kolaymı ? ne şekilde yapılır ? maşayla tutularak ?
    birtane derin süt kaynatma kabı satın alırsın tahtakaleden bir tane maşa sana yeterlim olur bir de tugla al balkon zeminine zarar vermessin

istersen sultanahmette de var maşa ve tutmaklı kap satanlar ama onlar gecirgenzi yapıolar

en iyisi tahtakale esnafından alışveriş yapmak

bu arada tekel tütünü kesinlikle almayın tütün cok ıslak harika kokusu beni bitirdi aldım ama içmeye gelince cok kısa süreli aroma veriyor snra ne içtigin belli degil

en iyisi bahrain tütünler biraz pahalı ama bence bu zevke deger zaten hergün içmiosun haftada bir kere iki kere
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mali ben silindir seklindeki mese kozleri ocaga koyuyodum abi bi ucundan yanmaya baslayip tamami kor hale geliyordu, istersen yarisindan sonra ters cevirirsin o da olur..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler