User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: yardım san dakota

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaw kardesin nereye geliyor ben hala anlayamadim....San Diego mu San Dakotami? San dakota nerede? South Dakota ne alaka vs...

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    san diegoya wt'la gönderirlermi olabilirmi öyle birsey mümkün değil. san diego 1.sınıf tatil bölgesi hiç sanmam..ki eğer gidiyorsa in L.A bayağ bir need a car çünkü aracın olmaması çok büyük eziyet orada..ama dakotadır gönderdikleri yer kuzeyide güneyide çöl gece buz gibi gündüz alev hoş biyer değil eyalet olarakta.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw kardesin nereye geliyor ben hala anlayamadim....San Diego mu San Dakotami? San dakota nerede? South Dakota ne alaka vs...
    south dakota ya gıdıyor ben yanlıs anlamısım
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen online iken ben nasıl böyle bir hata yapıpta konu açtım. Kırılsın ellerim neye yarıyor elizabet.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SoutHeRn FixeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    san diegoya wt'la gönderirlermi olabilirmi öyle birsey mümkün değil. san diego 1.sınıf tatil bölgesi hiç sanmam..ki eğer gidiyorsa in L.A bayağ bir need a car çünkü aracın olmaması çok büyük eziyet orada..ama dakotadır gönderdikleri yer kuzeyide güneyide çöl gece buz gibi gündüz alev hoş biyer değil eyalet olarakta.
    kötü oldu bu ya sbaah bindi ucaga
    Sen online iken ben nasıl böyle bir hata yapıpta konu açtım. Kırılsın ellerim neye yarıyor elizabet.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayirlisi olsun..Bu vesile ile kendine olan guveni dahada artar iste..Bende ilk Amerikaya geldigimde ingilizcem yok gibi birseydi ve yanlizdim..Mecbur oldugundan yapiyorsun atlatiyorsun iste...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayirlisi olsun..Bu vesile ile kendine olan guveni dahada artar iste..Bende ilk Amerikaya geldigimde ingilizcem yok gibi birseydi ve yanlizdim..Mecbur oldugundan yapiyorsun atlatiyorsun iste...
    bu yaşıma kadar ben hiç böyle olmamıştım sabah 6 da bindi uçağa haberde gelmedi hala hayırlısı ile bi varsaydı oraya başka hiçbirşey istemiyorum gideceği yere gitsin en azından nerde olduğunu biliriz şimdi uçaktami yoksa uçak mi bekliyor bilememek çok kötü tek amacım şuan orda bi aile veya bi çalışan öğrenci bulabilmek değilse çok zor olacak tek başına diye tahmin ediyorum

tandogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SSN olmadan hicbirsey yapamaz maalesef...Tum banka islemleri icin fln o numara sart..

Hatta gelmisken birde Amerikan ehliyeti alsin lazim olur
    amerikan ehliyet sınavına türkçe olarak girilebiliyor mu? ya da o özellik kaldırıldı mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kansu_ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaşıma kadar ben hiç böyle olmamıştım sabah 6 da bindi uçağa haberde gelmedi hala hayırlısı ile bi varsaydı oraya başka hiçbirşey istemiyorum gideceği yere gitsin en azından nerde olduğunu biliriz şimdi uçaktami yoksa uçak mi bekliyor bilememek çok kötü tek amacım şuan orda bi aile veya bi çalışan öğrenci bulabilmek değilse çok zor olacak tek başına diye tahmin ediyorum
    Rahat ol yaw....Korkulacak endiselenecek birsey yok

Alıntı tandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerikan ehliyet sınavına türkçe olarak girilebiliyor mu? ya da o özellik kaldırıldı mı?
    Turkce sinav degilde Turkce bilen birini rehber olarak kullanabiliyorsun belirli bir ucret ve randevu karsiliginda...Daha onceden nasildi bilmiyorum ama su an icin burada ( Maryland ) boyle..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vatandaşlık falan hiçbir şeye gerek yok mu?usa ehliyeti almak için?15 gün kalmak yeterli midir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vatandaşlık falan hiçbir şeye gerek yok mu?usa ehliyeti almak için?15 gün kalmak yeterli midir?
    Vatandas olmaya gerek yok ( bkz ben) ..Gecerli bir SSN, Pasaport Amerika vizesi ile birlike ( ne vizesi oldugu onemli degil), adini ve adresini gosteren iki adet fatura yada banka extresi yeterli...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.ne vizesi ile mi gittiniz acaba? bende üniversite için gelmek istiyorumda zor mudur usa hayatı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turizm stajina geldim 1.5 senelik....Sonrasinda turist vizesine cevirdim...Su an esimden dolayi green cardimi bekliyorum...

Hayat zormu kolaymi bilmiyorum en azindan benim icin ilk birkac ay zor gerisi kolaydi...Ancak insana verilen deger herseye bedel....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rahat ol yaw....Korkulacak endiselenecek birsey yok Turkce sinav degilde Turkce bilen birini rehber olarak kullanabiliyorsun belirli bir ucret ve randevu karsiliginda...Daha onceden nasildi bilmiyorum ama su an icin burada ( Maryland ) boyle..
    allah razı olsun kardeşim iyi dileklerin telkinlerin için gece 4 gibi varmış çalışacağı işyerinden karşılamislar kaldığı yer iki kişilik oda bi kırgız arkadaş ile beraber kalacakmış patronu ile beraber o dediğin işlemleri halletçeklermis bugün halkla ilişkiler gibi bi departmanda çalışacakmis uçak yolculuğu dışında herşey çok güzel diyor patronu telefon hattı ve idareten telefon vermiş çalışacağı yere hafta içi bi türk daha gelecekmiş verdiğin bilgiler ve destek için çok tsk ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne demek....Umarim stajini sorunsuz bitirir....

ZaMaZiNGo
    Misafir
    Bende gitmek istiyorum ama bakalım kısmet bi askere gidelimde.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)