User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
79 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Sti Sorunsalı

bahadırtelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende daha önce görüşmüştüm sahibiyle ben arabanın yattığı yerin ordaki iş merkezlerinden birinde çalışıyorum onun için orda duruyor demişti 1-2 yıl önce

toprak123
    Misafir
    sizin neyin varki başkasının malına eleştiriyosunuz herkes sallıyo bişeyler yok araba bostancı sanai de yatmış ben orda çalışyorum çok bilmişler araç yetkili serviste yapılıdı faturalarıyla duryo leşmiş sizin bindiginiz yada hayatanızda binemediginz seyleride biliyorum çogunuzda beni tanıyo bu size yeter....

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende Bostancı sanayinde çok yattığına şahidim... sağlam olsa o kadar yatmazdı. vardr bi sorunu ki o kadar ay yattı
    Yatarken bütün site görmüş herhalde bende yatarken görmüştüm iş bankasının önünde

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı toprak123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin neyin varki başkasının malına eleştiriyosunuz herkes sallıyo bişeyler yok araba bostancı sanai de yatmış ben orda çalışyorum çok bilmişler araç yetkili serviste yapılıdı faturalarıyla duryo leşmiş sizin bindiginiz yada hayatanızda binemediginz seyleride biliyorum çogunuzda beni tanıyo bu size yeter....
    araç sahibimisin ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldiniz, benim arabam nasıl acaba biliyosunuz madem?
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

toprak123
    Misafir
    siz beni arabamı nerden tanıyosunuz bir gurup veletin yaptıgı muhabbete bak arabam bostantıcı sanai de yatıyomus ben orda çalışıyorum aracamıda oraya park etmem dogal yok arabam tornacıdamıs arabam yetkili serviste yapıldı faturalarıyla duruyo szin o *** atıgınız jant 2500 euro sen o kadar parayı bi arada görmeşindir binemedigin şeyler çamur atmaktan vaz geçin

toprak123
    Misafir
    araç sahibiyim

DogukanB
    Misafir
    oxigin jant mı 2500 euro ?

Jam da Joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz beni arabamı nerden tanıyosunuz bir gurup veletin yaptıgı muhabbete bak arabam bostantıcı sanai de yatıyomus ben orda çalışıyorum aracamıda oraya park etmem dogal yok arabam tornacıdamıs arabam yetkili serviste yapıldı faturalarıyla duruyo szin o *** atıgınız jant 2500 euro sen o kadar parayı bi arada görmeşindir binemedigin şeyler çamur atmaktan vaz geçin
    2500 euroyu bir arada görmeyi geç, senin arabana istediğin parayı sadece motor içine harcayanını gördüm ben bu sitede o nasıl olucak ?
    unless you ride the beast
    you wouldn't understand

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç sahibiyim
    tahmin etmişdim, eğer aracın dediğin kadar temiz ise diyeceğin tek şey araca ciddi alıcı varsa alsın götürsün istediği servise... ama aksine bişey çıkarsa bu kadar kişinin dediği gibi hoş bir durum olmaz, tabi şuda var her malın her fiyattan alıcı vardır

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seni küçükken çok ezmişler sanırım istersen 2500euro ver o senin zevkin senin paran bize göre o jant bir boka benzemiyosa yapabilcek neyin var de baham bana
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahuau akşam eğlencesi çıktı

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paranın havası atılır mı ? Varsa var , sen o jantı takabiliyorsan tak biz takamıyosak bize kalsın . Nedir 2.500 euro deyip hava atmaya çalışmalar . Ayıp , en azından biz böyle gördük .
    Instagram: mutusgarage

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugeyeları bende sevdiğimden dolayı takip ediyorum aşağıda linkini verdiğim arabanın bilgileri doğrultusunda temiz gözüküyor hatta askere gitmicek olsam ben düşünüyordum istersen bir gözat....
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...geye-sti/detay

sayın araç sahibi genel konuştuğunuz için cevap verme gereği duydum... başlık sahibi sormuş millette kullağına geleni ve gördüğünü yazmış. sizde haklı olabilirsiniz onlarda ama kimseye hakarette bulunmaya hakkınız yok... eğer konu en pahalı arabaya binmekse en pahalı araba sizin olsun ama mevzu saygı ve insanlıksa o bizlerde mevcut. çoğu motor modifiyesine yönelen kişi (bu sitede oldukça mevcut) ucuz araçlarla pahalı araçlara ders vermenin zevkinin bambaşka olduğunu bilir... belki aramızda dediğiniz gibi 2500€yu birarada görmeyende vardır onu bir günde harcayanda... dünyanın en fakir insanını bile hiç bir zaman paranızla yeremezsiniz. iş yeriniz sanayideyse bu durumda sanayide tanıdıklarınız mevcut demektir yani bu durumda kimsenin oxigin jantı 2500€ ya satmadığını bilmeniz gerekir. sanırım bilmiyormuşsunuz ki o parayı siz vermişsiniz... umarım aracınız dediğiniz gibidir ve öyleyse istediğiniz paralara inşallah satarsınız fakat değilse de umarım kimsenin bedduasını almazsnız...

saygılar...

kickboxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seni cok yakın tanıyan ınsanları tanıyorm cok sordum arabanı motorcuları arattım (ugur) sanzumanın ıcın. araban ıcın bı kere topladın toplar toplamaz senı caddede gordum sonra gene yattı araban sonra boyandı hatta sanzumanı sıfır topladıgını bıle bılıyorum.Parcalra ıcınde duruyoDU koltugun ustunde yakından bıle baktım bosver sen celallenme
    Olum nissan arabamı arabanın hası kralı subaru yıllardır biz yürüyomusuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EKEray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni küçükken çok ezmişler sanırım istersen 2500euro ver o senin zevkin senin paran bize göre o jant bir boka benzemiyosa yapabilcek neyin var de baham bana
    jantlar da zaten hiç yakışmamış zaten eşofmanın altına sivri burun kösele gibi olmuş

Sercan Keklik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok heycanlandım
    Alıntı Everyone Nickli Üyeden Alıntı
    Aracım Türkiyede TEK!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araçda hoş değil

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AvcI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu araçda hoş değil
    ilan detaylarına bakarak güzel olduğunu sanıyodum subaruyu subaru sahibinden daha iyi kimse bilemez

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)