User Tag List

Sayfa 155/202 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
3825 sonuçtan 2.927 ile 2.945 arası

Konu: Tasiş güzelleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu motor'u ilk defa duydum. Ufak bir araştırma yaptım ve Amerika'nın süper düşük emisyon kuralı için üretilmiş. Yani mekanik olarak ya da hacim olarak farklı mı M54 den? Parçası bulanan bir motor mudur acaba?
    HAcim ve güç olarak bi farkı yok. Daha fazla sensör ve filtre var , yakıt iletim hattı değişik. Benzin filtresi benzin tankıyla beraber değişiyor

Buda fiyatı : 16116763569 - BMW Rp fuel tank metal with filler pipe. Tankmounting, system, parts, bmw | BMW of South Atlanta, Union City GA 7800$
    Form > Function

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu motor'u ilk defa duydum. Ufak bir araştırma yaptım ve Amerika'nın süper düşük emisyon kuralı için üretilmiş. Yani mekanik olarak ya da hacim olarak farklı mı M54 den? Parçası bulanan bir motor mudur acaba?
    M56 motor hacim olarak 2.5 litre, güç olarak M54 gibi 192 hp değil 179 hp. M56 motorun enjektörleri, bobinleri, tesisatı ve diğer motor yan bileşenleri farklı. Bu aracı alırsan en azından sadece blok aynı kalarak motor üst kısmını, tesisatı ve bazı yan bileşenleri değiştirmen gerek. M56 motora özel aksamlarda sorun yaşarsan Türkiye piyasasında çıkma yada BMW yedek parçacasında bulma imkanın yok. Borusan'a parça sipariş edip getirrmende sıkıntılar olabilir.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rawr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAcim ve güç olarak bi farkı yok. Daha fazla sensör ve filtre var , yakıt iletim hattı değişik. Benzin filtresi benzin tankıyla beraber değişiyor

Buda fiyatı : 16116763569 - BMW Rp fuel tank metal with filler pipe. Tankmounting, system, parts, bmw | BMW of South Atlanta, Union City GA 7800$
    Bmw benzin filtresinin ömürlük olduğunu söylemiş. Şöyle bir durum var sadece MA, NY ve CA'da satılmış. Forumlarda gördüğüm orada bile almaya çekiniyor insanlar. İkincil hava pompası diye bir parçadan bahsedilmiş asıl sorun çıkaran parçalardan biri o ve fiyatı pek uygun değil baktığım kadarıyla. Pahalılığı geçtim bulunamaması daha büyük sorun.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw benzin filtresinin ömürlük olduğunu söylemiş. Şöyle bir durum var sadece MA, NY ve CA'da satılmış. Forumlarda gördüğüm orada bile almaya çekiniyor insanlar. İkincil hava pompası diye bir parçadan bahsedilmiş asıl sorun çıkaran parçalardan biri o ve fiyatı pek uygun değil baktığım kadarıyla. Pahalılığı geçtim bulunamaması daha büyük sorun.
    BMW nin ömürlük dediği , aracın garanti/destek süresi boyunca , 10 yıl fln
    Form > Function

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı bilmiyorum ancak Edirne de bi Mini var ilk defa fiyatı uygun yazılmış bir araç gördüm ilgilenen varsa bakabilir.
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rawr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hacim aynı ancak güç farklı imiş araştırdığım kadarıyla. Motorun M56 olduğunun sizler tarafından fark edilmiş olması çok çok yardımcı oldu. Daha fazla normal de olmayan sensörler ve bulunmayan parça uzak dur dedirtiyor
    Alıntı mbulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M56 motor hacim olarak 2.5 litre, güç olarak M54 gibi 192 hp değil 179 hp. M56 motorun enjektörleri, bobinleri, tesisatı ve diğer motor yan bileşenleri farklı. Bu aracı alırsan en azından sadece blok aynı kalarak motor üst kısmını, tesisatı ve bazı yan bileşenleri değiştirmen gerek. M56 motora özel aksamlarda sorun yaşarsan Türkiye piyasasında çıkma yada BMW yedek parçacasında bulma imkanın yok. Borusan'a parça sipariş edip getirrmende sıkıntılar olabilir.
    Borusan'ın uçuk fiyatlar çekeceğini göz önünde bulundurursak hiç alınmaz bu araç. Bobinler kablolar tesisat vs.. değişmeye kalkarsak en az 5 bin yeriz bu araca bence..
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kronik hastalığı varsa zaten hiç bulaşılmaz. Bu hepinizin vermiş olduğu bilgiler, fark ettikleriniz illa ki başkalarının da işine yarayacaktır. Seviyorum sizleri, seviyorum bu TechTurkey'in tecrübesini

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim desteğinden dolayı. Acaba aracı kim alacak ve o araç ile baş edebilecek mi? Merak ediyorum açıkcası.

