User Tag List

Sayfa 11/19 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
343 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: İnnovia Techturkey kampanya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir avukat bana ulaştı ve daha önce kazandığı davalardan bahsetti bende şu an kurduğumuz grupla birlikte hareket ederek dikkatlerini çekeceğimizi düşünüyorum
    inşallah paranı alırsın abi işler içinden çıkılmaz bi duruma gelirse diye,

ekşi üyeliğim mevcut innovia 4 rezalet başlığını istediğin zaman açabilirim.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wowwo dan devam ediyor

Ordan güzel para akıyor

Neden inşaat yapılmadı acaba
    inşaat yapılıyor fakat çok yavaş bazen 15 kişi çalışıyor bazen 3

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben senin ne kadar haklı olduğunu biliyorum onlar da biliyorlar uzun süredir bu sıkıntıları çözmek için uğraşıyorlar dava açanlar da var sen de dava açıp bekleyebilirsin inşallah en kısa zaman da bu sorun çözülür bildiğim kadarıyla imalat şu anda hızlanmış durum da inşallah en kısa zaman da evinize kavuşursunuz.
    Selamlar, maalesef imalat hızlanmadı yavaştı dahada yavaşladı çalışan işçilerin paraları ödenmiyormuş düzenli foto çekiliyor bazen hiç çalışan olmuyor.

Sıkıntıları çözme konusunda da bir iyi niyet göremiyorum INNOVIA 4 MAĞDURLARI olarak 23.11 de Engin Yeşil'den toplantı aldık sözü olmasına rağmen Amerikaya gitmiş bugüne ertelendi ve hastalandığını bahane ederek bugünde gelmemiştir ki akşam görenler gayet sağlıklı sıhhatli olduğunu söylediler.

Kurduğumuz 839 kişilik gruptan en az 300 ü dava açmaya hazır ne zaman olumlu bir adım göreceğiz öğrenmemiz mümkün mü?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Barmek Holding Angora Evleri olayında muhattap olan en azından cevap veriyordu biz cevap bile alamıyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, maalesef imalat hızlanmadı yavaştı dahada yavaşladı çalışan işçilerin paraları ödenmiyormuş düzenli foto çekiliyor bazen hiç çalışan olmuyor.

Sıkıntıları çözme konusunda da bir iyi niyet göremiyorum INNOVIA 4 MAĞDURLARI olarak 23.11 de Engin Yeşil'den toplantı aldık sözü olmasına rağmen Amerikaya gitmiş bugüne ertelendi ve hastalandığını bahane ederek bugünde gelmemiştir ki akşam görenler gayet sağlıklı sıhhatli olduğunu söylediler.

Kurduğumuz 839 kişilik gruptan en az 300 ü dava açmaya hazır ne zaman olumlu bir adım göreceğiz öğrenmemiz mümkün mü?

@emre yeşil mesajım gözünüzden kaçmış olabilir pazar günü olmasını istediğimiz görüşme konusunda yardımcı olabilecek misiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @emre yeşil mesajım gözünüzden kaçmış olabilir pazar günü olmasını istediğimiz görüşme konusunda yardımcı olabilecek misiniz?
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah paranı alırsın abi işler içinden çıkılmaz bi duruma gelirse diye,

ekşi üyeliğim mevcut innovia 4 rezalet başlığını istediğin zaman açabilirim.

Teklifim hala geçerli abi ne zaman istersen açarız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teklifim hala geçerli abi ne zaman istersen açarız.
    pazar günü görüşme yapılmazsa bir tv kanalı haber yapmayı düşünüyor o zamanda senden de konuyu açmanı rica ederim sağolasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu herkesin görmesi için güncelliyorum en ufak bir sorunu çözmeye yönelik hareket yok Allah'a havale ediyorum bu dünyada da umarım toplu davalarla gerekli yaptırımı uygulayacağız

