User Tag List

Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
343 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: İnnovia Techturkey kampanya

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inşaat tamamen durdu çalışan işçilere paraları ödenmemiş taşeronlara ödeme yapılmamış dava açmaya kalktım haciz konulmamış bir varlık bulamadık söyleyecek söz kalmadı

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Vay arkadaş gel de çıldırma Allah sabır versin mağdur herkese...
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşaat tamamen durdu çalışan işçilere paraları ödenmemiş taşeronlara ödeme yapılmamış dava açmaya kalktım haciz konulmamış bir varlık bulamadık söyleyecek söz kalmadı
    Öteki taraftan vadeli araç satarak tezgah dönmeye devam ediyor, haciz konulmamış varlıklar illaki vardır ama bu şirket üzerine değil,
    Dava açsan kazanacaksınız ama elinizde sadece bir kağıt parçası olacak, çok yazık gerçekten, Allah yardımcınız olsun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben çıldırmıyorum hatta affettim bu arkadaşları

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben çıldırmıyorum hatta affettim bu arkadaşları
    kendinide suçluyorsan olay tamamdır

şaka bi yana cok geçmiş olsn hala iyiki vesile olduğum kişi bi şekilde bu işe girmediği için mutlu oluyrm yoksa banada dert olacakdı.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendinide suçluyorsan olay tamamdır

şaka bi yana cok geçmiş olsn hala iyiki vesile olduğum kişi bi şekilde bu işe girmediği için mutlu oluyrm yoksa banada dert olacakdı.
    yok ya kendimide suçlamıyorum kafaya takmıyorum sadece ben tekrar kazanırım onlar düşünsün

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konu ilk açıldığında bende ev bakıyordum. cidden ucuz yırtmışım. hatta sırf şu konu ve EMRE YEŞİL yüzünden almayı düşündüm innovia projesinden.

yani gelip forumda konu açacaksın. bir çoğumuz forumda çok güvendiğimiz arkadaşlarımızın arkadaşı olduğun için sana güveneceğiz. işler ters gidince kuzenimin projesi.

yani kısacası arkadaşlar, bu insanlara güvenmeyin, hele zenginlere zerre güvenmeyin, 1 bardak su isteseler s.git limitsiz kredi kartınla al diyip vermeyin.

çünkü bunlara artık sorsan, şöyle istihdam sağlıyorum böyle bilmem ne yapıyorum diye sürekli kasılırlar, ancak işler b.ka sarınca benle ne alakası var diyerek ardını dönerler size.

delikanlı adam projenin sahibi olmasa bile mağdur olmasına aracı olduğu insanlar için gerekirse altındaki tofaşı satar pay eder. ancak ferrari ve lüks rezidansları olunca insanın tabii ki içine oturuyor. para karakterden ve delikanlılıktan önemli hale geliyor.

ben 1 yıldır sırf bu adam bir şekilde çözer sonra lafımızı yemek zorunda kalırız diyerek giydirmek istemedim ama yok, en güvenilirleri bile çöp piyasadakiler.

GÜVENECEKSENİZ FAKİRE GÜVENİN, ZENGİNLERE DEĞİL!
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok ya kendimide suçlamıyorum kafaya takmıyorum sadece ben tekrar kazanırım onlar düşünsün
    insanın buna mecbur bırakılması ne kadar kötü değil mi ?

Mal aldığımız bir firmaya ödeme 3 hafta gecikti toplam bakiye 6.000 TL , adam neredeyse her gün gitti geldi sağdan soldan buldum verdim kurtuldum.

Ama bakıyorsun adamlar milyonları ödemiyor üstüne yatıyor ve biz affediyoruz. Bu bizim suçumuz değil esasında, buna gerekli cezayı vermeyen sistemde.

Kur A.ş yasal sorumluluğun şirket sermayesi kadar olsun, şirketi batır, içini boşalt, mdv ları sat, hazır değerleri çakma faturalar ile cebine indir.

eş dost'a senet ver sonra git o senetleri icraya ver satılamaz konsun, diğer alacaklıları bloke et oh ne ala memleket.