Mini nasıl sizce? Bunda da böyle acayip motor farklılıkları falan var mı? Ederi nedir, çıkarabileceği sorunlar nedir sizce? Edirne bana daha yakın olduğu için gitmek daha rahat olur.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mini normal görünüyor aracın ederini yazmışlar cebine suan 32-35 bin tl koysan aynısından temiz bi şeklini alırsın. Stopları kırık aracın topkapıda cok ucuza bulabilirsin onları. Yağ kaçakları varmış onlara bakmak lazım aracı bi yerinde görürsen güzel olur. Aracık dodikleri saglam kaporasında biraz masrafı var oda kaderi zaten gümrükte yatmış o kadar araba.Döşemecide döşemeleride toplarsan kalem gibi olur rengi güzel maviye beyaz Motor yag kaçaklarını satmaysak 20.000 e alınır bence

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O bu değil de şu araç için yorum yapabilecek olan varmı ?
    BMW 1.35İ MANUEL

E-İhale

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mini normal görünüyor aracın ederini yazmışlar cebine suan 32-35 bin tl koysan aynısından temiz bi şeklini alırsın. Stopları kırık aracın topkapıda cok ucuza bulabilirsin onları. Yağ kaçakları varmış onlara bakmak lazım aracı bi yerinde görürsen güzel olur. Aracık dodikleri saglam kaporasında biraz masrafı var oda kaderi zaten gümrükte yatmış o kadar araba.Döşemecide döşemeleride toplarsan kalem gibi olur rengi güzel maviye beyaz Motor yag kaçaklarını satmaysak 20.000 e alınır bence
    İçini sanki sökmüşler gibi, tam olarak anlayamadım ne yaptıklarını. Eğer başka nir şey çıkmazsa ve 20 nin üzerini teklif etmezlerse alınabilir 20 ye. Sürpriz çünkü.
    Alıntı Can1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bu değil de şu araç için yorum yapabilecek olan varmı ?
    BMW 1.35İ MANUEL

E-İhale
    Ön tampon tamir edilebilir gibi duruyor, değişmesine gerek yok sanırım. Ama arka sağ teker yamuk duruyor fark ettin mi? Aracın arka şasede, akslar da ve diğer yürüyen kaporta aksamında alttan ciddi bir sorunu olabilir de olmayabilir de. Güzelce incelemek lazım. Onun harici çok iyi bir araç.. Orjinal kırmızı deri recarolar can yakıyor..
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bunu fark ettin mi? Baya ciddi bir masrafı var, satarken expertize sokulduğunda bunlar için kıl tüy sıkıntılar çıkartabilirler. Kaldı ki bunlar yapıldıktan sonra, randıman verecek mi? Takur tıkır sesler gelirse üzebilir. Bunlar parça ve işçilik hesaplanmalı, harici çıkabilir olarak 2-3 bin daha hesaplanmalı. Ona göre bir teklifte bulunulmalı. Şahsi düşüncem bu yönde. Bu tarz hasarlı araçlardan pek anlamam ama parçasının ucuz olmadığından da eminim..

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    135i canlı gördüm çok büyük hayallerle sırf onun için gittim tantuni yiyip geri döndüm ön tarafdan belli olmasada aşağıda ciddi masrafı var
    Tahminim yanlarken bi yerden aşağı düşmüş öyle hafif kaldırıma çıkmış gibi değil
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    135i canlı gördüm çok büyük hayallerle sırf onun için gittim tantuni yiyip geri döndüm ön tarafdan belli olmasada aşağıda ciddi masrafı var
    Tahminim yanlarken bi yerden aşağı düşmüş öyle hafif kaldırıma çıkmış gibi değil
    Sence alınır mı? Alınınca toplanınca randıman verir mi? Ederi kaç senin gözünde? Bana biraz uzak durulcak bir araç gibi geldi. Altta ciddi sorunları vardır diye düşünüyorum ben de. Mini hakkında yorum yapabilir misin?

Eğer Mini işi de olmazsa zaten Perşembe günü ihaleden Symbol çıkartmayı planlıyorum. Arabasızlık çok zor açıkcası, ayağını yerden kessin üzmesin yeter moduna geliyorsun uzun bir süre araba olmayınca

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini bana da güzel gözüktü aslında, tek eksiği cam tavan görünüyor. Kaç para yer bilmiyorum ama. Bu işlerden hiç anlamam

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e46 30lira. motor masraf cıkardı m54 koydun diyelim 10 lira. 5 lirada görünmeyeni yese. geldi 45 lira. ee 50liraya yürüyeni var bunun mis gibi tr plaka. bidaha düşündüm de 25 olsun.
    Find what you love and let it kill you

altezza33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini gayet hoş bi araba öyle 20 falan kalmaz e46 ya gelınce beyın tesısat degıstımı yakıt sıstemıde degıssır oyle motor us kapak degıstırmeye falan gerek yok california emıssion degerlerı bıraz daha set us te

altezza33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mazda rx 8 e ne verilir beyler yorum araç 192 hp 4at km 115 bin

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rx8 ve 135 ın gorunebılır lınk veya capslerını atabılır mı biri
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rx8 ve 135 ın gorunebılır lınk veya capslerını atabılır mı biri
    E-İhale - 2008 BMW 135I
    E-İhale - 2006 MAZDA RX8

Linkler bunlar abi, bi bak olmazsa görüntülerini whatsapptan atayım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)