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buraya konu açıp kampanya duyurusu yaparken iyi de işler ters gidince ben ilgilenmiyorum demek ne kadar doğru ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya konu açıp kampanya duyurusu yaparken iyi de işler ters gidince ben ilgilenmiyorum demek ne kadar doğru ?
    Bir de bu arkadaşın uygun fiyata/taksitle araba satış firması/projesi mi vardı mağdur yaratan yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de bu arkadaşın uygun fiyata/taksitle araba satış firması/projesi mi vardı mağdur yaratan yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8393449
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen doğru hatırlıyorsun alacak olan varsa tekrar düşünsün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Barmek Holding Angora Evleri olayında muhattap olan en azından cevap veriyordu biz cevap bile alamıyoruz
    Benim başka bir şey dikkatimi çekti. Ne bu konudaki mağduru ya da suçluyu nede digerindekini tanımam ama diğer konuda yöneticisinden üyesine herkes adama giydirdi nedense bu konuda kimse bişey demiyor ilginç demekki bizlerde yeterince objektif olarak bakamıyoruz herşeye, tanıdık olunca gözler görmüyor diye düşündüm açıkçası

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu da takip ediyoruz.. Diğer konuda "aynı evin iki kişiye satışı sözkonusu" .. Burada ise mağduriyetin kısmi olduğu ve önümüzdeki dönemde çözüleceği gibi bir durum var inşallah..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim başka bir şey dikkatimi çekti. Ne bu konudaki mağduru ya da suçluyu nede digerindekini tanımam ama diğer konuda yöneticisinden üyesine herkes adama giydirdi nedense bu konuda kimse bişey demiyor ilginç demekki bizlerde yeterince objektif olarak bakamıyoruz herşeye, tanıdık olunca gözler görmüyor diye düşündüm açıkçası
    Emin ol diğeride tanıdıktı.

Bu olayda sadece karşı tarafın savunmasını göremedik henüz.

Ayrıca Angora evlerinde bir ev iki kişiye satıldı. Bu olayda ise inşaat çok yavaş gidiyor. Umarım çözülür.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sitedeki kimse körü körüne yazan insanlar değildir. Öbür konuda bir evi iki kişiye satıp makarna ile corvette aldım dediği için saldırıldı eğer sorunu çözmeye yönelik yazsaydı onda da bu konu gibi olucaktı büyük ihtimal.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8405821

şu cevaptan sonra pek yapıcak bişe yok bence açıklamış kendisi durumu en azından çevirmemiş lafı o yüzden konunun pek yorum almaması normal

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu da takip ediyoruz.. Diğer konuda "aynı evin iki kişiye satışı sözkonusu" .. Burada ise mağduriyetin kısmi olduğu ve önümüzdeki dönemde çözüleceği gibi bir durum var inşallah..
    Çözülme konusunda bir gelişme yok maalesef 6 yıldır devam eden bir inşaat var ve 2 yıl sonra teslim edebiliriz deniliyor ben hiç inanmıyorum fakat bu inşaat şuan başlasa zaten 2 yıla biter.

Ama maalesef 2 yıla bitmesi imkansız düzenli olarak şantiyeyi fotograflıyoruz mahkemede kullanmak için bazı günler 3 bazı günler 15 kişi çalışıyor hareket eden makine görürsek kendimizi şanslı sanıyoruz ve işçilerin paraları ödenmiyormuş.

Mağdurların hepsi ödemelerini yapmış durumda bu durumda bize alınan paraların inşaatı bitirmek yerine başka alanlarda kullanıldığını düşündürüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin ol diğeride tanıdıktı.

Bu olayda sadece karşı tarafın savunmasını göremedik henüz.

Ayrıca Angora evlerinde bir ev iki kişiye satıldı. Bu olayda ise inşaat çok yavaş gidiyor. Umarım çözülür.
    Karşı tarafın savunmasını görememenizin sebebi ciddiye alıp cevap yazmaması holdigle bağı kalmamış ama ben bu sitede açtığı konuyu görerek aldım oysa ki.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler