User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: En iyi araba fıkraları

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    +16.5

Miami'de üstü açık spor arabasıyla gezen sarışın afet'i trafik polisi durdurur.
    - ''Hanımefendi ehliyetinizi görebilirmiyim?''.
    - ''Nedir o?''
    - ''Hani araç kullanırken yanınızda taşımanız gereken belge, kredi kartı boyutlarında ve üzerinde resminiz olur''.
    Sarışın bayan çantasını aracın koltuğuna boşaltır ve ehliyeti bulur ve memura uzatır.
    - ''Hanımefendi ruhsatı görebilirmiyim?''.
    - ''O'da ne?''.
    - ''Tabiri caiz ise aracınızın kimlik kartı. Genelde torpido gözünde bulunur''.
    Bayan torpido gözünü bulur ruhsatı uzatır.
    Trafik polisi evrakları alıp aracına biner ve merkezle telsiz bağlantısı kurar. Merkezdeki görevli memur aracı kullanan sarışın'mı'' diye sorar.
    - ''Evet''.
    - ''Peki süper bir mini eteği varmı?''.
    - ''Evet''.
    - ''Göğüsleri gömleğinden taşıyor'mu?''.
    - ''Evet''.
    - ''O zaman sen ona doğru yaklaş ve fermuarını indir''.
    Polis memuru merkezdeki arkadaşına bağırarak böyle birşey yapamayacağını söyler ama ısrarlara fazla dayanamaz. Sarışın bayanın yanına yaklaşıp fermuarını indirir. sarışın bayan çok şaşırır.
    - ''YİNE'Mİ ALKOL MUAYENESİ!''...

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpe® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir temel de benden

temel le dursun kamyonla gezmeye çıkarlar..yokuş yukarı çıktıktan sonra aşşağıya inişte temel dursun a ula dursun frenler tutmiyir der..

bu arada yolun sağında ve solunda kurulmuş büyük bir pazar var..yolun ortasında da kız çocuğu top sektiriyor..

temel ula ne yapacaz der..dursun da temel e kız çocuğunu ezmesini söyler..nihayetinde bunlar gözünü hastahane de açarlar ve dursun un eline bir gazete geçer..

ula temel ne yaptun da 1000 kişiyi öldürmişuz..

temel : sorma dursun kız pazara kaçtı !!!
    hahahaahahahhaahhahahaahahahahahhaahhahahahahah
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

thedevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamın biri külüstür arabasıyla trafikte ilerler tam kırmızı ışığa geldiklerinde freni tutmaz ve önündeki son model arabaya vurur,şoförler arabadan iner çarpan adam başlar yalvarmaya,abi sen zengin adamsın benim param yok yaptıramam gel affet beni der adam affeder,yine bir ışığa gelirler yine freni tutmaz ve yeniden aynı arabaya çarpar adam yine,abi sen zenginsin benim param yok gel beni affet der adam affeder,yine bir ışığa gelirler ve aynı adam gene aynı arabaya çarpar adam tam arabadan inecekken adam bağırır abi inme inme benim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amcamın 124 bozulmuş kenara çekmiş o anda bi bmw m3 durmuş amca hayırdır ne oldu
    demiş istersen seni ilerdeki kasabaya kadar çekeyim seni

amca demiş olur ama 60 70 i geçme senin araba hızlı tamam demiş bmwli

başlamışlar gitmeye tam yavaş yavaş giderlerken ferrarinin teki gelmiş başlamış kornalamaya bmw li unutmuş amcayı başlamış rollinge

ibre ler 260 280 300 leri bulmuş

ilerde radar kontrolü varmış memur amirine bilgi veriyormuş

amirim kırmızı ferrari 300 km hızla geliyor arkasından 280 kmle bmw geliyor

AMAN ALLAHIMM ARKADAN MURAT 124 SELEKTÖR YAPIP YOL İSTİYOO
    İNSANLAR VERDİĞİNİZ DEĞER KADAR DEĞERLİDİR FAZLASI DEĞİL

mrm
    Misafir
    Bir murat 124 bozulur.Yanına bir Lamborghini durur.Murat şöförü Lamborghini şöförüne durumu izah eder.Lamborghini sürücüsü de muradı şehre kadar götürmeyi kabul eder.Ama Lambonun şöförü bir istekte bulunur:
    -Abi benim araba çok güçlü.Ben 100 ü geçersem sen arkadan sellektör yak beni uyar. der.Murat şöförü tamam der yola çıkarlar.
    Lamborghini 100-110-120 derken murat arkadan sellektör yapar.Lambo yavaşlar.Bu olay bir kaç kere tekrar eder.Daha sonra bunlar kırmızı ışıkta dururlar.Lambocunun yanına yaklaşan bir Ferrarici ise 'Hadi KAPIŞALIM.' der.Lambocu teklifi kabul eder. Arabalar 100-110-120-130-140 devam eder. Bu arabalar ise polis helikopterine yakalanırlar.Telsizdeki anons aynen şöyledir:'.... dan merkeze .... yolun ...km sinde bir lamborghini ve bir ferrari saatte 200 km hızla yarışıyorlar.Merkez normal olarak: 'ee bunda ne anormallik var.'Pilot şaşkın bir ifadeyle:'Bunların arkalrından gelen bir murat 124 ise bunlara 5 dakkadır sellektör yapıyor.'

redlinemst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir murat 124 bozulur.Yanına bir Lamborghini durur.Murat şöförü Lamborghini şöförüne durumu izah eder.Lamborghini sürücüsü de muradı şehre kadar götürmeyi kabul eder.Ama Lambonun şöförü bir istekte bulunur:
    -Abi benim araba çok güçlü.Ben 100 ü geçersem sen arkadan sellektör yak beni uyar. der.Murat şöförü tamam der yola çıkarlar.
    Lamborghini 100-110-120 derken murat arkadan sellektör yapar.Lambo yavaşlar.Bu olay bir kaç kere tekrar eder.Daha sonra bunlar kırmızı ışıkta dururlar.Lambocunun yanına yaklaşan bir Ferrarici ise 'Hadi KAPIŞALIM.' der.Lambocu teklifi kabul eder. Arabalar 100-110-120-130-140 devam eder. Bu arabalar ise polis helikopterine yakalanırlar.Telsizdeki anons aynen şöyledir:'.... dan merkeze .... yolun ...km sinde bir lamborghini ve bir ferrari saatte 200 km hızla yarışıyorlar.Merkez normal olarak: 'ee bunda ne anormallik var.'Pilot şaşkın bir ifadeyle:'Bunların arkalrından gelen bir murat 124 ise bunlara 5 dakkadır sellektör yapıyor.'
    evet aslı orjinali bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orjinali bu mu 124 ferrariyi çekecek bi de polis helikopterine yakalanacak

paliojet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamaın bırı otobanda bmwyle 100kmh ıle gıderken yanından murat124 baya suratlı bı sekılde gecmıs tabı bmlı basmaya baslamıs 140la yetısmıs 124u sollamıs gecmıs. 1dkıka gecmeden yıne 124 felaket bı sollamayla bmwyıgerıde bırakms. bmwlı dellenmıs baslamıs basmaya 190la 124u gecmıs. artık gecemez dusuncesıyel ortalama 200le gıderken dıkız aynasında bı far belırmıs 124 yıne yapmıs yapcagnı. bmwlı adam krızlere gırmıs otoban cıkısında murat 124un onunu kesmıs sen nasıl olurda bmw gbı bı arabayla dalga gecer gbı oyun yapıosun demıs.. murat 124dekı adam ya dur kardesım moralım bozuk zaten araba 3 e geçmio................
    GERMAN CAR, TURKISH DRIVER.

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zaman bu da benden gelsin

temel kahvede otururken arkadaşlarına ben burdan 4 saatte istanbula giderim demiş arkadaşları inanmamışlar, temel yola çıkmış gerçekten de 4 saat sonra istanbula varmış,temel geri dönmek için yola koyulmuş
    aradan saatler geçmiş, gelen giden yok, üç gün sonra temel memleketine varmış, sormuşlar, "yahu temel 4 saatte istanbula gidiyorsun ,3 günde gelemiyorsun nasıl oluyor bu iş"demişler, temel de demişki "gerizekalular arabaya 6 ileri vites koymuşlar ama geri vitesi 1 tane koymuşlar.."
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi ya gerızekalılar bı tane gerı vıtes koymuşlar hee
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

YUSUF
    Misafir
    temel trafik polisiymiş bir gün millet vekiline ceza kesmiş
    ve soluğu ıssız bir dağ başında almış
    ama alışmış kudurmuştan beterdir illaki ceza kesmem lazım diyomuş içinden
    ne gelen varmış ne giden derken bisiklete binmiş bir papaz yaklaşmış
    temel dur çekmiş ,sana ceza kesicem demiş papaza
    papaz bana ceza kesicem demiş
    temel neden diye sormuş , papaz benim sağımda isa solumda meryem var demiş
    temel heh şimdi an. belledim 3 kişi bi bisiklete biniyosunuz demiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temel iyidir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ingiliz alman ve türk otomobil markalarını hızlanma ve fren testine sokarlar..

ingiliz rover la 0-100-0 yapar ve 38 m de durur..

alman bmw ile 0-100-0 yapar ve 36 m de durur..

sıra bizim hacı murat a gelir zor bela 100 e çıkar ve frene bastığında duramayıp duvara çarpar..bunu gören diğerleri bu ne ya ne biçim araba bu frenleri ne biçim derler..bizim türk te siz bilmiyorsunuz bunda asd var der..

şaşkınlıkla bu ne derler..

anasını si.sen durmaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temel ingiltereye gidecek arkadaşları uyarmış orda trafik sol dan işler alışık olmayan için çok tehlikeli olabilir demişler

temel çok dogru demiş arkadaşlar bende trabzon ankara arası denedim harbi çok tehlikeli oluyor

despe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aha bakın buda çok iyi

Adamın biri yeni BMW marka otosuyla havalı, havalı dolaşıyormuş.
    Kırmızı ışıkta durmuş. Bir kaç saniye sonra kamyon arkadan SHRANKKKKKK diye vurmuş. Adam dısarı çıkıp bakınca kamyondan Temel inmiş ve başlamış yalvarmaya :
    -Abi etme eyleme ben bu üç kuruş maaşla bu arabanın aynasını alamam beni bağışla. Sen büyüksün abi yaptık bi eşşeklik bağışla abi beni.
    Adam acımış Temel'e.Tam arabayı tamire götürürken yine bir kırmızı ışıkta durmuş. Yine arkadan kamyon çarpmış buna. Sinirli sinirli çıkmış adam tekrar. Bi bakmış yine Temel!
    -Abi demiş etme eyleme ben bu üç kuruş maaşla bu arabanın aynasını alamam beni bağışla. Sen büyüksün abi yaptık bi eşşeklik bağışla abi beni.
    Adam yine acımış Temel'e.Tam arabayı tamire götürürken yine bir kırmızı ışıkta durmuş. Yine arkadan kamyon çarpmış buna. Sinirli sinirli çıkmış adam tekrar. Bi bakmış yine Temel!
    Camdan bağırmış :
    -Benim abi ben, devam et!
    MTM-PROSTOCK GARAGE
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı
    oynama olm arabayla oyuncak gibi turbo yap dedik garip garip ecu lar bağlıosun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)