User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Arabaya Vurup Kaçan için Nasıl bir İşlem Uygulayabılırız?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en güzeli bulup boş adamlar olmadığınızı hissettirmek. firma vasıtasıyla ulaşırsınız.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Enverbah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam saatlerinde kırmızı ışıkta beklerken arkadan gelen araç duramadı benim araca sol arkadan çarptı ve kaçtı.
    Hemen trafik polisini aradım rapor tuttuk ve karakola gidip şikayetçi oldum.
    Polis memuru git arabanı yaptır 2 gün içinde adamı bulurlar paranı verir dedi.
    Nasıl bir yol izlemeliyim?
    Beni aramalarını mı bekleyim yoksa aracımı yaptırayım mı?

Faturasını bile alın

_cAgdAsH_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karakol yada polis bakmaz maalesef bu işe.Savcılıga gidip elinizdeki plakayla suc duyurusnda bulunun.Kasko var ise aracınızda beyan ve savcılık ifade tutanagı ile aracını yaptırabilirsiniz,kasko şirketiniz takip edicektir.Kasko yoksa kendiniz fotograflayıp yaptırın faturasını mahkemeye sunarsınız.Geçmiş olsun

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana vurup kaçtıklarında mobesenin altında, hem de karşı tarafın trafik sigortasının olmaddığnı bildirdiğin halde karakola, cumhuriyet savcısı bana da takipsizlik kararı yolladı, nasıl bir memlekette yaşıyoruz anlamıyorum ya..
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

gökh@n_gr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babamın aracıyla başıma gelmişti vurup kaçtı birisi. Polis çağırdım olay yerine plakasınıda verdim sigortadan para almıştık.

adilhcl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benım basıma geldı gecen sene adam vurup kactı avcılar barıs manco kultur merkezının onunde plakasını benım kaskocuma soyledım oda bana plakaya aıt trafık ve kasko polıcesını yapan acentaınn numarasını verdı ben de aradım dedım su plakalı sıze kayıtlı olan arac bana carptı kactı benımle ırtıbata gecsın yoksa polıse gıdıcem dedım 1-2 saat sonra adam aradı hallettık ısı

Bu arada cok gecmıs olsun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vuran arac sırket aracı oldugu ıcın senın ısın daha kolay fırmayı bulup halledebılırsın ama kanunlar bu konuda cok zayıf. 1 sene öncesınde gece e-5de makaslayan serefsızın tekı sag arka köseden taktı bana allahtan yavastım yoksa kesın dondururdu benı barıyere falan. hemen polıse gıttım plakayı verdım zabıt falan ıstedım. adam bana gıt caglayana trafık mahkemesınde zabıt tuttur dava ac arabayı bulsunlar falan fılan bı ton zırvaladırlar ugrastıgına degmez ufak tefek bıseyse sınır sahıbı olursun baska bısey degıl. gecmıs olsun
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

SiMaO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010'un konusuymuş

Utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan 2 sene önce benzer bir olay benim başıma gelmişti ama su katılmamış o. bilmemnesiydi..

arkadaş kız arkadaşm ben vatan caddesinde giderken gelip arkadan sağlam vurmuştu.sel'de vardı.arabada arkadaşındı o kullanıyodu.sağa çektik indik ben ön tarafa yöneldim telefonu çıkartıp fotoğraf çekicekken bu şerefsiz arabayı üzerime sürmüştü bildiğin ezicekti kaputun yanından yola atladım arkadan gelende beni altına almamak için kaldırıma çıkmıştı..Kasıtlı bi şekilde öldürücekti yani beni.O araba benim olsaydı vede yanımda kız arkadaşım olmasaydı şuanda hapisteydim takla attırır düzeltir bidaha takla attırırdım...gri opel astra classic hatta şerefsiz görüyosan eğer karşıma bekliyorum seni...
    Vorsprung Durch Technik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)