User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: 600rr - 600f -r6 hakkında düşünce ve öneriler

VWci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hicbir 4 silindirli Japon motoruna bakımları zamanında yapılmışsa bir şey olmaz.

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VWci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hicbir 4 silindirli Japon motoruna bakımları zamanında yapılmışsa bir şey olmaz.
    binen adam durduğu yerde artislik olsun diye mal gibi gaz açıp durmadığı ve başkasına motorunu vermediği sürece

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla aklım basım yerinde deli bi adam degilim alkolde almam diyosan 600 f e sıkıntısız binersin 250 falan ugrasma 1 ay sonra yetmez bosa paran gıder..he simdi bunları yazdım diye motorcu arkadaslar olmaz cart curt yapacaklar ama konusanların hicbiri denememis.ben denedim hemde 600 f falan degil 636 yla basladım 15 gun sonra otobanda roll yapıodum

yazsaydınki 1000 lik alcam iste orda kal derdim

Alıntı Bullet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    binen adam durduğu yerde artislik olsun diye mal gibi gaz açıp durmadığı ve başkasına motorunu vermediği sürece
    ben durdugu yerde gazda verdim 1 ve 2 . viteste sara sara yan yan kesiciylede cok gittim motor 40 k daydı vede diger motorlara gore motor kalitesi kotu tabir edilen kawasaki 636 ydı motor bırak sorun cıkarmayı tık demedi tık,yagını suyunu zamanında degistir motora bisey olmaz kolay kolay.arada curuk domates olabilir oda şansla alakalı istisnalar...
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla aklım basım yerinde deli bi adam degilim alkolde almam diyosan 600 f e sıkıntısız binersin 250 falan ugrasma 1 ay sonra yetmez bosa paran gıder..he simdi bunları yazdım diye motorcu arkadaslar olmaz cart curt yapacaklar ama konusanların hicbiri denememis.ben denedim hemde 600 f falan degil 636 yla basladım 15 gun sonra otobanda roll yapıodum

yazsaydınki 1000 lik alcam iste orda kal derdim

ben durdugu yerde gazda verdim 1 ve 2 . viteste sara sara yan yan kesiciylede cok gittim motor 40 k daydı vede diger motorlara gore motor kalitesi kotu tabir edilen kawasaki 636 ydı motor bırak sorun cıkarmayı tık demedi tık,yagını suyunu zamanında degistir motora bisey olmaz kolay kolay.arada curuk domates olabilir oda şansla alakalı istisnalar...
    gaz vermekten kastım kesiciye sokan gerizekalılar durduğu yerde, azcık devir çevirtmekten bahsetmiyorum, şansa bakmaz uzun süre bu söylediğim şey

aklı fikri iradesi akli dengesi yerinde olan bir adam 1000liklede başlayabilir 600 lüklede.. yoksa scooterlede ölmek zor değil

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    600F rahat bir motosiklettir.Şunu söyleyebiliriz alıştıkça basarsan ( İraden varsa gerçteken ) 600F'le bol şans.Ama kimsenin altında 600 luk olupda iradesi oldugunu düşünümüyorum.Hele ki Türkse.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hayatımda sadece scooter ve 125cc'lik vitesli motorlar kullandım.Geçtiğimiz 1.5 ay kadar önce 2008 model 600RR Ten Kate aldım.Memnunum fakat eğer hiçbir bilginiz olmadıysa mutlaka eğitimini almanızı tavsiye ederim.

600F > 600RR > R6

Benim tavsiyem bu şekilde olur.Fakat 2007 ve üstünü tercih etmeni tavsiye ediyorum 600RR ve R6'da.

_cAgdAsH_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    125cc scooter motorlar tarzım değilse istemeye istemeye sırf tecrübe olsun die bunlara binmek zorundamıyım veya bu arkadas zorunda mı? 600 veya 1000 cc bir motorla tecrübe kazanılamaz mı?Hayatımda bi kacyüz metreden baska motor tecrübem yokken gsxr1000 aldım ş.içi ş.arası 2 ay aralıksız bindim gazladım 30 bındeydı bır tek balata değiştirdim çöp fln da değildi satıorum dedim 2.günde sattım.Hiçte düşmedim biyerimde sakat kalmadı çok şükür.iLK motoru busa olan tanıdıklar da var,4 senedir binio ve hic düşmedi.2007 600rr la başla işi çöze çöze kullan bin almadan servise götür şaseyi kafayı kontrol ettir yan grenaj boyalı olması ck sorun değil bence sende fazla dert etme ben 07 kırmızı beyaz rr'a 17 istiorum bu civarlar normal..

metinalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne yaziki hiç motor kullanan veya motor ile ilgilenen arkadasım yok , Ankara'da kime gösterilebilir motor alırken , İstanbul yolu honda ve bülbül deresiyamaha var bildigim motor satan kimdir servisdir kim bakımını yapar en ufak fikrim yok

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metinalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yaziki hiç motor kullanan veya motor ile ilgilenen arkadasım yok , Ankara'da kime gösterilebilir motor alırken , İstanbul yolu honda ve bülbül deresiyamaha var bildigim motor satan kimdir servisdir kim bakımını yapar en ufak fikrim yok
    honda alacaksan gotur efe honda motora istanbul yolundaki en temizi o
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı metinalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından motor almadan önce 1 ay civari 125cc-250cc kirala bol bol gez alış sonra motor al..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)