AATUHK'a göre 1. öncelik her zaman kamu alacaklarındadır. Diğer alacaklılar beklesin, ya da affetsin

sistem şahane

Burada batan paranızdan daha çok kazanırsınız umarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben tekrar kazanırım onlar düşünsün derken adamların kaybettiğini falan mı düşünüyorsunuz Bu işin tek kazananı onlar bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tekrar kazanırım onlar düşünsün derken adamların kaybettiğini falan mı düşünüyorsunuz Bu işin tek kazananı onlar bence.
    dostum ben para kaybettim kazanılır bir şekilde ama onlar kaybettiklerini kazanamazlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    para için katil olmaya değmez modunda adam artık ve doğru olan da bu. her şey bir ders. tabi ki peşini bırakmamalı kanunlar el verdiği miktarda kovalamalı ancak hepimiz ülkede ki kanunların kimlere daha faydalı olduğunun farkındayız.

psikolojisini bozacağına kafaya takmamak en güzeli.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu ilk açıldığında bende ev bakıyordum. cidden ucuz yırtmışım. hatta sırf şu konu ve EMRE YEŞİL yüzünden almayı düşündüm innovia projesinden.

yani gelip forumda konu açacaksın. bir çoğumuz forumda çok güvendiğimiz arkadaşlarımızın arkadaşı olduğun için sana güveneceğiz. işler ters gidince kuzenimin projesi.

yani kısacası arkadaşlar, bu insanlara güvenmeyin, hele zenginlere zerre güvenmeyin, 1 bardak su isteseler s.git limitsiz kredi kartınla al diyip vermeyin.

çünkü bunlara artık sorsan, şöyle istihdam sağlıyorum böyle bilmem ne yapıyorum diye sürekli kasılırlar, ancak işler b.ka sarınca benle ne alakası var diyerek ardını dönerler size.

delikanlı adam projenin sahibi olmasa bile mağdur olmasına aracı olduğu insanlar için gerekirse altındaki tofaşı satar pay eder. ancak ferrari ve lüks rezidansları olunca insanın tabii ki içine oturuyor. para karakterden ve delikanlılıktan önemli hale geliyor.

ben 1 yıldır sırf bu adam bir şekilde çözer sonra lafımızı yemek zorunda kalırız diyerek giydirmek istemedim ama yok, en güvenilirleri bile çöp piyasadakiler.

Acıma yetime döner koyar g*tüne

Bu da güzel bi bakış açısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acıma yetime döner koyar g*tüne

Bu da güzel bi bakış açısı
    demek istediğim, fakir adama bir şey verirken bilirsin o paranın geri gelemeyeceğini v.s, borç verirken bile ona göre temkinli olursun hediye gözüyle bile bakarsın içten içe. en azından evini kaptırmazsın. ancak bu projeden ev satmalar, aynı evi çift satanlar, jet fadıllar v.s parayla göz boyayıp büyük çakan insanlar. o kadar çok aileler dağıldı ki sayısını tutamayız.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    demek istediğim, fakir adama bir şey verirken bilirsin o paranın geri gelemeyeceğini v.s, borç verirken bile ona göre temkinli olursun hediye gözüyle bile bakarsın içten içe. en azından evini kaptırmazsın. ancak bu projeden ev satmalar, aynı evi çift satanlar, jet fadıllar v.s parayla göz boyayıp büyük çakan insanlar. o kadar çok aileler dağıldı ki sayısını tutamayız.
    Bu proje ve buraya para yatıranlar için değil bu sözüm,

ama bu ülkede jet fatdıl gibi bir adama 2. defa kendini tokatlattıran çok adam var. Biraz da akıllı olmak lazım.

Babam emlakçılık yapıyor, müteahhit geliyor topraktan ev satar mısın. cevap net: SATMAM.

Yap kardeşim kat irtifakını, peşinatı veren adamın üstüne geçir tapuyu o zaman satarım. Kem küm falan filan.

500 Bini cebine koyan kalfanın müteahhit olduğu ülkede inşaat işinden çok hayır gelmiyor.

2015 sonunda da bir daire almıştım, sözüm ona müteahhit içini tamamlayacaktı. Paranın bir kısmını vermedim tabi satana.

git gel kimse iş yapmıyor. Yaptırdım eksik işleri kestiğim paradan oldu bitti. He 1 sene boyunca şap atılmamış elektriği olmayan merdivenden girdim çıktım rezil oldum.

Pahalı da olsa tapusu hazır içi tamamlanmış evi alın, içi bitmemiş alıyorsanız da bitirdiğinde teslim etmek üzere parayı kenara koyun. En temizi. Sıfır stres.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlamayın ama maketden bitmemiş ev almak bana hiç bir zaman mantıklı gelmedi.

adama siz toplanın 100kişi parayı verin olmayan verin parasını oda yapsın.

