User Tag List

Sayfa 1/17 12311 ... SonSon
320 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tdu2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tdu2

http://www.youtube.com/watch?v=a6C4RtnMjP0

http://www.youtube.com/watch?v=YyiWxIwQVL4

VG247 sitesi Test Drive Unlimited 2'nin yönetmeni Alain Jarniou ile bir röportaj yaptı. Röportaj sonrası haliyle yeni oyunları hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Alain Jarniou, röportajında Test Drive Unlimited 2'nin bu yıl açık betasının yapılacağını söyledi. Yani herhangi bir davetiye veya key sistemi olmadan herkes bu betaya katılabilecek. Fakat bu betanın hangi platformlara yapılacağı henüz bilinmiyor.

Bunun yanı sıra Alain Jarniou, TDU 2'deki motorsikletler hakkında konuştu. Alain Jarniou, Test Drive Unlimited 2'de morosiklet kullanacağımızı doğruladı. Fakat Jarniou, motorsikletlerin oyuna sonradan yani bir DLC(İndirilebilir içerik) ile oyuna geleceğini, bunun için biraz zaman istediklerini de sözlerine ekledi.

Ayrıca Test Drive Unlimited 2'ye gelecek olan yamaların kullanıcıların isteği doğrultusunda şekillendirileceği de röportajda konuşulan bilgiler arasında.

Test Drive Unlimited 2, eğer bir aksilik(erteleme) olmazsa bu sonbaharda Xbox 360, PC ve PS3 için çıkacak.

Oldukça önemli bir geçmişi bulunan ve yarış severlerin merakla beklediği Test Drive serisinin yeni oyunu Unlimited 2'den yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Oyunu ön inceleme sayfalarına taşıyan Gamestar'ın yeni sayısında bir çok önemli bilgiye de yer verilmiş. Bu bilgilerden en dikkat çekeni ise oyunda iki farklı ada bulunacağının doğrulanmış olması. Hatırlayacağınız gibi oyunun İspanya'nın turistik adası Ibiza'da geçeceği açıklanmıştı. gamestar dergisinin son sayısında oyun için ikinci bir ada daha ortaya çıktı. Oyunda Hawaii adalarının en büyük ve kalabalık adalarından biri olan Oahu'nun da yer alacağı belirtildi. Dergide göze çarpan yeni detaylar şu şekilde ;

- İlk Unlimited oyununda da bulunan Oahu, yeni yollar ve rotalar ile ikinci oyun için yeniden tasarlanmış. Yepyeni evler, arabalar ve yarışlara girebileceğimiz bu adaya hava alanlarını kullanarak geçebileceğiz.

Oyunda daha önce hava değişiminin ve farklı hava şartlarının olacağı açıklanmıştı. Güneşli bir hava varken birden değişen hava şartları ile karşılaşabileceğiz.

- Yağan yağmur sonucu, çamurlu yollar ortaya çıkacak ve çamurun araç üzerindeki etkisini görebileceğiz.

- Oyunda Lancia Delta Integale aracının olacağı doğrulanmış.

- Oyunda araca göre farklı fizik kuralları olacak. Yani Audio TT ile Ford Mustang arasındaki sürüş dinamikleri hissedilebilir şekilde farklı fiziler ile karşımıza çıkacak. Oyuncuya daha gerçekçi bir sürüş dinamiği ve hissi verileceği söyleniyor.

kaynak bölümsonucanavarı.com

mükemmel bi oyun bizi bekliyo ilki çok güzeldi ikinciside süper olacak bu arada trailer müzikleri de çok güzel

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bnce okadarda iyi degil oynanabilirliği 1 rezaletti..
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pc de zaten adam akıllı araba yarısı oyunu yok gt olsa süper olur onuda cıkarmıyolar pc ıcın.

DogukanB
    Misafir
    grafikler güzel ama oynanabilirlik kötü. şu lfs nin araç kontrolünü adapta etseler şu oyuna yok satarlar

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pasa35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pc de zaten adam akıllı araba yarısı oyunu yok gt olsa süper olur onuda cıkarmıyolar pc ıcın.
    gt yi pc icin cikarsalar kimse ps almaz...

ama çıksa gözdoktorlari cok zengin olur kesin

_sinan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tdu lfsyle beraber benim en sevdiğim yarış oyunudur heralde , oyun bittikten sonra açılan 'hardcore mode' da oyun çok daha farklı oluyo , o şekilde oynamayan varsa tavsiye ederim veya youtubeden tdu hardcore yazarlarsa oyunun daha farklı olduğunu farkederler , ayrıca araç fazlalığı ve ev sahibi olma tarzı şeylerde bence güzel ayrıntılar..

ikincisi inşallah online oynama olayı olur , bende orjinali olmasına rağmen oynayamıyodum para isteniyodu , bunda öyle bişey yapmazlar inşallah..,

edit : hardcore da arabayı yolda tutamayan birine örnek

http://www.youtube.com/watch?v=l1opxCyTuxw

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _sinan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tdu lfsyle beraber benim en sevdiğim yarış oyunudur heralde , oyun bittikten sonra açılan 'hardcore mode' da oyun çok daha farklı oluyo , o şekilde oynamayan varsa tavsiye ederim veya youtubeden tdu hardcore yazarlarsa oyunun daha farklı olduğunu farkederler , ayrıca araç fazlalığı ve ev sahibi olma tarzı şeylerde bence güzel ayrıntılar..

ikincisi inşallah online oynama olayı olur , bende orjinali olmasına rağmen oynayamıyodum para isteniyodu , bunda öyle bişey yapmazlar inşallah..
    allah allah şöyle bişey var mesela aynı keyi 3 den fazla girersen o key işlemez hale geliyordu ondan olabilir mi acaba ben hala oynuyorum online para fln istemiyor? harcore mod gerçekten oyuna ayrı bir hava veriyor ayrıica yeni oyunda hem oahu adası hem de ibiza adası da olacak 2 adaya uçakla gidip gelecekmişiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pasa35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o oyunlar pc için cıkmaz çünkü ikiside konsol sattıran oyunlar x box için forza ps için gt serisi ama gt4ü emülatörle pcde açıyorum ama çok yawaş ağır çekim oynatıyor

_sinan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TURBONUR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah allah şöyle bişey var mesela aynı keyi 3 den fazla girersen o key işlemez hale geliyordu ondan olabilir mi acaba ben hala oynuyorum online para fln istemiyor? harcore mod gerçekten oyuna ayrı bir hava veriyor ayrıica yeni oyunda hem oahu adası hem de ibiza adası da olacak 2 adaya uçakla gidip gelecekmişiz
    allah allah ben biçok kişiye yüklemesi için vermiştin ondan olabilirmi acaba ama acayip içimde kaldı tdu yu online oynayamamak

Ozan'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gt5 ertleınıp duruyor ps3 te cıkmıyor pc de hıc cıkmaz evet tdu1 ın ınanılmaz kotuydu oynanabılırlıgı halen forza3 le yardırmaya devam
    Godzilla...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _sinan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah allah ben biçok kişiye yüklemesi için vermiştin ondan olabilirmi acaba ama acayip içimde kaldı tdu yu online oynayamamak
    evet ondandır hatda sen yükledikden sonra diğer verdiğin 2 arkadaşın da online oynayabilmiştir ama ondan sonrakiler için kopya sayılıyo oyun ayrıca tavsiye ederim gerçekten cok zevkli oluyo online

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TDU yolları ve otomobiller cok iyiydi.

Hala o kadar genis bir map ve arac cesidi hicbir oyunda yok.

TDU2 offroad aracları da olacak, Q7 gibi

Ama sonbahar cok gecmis, ben 1-2 aya cıkar diye bekliyordum.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz nasıl bir milletiz çözemedim valla hala Biri çok iyi derken öbürü iğrençti diyo hatta neredeyse kusacak Eğer tduya kötü diyenler varsa daha gerçeğe yakın hangi oyun var söylesin . Garaj kiralayabiliyorsun , ev alabiliyorsun , araçla teste çıkabiliyorsun vs. vs. Bence en kaliteli , eglenceli yarış oyunlarından biri diğeri pist oyunu olarak race driver grid
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz nasıl bir milletiz çözemedim valla hala Biri çok iyi derken öbürü iğrençti diyo hatta neredeyse kusacak Eğer tduya kötü diyenler varsa daha gerçeğe yakın hangi oyun var söylesin . Garaj kiralayabiliyorsun , ev alabiliyorsun , araçla teste çıkabiliyorsun vs. vs. Bence en kaliteli , eglenceli yarış oyunlarından biri diğeri pist oyunu olarak race driver grid
    cok kötü demek oyunun hakkını yemektir bence sürüşde kötü olan tek şey yolların resmen kat kat olması araba resmen yoldan sekiyodu tamam bir forza lfs kadar sürüş dinamiği gerçekci deil ama çok ta kötü deil hatta g25le fln oldukça zevkli hele 4 5 araba haritada gazlamak mükemmel oluyodu

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bu bahsettiklerin bir oyunun gerçekciliğini göstermez ki , oyunda ev sahibi olmak yada garaj kiralamak araba sürüşünü oynanabilirliğini iyileştirmiyor.

Geniş seçenekli bir oyundu ama sürüşü güzel değildi

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oyun fizikleri çok önemlidir benim için. Geriye kalan her şey süslemedir vs vs.

Bunu şey gibi düşünebilirsiniz. Sabah yataktan kalkan hatun güzelse gerçekten güzeldir gibi. Makyajlanıp itelenenler gibi değil yani. Live For Speed işte bu yüzden ...
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler elinde %100 save olan varmı..internetteki bozuk savelerden değil kendi oynadıklarınızdan?

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sistem ne istiyor ondan haber verin
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    indirdim yüklemeye başladım bakalım almaya değer mi nette oynamak için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)