User Tag List

Sayfa 202/202 İlkİlk ... 102152192200201202
3825 sonuçtan 3.820 ile 3.825 arası

Konu: Tasiş güzelleri

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evrak var ama km bilinmeyen araçlarda var. ilanlarda "km belirsizleri" görebilirsiniz.
    onlar km'ci arkadasın insiyatifinde...o artık kaç bin istersen o binde araç
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı punjhei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar konu ile tam alakası yok ama buraya bakmak istedim. Arkadaşım gümrük çıkışlı bi golf 5 almak üzere sahibinden. Arac sanırım 2 sene önce falan ihale edilmiş. Şuan Km'si 210 civarında. Gümrük çıkışlı araçlarda Türkiye'de hiç bir kaydı olmadığı için rahatça km düşürebilirler diye düşündüm ve arkadaşı uyardım. O da gümrük cıkıs kaydı var falan nasıl yapabilirler dedi ama 2miz de gümrükten hiç araç almadığımız için konu nasıl oluyor bilgimiz yok. Gümrük cıkışlı araçlarda km olayını daha cok dikkate almamız gerekecektir diye düşünüyorum. Adam alır aracı direk 100 150 bin düşürür sonra Türkiye'de kaydeder yani. Bir bilginiz var mı?
    tasiş sitesinde sonuçlanan ihalele tıkladığınızda geçmiş 2-3 senelik satılan araçlar bulabiliyorsunuz. benim e36 aracımda düşürülmüştü, geçmişi arayarak buldum.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar konu ile tam alakası yok ama buraya bakmak istedim. Arkadaşım gümrük çıkışlı bi golf 5 almak üzere sahibinden. Arac sanırım 2 sene önce falan ihale edilmiş. Şuan Km'si 210 civarında. Gümrük çıkışlı araçlarda Türkiye'de hiç bir kaydı olmadığı için rahatça km düşürebilirler diye düşündüm ve arkadaşı uyardım. O da gümrük cıkıs kaydı var falan nasıl yapabilirler dedi ama 2miz de gümrükten hiç araç almadığımız için konu nasıl oluyor bilgimiz yok. Gümrük cıkışlı araçlarda km olayını daha cok dikkate almamız gerekecektir diye düşünüyorum. Adam alır aracı direk 100 150 bin düşürür sonra Türkiye'de kaydeder yani. Bir bilginiz var mı?
    Tasişte sonuçlanan ihaleler kısmına tıklayıp GOLF yazıp aratın, bazen bulunuyor. Arabanın ilanı vs var mı? Bakıp yardımcı olmaya çalışalım.

punjhei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı bulduk eihalede km belirsiz yazıyor, zaten farklı bi araç aldık. Konu kapanmış oldu bizim için de.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın hangi ülkeden geldiğini biliyorsanız o ülkenin km sorgulama uygulamalarıyla son muayne ve km bilgilerini edinebilirsiniz..
    2000 A3 8L

bedirnismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Albea

E-İhale | Ticaret Bakanlığı

ARAÇTA YAKIT BULUNMAMAKTADIR

Çok büyük bir sorun
    hayatımız çalındı gençligimiz çalındi gelecegimiz çalındı hayallerimiz çalındı bilgileri çalmışlar çokmu kemancıı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)