öyle dedem de iş yapar.kendi sermaye koymuyor.milletin parasıyla ben iş yapıyorum diyor.o paralarıda borsada sağda solda değerlendiyor doviz kredisi yapıyor.sonrada vay ben battım paranız gitti diyor.

iş şöyle olur (işi doğru yapan)

kendi sermayesi vardır arsayı alır binayı diker tapular çıkar bana maliyeti bu bu kadar kar ile satıyorum der satar sonra daireler biter yeni bir projeye başlar.

cevremizde bu mantıkla iş yapan çok var şu doviz krizi onlara çok vurmadı mesela.evler benim tmm satılmıyor ama seneye yada bir sonraki sene satılır zararım yok diyor.

milletin parasını toplayıp yetmeyip kredi çekip bina yapıyorum diyenlerin hepsi arazi olmuş şuan.

inşallah mağdurlar en yakın zamanda istedikleri gibi çözülür işleri.
    Seat IBIZA FR

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allahtan paramız yokta böyle işlere girip başımı ağrıtmıyorum.Ama bu projeden ağzı yanan varsa allah kolaylık versin diyorum.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamayın ama maketden bitmemiş ev almak bana hiç bir zaman mantıklı gelmedi.

adama siz toplanın 100kişi parayı verin olmayan verin parasını oda yapsın.

öyle dedem de iş yapar.kendi sermaye koymuyor.milletin parasıyla ben iş yapıyorum diyor.o paralarıda borsada sağda solda değerlendiyor doviz kredisi yapıyor.sonrada vay ben battım paranız gitti diyor.

iş şöyle olur (işi doğru yapan)

kendi sermayesi vardır arsayı alır binayı diker tapular çıkar bana maliyeti bu bu kadar kar ile satıyorum der satar sonra daireler biter yeni bir projeye başlar.

cevremizde bu mantıkla iş yapan çok var şu doviz krizi onlara çok vurmadı mesela.evler benim tmm satılmıyor ama seneye yada bir sonraki sene satılır zararım yok diyor.

milletin parasını toplayıp yetmeyip kredi çekip bina yapıyorum diyenlerin hepsi arazi olmuş şuan.

inşallah mağdurlar en yakın zamanda istedikleri gibi çözülür işleri.
    Şöyle ki; bizde tamamen kendi cebimizdekiyle yapıyoruz ama 10 dairelik bir inşaatımızda 1.3m civarına bitirmeyi planladığımız bina yaz başından sonuna piyasa dengesizliği, herşeyin değişen fiyatları vs. sebebi ile 400k tl daha yukarıya mal oldu(piyasa ***** zararı fiyatlara yansıtmak gibi bir durum zaten söz konusu değil). Bizim gibileri de bu şekilde vurdu döviz çünkü demirin bile borsası var ve fiyatı sürekli değişiyor yada mal satmak istemeyenler oluyor. İşi doğru yapandan sonrası için tek fark arsaları kat karşılığı alıyoruz ama piyasada sanmıyorum ki arsayı satın alıp diken olsun onun yerine aynı anda 2 bina diker 2 dikecek 4 diker vs. vs.

Bunun dışında genel yorum/tavsiye olarak; tapusu / kat irtifakı yapılmamış hiç bir yerden almamanızı öneririm çünkü mütahit vurguncu olmasa bile arsa sahibi iflasa geliyor, zaman kazanmak için sözleşmeyle üzerine bina dikilen arsaya ipotek koyduruyor mesela.. dava/dilekçe yoluyla arsadan ipotek kaldırılıyor, banka arsayı kapamıyor ama 15 kasım 2018 teslim diye anlaştığınız daireye, 20kasım 2019da falan taşınırsınız.
    123d

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mevzuyu baştan sona okudum.. insan katil olur. Sen ömrünü ver para biriktir sonra açıklama gelsin akrabalık dışında bi alakam kalmadı densin.. olaya bak olaya. Ben yazmadım kuzenim yazmış dememiş allahtan. Allah sabır versin.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu konu ilk açıldığında foruma verilen fiyat ile alakasız başka müşteri gibi aradığımızda farklı fiyat almıştık o zaman bizim iş bitmişti.

Daha sonra 2014 yılıkda innovia 2 den toprak sahibinin dairelerinden birini aldık.

Biz satan farklı olduğu için hiç sorun yaşamadık ama kiracıdan yana yüzüm hiç gülmedi ameke
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler