User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
49 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 125. Jandarma er egitim alayı karabük

gokhan_205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

125. Jandarma er egitim alayı karabük

125. JANDARMA ER EGİTİM ALAYI KARABÜK / SAFRANBOLU

Buraya düştüm arkadaslar yapan varmı burada askerlik kismetse 13 Eylül teslim olucam

Nires - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı teskereler arkadaşım

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay bizim memleket çok güzel bi yerdir. en son gittiğimde alay komutanı ile tanışmıştık şansa bi kafede.
    Hayırlı teskereler şimdiden..

mur_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok iyi olduğu söylenemez.. usta birliğinde oaradan gelen arkadaşlar pek memnun gözükmüyordu..

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben orda acemliğimi yaptım 1.tabur'a düşmeye çalış 2.taburda çok rütbeli geziyor alay iştimaya filan çok yakınsın sıkar adamı 1.tabur daha iidir eğitimin oldugu yerede yakın acemi .iken yokusunda çok tırmalamak zorunda kalmassın havası mis bol dağ manzaralı.herkes şehrin içine iner izinde sağa dönersin imkanını bulursan sen kimsenın gitmediği sola dön orda şimdi ismini hatırlayamıycagım bir yer war tam sola virajı dönerken kalıyor orda şelalenin üstünü bir kahvaltı yap kendini sıfırlarsın.Orda kalmak çok istiyceksin ama malesef orda kalmak zor ve %99 doğu gözüküyor.Allah yardımcın olsun.Hee birde imkanın varsa 11 eylülde git DK larla samimi ol farkını anlıycaksın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Xdream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben orda acemliğimi yaptım 1.tabur'a düşmeye çalış 2.taburda çok rütbeli geziyor alay iştimaya filan çok yakınsın sıkar adamı 1.tabur daha iidir eğitimin oldugu yerede yakın acemi .iken yokusunda çok tırmalamak zorunda kalmassın havası mis bol dağ manzaralı.herkes şehrin içine iner izinde sağa dönersin imkanını bulursan sen kimsenın gitmediği sola dön orda şimdi ismini hatırlayamıycagım bir yer war tam sola virajı dönerken kalıyor orda şelalenin üstünü bir kahvaltı yap kendini sıfırlarsın.Orda kalmak çok istiyceksin ama malesef orda kalmak zor ve %99 doğu gözüküyor.Allah yardımcın olsun.Hee birde imkanın varsa 11 eylülde git DK larla samimi ol farkını anlıycaksın
    Sagol bunları göz onunde bulundurucam oradan sen nereye düştün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sagolun arkadaslar

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhan_205 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sagol bunları göz onunde bulundurucam oradan sen nereye düştün
    Bingöl
    Hakkarı Şırnak Diyarbakır Van Muş ne ararsan vardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Xdream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bingöl
    Hakkarı Şırnak Diyarbakır Van Muş ne ararsan vardı.
    Oh maşallah

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı tezkereler..Askerliğin süresince askerlik düşcekmiş muhabbetlerine pek takma derim tavsiyem budur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hadi hayırlı teskereler güze ya, ben 2. tabur 5.bölükte acemi birliğimi yaptım gerçi 28 gün sonra ben şöför olarak ayrıldım ama mesleki olarak ayrılmayanların haricindekileri sıkı bi eğitimle özel asayiş timi olarak yetiştiriyorlar sonra 18 20 kişilik aynı timle doğuya gidiyorsun, güzel bi yer hayırlısı olmuştur umarım, allah yardımcın olsun kardeşim.
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

TricksTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fsunnetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı tezkereler..Askerliğin süresince askerlik düşcekmiş muhabbetlerine pek takma derim tavsiyem budur..
    o Allahın emri zaten gerek yok öyle şeylere. Bu arada bende kütahyadayım kardeş hayırlı teskereler sana.

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 2005 22 kasımda acemeliğe oraya gittim Alay Kurmay Albay Komutanı Halil Camgöz tanıdıkdı rahat bir acemilik geçirdim.meslekci ol kesinlikle yoksa yüzde 90 doğu ya tim olarak gidiyorsun.benim ordan dağıtımım Ankara oldu.
    Dk larla iyi geçin koğuşcularla filan..Kışın bayağı soğuktur intikali kar üzerinde yapma ihtimalin var.eğitim yeri için 1.5 km lik bir yokuş çıkıyorsun ama çok dik değil
    komutanların sözünü iyi dinleyin ,konuşmayın bol bol istikamet verirler neyseki çayır çimen kendini attınmı pek parçalanmıyor bi yerin :P,bizim marş fatihin istanbulu fethettiğin yaştasındı özelmiş bu sende umarım bu bölüğe düşersin
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sağolun arkadaşlar bakalım neler yaşayıp görücez hakkımızda hayırlısı buradan giden çokmuş

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink

Alıntı VTec_king Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2005 22 kasımda acemeliğe oraya gittim Alay Kurmay Albay Komutanı Halil Camgöz tanıdıkdı rahat bir acemilik geçirdim.meslekci ol kesinlikle yoksa yüzde 90 doğu ya tim olarak gidiyorsun.benim ordan dağıtımım Ankara oldu.
    Dk larla iyi geçin koğuşcularla filan..Kışın bayağı soğuktur intikali kar üzerinde yapma ihtimalin var.eğitim yeri için 1.5 km lik bir yokuş çıkıyorsun ama çok dik değil
    komutanların sözünü iyi dinleyin ,konuşmayın bol bol istikamet verirler neyseki çayır çimen kendini attınmı pek parçalanmıyor bi yerin :P,bizim marş fatihin istanbulu fethettiğin yaştasındı özelmiş bu sende umarım bu bölüğe düşersin
    Hahahaha ben ordayken goreve geldiydi.kac sene olmus vay be
    Gecen sene yada ondan onceki sene sanirim kizi ile karsilastim biyerde emekli olmus halil camgoz ne adamdi be

Gidebiliyosan dk git normal gidiyosanda tim elemanlarinla iyi anlas onlari iyi tani cunku orda timler bir arada dagitim goruyorlar askerligini timinle ve badinle geciriceksin demek buda eyer abzurt bi zamanda dk gidersen batiya dusme sansin daha fazla .

Kolay gelsin
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

yan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen bende orda yaptım acamılıgımı 2. tabura dusmeye calıs ama sakın 6. boluge dusme ben 6. bölükteydim bildiğin sürüngen bölüktü adımız 1 ay boyunca kerkentele misali yerlerdeydik bitek yataga yatmak için kalkıyorduk...sımdıden hayırlı olsun sofor ve meslekcı olmaz ısın genellıkle tım halınde doguya gonderır...hayırlı teskereler...

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahaha ben ordayken goreve geldiydi.kac sene olmus vay be
    Gecen sene yada ondan onceki sene sanirim kizi ile karsilastim biyerde emekli olmus halil camgoz ne adamdi be

Gidebiliyosan dk git normal gidiyosanda tim elemanlarinla iyi anlas onlari iyi tani cunku orda timler bir arada dagitim goruyorlar askerligini timinle ve badinle geciriceksin demek buda eyer abzurt bi zamanda dk gidersen batiya dusme sansin daha fazla .

Kolay gelsin
    adam tuğ general oldu diye duydum ben yaw
    ama su anda emekli olabilir
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana arkadaşlarım ağrı patnos'a düşmüşsün dediklerinde orası neresi diyip haritada yerini zar zor bulmuştum, ardından tunceli ovacık'a gönüllü gitmiştim, askerlik anıları bitmez, yaşamak lazım, hayatımın en kötü günleriydi ama yeri geldiği zaman gururla yaşadıklarımı anlatıyorum, benden sonra pek askerde şöyle zorluk çektik diye kimse konuşamıyor kaderden korkma, herşey olacağına varır, hayırlı teskereler şimdiden ...
    Milletindenim Diyen İnsan, Her Şeyden Evvel ve Mutlaka Türkçe Konuşmalıdır. Türkçe Konuşmayan Bir İnsan Türk Kültürüne, Topluluğuna Bağlılığını İddia Ederse Buna İnanmak Doğru Olmaz. M. KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolun arkadaşlar anlımıza ne yazıldıysa yaşayacağız tabiki kısmet bakalım nasıl geçicek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)