User Tag List

Sayfa 1/8 123 ... SonSon
141 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İstanbul Garaj TV (İnternet Tv Projesi)

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation İstanbul Garaj TV (İnternet Tv Projesi)

Yeni bir projeye başlıyorum kendi ekibimle yakın zaman içerisinde.Tv bir türlü kısmet olmadı,olmuyor uğraşmalarımıza rağmen Biz de düşündük ki İstanbul Garaj ile beraber ortak bir proje yapalım.Saolsun Oktay abi kırmadı beni,onay verdi.

İstanbul Garaj,1400 m2 alana sahip bir yer.Garaj içerisinde otomobil ile alakalı aklınıza gelebilecek her şeyi yaptırabiliyorsunuz.Bu yüzden hem ekibim için,hem de bu işe gönül vermiş olan herkes adına program açısından en uygun yer olarak düşündüm.

Projeden kısaca bahsetmek gerekirse;her hafta farklı bir bölümü yayında olacak.Geneli Facebook ve otomobil ile alakalı bir çok forumdan paylaşılacak.Otomobil ile alakalı yapılan işlemlerin konu alınacağı projede,insanların merak ettiği ve gözlemleyemediği bütün işlemler gün yüzüne çıkmış olacak.Örneğin;X ustanın o gün X otomobiline uyguladığı çamurlukların şişirilme uygulaması her yönüyle paylaşımda olacak.Bu işin inceliği,avantajları ve dezavantajlarıda ustamız tarafından cevaplanacak.

Proje yakın zamanda bütün eksiklikler giderildiği zaman yayında olacak.

Geliştirme aşamasında ki projemiz ile ilgili yorumlarınızı ve isteklerinizi merak ediyorum Neler yapmak gerekir ya da neler yapmamak gerekir gibi..

Ufak bir demo : http://www.vimeo.com/10650025

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle başarılar dilerim
    anladığım kadarıyla bu discoverydeki gibi bi garajın gündelik olaylarını yapılan işlerini çekiceksiniz dimi

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    usta yerine aracın sahibinin anlatması daha hoş olur bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle başarılar dilerim
    anladığım kadarıyla bu discoverydeki gibi bi garajın gündelik olaylarını yapılan işlerini çekiceksiniz dimi
    Teşekkür ederim.Evet,hemen hemen Fakat daha farklı bir şekilde.

C2VTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı Olsun Buğra abi İnşallah Bir Terslik Çıkmaz ...
    İnstagram : onebimmerstory

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.Evet,hemen hemen Fakat daha farklı bir şekilde.
    bence gayet güzel olur zaten sizin kaliteniz tartışılmaz başarılı olcağına eminim .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GKS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta yerine aracın sahibinin anlatması daha hoş olur bence
    Mantıklı.Ancak şöyle bir şey var ki;otomobil sahibine sadece neden böyle bir uygulama yaptırmanın gerekli olduğunu düşünüyorsunuz diyebilirim.Genel detayları usta biliyor sonuçta

Alıntı C2VTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Olsun Buğra abi İnşallah Bir Terslik Çıkmaz ...
    Saol kardeşim.İnşallah.Anlaştık her yönüyle,bakalım.Demoya başlıyorum önümüzdeki hafta.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gayet güzel olur zaten sizin kaliteniz tartışılmaz başarılı olcağına eminim .
    Teşekkür ederim.İnşallah.Benim kafamda ki;RIDDIM TV'nin biraz daha detaylısı

Ersin YILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugra basarılar sabırsızlıkla beklıyoruz bızde.kısılerın araclara yaptırmak ısteyıpte cekındıgı noktalar olur camurluk sısırme vs mesela ordakı sakıncaları vs dedıgın gıbı ustanın anlatımıyla gorselı ıle gormek kısılerın aklındakı soru ısaretlerını kaldıracaktır.yapılan modıfıkasyonların ıslem asamalarını bızlere aktarabılırsenız cok yararlı olucaktır takıp eden kısıler acısından yada kendımızın yapabılecegı ıslemler olursa bunlarıda yol ızlemede kullanabılırız guzel bır dusunce ıns kısa zamanda aktıf hale gelır.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Güzel proje buğra , hergün discoveryde benzer programları izliyorum ve keşke türkiyede de olsa diyorum..

Başarıyla kalkarsınız altından inşallah.

Türkiyede ki otomobil videolarında , programlarında dikkat ettiğim şey mikrofon uzatılan kişi kendini , yapılan işi tam ifade edemiyor.Bunun önüne geçebilirseniz güzel bir anlatım olursa süper olur

JDM VTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende hayırlı olmasını dilerim sizin için öncelikle. kendimce izlediğimde görmek istediğim noktaları belirtmek istedim nacizane;

*usta detaylı bir şekilde anlatım yapmalı

*kullandığı malzemeyi tanıtıp o ürün hakkında bilgi verip nasıl kullanılması gerektiğini anlatmalı

*maliyet konusunda insanlara yaklaşık değerleri söylemeli diye düşünüyorum

*anlatımda çok teknik-detay uslub değilde anlayabileceğimiz tarzdan bi uslub olması

gerektiğini düşünüyorum saygılarımla

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hadi hayırlısı gülüm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ersin YILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugra basarılar sabırsızlıkla beklıyoruz bızde.kısılerın araclara yaptırmak ısteyıpte cekındıgı noktalar olur camurluk sısırme vs mesela ordakı sakıncaları vs dedıgın gıbı ustanın anlatımıyla gorselı ıle gormek kısılerın aklındakı soru ısaretlerını kaldıracaktır.yapılan modıfıkasyonların ıslem asamalarını bızlere aktarabılırsenız cok yararlı olucaktır takıp eden kısıler acısından yada kendımızın yapabılecegı ıslemler olursa bunlarıda yol ızlemede kullanabılırız guzel bır dusunce ıns kısa zamanda aktıf hale gelır.
    Teşekkür ederi.Evet,bahsettiğim aynen bu Fakat ustamızın öyle bir sunması gerekiyor ki,hem izleyen hem de dinleyen tam olarak ne yaptırmak istediğinin ya da ne yaptırmaya çalışacağının farkına varabilsin.Hem avantajlarını görsün,hem de dezavantajlarını.Dediğin gibi bu sayede insanlar kafalarında ki sorulara bir yanıt bulabilecekler.Detay detay işlemleri aktarmayı düşünüyorum.Zaten 2 kamera çalışacağım için bir kamera sabit bir çekim yapacak.Diğer kamerada detaylara yönelecek.

Özellikle DIY (Do-It-Yourself) adında bir bölüm oluşturmak istiyorum

Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel proje buğra , hergün discoveryde benzer programları izliyorum ve keşke türkiyede de olsa diyorum..
    Başarıyla kalkarsınız altından inşallah.
    Türkiyede ki otomobil videolarında , programlarında dikkat ettiğim şey mikrofon uzatılan kişi kendini , yapılan işi tam ifade edemiyor.Bunun önüne geçebilirseniz güzel bir anlatım olursa süper olur
    Teşekkür ederim Özgür.Discovery'de ki programları bir kaç kez izleme fırsatı buldum.Gerçi geneli custom choppers'dı Fakat tam olarak izleyicinin ne izlemek istediğini artık anlayabiliyorum ya da anladığımı sanıyorum Benim amacım bir ilki başarmak ve gerçekleştirmek.Bunun içinde herkesten yardım bekliyorum çünkü bu proje hepimizin projesi olsun istiyorum.İnşallah bahsettiğin gibi dileklerin gerçekleşir.

Diğer konuda haklısın.Ustalardan bir çoğu ya da hepsi kamera karşısına çıkmadı büyük ihtimal.Fakat bunu her bölümde daha iyi yerlere çekmeye çalışmak lazım.En iyi yol yaka mikrofonu.Doğal olurlarsa ve kamera yokmuş gibi haraket ederlerse gerçekten bomba olur

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Aynen yaka mikrofonu güzel fikir,Bu ara discovery de west coast customs'ı gösteriyolar.

Adamlar rahat tabi Adam işini yaparken çatır çatır konuşuyor

tyMu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolay gelsin güzel proje , istediğin gibi olur umarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir iş olacağından eminim tw de hep 0 araçlardan bahsediliyor modifiyeye hala insanların bakış açısı farklı pimp my ride örneğinde bir programı yapabilecek kişiler var tr de ama olmuyor ne yazıkki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JDM VTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende hayırlı olmasını dilerim sizin için öncelikle. kendimce izlediğimde görmek istediğim noktaları belirtmek istedim nacizane;
    *usta detaylı bir şekilde anlatım yapmalı
    *kullandığı malzemeyi tanıtıp o ürün hakkında bilgi verip nasıl kullanılması gerektiğininlatmalı
    *maliyet konusunda insanlara yaklaşık değerleri söylemeli diye düşünüyorum
    *anlatımda çok teknik-detay uslub değilde anlayabileceğimiz tarzdan bi uslub olması
    gerektiğini düşünüyorum saygılarımla
    Teşekkür ederim.İnşallah.Süper öneriler Anlatım için belki bir stüdyo yapabiliriz ya da işlem sırasında anlatabilir,tam olarak bilmiyorum nasıl bir yol izleyeceğimizi.Geliştiriyorum dediğim gibi.Ürün ve kullanılan malzeme ile ilgili öneri güzel,başarılı gerçekten.Maliyet tabi anlatılacak fakat pek işçilik maliyetini karıştırmak istemiyorum.Çünkü X ile Y arasında bir hayli fark olacaktır Uslub konusunda da haklısın Ben herkesin izlemesini istiyorum çünkü.

Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı gülüm
    Teşekkür ederim abicim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen yaka mikrofonu güzel fikir,Bu ara discovery de west coast customs'ı gösteriyolar.
    Adamlar rahat tabi Adam işini yaparken çatır çatır konuşuyor
    Geçen izledim onun bir kaç programını fakat hepsi de kamera karşısına geçmeye alışmışlar.Mesela;bir koltuk dekoru yapmışlardı.Patron beğenmedi,adam tekrardan yaptı.Kavga etmişlerdi Güzel aslında.Ona biraz daha zaman var gibi.

Alıntı tyMu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin güzel proje , istediğin gibi olur umarım
    Teşekkür ederim.İnşallah.

Alıntı Yigit Kerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir iş olacağından eminim tw de hep 0 araçlardan bahsediliyor modifiyeye hala insanların bakış açısı farklı pimp my ride örneğinde bir programı yapabilecek kişiler var tr de ama olmuyor ne yazıkki
    Teşekkür ederim.İnşallah.Benim tek isteğim bu işi ilerleyen zamanlarda tv'ye götürmek.Tabi başarabilirsek

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun Buğra , umarım istediğin şekilde gerçekleşir bu proje
    EMC

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)